|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Primitivizam!
10.6.2009 20:47:25   
Lilly*
Prase, pisala sam i ja o tom bacanju smeca kroz prozor u temi o komsijama, ne znam tacno kako se zove, nesto tipa kakve su vam komsije.. ja zivim u kuci, a odmah pored je zgrada i kroz prozor mi u dvoriste bacaju svakakvo smece user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Primitivizam!
20.6.2009 16:56:22   
sneza24
Dosla mi drugarica iz NS i nasle smo se juce da malo prosetamo.I cim smo se srele kaze ona meni kako na poslu njenog tate zene komentarisu da od kako sam se udala da sam se mnogo prolepsala ali i da svaki dan idem kod moje mame.Mislim sta nijh briga,nek gledaju svoja posla.A ja sam zahvalna Bogu sto imam kod koga da odem.

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Primitivizam!
20.6.2009 22:00:00   
Anoniman
Eeee, ima ih na svaki cosak... ali ima samo treba udarati kontru. Ja toga imam i u familiji, i tesko mi je da se izborim sa tim... Lako je ostale otkaciti.

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Primitivizam!
23.6.2009 8:59:36   
Anoniman
primitivizam ...jako opširan pojam u koji spada i ljudska glupost koja nema granica ... fuj

< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 23.6.2009 9:02:38 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Primitivizam!
23.6.2009 9:19:05   
Skoki
Sada sam se setila, mozda ulecem ne vezano za prethodno pisano, ali se poklapa sa temom. Kada sam bila vec u 9 mesecu sa mojom prvom cerkom, isla sam u postu da placam neke racune, morala sam. I sa vrata me uhvati decko iz obezbedjenja i sprovede do prvoh slobodnog saltera. Ali u posti imaju onaj visok pult, pa devojka sto radi nije videla da sam vec u poodmakloj trudnoci. I stvori se tu pored mene neka zena, oko 45 god., cak nije ni mnogo stara, sva nakindjurena. I kaze onoj devojci da je ona na redu, i naravno ne znajuci mene ona devojka izbaci iz reda i kaze da moram da sacekam. Vidi to decko iz obezbedjenja i nacrta se tu i pocne da vice na devojku za pultom kako je mogla da me izbaci i nastane opsti haos. I na kraju su svi ljudi poceli da se deru i svadjaju sa zenom koja me je oterala. Opsti haos.
Ja nikada nisam bila od onih koje preskacu red, ali tada sam se osecala tako bedno. Strasno. Koji primitivizam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Primitivizam!
23.6.2009 9:21:52   
mihi
Bar u pošti postoji nalepnica PREDNOST TRUDNICAMA, nemaš čega da se libiš.

(odgovor članu Skoki)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Primitivizam!
23.6.2009 9:27:57   
Lu
Kod nas niti ima natpisa niti su ljudi voljni da puste trudnice ili invalide.
Užas od primitivizma,zaista vrlo malo ljudi se ponaša moralno,ja sam znala stajati u redu po 20 min sa stomakom do zuba,nikome nije palo na pamet da me pusti a mene bilo sram da prođem sama,
a ja uvijek propustim starije osobe,invalide u kolicima i trudnice user posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Primitivizam!
23.6.2009 9:59:07   
marince1
Lu,potpisujem! Na zalost,vise se niko na obazire na moralne kodekse...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Primitivizam!
23.6.2009 10:17:12   
Skoki
Nalepnice prednost trudnicama ima svuda po gradu, i u autobusu, pa niko ne ustaje. Vozila sam se jednom, isto sam bila vec u poodmakloj trudnoci, onim malim kombijem E1. Bio je pun, napolju zima, stajala sam sat vremena, posto je bila strasna guzva, gurali su me, udarali, morala sam sve vreme da drzim ruke na stomaku, jel sam se plasila da me ne povrede. I na kraju vozac, pusac, nije mogao da izdrzi i otvori prozor i zapali cigaretu. Znaci poludela sam. Samo sam vrisnula da stane i otvori vrata iako smo bili na sred ulice, jedva sam uspela da izadjem. Da ne poverujes da takvi ljudi postoje i rade. Uzas

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Primitivizam!
23.6.2009 10:56:47   
eugenija
Skoki, ima tema o tome:

