|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 19 [20] 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
5.12.2018 22:00:36   
jess021
Olga, jel se macke izuvaju? 
Meni je to van svake pameti. 
Moji se uredno izuvaju😀

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
5.12.2018 22:05:53   
Olga75
Nemam ja mačke, ja imam Dobricu, on spava u šupi a kad je baš ladno uđe user posted image
To je izjava jedne sstare komšinice kad je onomad dok je Šugiboj bio kod nas i spavao na prozoru s ulice rekla user posted image
Inače gosti se ne izuvaju, imamo otirač i kažem kirbi ako baš neko zabrazdi u kaku user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
5.12.2018 22:09:16   
Rosita
Izuvamo se. I svuda gde idem izuvam se, ne treba niko da mi kaže. Ako neko baaaaš insistira nemoj, ja ne.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
5.12.2018 22:13:05   
milicicak
Mi smo po pitanju ozuvanja liberalni, ko hoce moze ko nece ne mora 😂 mada se svi uglavnom izuvaj, kraj nam je poznat po odgovornim vlasnicima pasa😁

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
6.12.2018 5:33:50   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

A jeste skontali po serijama i fimovima niko se ne izuva . Cak i krevetima leze obuveni user posted image z


Meni su se smejali u americi jer sam se izuvala cim udjem.oni stvarno svi idu obuveni. Ali realno oni ne pesace. Udju u kola koja su u garazi izadju iz kola na parkingu na kom nema blata i kake i ulaze unutra. Ja u desnom delu kuce ajd tako da kazem dozvoljavam da se udje obuven u levi deo ne dam. Cak i ja ulazim obuvena nekad u tom delu.

Sto kaze Olga kod gospode se ne izuva user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
12.12.2018 9:24:53   
AnaTamara
Bio popo user posted image Ali ove godine,svekrva skine tepihe user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
12.12.2018 16:58:36   
vocicana
Pa cuj, ako neko ima smdljive noge, bolje i da se ne izuva. Kod mene se uglavnom izuvaju i bilo je obavrezno narocito kada je mali puzao, mada je i inace ok izuvati se.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
13.12.2018 19:15:42   
branki*
meni je odvratano da se ne izuvaju...u redu ako neko jednom u mesec dana udje nesto na kratko obuven...ali,da konstantno hodamo u obuci..boze,bljak.kad samo zamislim kuda je gazio u toj obuci gde kucici pisaju i ljudi pljuju i pada dim i svasta..i tako po podu da strapaciramo..ne,nikako.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
13.12.2018 21:55:44   
vocicana
Upravo Branki

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
16.12.2018 12:48:27   
Jekica86
Ma maravno izuvanje. Sve je tako prljavo.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
29.4.2019 20:24:09   
kamičak
Naravno, uvek pored vrata stoje kucne papuce za goste

(odgovor članu Jekica86)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
29.4.2019 21:38:07   
Filadendronka
Sad se svi izuvaju zbog dece, ali se desavalo da neko pita da li je potrebno. Mada bila sam i u puno stanova gde se ne izuva. 


(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
29.4.2019 23:32:07   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

A jeste skontali po serijama i fimovima niko se ne izuva . Cak i krevetima leze obuveni user posted image z


Meni su se smejali u americi jer sam se izuvala cim udjem.oni stvarno svi idu obuveni. Ali realno oni ne pesace. Udju u kola koja su u garazi izadju iz kola na parkingu na kom nema blata i kake i ulaze unutra. Ja u desnom delu kuce ajd tako da kazem dozvoljavam da se udje obuven u levi deo ne dam. Cak i ja ulazim obuvena nekad u tom delu.

Sto kaze Olga kod gospode se ne izuva user posted image



I meni se smejali u Engleskoj, gledali me kao da nisam normalna. Mada oni dosta hodaju, i tamo je često kisa, ali nigde blata i prljavstine. Tako da im je obuca cak i posle kise savrseno cista. Kod nas je izuvanje obavezno, i bez pardona naglasim to kada neko krene da udje obuven

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
30.4.2019 14:36:54   
Tiziana
Kod nas se gosti ne izuvaju. Samo kad je neka bljuzga ili provala oblaka. Ja kad imam goste na rucku ili veceri ne docekujem ih u papucama, obujem se. 




(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
30.4.2019 16:36:43   
nata11
I mi se nismo izuvali e sada ce biti izmena zbog bebice.


Nema papuce 1000 para, niti ih nudim gostima. I mi nemamo naviku da ih nosimo. 

_____________________________





(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
30.4.2019 17:50:33   
Filadendronka
Moracete zbog bebe, pogotovo kad krene da puzi i trpa ruke u usta. 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
30.4.2019 17:52:46   
bubulence
Slazem se sa Filadendronkom, ne mozes pustiti ljude obuvene u kucu a da onda dete tuda puzi, baca igrackice i strpa ih u usta pre nego sto stignes da ih operes... 


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
30.4.2019 18:06:57   
kamičak
I da nema dece u kuci, ipak treba voditi racuna o cistoci. Jedino ako nema tepiha u kuci (npr. laminat samo) onda i moze bez izuvanja.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
1.5.2019 10:53:49   
Tiziana
Mi svakako ne zivimo u svinjcu, vodimo vrlo racuna o cistoci, ali eto gosti se ne izuvaju, deca odavno ne puze. Sta nam dresko da usisamo kad odu. Svakako ne ulaze obuveni u spavaci deo. 


(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
1.5.2019 10:59:22   
Duškić
Klasika, izuvanje kod ulaznih vrati. Deca uglavnom imaju deblje carape sa gumom.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
1.5.2019 11:08:45   
Filadendronka
Kazu da se kod gospode ne izuva. :) Sve je stvar licnog stava, mada meni je gadno neizuvanje zbog svega sto se nalazi na ulici. 

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
1.5.2019 11:16:57   
Ana RR
Ja nisam dala serviseru iz SBB da uđe dok se ne izuje user posted image uredno sam mu dala papuče i čekala da se preobuje.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
1.5.2019 11:19:58   
Tiziana
U Spaniji je izuvanje cak nepristojno kao i docekivanje gostiju u papucama.

Kod nas se u kuci nikad nije izuvalo (naravno mi ukucani jesmo), nikad se cipele nisu ostavljale kod vrata.Ja nemam nista protiv da se izujem kad dodjem kod nekoga, ako se u kuci izuva, ali ja nikada kod moje kuce ne teram nikoga da se izuje. 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
1.5.2019 11:21:44   
Ana RR
Znate kako u Kanadi prepoznati balkanaca? Tako što u kući nosi čarape i papuče user posted image odmah znaš da je naš user posted image A kanađani svi bosi, japanke su im univerzalna obuća.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
1.5.2019 17:25:28   
Olga75
Što ja volem ovu temu. S jedne strane mi kod kojih se ne izuva, pri tom izgleda većina misli da kaskamo obuveni po cele dane i noći user posted image i odvratni smo jer smo prljavi
s druge strane čistunci user posted image
tema je dušu dala za prepucavanje i vređanje i divna je user posted image user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 19 [20] 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 19 [20] 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here