|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Primitivizam!
29.6.2009 0:29:57   
vodolija 82
LJubiciceuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Primitivizam!
29.6.2009 8:49:27   
prase
Juče ispričam jednom dobrom drugaru sve ovo što se desilo sa podrumom, kaže - ma to su neki klinci uradili, to sam i ja radio kad sam bio klinac!!! STVARNO ne razumem više ništa (taj drugar je pomalo infantilan, nije nemoguće da je mislio kako ćemo sad da mu se divimo što je bio tako "opasan" klinac, što znači da je možda to i izmislio - mislim, da je on to lično radio). Da li sam ja pokušavala da pronađem smisao tamo gde ga nema?!

Elem, mi smo odlučili da zovemo miliciju da izađu na teren i sastave zapisnik. Tehnički, ovo jeste provala, budući da je katanac stajao, znači moraju da dođu i to da urade. Verovatno će mi kolutati očima i suzdržavati se od toga da mi se smeju, ali poenta je zapisnik (hmmm... bolje ja da sačekam da mm dođe sa posla, njemu neće kolutati očima i smejati se 100%). Onda lepo fotokopiju tog zapisnika sa propratnim tekstom na ulaz. Ako su klinci, prestraviće se. Ako su komšije, valjda neće nastaviti da se tako igraju sa nama...

Što se tiče lupanja, kada mi sledeći put probude Uroša, ja zajedno sa njim idem gore da urlam. A đubre... pa, ono što nađem na terasi, nosim njima ispred vrata, a ono što padne dole - to me ne zanima. Ne mogu ja od majmuna da pravim čoveka, za to je zadužena evolucija...


_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Primitivizam!
29.6.2009 11:42:14   
ljubičica
Tako treba, prasence naše! user posted image  user posted image  user posted image
Prase za predsednika user posted image  user posted image  user posted image  !!!!!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Primitivizam!
6.7.2009 22:22:21   
Urbana
Masovni primitivizam je odlika ne previse razvijenog drustva i sistema ili neke sredine. Kazem drustva i sistema, jer sistem bi trebalo da odredjuje norme i pravila ponasanja, da ih kontrolise, kaznjava i suzbija. Nazalost to kod nas ne postoji, svest sasvim obicnih gradjana je u stalnoj silaznoj putanju, jer tako je to u sistemu u kome vlada korupcija i anarhija. Pokusaji postoje, ali zapustenost je prevelika pa je potrebno vreme da se neke promene i pomaci uoce. Problem i jeste u vremenu, sto mnogi nesvesno gube strpljenje i hvataju korak sa bujicom.
Mi Srbi smo od nekad gostoljubivih, predusretljivih, otvorenih i spontanih ljudi usled svega sto nam se u poslednjih 20 godina desilo postali egoisticni, pakosni, ljubomorni, podli pa cak i zli. Tvrdoglavo zadrta, vecina u potrazi za  paznjom, pribegava razlicitim metodama da bude zapazena, najcesce nazalost putem raznih "saobracajki". Verbalnoj konstruktivnoj diskusiji nismo skloni, uvek se sve svodi na napad i kritiku, a ne ljudski savet i korektnu primedbu. Usled naseg tradicionalno loseg nacina komunikacije, inat kolo vodi i sve nas je to dovelo do raznoraznih nacina "osveta" i verbalnih primitivnih nokauta.
Osim toga takvi smo da nam je jako bitno sta ce neko drugi reci, a skloni smo da zivimo vise tudje nego svoje zivote. Zato se i gusimo u moru primitivizma.

Sad kad bi navodila sve situacije na koje nailazim kad dodjem u Srbiju mogla bi i roman da napisem.

Samo kad se setim skeniranja komsiluka i prica kako sam se sigurno razvela "jer vec drugi put dolazim u Srbiju bez muza" user posted image A kad sam ga iznenada dovela koje razocarenje za komsilukuser posted image
A sta ce dokoni ljudi, o cemu bi pricali dok ubijaju vreme ispijajuci kafe.....