Trudnice, imate li prednost u redovima za čekanje  - KLIK


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Skoki)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Primitivizam!
23.6.2009 11:58:11   
marince1
Mene je primitivizam jedne osobe iznervirao do daske.
Ne sahrani moje majke se doticna,koja je poznata po tome da mora sve da zna,ugurala u kapelu izmedju mene i tate i kako je ko dolzio i izjavljivo saucesce,ona je bukvalno za svakog,ali ljudi ne preterujem,tupnula mene ili tatu po ramenu i ptala ''a ko vam je ovo?''!!!
Zamislite to!Mi krajnje skrhani situacijom,jos uvek u soku zbog svega,a ona nonsalatno da ppokupi abrove ko je ko,odakle je i odakle se znamo.POuser posted image dela sam!!!!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Primitivizam!
23.6.2009 12:04:02   
Rivana
E strasno kakav bezobrazluk pa zar ljudi ne postuju ni neciju bol, e svakakvih nas ima

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Primitivizam!
23.6.2009 12:06:10   
oliveradj
Šta da se radi kad je ovo Srbija brate normalni ne mogu da žive od idijota

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Primitivizam!
23.6.2009 12:07:07   
Rivana
Zao mi je sto smo takav narod

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Primitivizam!
23.6.2009 12:12:40   
Rivana
Mi smo kupili stan prosle godine u oktobru uselili se negde u januaru posle mog porodjaja i dok je bila zima bilo je ok kako je doslo leto preko puta nas su neke komsije muz i zena sa dvoje dece, ona kako ustane iznese stolice u dvoriste namesti se kao u pozoristu i blene u nasu terasu i nas ja da poludi kako izadjem ona gleda, zna kad smo otisli kad popodne dosli, muz mi kaze ne presvlaci se u sobi nego u wcu jer oni blenu ja poludim pa se posvadjemo zar po mom stanu da se krijem jer kreten od zene nema sta da radi pa bulji ceo dan. A uvece kad joj neko dodje i oni sednu pa svi gledaju ja izadjem se bebcem na terasu oni bulje, uh...ja se vratim jer me nerviraju sta koji moj ima toliko da gledaju sta ovekuju da vide pravi primitivizam.user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Primitivizam!
23.6.2009 12:30:13   
dunja RR
mm ima jednog divnog prijatelja, dosta je mladji od nas, ali jako dobar decko...elem, on nam pricao kako je neka njegova da li baba-tetka, cini mi se jednom prilikom dosla kod njegovog tate...a da objasnim, njegovi mama i tata su razvedeni i tata zivi( ne znam da li je ozenjen ali nije ni bitno), sa novom zenom...

i tako ta baba tetka dosla kod njih u kucu po prvi put da upozna tu novu zenu ( koja inace jako fina, znaci nas prijatelj je bas voli).....

