|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Primitivizam!
3.6.2009 0:29:06   
Dora
user posted image sad me potseti, moja mama se čudom ne može načuditi kad ja dođem vikendom kod mojih pa se skockam i krenem u grad... A još sa društvom u kom ima muškaraca!!! Strašno. Pa me pita- šta će ti muž reći? a ja umrem od smeha i jedva čekam da prepričam mm facu moje mameuser posted image pa da se smejemo zajedno...

Što se tih stvari tiče, moja mama je kriminalna. izluđuje me! Nazove me u 22h da pita šta ima, a ja s drugaricom u gradu. A ona ozbiljnim glasom procedi kroz zube- Lepo, udata, majka dvoje dece a sedi u kafiću u ove sitne sate...

ili još bolje, ista situacija a ona pita- a gde su ti deca?

user posted image user posted image user posted image i, šta reći?

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Primitivizam!
3.6.2009 0:29:34   
vodolija 82
mamaraja dje si ti???

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu mamaraja)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Primitivizam!
3.6.2009 0:30:03   
Dora
IZVORNA PORUKA: mamaraja

U stvari  user posted image !


e, baš to! xaxaxaxaxa

(odgovor članu mamaraja)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Primitivizam!
3.6.2009 10:43:34   
Anoniman
Ma ja kazem, ima ih svugdje, mada zaista manje na primorije. Pogotovo Hn ili Kotor. Ostao je uticaj Venecije i Francuza user posted image
Niksicuser posted image user posted image user posted image 4 god sam tamo studirala, joj meni! Svi koji me poznaju, znaju koje je moje misljenje. Vast izuzecima, pogotovo starim Niksicanima. Mladje generacije su dosljaci iz Pive i Vasojevica, e to je drugi mentalitet u kojem se ja ne uklapam.

Dora, i za sve si u pravu sta si napisala u vezi CG! Meni je mm iz Pg, ali i on 10 god zivi na primorje i drugacija su mu shvatanja. Ali njegovi.... UF! Suvisno je i govoriti! Sve znas, taman kao sto si i napisala. Zato, ne znam koji posao da mi nude u Pg ili Nk NIKADA ne bih otisla iz Hn!!!! Jer ne bih izdrzala ni dana. Sve se vrti oko obicaja, komsija i kumova. Je*e mi se za sve njih, bapskih prica i hocu li komsiju pitati kako mu je djed od 100 god.

(odgovor članu mamaraja)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Primitivizam!
4.6.2009 15:49:31   
prase
Evo na temu primitivizma, da ne kažem dragih komšija, da kažem i ja koju... Uselili smo se u stan u novoj zgradi, dakle nismo jedini koji se useljavaju. Sad, svako hoće da sredi svoj stan prema svojim potrebama - skoro uvek je neko lupkanje, kuckanje, bušenje sa neke strane... OK. Razumem. I mi to radimo, samo natenane. Ali ovi iznad mene... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Burgijaju i prave nesnosnu buku ISKLJUČIVO od 14h do 16h, eventualno i do 17h... i, naravno - posle 20h pa nekada i do 22:30. Pretpostavljam da je taj čovek u stvari nekakav majstor, pa radi po tuđim kućama van kućnog reda, a u svojoj kada tamo ne sme. Mislim - preživećemo. Nisam toliko tolerantna, ali mm me zamolio da ne pravim scene i ne zavadim se u roku od smesta sa komšilukom, čak me naterao da obećam. Bila sam ubeđena da će to da traje 2-3, u vrh glave 5 dana plus vikend. Ali neeeeeeeeeeeeeeeeeeee! Evo već četvrta nedelja, isto kao na početku. Vikendom se ne čuje ništa, radi samo radnim danom u navedeno vreme. Da poludim. Pogađate, Uroš od toga ne može da spava. U stvari, može - mukica, navikao je sad - ali kada je u fazi "hoću zaspem, neću zaspem" i baš tad zaburgijaju, onda neće da spava. I onda je nervozan ceo dan, uveče kljokne u 18h, pa jedva večera, pa ga jedva okupamo, pa jedva nekako izmrcvaren ponovo zaspe... i budi se noću i ne može... Sigurna sam da je to od nedostatka dnevnog sna...