A ja obicno kazem "ne bojim se nacizma i terorizma, imam strah od pomodarstva i primitivizma"





(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Primitivizam!
6.7.2009 22:31:21   
Republica
Urbana, ne znam shta da ti kazhem...zavisi i od sastava komshiluka.
Svaki covek privuce na sebe pazhnju i postane meta koju zhele da smetu.
Ljubomora je podmukla zavist i na to ne treba obracati pazhnju.
Ono shto meni obraca pazhnju ja odmah kazhem.Npr tvoj blic a avataru.Roka pravo
u levo oko i meni npr smeta.Tako da ce me dovoditi u situaciju da shto pre prebacim na drugu stranu.
Shto je onda s moje strane izbegavajuce da pratim tvoje dobre postove.
E sad kad bi svi rekli odmah shta misle direknto mozhda bi bilo bolje.
Ali sujeta coveka mozhe da dovede do onog zacaranog kruga.Ja tebi ti meni.user posted image
user posted image

(odgovor članu Urbana)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Primitivizam!
6.7.2009 22:58:51   
Urbana
IZVORNA PORUKA: Republica

Urbana, ne znam shta da ti kazhem...zavisi i od sastava komshiluka.
Svaki covek privuce na sebe pazhnju i postane meta koju zhele da smetu.
Ljubomora je podmukla zavist i na to ne treba obracati pazhnju.


Slazem se zavisi i od sastava, ali znas u soliteru od 12 spratova uvek se nadje barem jedan user posted image .
Ma naravno, gde bi jos na to obracala paznju, i davala komentare komsijama. Ja znam da je ignorisanje najbolji nacin na koji mozes da ubijes "zlocinca".
I ne smatram da bas uvek za dobrim konjem treba prasina da se dizeuser posted image

IZVORNA PORUKA: Republica
Ono shto meni obraca pazhnju ja odmah kazhem.Npr tvoj blic a avataru.Roka pravo
u levo oko i meni npr smeta.Tako da ce me dovoditi u situaciju da shto pre prebacim na drugu stranu.
Shto je onda s moje strane izbegavajuce da pratim tvoje dobre postove.
E sad kad bi svi rekli odmah shta misle direknto mozhda bi bilo bolje.
Ali sujeta coveka mozhe da dovede do onog zacaranog kruga.Ja tebi ti meni.



user posted image
Sjajna si, ja sam ga zato i postavila i cekam dok neko to sto si ti rekla ne kaze. Vidis ja bas volim takve osobe kao sto si ti. Vredelo je, uslikala sam te user posted image .
Naravno maksimalno je iritantan.
Ja licno volim "direktonke" i trudim se da budem realna, a i prihvatam ih, ali ne u obliku kritike, vec u obliku saveta. I tu je taj veliki problem  ( recimo generalno ) u nas Srba. U nacinu saopstavanja i naravno pratecoj grimasi i izrazu na licu user posted image

A sto se tice avatara menjam ga prvom prilikom




(odgovor članu Republica)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Primitivizam!
6.7.2009 23:13:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Urbana


A sto se tice avatara menjam ga prvom prilikom




Neeeeeeeeemoj! Toliko iritira da je čak i simpatičan. user posted image

(odgovor članu Urbana)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Primitivizam!
6.7.2009 23:13:44   
Republica
Urbana , drago mi je da smo se uslikale susedo!
I ja sam na pocetku mog postiranja rekla da cu neko vreme moje
postove zavrshavati sa Pozdrav i mackicom punom buvauser posted image  eto
da se primetim.Izvinula se unapred za iritaciju i cekam kritiku koju
isto prihvatam kao dobronamerni savet.
A susedi ko susedi eto ja i ovde necim nekog iritiram pa mi je krao
saksije s cvecem ispred ulaza.Sad smo ih betonirali pa nek se pomuce.user posted image
Ciao. user posted image

(odgovor članu Urbana)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Primitivizam!
6.7.2009 23:25:47   
Urbana
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Urbana


A sto se tice avatara menjam ga prvom prilikom




Neeeeeeeeemoj! Toliko iritira da je čak i simpatičan. user posted image



Ma daj Tasho ne zahebavaj user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Primitivizam!
6.7.2009 23:27:30   
Anoniman
trep trep user posted image user posted image

(odgovor članu Urbana)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Primitivizam!
6.7.2009 23:28:10   
Urbana
IZVORNA PORUKA: Republica

Urbana , drago mi je da smo se uslikale susedo!



