|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Posle antibiotika - vaginalete!
18.7.2020 19:43:38   
mama Jo
Da, i zasto si stavljala vaginalete?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Posle antibiotika - vaginalete!
18.7.2020 22:15:41   
Šmizli


IZVORNA PORUKA: physio70

Smizli, da li si radila test za trudnocu posto ti kasni?
E nije to moj slucaj.drugarici kasni i nije radila test ali je koristila te vaginalete posto je imala neki svrab ne znam tacno....pa me zamolila da podelim ovde objavi da bi cula i vasa misljenja....Plasi se rezultata testa......


(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Posle antibiotika - vaginalete!
18.7.2020 22:17:21   
vonavoj
Ako je pila antibiotik,hoce zbog toga..


(odgovor članu Šmizli)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Posle antibiotika - vaginalete!
18.7.2020 22:18:35   
Šmizli


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Da, i zasto si stavljala vaginalete?
E nisam ja drugarica me zamolila da kopiram njen tekst i stavim ovde  da cuje misljenje zena....Imala je neki svrab pa je zbog toga stavljala...


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Posle antibiotika - vaginalete!
18.7.2020 22:21:00   
mama Jo
Da, da, razumem. Na svoju ruku je uzela vaginalete ili joj je dr prepisao?
Ne znamo sad aa sigurnoscu stvarno, mozda njen organizam tako odreagovao posle vaginaleta, ali mislim da vrlo, vrlo rerko hoce od vaginaleta da kasni.
Ako joj kasni 9 dana test bi joj vec sa sigurnoscu pokazao.
E, sada, ako to nije zelela... Ne znam sta bih rekla. Mozda onda najbolje da sto pre uradi da test, da zna na cemu je.

Da, i ako je pila antibiotik od njega je verovatnije da ce kasniti nego od samih vaginaleta.

< Poruku je uredio mama Jo -- 18.7.2020 22:22:09 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Šmizli)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Posle antibiotika - vaginalete!
18.7.2020 22:26:27   
Šmizli


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Da, da, razumem. Na svoju ruku je uzela vaginalete ili joj je dr prepisao?
Ne znamo sad aa sigurnoscu stvarno, mozda njen organizam tako odreagovao posle vaginaleta, ali mislim da vrlo, vrlo rerko hoce od vaginaleta da kasni.
Ako joj kasni 9 dana test bi joj vec sa sigurnoscu pokazao.
E, sada, ako to nije zelela... Ne znam sta bih rekla. Mozda onda najbolje da sto pre uradi da test, da zna na cemu je.

Da, i ako je pila antibiotik od njega je verovatnije da ce kasniti nego od samih vaginaleta.
Prosli put je imala isto tak svrab i bila kod doktora rekao joj je da je kandida i dao joj kansen vaginalete...E sad posto je imala iste simptome ona je na svoju ruku koristila posto joj nije prvi put...  


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Posle antibiotika - vaginalete!
18.7.2020 22:39:53   
Šmizli


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Da, da, razumem. Na svoju ruku je uzela vaginalete ili joj je dr prepisao?
Ne znamo sad aa sigurnoscu stvarno, mozda njen organizam tako odreagovao posle vaginaleta, ali mislim da vrlo, vrlo rerko hoce od vaginaleta da kasni.
Ako joj kasni 9 dana test bi joj vec sa sigurnoscu pokazao.
E, sada, ako to nije zelela... Ne znam sta bih rekla. Mozda onda najbolje da sto pre uradi da test, da zna na cemu je.

Da, i ako je pila antibiotik od njega je verovatnije da ce kasniti nego od samih vaginaleta.
Kaze da nije pila nista,ali ima neke ciste na jajnicima i bas su je boleli poslednje vreme..mozda ima i to neke veze....?


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Posle antibiotika - vaginalete!
18.7.2020 22:45:40   
mama Jo
Pa da, vidi, to sve u kombinaciji je vrlo moguce... Moguce da su se hormoni malo poremetili, dosta je to stvari, pa sve zajesno u kombinaciji moguce.
Desilo se i meni par puta da mi kasni dosta kada sam imala problema sa eserihijom, pa svasta pila za nju... I prosto poremetila vaginalnu floru.
Nadam se da ce dobiti sto pre

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Šmizli)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Posle antibiotika - vaginalete!
18.7.2020 23:10:24   
Šmizli


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Pa da, vidi, to sve u kombinaciji je vrlo moguce... Moguce da su se hormoni malo poremetili, dosta je to stvari, pa sve zajesno u kombinaciji moguce.
Desilo se i meni par puta da mi kasni dosta kada sam imala problema sa eserihijom, pa svasta pila za nju... I prosto poremetila vaginalnu floru.
Nadam se da ce dobiti sto pre
A da pomenem jos i ovo...U maju je imala dal neku upalu ne znam tacno sta kao da joj se ide u wc ali nema nista...Dali su joj monural ono sto sed rastvara u vodi i popijem odjednom sve.....i da se ne ide u wc sto duze moze da izdrzi......Dal i to ima na neke veze ne znam ali je u junu imala normalan ciklus u dan tacan ....  