I danas opet, ja dam Urošu mleko u 14h i odnesem ga u krevetac, ma nisam se ni vratila u kuhinju da kuvam ručak - opet burgijaju. Uroš naravno drekne i nastavi da dreči iako je burgijanje postalo tiše... Stanem u sred hodnika (takva je akustika da se svaka reč iz hodnika čuje kod komšija, odnosno njihova kod mene) i izvičem se pošteno kako mi je dosta toga da mi dete ne spava jer user posted image odozgo burgijaju u vreme kućnog reda i kako nije problem da se ne kačim sa njima, nego ću lepo da zovem miliciju (na šta naravno kao podstanar nemam pravo, tj. imam ali onda neću još dugo biti ovde podstanar pošto svaki stanodavac voli da je u dobrim odnosima sa komšijama itd.) i... prestali. Ja mislila da sam uspela, mada Uroš nije zaspao... Skuvali smo zajedno ručak, njemu se prispavalo - odnela ga u krevetac... i nisam ni vrata zatvorila kad ono "Brrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!" odozgo. Kao da imaju kameru i čekaju da ga stavim u krevetac, majke mi. I sad pojma nemam šta ću, ja ako odem gore sigurno neću biti fina... E sad, moraću bar da prošetam do gore da vidim koji je broj stana, na tom spratu žive ljudi koji imaju bebu od 5 meseci (njihov broj stana znam jer oni idu od vrata do vrata i naplaćuju čistačicu i sl.). Ne znam da li ću više da se ljutim ako saznam da i ta beba trpi, ili ako saznam da oni lepo buše kada je beba u šetnji user posted image user posted image user posted image

Ma, mnogo sam ljuta... Samo se setim priče kako u Švajcarskoj u zgradi u kojoj živi moj rođak nije dozvoljeno povlačenje vode u WC-u, tuširanje niti bilo šta što proizvodi zvukove posle 22h. Svojevremno mi je to bilo suludo, ali sada vidim da nisu oni preopterećeni nego smo mi stoka.


_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   [Obrisana poruka]
4.6.2009 15:53:09   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Primitivizam!
4.6.2009 15:54:45   
Ana RR
Joj Prase, ja se iznerviram samo dok čitam tvoj post... A verujem da kad bi ti pravila neku buku da bi ti odmah došli na vrata!
Kod moji u zgradi je isti slučaj, samo je komšija ispod našeg stana. Preko dana nema buke, ali uveče od 21h pa do posle ponoći je burgijanje, bušenje, lupanje.. čovek privatno pravi kuhinje i plakare, ali takav posao nije za stan!!


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Primitivizam!
4.6.2009 15:56:11   
Anoniman
Poznata priča.

Evo šta sam ja uradila: Napisala na papir:

Poštovani majstori,

bla bla...

S poštovanjem...

Naravno, to je pročitao vlasnik stana, skočio ne mene, a ja bacila šlihtaru, kao "Nisam ja Vama to pisala, nego Vašim majstorima. Znam ja da ste Vi zauzeti, da ni ne znate kada oni buše..." i on nasedne. Jeb** je mater majstorima, par dana je bilo ok, onda je on opet otputovao a majstore ostavio da renoviraju... pa opet sve po starom.

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Primitivizam!
4.6.2009 15:57:43   
Lu
Prase ja bi lijepo otišla gore i ne bila nimalo fina,
ja sam ludila kad mi neko pozvoni na kapiji dok mi dijete spava pa sad isključim zvono u to doba i telefon i mobilniuser posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Primitivizam!
4.6.2009 16:01:10   
bebać
Ej prase dugo si ti to i trpila,ja bih 3 dan otišla gore njima,da vidim imajul namjeru prestat ili šta većuser posted image

Ispod mene je jedan jako bezobrazan-seljački stari par,koji je jedno veče posle 22 nešto radio,proizvodili su zvukove nekakve,neko testerisanje šta li....sreća brzo je prošlo

ali sam zato ja sutra veče uzela oklagiju lijepo i sve njome udarala od radijator(ne puno,ali dovoljno da njima dola odjekuje) u isto vreme,dakle posle 22h

m je poludio zbog mene,ali je imalo efekta...posle toga nisam imala sličnih 'scena' sa njima