i 'ladno ni pet ni sest, cim je usla u kucu prvo otisla do zamrzivaca da vidi  sta nova domacca i ma od hrane, tj, da li je dobra domacica....pa uredno overila i frizider...a ovi ljudi stali i ne mogu da veruju...nije ih pitala ni kako su...user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Primitivizam!
23.6.2009 12:31:47   
Rivana
ha, ha e baba je luda nacistouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Primitivizam!
28.6.2009 11:38:43   
prase
Ljudi... nećete mi verovati šta sam doživela!!!
Evo prvo epski uvod, u mom prepoznatljivom stilu user posted image
Od kada smo se uselili, mm i ja se skanjujemo da prenesemo neke stvari u podrum, uglavnom kutije pune nekih sitnica koje nam trenutno ne trebaju ali znamo da će zatrebati. Kupili smo čak i policu specijalno u te svrhe, da sve bude pregledno i lepo složeno... I sad, ja sam razmišljala, da li da prvo malo obezbedimo podrum jer trenutno tamo imamo samo neki bzvz katanac koji može lako da se otvori, a i sam podrum je od nekih smešno tankih daščica sve sa velikim međusobnim rastojanjem - svakako ne bi imalo smisla da se ostavi nešto vredno unutra, bar dok ne počnemo da koristimo interfon (za sada su vrata od ulaza non-stop širom otvorena, nisu svi stanovi useljeni, a mnogi imaju radove u stanu pa i majstore koji uz to idu i stalno ulaze/izlaze).
Elem, pošaljem ja jutros mm dole da postavi policu, da samo snesemo kutije koje su već zapakovane, sa nekim ne tako vrednim stvarima - počele su gadno da mi smetaju iako su lepo složene na terasi. Siđe mm dole i vraća se besan kao ris. Neko je otključao naš katanac, isuser posted image ao se U NAŠEM PODRUMU i zaključao katanac. Jasno je da je postupak veoma lične prirode - zašto bi inače slučajni prolaznik otvarao nasumično izabran katanac, kada ima prostora okolo i u ćoškovima koliko god voli da obavi to što je naumio???
Veoma sumnjam na stouser posted image u koja živi iznad nas, vidi se da su osvetoljubivi - jutros sam usisavala stan oko 10h, pola sata nakon toga počeli su opet da burgijaju i lupaju iz sve snage. Valjda sam ih probudila usisivačem, biće da je tako, jer su se sinoć čuli kako urlaju sa glasnom muzikom do posle 2h...
I sad, šta mi je činiti? Da budem fina, pa da se žalim predsedniku kućnog saveta? Šta će on da radi, DNK analizu? Da budem ista kao oni pa da im se nekako svetim (stvarno ne vidim sebe da radim bilo šta slično onome što su oni uradili)? Da pošeljem mm gore da im preti? Šta ako nakon bilo čega što uradim - osvetoljubivi kakvi jesu - ponove isto, ili urade nešto još gore? Stvarno sam dobila nervni napad... jasno mi je da moram da se spustim na njihov nivo da bi ovo prestalo, ali ne znam kako... Nisam baš u fazonu da organizujem neko zastrašivanje i batinanje, a samo to zaslužuju... A ako ćutim, onda im puštam na volju da mi rade šta hoće... i moram da čistim ono što su mi napravili u podrumu... i da se iscimam svetski da obezbedim podrum od budućih upada... ili da jednostavno zaboravim na podrum, kao da ga nemam user posted image

Uhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh kako sam besna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Primitivizam!
28.6.2009 11:46:12   
nina83
Prase, to je zaista strasno. Kakvih sve ljudi ima, da covek ne poverujeuser posted image
Mozda je najbolje resenje da okacite u ulazu javnu poruku nn licu, pa ako ima imalo obraza, nece ponoviti, a i nece proci nezapazenouser posted image

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Primitivizam!
28.6.2009 12:11:33   
prase
Ma, ne znam... Nije meni toliko stalo da ih opominjem i prozivam (što očigledno ima kontra-efekat), koliko mi je stalo da se zaštitim od njih. Očigledno su bolesni ljudi u pitanju, njima ni na kraj pameti bilo nije da će neko da ih uhvati na delu, za tu akciju im je trebalo vremena... Ili su ludi pa nisu o tome razmišljali, ili su to radili u neko zlo doba, što znači da su tako zli i osvetoljubivi da su sve lepo planirali... Meni podrum stvarno treba, od kada je vlasnik stana rekao da možemo da ga koristimo, mi smo na njega računali. Sada se svodi na to da mi nađemo načina da to obezbedimo, normalno o svom trošku, jer ko je u stanju ono da uradi, njemu nije ništa da mi npr. prospe motorno ulje po tome što bih držala u podrumu i zauvek upropasti... Ne znam. Ja sam prvo pomislila na taj plakat isto, ali što više vremena prolazi, ja se sve više ljutim i sve mi je potrebnije da oni za taj svoj postupak nekako "plate" user posted image

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu nina83)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Primitivizam!
28.6.2009 14:00:05   
vodolija 82
Boze,ja ne mogu da verujem na sta su ljudi spremni,koji primitivci i stokauser posted image Prase,tome moras stati ukraj,mozda je najbolje da pricas sa predsednikom stanara,a i za to divljanje nocu,sledeci put posalji policiju,pa kad plate kaznu,neverujem da ce ponoviti isto.uzas