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Posle antibiotika - vaginalete!
18.7.2020 23:14:01   
mama Jo
Da, da... Razumem. Moguce, to joj je sigurno bio cistitis, upala besike. Mislim takvi su simptomi. Osetljiva je u poslesnje vreme na taj deo da tako kazem.

A je l' pored svega toga imala nezasticen odnos? Je l' ona brine da nije mozda trudna?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Šmizli)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Posle antibiotika - vaginalete!
18.7.2020 23:18:59   
Šmizli


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Da, da... Razumem. Moguce, to joj je sigurno bio cistitis, upala besike. Mislim takvi su simptomi. Oset_ljiva je u poslesnje vreme na taj deo da tako kazem.

A je l'' pored svega toga imala nezasticen odnos? Je l'' ona brine da nije mozda trudna?
Imala nezasticen odnos....i da brine kako ne brine..


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Posle antibiotika - vaginalete!
18.7.2020 23:25:12   
Maslacak15
ni antibiotici a kamoli kanesten nebi smeli da uticu na ciklus. ako joj kasni 9 dana a inace joj  je redovan ciklus onda sto bi rekli : writing is on the wall. svidelo se to njoj ili ne.....s obzirom da je imala nezasticen odnos na osnovu svega recenog smatram da su sanse za trudnocu ogromne. neka uradi test.

(odgovor članu Šmizli)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Posle antibiotika - vaginalete!
18.7.2020 23:37:43   
vonavoj
Onda je to i resenje,test..ako je imala nezasticen odnos..

Meni je od antib,znalo da kasni..ali ovde to nije slucaj.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Posle antibiotika - vaginalete!
18.7.2020 23:43:13   
physio70
Dzabe prica ako drugarica ne proveri prvo da li postoji trudnoca.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Posle antibiotika - vaginalete!
18.7.2020 23:43:20   
Mirko Svirko
Ja mislim da bi trebala da radi test. 

Meni nikad vaginalete nisu poremetile ciklus.Ali antibiotike kad sam pila narusila sam floru, pa sam tada koristila vaginalete.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Posle antibiotika - vaginalete!
18.7.2020 23:47:21   
Maslacak15
moj tata je profesor univerziteta u penziji i dao mi je jedan savet koji mi mnogo znaci u zivotu kao naucnom radniku. on glasi: najbolja resenja su obicno vrlo prosta. i sto vreme vise ide shvatam koliko je u pravu. naravno da su moguca teoretski i ova i ona resenja...svasta se desava. ali ako su joj ciklusi inace redovni a sada jon kasni devet dana a imala je nezasticene odnose onda je trudnoca prva i osnovna pretpostavka koju mora da iskljuci pre nego sto mi ovde dubimo dno o vaginaletama. zao mi je ako joj to ne odgovara, ali tako je...


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Posle antibiotika - vaginalete!
18.7.2020 23:51:42   
mama Jo
Smizli... vidis i sama. Bas to sto Maslacak kaze, teoretski sve je moguce a opet nista ne mora da znaci.
Ona se plasi rezultata testa, zato trazi sve druge razloge stabi moglo biti. Moguce da joj kasni zbog svega toga. Moguce da je i trudna. To joj jedino yest moze sa sigurnoscu reci. Neka ga uradi sto pre, da bi znala sta ce i kako dalje.
Iskreno joj zelim da joj kasni zbog kandide.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Posle antibiotika - vaginalete!
18.7.2020 23:53:06   
physio70
Ako ne zeli da zadrzi trudnocu tek onda joj odugovlacenje ne odgovara.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Posle antibiotika - vaginalete!
18.7.2020 23:55:30   
Mirko Svirko
Smizli, Maslacak je realna.

I da jeste trudnoca u pitanju, a da je nezeljena, zar ne bi trebalo da sazna sto ranije da ako vec ne zeli ima mogucnost da to prekine?

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Posle antibiotika - vaginalete!
19.7.2020 7:46:38   
Šmizli


IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Smizli, Maslacak je realna.

I da jeste trudnoca u pitanju, a da je nezeljena, zar ne bi trebalo da sazna sto ranije da ako vec ne zeli ima mogucnost da to prekine?
zma nece da prekine samo nije htela sad posto de jos nije udala....

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Posle antibiotika - vaginalete!
19.7.2020 7:49:36   
Šmizli
Hvala vam svima.

....😊Javicu vam resultate testa...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Posle antibiotika - vaginalete!
19.7.2020 8:32:43   
mama Jo
Ma nema na cemu. Bas sam htela da ti napisem da javis kako je i ata je do kraja kad sazna i ona.
Pozdrav obema!
Nadam se da nece imati nepeijatnih iznenadjenja!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Šmizli)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Posle antibiotika - vaginalete!
19.7.2020 10:32:44   
physio70
Evo sad ce da se uda po ubrzanom postupku. Ne brini.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Posle antibiotika - vaginalete!
19.7.2020 14:49:21   
Šmizli


IZVORNA PORUKA: physio70

Evo sad ce da se uda po ubrzanom postupku. Ne brini.
bHahaaja da😂


(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Posle antibiotika - vaginalete!
20.7.2020 22:53:37   
mama Jo
Smizli, kako je drugarica?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Šmizli)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here