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Primitivizam!
4.6.2009 16:07:28   
prase
Jooooooooooj... I ja se jedva obuzdavam, sve mislim da neću jer sam obećala, a sa druge strane mislim kako nisam baš 100% sigurna koji je stan, jer kada ima armature zvuk burgijanja nekada prevari, tj. ne znam baš odakle dolazi... Sa treće strane, više bih volela da napenalim mm da ode da "fino" popriča sa njima, em neću prekršiti obećanje em će oni malo pažljivije slušati kada vide njega. Ipak je ovo Balkan, samo strah može da upravlja takvim ljudima, a od mene se neće uplašiti, pogotovo ako odem sama sa Urošem user posted image

Pošto ovaj vikend nećemo biti u BG, razmišljala sam da im napišem pismo tipa: "Drage komšije, mi idemo na vikend van grada da nam se dete naspava i dođe sebi jer nedeljama ne može da spava od radova u vašem stanu. Vratićemo se u ponedeljak i zaista nismo raspoloženi da tada budemo suočeni sa time da će se naše dete prilagođavati vašem tajmingu izvođenja radova, umesto da se vi prilagodite kućnom redu propisanom Zakonom. S' poštovanjem, stanari iz stana **".


_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Primitivizam!
4.6.2009 16:10:20   
vodolija 82
user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Primitivizam!
4.6.2009 16:12:10   
Ana RR
"Drage komšije, mi idemo na vikend van grada da nam se dete naspava i dođe sebi jer nedeljama ne može da spava od radova u vašem stanu. Vratićemo se u ponedeljak i zaista nismo raspoloženi da tada budemo suočeni sa time da će se naše dete prilagođavati vašem tajmingu izvođenja radova, umesto da se vi prilagodite kućnom redu propisanom Zakonom. S' poštovanjem, stanari iz stana **".



user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Primitivizam!
4.6.2009 16:28:44   
bebać
Možeš pokušati prase i sa tim(mada čisto sumnjam da će upaliti)...da su htjeli biti normalni i učtivi znaju oni da to nijr uredu što rade,ali probaj prvo finouser posted image

ne upali li traži onog predsjednika kućnog savjeta,kog ima svaka zgrada...NE UPALILI NI TO...obrati se komunalnom inspektoru ili nekim nadležnim vlastima!

Sretnouser posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Primitivizam!
4.6.2009 16:34:17   
NadaR
Eh ovi komunalci su bar kod nas najbolje resenje. Ne svadjas se,ne nervira, pozoves ljudi dodju,kazne i gotovo.
A znate kako smo svi fini kad nas puknu po dzepuuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Primitivizam!
4.6.2009 17:01:40   
vodolija 82
evo mene opet i bas sam iznervirana,recite zar nije primitivizam ovo:moj svekar je u penziji i po citav dan lezi,a svekrva radi i dosla zena sa posla,rucali smo i ona je legla da odmori i svekar lezi gleda tv,covjeku se pije sok i on ne moze da ustane da uzme sam sok,nego ladno nju budi i ona mora ustati zbog njegovog jeuser posted image  soka,pa mislim stvarno,pravi idiotizam!

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Primitivizam!
4.6.2009 17:20:55   
prase
To nije primitivizam nego bezobrazluk, koji je očito pažljivo pothranjivan odobravanjem... Doduše, na to bi se mogao svesti i ovaj moj problem sa komšijama user posted image

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Primitivizam!
4.6.2009 17:26:58   
vodolija 82
ma ne znam ali moj svekar zivi u 15 vjeku,uzas,ja to zaista ne podnosim,ja mislim da ne prodje dan a da on mom muzu ne kaze :"e moj sine da ti je pokojni djed ziv odreko bi te se!"zamisli,a samo zato,sto on meni skuva kafu,pomogne ako sam u frci,ma ravnopravni smo,nema gazde u kuci,a to njemu smeta,ma pi necu da se nerviramuser posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Primitivizam!
4.6.2009 17:32:22   
Anoniman
Sad sam se setila jedne prilicno smesne situacije. Mm potice iz CG, ali su se njegovi roditelji doselili u Vojvodinu davno, i skroz su drugaciji od svojih predaka. Jednom prilikom smo bili kod njegovih babe i dede i mm je prileg'o da odmori popodne, a njegova baba mi je dala peckalicu za muve da teram muve od njega dok on spavauser posted image . Ja sam bila zblanuta, i naravno, legla pored njega da i ja odspavamuser posted image

