|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vreme je za bebe
19.6.2010 20:49:47   
dunja RR

sada sam odgledala početak.....
Pretty ženo, znala si koliko te cenim i ranije, ja se nadam - kroz naše porukice ali sada....

još više, svaka čast i svo poštovanje od mene user posted image user posted image

hrabra si, jaka, za divljenje

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Vreme je za bebe
19.6.2010 21:01:24   
Pipi duga carapa
Pretty  gledala sam danas i odusevila se kako su ti deca lepa ,muz dobar ,a ti prava kraljicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Vreme je za bebe
19.6.2010 22:12:42   
Anoniman
pretty sad sam tek pogledala pocetak.
nemam nista da kazem sto devojke nisu rekle...

sve najbolje i svu srecu tebi i tvojoj porodici...

poljubac za martinu i davida..
a ti...zelim ti od srca svako dobro!!!

(odgovor članu Pretty78)
  Direktna veza do poruke: 153
   RE: Vreme je za bebe
19.6.2010 23:49:36   
lidija 011
A kad je repriza ?Radila sam i propustilauser posted image ...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Vreme je za bebe
19.6.2010 23:52:18   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: lidija 011

A kad je repriza ?Radila sam i propustilauser posted image ...


http://www.rts.rs/, uđeš u "Emisije" pa u Vrema je za bebe i klikneš na poslednju, imaš celu epizodu, to nam je Pretty user posted image

< Poruku je uredio dunja -- 19.6.2010 23:53:21 >

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Vreme je za bebe
21.6.2010 15:51:35   
pepino
Tek sada sam odgledala epizodu,naravno iscmizdrila sam se kao luda,svaka cast Trini!user posted image
Stvarno je zena stijena!user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Vreme je za bebe
21.6.2010 16:24:22   
NadaR
 Zaista nemam rijeci ... predivno user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Vreme je za bebe
21.6.2010 16:26:05   
viking
user posted image user posted image user posted image  pepino user posted image

IZVORNA PORUKA: pepino
svaka cast Trini!user posted image



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Vreme je za bebe
21.6.2010 16:29:23   
NadaR
    user posted image  


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Vreme je za bebe
21.6.2010 22:10:19   
pepino
IZVORNA PORUKA: viking RR

user posted image user posted image user posted image  pepino user posted image

IZVORNA PORUKA: pepino
svaka cas_t Trini!user posted image




Gledam tri puta vase smajlice i kontam sta im je smijesno,pa sve vracam,reko Boze nista nisam smijesno napisala,pa tek onda skonta moj lapsus....user posted image
SORY Preetyyyyyyy,znam o kome se radi,al glava luda tako napisalauser posted image
Nekidan sam napisala Cipiki za Ivonu da je Irena,sad ovouser posted image ,a sta nas je dobro ista i zapamtim....user posted image
Nemojte mi zamjeritiuser posted image

< Poruku je uredio pepino -- 21.6.2010 22:12:56 >

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Vreme je za bebe
21.6.2010 23:51:51   
JULIE
user posted image user posted image user posted image Boze odavno nisam ovako plakala,prvo sam plakala od tuge posle od srece...Pretty imas divnu porodicu,zaista,prelepu decu i muza koji te voli...SVAKA TI CAST,TI SI ZENA ZMAJ!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Vreme je za bebe
22.6.2010 14:11:43   
jacikaci
Devojke,samo da vas obavestim: pozdravlja vas Pretty, ona je trenutno sa bebcem u bolnici jer ima bronhitis, i svima se zahvaljuje na podršci!

user posted image  OZDRAVI BRZO, DAVIDE! user posted image

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Vreme je za bebe
22.6.2010 14:49:07   
Alexis79
Sad sam tek odgledala emisiju i preplakala veci deo

Pretty zeno svaka cast uzivaj u svojoj porodici

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu jacikaci)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Vreme je za bebe
29.6.2010 10:02:29   
Pretty78
Konacno smo stigli kuci...

hvala vam svima na lepim zeljama i recima utehe i podrske..zaista mi znaci.....nazalost moja prica je tuzna ali sa srecnim krajem i vecitim bolom u srcu.....drago mi je da ste nas gledali i da smo vam se dopali user posted image user posted image user posted image user posted image

neznam sta da vam kazem jer ste me zaista iznenadile tako lepim recima....mislim da nisam uradila nista sto ne bi svaka majka uradila za svoje dete, zar ne?

stvarno ste me jako jako jako odusevile i zaista ste mi dali veliku podrsku i uvreili me u  ono sto sam ja vec znala, vi ste samo potvrdili, da sam ispravno postupila sto se tice moje Milice... SVIMA HVALAAAAAAAA

a za one koji nisu gledali a trazili su link:
http://www.rts.rs/page/tv/sr/story/20/RTS+1/725210/Vreme+je+za+bebe.html

izvolite  i kisssssssssssssssssss

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Vreme je za bebe
29.6.2010 12:27:33   
mihi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Bravo Preety deca su predivna uživaj.

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Vreme je za bebe
29.6.2010 12:54:19   
Anck Su Nmaun
Sad sam  gledala Pretty  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Vreme je za bebe
29.6.2010 20:14:17   
Anoniman
JOOOJ ZIVOTEEEEuser posted image user posted image user posted image

samo napred priticeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 167
   RE: Vreme je za bebe
2.7.2010 13:16:20   
Pretty78
Hvala vam svima user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Vreme je za bebe
2.7.2010 14:22:56   
Anoniman
ja sam sadda pogledala,divnooooo
bozee,isplakah se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pretty78)
  Direktna veza do poruke: 169
   RE: Vreme je za bebe
5.7.2010 22:54:16   
Pretty78
IZVORNA PORUKA: lenaJe

ja sam sadda pogledala,divnooooo
bozee,isplakah se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



hvala lena.......tuzno, sa srecnim krajem i vecitom ranom na srcu

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Vreme je za bebe
22.7.2010 0:00:28   
choopa choops
gledam ponekad, kad se sjetim i redovno placem user posted image user posted image

nisam znala da ima ringerajki u emisijama user posted image bas super user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Vreme je za bebe
7.8.2010 17:35:41   
Pretty78
drage moje u utorak 10.08 u 15h na RTS 1 IDE REPRIZA VREME JE ZA BEBE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pa ko nije gledao....izvol`te

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Vreme je za bebe
10.8.2010 12:19:34   
Pretty78
Danas je reprizaaaaaaaaaaaa

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Vreme je za bebe
10.8.2010 16:27:41   
lanajelena
gledala sam zeno ali nisam otpocetka,glavno sam videla ali sto su svi tuzni  user posted image

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Vreme je za bebe
10.8.2010 16:37:10   
Pretty78
glavno nisi videla i zbog tog glavnog su tuzni  user posted image user posted image

evo link
http://www.rts.rs/page/tv/sr/story/20/RTS+1/725210/Vreme+je+za+bebe.html

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here