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Primitivizam!
28.6.2009 15:17:04   
Verus
Prase, strasno je to sto si napisala.  Jel mi verujete-nemojte me osuditi kada ovo napisem, da je ovo jedna od stvari kojih se JAKO Plasim i brinem kada se preselim nazad za Srbiju....Volim svoju zemlju, ali nekih stvari nema nigde drugde nego kod nas.  I nemojte mi se smejati, ali me plase ti osvetoljubivi ljudi koji samo vide sta imas (materijalno), a ne vide koliko rada, truda i muke stoji iza toga.  Nego moji su imali iste probleme sa komsijama (ne bas to sa govancima), ali bilo je tu lupanja, bancovanja nocu, pa cak i pretnji....I moja mama je prestala da trazi da se smire, da upozorava.  Pocela da je da zove policiju.  I ovi stvarno sada izadju (valja moraju po nekim novim pravilima za uznemiravanje reda).  Pa mozes to da probas, ko ih jb!!  Ne daju ti oni hleba  u zivotu pa da moras ti da ih postujes i tretiras fino, a oni tako za uzvrat!!!  Znaci u redu je da oni bance do 2 ujutru iznad finih ljudi sa detetom, koji treba da se naspavaju, a ti ne smes u 10 da usisavas!  STOKAAAAA

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Primitivizam!
28.6.2009 15:28:22   
Lu
Jao prase i mene je počeo ovaj tvoj problem ozbiljno da nervira user posted image
Pa dobro možeš i do sada to da trpiš...meni da su jednom probudili dijete s tim burgijanjem pa ne bi ga više ni oni zaspali,svaki put bi im lupala na vrata čekićem ili u cijevi od radijatorauser posted image

Ja ne poznajem taj zakon o kućnom redu u zgradama ali valjda postoji neko kome možeš da se požališ,da ih tužiš kako to već ide, pa vidiš da nisu normalni,sve su gori i gori,ma učini bilo što ili ti ili tm jer ako samo šutite oni smatraju da ih se plašite i da ste primorani da trpite a NISTE!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Primitivizam!
28.6.2009 15:47:09   
ljubičica
Prase, imala sam ja jednog komšiju (dok se nisam udala pa odselila) koji je studirao DIF i svako veče je pravio haos gore, i činilo mi se kao da igla klikere ili ponekad, u najmanju ruku, premešta nameštaj iz jednog dela stana u drugi. I jedno veče je pravio neku galamu gore i ja pouser posted image  i lepo se popnem gore u sve pidžami i lupam mu na vrata! Kad je otvorio ja sam tako počela da urlam na njega kako više ne mogu da izdržim taj njegov teror, kako ja radim ujutru i hoću da spavam, da se vrati tamo odakle je došao jer je evidentno da nema osnovnu kulturu ponašanja, itd itd... Na kraju je počeo da se izvinjava i smirili su se...
Jednom je čak imao sex sa devojkom po celoj kući! Ona je vrištala kao da je neko kolje... Mene je bilo sramota zbog mog tate, Bože me oprosti. I ja njih sretnem posle dan-dva na stepenicama u ulazu i ja mu kažem:" Da li bi bio ljubazan da, sledeći put kad budeš vodio ljubav sa svojom devojkom, joj kažeš da bude malo tiša jer moj otac i ja nismo mogli da spavamo do pola noći koliko ste lupali, a ona vrištala!" Pazite, a ona stoji pored njega... Pocrvenela je kao paprika i ostala bez reči!
Tako da ja nemam problem sa tim stokama od ljudi jer ja lepo odem i fino kažem, pa dobro, nije uvek fino... ali, kažem...
A, svim tim babama i strinama bih  ja skresala da umru od blama...
A, za ta govanca... Pa, pošto sam ja takva kakva jesam i moja moralna načela meni nikada ne bi dozvolila da se spustim na TAAAAAKO nizak nivo, dovela bih nekog psa njima u podrum ili ispred vrata da se lepo iznuždi, ako nisu oni, e onda mi je žao, ali ako jesu vratila bih im istom merom. A, ako bi me uznemiravali do sitnih sati ili bih otišla gore pa im rekla dve, tri ili bih pozvala policiju zbog remećenja javnog reda i mira...

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Primitivizam!
28.6.2009 15:51:00   
Verus
e vala bas! dobro si im skresala!

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here