|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kreme za ubode insekata i opekotine
7.6.2010 23:56:53   
Mishica 77
Chicco ima proizvode protiv komaraca. Ima neka džidža na baterije koja može da se stavi u prostoriju ili na kolica. Emituje nešto jb li ga šta... Sutra kupujem pa javljam jel deluje. U Pančevu počeli da "grizu" naveliko.

p.s. jel znate da komarci imaju zube? Znači, stvarno GRIZU! user posted image

< Poruku je uredio Mishica 77 -- 7.6.2010 23:57:37 >


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kreme za ubode insekata i opekotine
8.6.2010 0:18:22   
Anoniman
Zujalica? To je sr*nje! Vidi ovde: KLIK

(odgovor članu Mishica 77)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kreme za ubode insekata i opekotine
8.6.2010 0:26:34   
Mishica 77
Uuuuu. Videla i primila K znanju. Fala, sestro, fala... user posted image

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kreme za ubode insekata i opekotine
8.6.2010 10:44:53   
*Alexx*
Mi smo juče kupili Chicco Zanza zujalicu. Zakačili za kolica, uključili, otišli u Šumice i - POBEGLI glavom bez obzira. Ništa ne valja, komarci kao rode, napadaju potpuno nezavisno od Zanze user posted image
Kupiću Autan za decu.
A što se krema tiče, kupila sam Hiper Hama gel, pa ćemo videti, ja to nisam nikad koristila, a vidim da preporučuju.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kreme za ubode insekata i opekotine
8.6.2010 10:54:57   
SUPER MAMA
Ja za Moniku protiv ujeda od komaraca koristim HIper Hama Gel to sam i prosle leto koristila.
Protiv komaraca koristila sma prosle godine a i ove sprej RUN losion protiv komaraca u obliku spreja kupila sam ga i DM-u i odlican je komarce su bezali.Vec sam pisala mislim d aima temu o komarcima kako zastitite bebu, dete.

A za opekotine za odrasle mislim, koristim SANADERM krema za opekotine i deluje fenomenalno prvo hladi mesto i leci u isto vreme za dva do tri dana nema nicega.
Posto ja sam bas '' spretna'' u kuhinji redovno se gorim pogotovo na rerni.


(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kreme za ubode insekata i opekotine
8.6.2010 10:59:55   
viking
Jeste, taj Hiper Hama gel je odlična stvar, zaista je nešto najbolje te vrste što sam probala!

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kreme za ubode insekata i opekotine
8.6.2010 11:10:54   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: SUPER MAMA

Protiv komaraca koristila sma prosle godine a i ove sprej RUN losion protiv komaraca u obliku spreja kupila sam ga i DM-u i odlican je komarce su bezali.Vec sam pisala mislim d aima temu o komarcima kako zastitite bebu, dete.



Hmmm, zanimljivo. Ionako treba da idem do DM-a po pelene i maramice. user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kreme za ubode insekata i opekotine
11.8.2011 7:18:04   
SareniVrabac
IZVORNA PORUKA: viking RR

Jeste, taj Hiper Hama gel je odlična stvar, zaista je nešto najbolje te vrste što sam probala!

Jel sme ovaj gel za male bebe? ako ne, sta sme? i koja mu je cena?

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kreme za ubode insekata i opekotine
11.8.2011 12:25:32   
Anoniman
Nas ove godine odlično služe narukvice protiv komaraca. Luki stavim oko članka na nozi, a Marku ubacim u kolica, ušuškam da ne vidi i ne čačka. 