Pa sram me bilo tek sad to primetihuser posted image

Pozdravcic Republica iz Enschedea

(odgovor članu Republica)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Primitivizam!
6.7.2009 23:29:05   
Urbana
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

trep trep user posted image user posted image


pa sta trepces, jel da menjam ili da ne menjam user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Primitivizam!
6.7.2009 23:29:51   
Anoniman
Meni ne smeta. user posted image

A ti kako hoćeš.

(odgovor članu Urbana)
  Direktna veza do poruke: 88
   RE: Primitivizam!
7.7.2009 12:35:38   
Urbana
IZVORNA PORUKA: Republica

Urbana , drago mi je da smo se uslikale susedo!
I ja sam na pocetku mog postiranja rekla da cu neko vreme moje
postove zavrshavati sa Pozdrav i mackicom punom buvauser posted image  eto
da se primetim.Izvinula se unapred za iritaciju i cekam kritiku koju
isto prihvatam kao dobronamerni savet.
A susedi ko susedi eto ja i ovde necim nekog iritiram pa mi je krao
saksije s cvecem ispred ulaza.Sad smo ih betonirali pa nek se pomuce.user posted image
Ciao. user posted image


Ja zamenila, a mene tvoja mackica ne iritira cak sta vise, kad istreses sve buve sama ces je skloniti user posted image
Ma i meni su ukrali radio iz auta koji nije vredeo nicemu, a i bic.....
Ja kad govorim o losim stvarima ja nikad ne kazem da ovde ne postoje, ali ucestalost i kolicina se razlikuju....
Tasho nadam se da ti se svidja moj novi avatar user posted image

(odgovor članu Republica)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Primitivizam!
7.7.2009 12:37:57   
Anoniman
Jao baš sam se skanjala kada sam videla tvoj avatar. Onaj stari mi je bio super!

(odgovor članu Urbana)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: Primitivizam!
7.7.2009 12:44:43   
NadaR
 Sad sjedim sa Miloshem vani... prolazi auto i uspori... i teta iz auta izbaci punu pepeljaru opusaka... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Onda me vidjela i pukla po gasu...



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Primitivizam!
7.7.2009 12:47:05   
NadaR
 user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Primitivizam!
7.7.2009 12:51:38   
ljubičica
Krava!!!!!

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Primitivizam!
7.7.2009 13:04:37   
Kiki BG
IZVORNA PORUKA: eugenija

Ma samo iskulirati... "Dobar dan... žurim..!" (ovo vredi ukoliko primitivac slučajno prvi pozdravi), ukoliko ne pozdravi, prođe se dignute glave i nastavi sa "žurenjem"user posted image


Joooj mene sramota i kad me pozdraveuser posted image Bolje mi je da me ne znaju i da mi se ne javljaju- ne treba mi da me neko vidi kako me taj primitivan svet pozdravlja u bilo kom obliku... Al sto je neizbezno neizbezno je- kultura na prvom mestuuser posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Primitivizam!
7.7.2009 21:24:31   
Lu
IZVORNA PORUKA: prase

Elem, mi smo odlučili da zovemo miliciju da izađu na teren i sastave zapisnik.

Što se tiče lupanja, kada mi sledeći put probude Uroša, ja zajedno sa njim idem gore da urlam. A đubre... pa, ono što nađem na terasi, nosim njima ispred vrata,


Prase jel' ima šta novoga povodom ovih događajauser posted image

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Primitivizam!
28.2.2018 12:23:16   
Dora89
Zato se i rade selektivni abortusi ženske dece.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Primitivizam!
28.2.2018 12:48:14   
mama Jo
Dora, jesi ti ozbiljna?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Primitivizam!
28.2.2018 12:49:38   
Mala Elena
Da, bilo je i na Explozivu.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Primitivizam!
28.2.2018 12:51:15   
mama Jo
Kad? Moram da pronadjem da pogledam.. jezivo 😔

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Primitivizam!
28.2.2018 13:01:15   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Dora89

Zato se i rade selektivni abortusi ženske dece.

user posted image user posted image Daaa cula sam, nesecam se tacno gde

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here