< Poruku je uredio Zille -- 4.6.2009 17:36:06 >

(odgovor članu vodolija 82)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Primitivizam!
4.6.2009 17:34:43   
ljubičica
user posted image       user posted image       user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Primitivizam!
4.6.2009 19:55:29   
Dora
IZVORNA PORUKA: vodolija 82

ma ne znam ali moj svekar zivi u 15 vjeku,uzas,ja to zaista ne podnosim,ja mislim da ne prodje dan a da on mom muzu ne kaze :"e moj sine da ti je pokojni djed ziv odreko bi te se!"zamisli,a samo zato,sto on meni skuva kafu,pomogne ako sam u frci,ma ravnopravni smo,nema gazde u kuci,a to njemu smeta,ma pi necu da se nerviramuser posted image


Moja svekrva je takva. često je znala da se rasplače u situaciji gde moj muž pomeri svoju guzicu zbog mene! Pa joj je on očitao bukvicu zbog toga, naravno!

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Primitivizam!
5.6.2009 10:42:55   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Zille, ne pamtim da sam se ovako ismijala, kunem ti se da mi suze idu! Zivjela baba koja me je nasmijala!!!!!!!!!!!

IZVORNA PORUKA: Zille

Sad sam se setila jedne prilicno smesne situacije. Mm potice iz CG, ali su se njegovi roditelji doselili u Vojvodinu davno, i skroz su drugaciji od svojih predaka. Jednom prilikom smo bili kod njegovih babe i dede i mm je prileg'o da odmori popodne, a njegova baba mi je dala peckalicu za muve da teram muve od njega dok on spavauser posted image . Ja sam bila zblanuta, i naravno, legla pored njega da i ja odspavamuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Primitivizam!
5.6.2009 10:45:15   
Ana RR
Miljana! Pa ti si još kući user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Primitivizam!
10.6.2009 20:22:19   
prase
Ove moje komšije... što burgijaju... Ljudi!!! Koji su to primitivci, odakle li su došli i da li ima neka inspekcija da takve izbacuje iz stana u njihovo prirodno stanište...

Prestali su da mi burgijaju u vreme popodnevnog odmora, ali sada burgijaju od 20h do 22h. Naravno, Uroš koji leže između 19h i 20h to mora da trpi... Po Zakonu im sada ne mogu po tom pitanju ništa.

Elem, nisam htela da napišem samo rezime o tekućim dešavanjima na temu burgijanja... Juče ja iznosim kiflice (one po Snežinom receptu user posted image ) na terasu da se hladnu. Gledam, očima ne mogu da verujem, na terasi stoje peteljke od paprika, sa sve onim semenkama i čudima. Da smo imali neke paprike u kući, garantovano bih optužila mm, ali nismo. Zaključim da su to user posted image odozgo bacili preko terase, odbilo se o moj gelender i zavšilo na mojoj terasi. Počistim terasu, ostavim kiflice na sims i pokrijem ih (hvala Bogu) krpama. Nakon par minuta izađem ja da vidim šta mi rade kiflice, da li su spremne da se prebace iz pleha - kad ono komadi pepela na krpama!!! Neko je stajao na terasi i pušio, a cigaretu tresao preko svoje - na moju - terasu. Sledeće što očekujem je da nađem celu kesu đubreta na svojoj terasi... user posted image

Kod moje mame u ulazu žive neki likovi koji su skroz neprilagođeni na život u zgradi. Između ostalog, bacali su donji veš u WC, jednom su bacili čitavog petla sa sve perjem iskomadanog na krupnije komade isto u WC, klali su svinju u kadi, bacaju smeće u kesama kroz prozor (sa strane spavaćih soba je park)... Ja sam mislila da takve neću nigde više naći... Ali ovi što su sad iznad mene se polako približavaju tome da im budu konkurencija!!!


_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Primitivizam!
10.6.2009 20:47:02   
dunja RR
jao prase, drzi se.....imam i ja slicne slucajeve u zgradiuser posted image

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here