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kreme za ubode insekata i opekotine
11.8.2011 12:29:11   
Anoniman
Preventivno korisitim Chicco zzz-no! A ako se ipak desi Hiper Hamma gel je najbolji!!! Mihajlo ima inače alergijsku reakciju na pojedine ujede i ovaj gel jedini sanira ujed

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kreme za ubode insekata i opekotine
13.2.2016 18:53:26   
Maraj
Bebu od 4 meseca je nesto ujelo za obraz , moguce da je pauk (pretpostavljam u ovim hladnim danima) . Vec 3 nedelje ako ne i vise ne prolazi. S tim sto je bilo jako crvwno , sad se smanjuje i peomenilo je boju u ljubicastu tackicu. Sta je ok da namazemo? Da li je sudokrem za to. Nisam ga koristila do sad

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kreme za ubode insekata i opekotine
14.2.2016 10:10:14   
jess021
Maraj, ako je sad upalni proces zavrsen nema potrebe nista da stavljas, proci ce.
Sudocrem se koristi kod ojeda, po mom misljenu nije za te stvari.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kreme za ubode insekata i opekotine
8.3.2016 17:44:29   
aleksandrici
Fenergan jeste dobra krema ali mojoj ćerkici krečno mleko je zakon.Krečno mleko malo promućkati i namazati ubodno mesto.Koža se smiri ismiri crvenilo i svrab.Vrlo je ekonomično,rado ga preporučujem.

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kreme za ubode insekata i opekotine
8.3.2016 17:46:20   
aleksandrici
Prvi put sam kontakt sa kremom 24 sata i oduševljena sam.Ne znam ko joj je dao ime ali tegobe nesteju nakon 24 sata.Namazala sam i te kako veću opekotinu,bolelo me,žarilo nakon 24 sata tegobe su nestale.

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kreme za ubode insekata i opekotine
8.3.2016 19:21:47   
Maraj
Sta je to krecno mleko

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kreme za ubode insekata i opekotine
8.3.2016 19:38:39   
IvanaSK RR
Pretpostavljam ono što se stavlja za boginje.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kreme za ubode insekata i opekotine
20.4.2016 8:32:47   
Sanjalicaaa
Ima li neko iskustva sa Mapez sprejom protiv komaraca? Kod nas su vec krenuli, ne moze se uvece setati normalno. Pa to su rojevi komaraca. Moracemo da uzmemo i zastitu za kolica.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kreme za ubode insekata i opekotine
20.4.2016 14:42:25   
MishMash
Mi smo ga uzimali, ali nisam baš bila zadovoljna, a šmizla nije mogla da podnese taj miris. Uzeli smo bili i Autan protiv komaraca i krpelja, nije se baš pokazao.

Za kolica nam je bila spas ona Chicco zujalica, razmišljam da kupim i njihov stik protiv komaraca da probamo.

_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kreme za ubode insekata i opekotine
20.4.2016 14:49:37   
Sanjalicaaa
Hvala Mish. Ja sam čula da je neki čikov preparat protiv komaraca kako dobar. Ali sam mislila Mapez jer mi se čini prirodniji. Šta znam... Možda grešim.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kreme za ubode insekata i opekotine
21.4.2016 7:39:47   
milicicak
Nama je Mapez super radio posao u kombinaciji sa LMX narukvicama. Meni se i miris dopada a mini buba se ne buni.
Inace, mm je zaboravio da je naprska u subotu ima cvoruge po vratu od ujeda komaraca. Ali, zato je tu Sinopen :)

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kreme za ubode insekata i opekotine
21.4.2016 7:45:43   
mali_mis
Meni kod ujeda komarca, jedino pasta za zube pomaze, ona mi nekako ublazi taj svrab.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Kreme za ubode insekata i opekotine
21.4.2016 7:47:59   
emicaa
Mali mišu to za pastu za zube prvi put čujem,ja uglavnom češem dok ne počne bolit pa mi bude lakše user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Kreme za ubode insekata i opekotine
21.4.2016 7:52:46   
mali_mis
Ma i ja rascesam, dok mi ne natekne, tek onda skontam "aha komarac me je ujeo" user posted image To za pastu mu je baba rekla. Ja probala i radi posao. Ali prvo moras da rascesas da bi radilo user posted image
Pastu za zube stavim i na zulj, i na bubuljicu, i do sada se pokazalo kao uspesan lek.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Kreme za ubode insekata i opekotine
21.4.2016 7:57:41   
emicaa
Ja znam samo na herpes da se može stavljati.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Kreme za ubode insekata i opekotine
21.4.2016 7:58:13   
Sanjalicaaa
Milicicak, ne zna za te lmx narukvice. Jel njih mogu i bebe?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here