|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
25.5.2011 16:43:55   
*Alexx*
I ja se pridružujem ljubiteljima V. banje. Mada je ipak više volim leti, zimi sam bila jednom, smorila sam se. Ne znam kakvo je skijanje na Goču, ali da stigneš do gore, treba ti cela zimska oprema...


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
25.5.2011 16:46:26   
minavb
SKijanje na Gocu? Ima jedna staza, u stvari dve strane jedne staze i jedan tanjir ili sidro, ne znam jesu li sredili malo. Ta staza je kraca od Masinca na Kopaoniku, pa ti vidi. Bolje je ici leti, definitivno.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
25.5.2011 16:46:57   
Brana
IZVORNA PORUKA: nina26


IZVORNA PORUKA: Brana

Ja volim VB,mi smo odsedali u hotelu Breza,predivna je priroda,imaju bazene,setalista,uvece ima i muzike,okolo banje ima i divlje prirode ako neko zeli mir od buke i ljudi...plus ona mi je posebno draga jer smo se tamo ja i mm verili..user posted image


Bas romanticno user posted image

user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
25.5.2011 17:40:37   
nina26

IZVORNA PORUKA: Inica

Dobila sam pp, al ne mogu da ti odg.preko tel-a.. Kad dodjem kuci pisem ti, imam par pitanja :)


Kako ne mogu da odgovore preko tel ?
Vazi pitaj slobodno user posted image

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
19.8.2011 23:18:49   
saska.d
U Vrnjackoj banji sam bila sa muzem (tad mi je bio decko) pretprosle godine. user posted image Fenomenalno smo se proveli, a najvise su mi se svideli mini izleti koja organizuje neka lokalna turisticka agencija. Isli smo u obilazak manastira Ljubostinja i Crkve Sv.Petke, a drugi dan smo obišli manastir Žiča. Treći dan smo hteli da idemo na Goč, ali je pala kiša.
Sama Vrnjačka banja je priča za sebe. Obilazili smo je uzduž i popreko 3-4 dana i ići ćemo ponovo, ali u letnjem periodu, pošto sam videla da imaju i lep otvoreni bazen.
U svakom slucaju user posted image

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
29.7.2012 15:44:13   
Anoniman
ako nekome bude trebao smestaj u vb, neka me kontaktira putem pp...user posted image

(odgovor članu saska.d)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
29.7.2012 19:15:49   
Anck Su Nmaun
Ja bas volim da odem tamo, tako je zelena i predivna.
Kao dete sam bila, a zadnji puta sam bila prosle godine kad smo Pobegli iz Soko banje (staracki dom) iako smo tamo iamli besplatan smestaj.

Divno je , i za decu i odrasle!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
30.7.2012 8:51:27   
minavb
Ja tamo imam stan, eno zvrji prazan a mi se jurcamo na ranču u Mrcajevcima. Kad sam bila klinka, ludela sam kad leti u banji tresti muzika po kafancinama. Ne znam kako je sada, poslednji put sam tamo bila leti pre 7 godina.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
30.7.2012 9:04:32   
Anoniman
Ja nikada nisam bila, i mislim da me ni ne bi fasciniralo.
Ne volim javne bazene, doživljavam ih kao velike kade, uvek radije biram reke, jezera i mora.
Šetnja po prirodni nije za mene jer sam alergična na polene.
Tako da... Ništa od toga. user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
30.7.2012 15:43:53   
Jole84
Meni se Vrnjačka banja dopala,bila sam oko 1.maja sa mm,obišli i Goč,zadovoljavajuće. Divno mesto za odmor user posted image


_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
30.7.2012 17:12:10   
minavb
Task, kakva crna priroda u banji. Sve je prekopano, oozidano, dogradjeno, nadgradjeno...

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
30.7.2012 17:16:55   
nina26
Mina ti si pravi hejter banjeuser posted image

Kako nema prirode, onako lepi parkovi,okolo planine, ma milina.

Slazem se da se izgradila i ako je, ali da je jedna od najlepsih banja u Srbiji to stojiuser posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
30.7.2012 23:46:26   
Anoniman
neko je gore nisao da je prdivna priroda, a ja se nadoveala. user posted image

(odgovor članu nina26)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
4.10.2016 14:24:11   
Divnica
Najlepsa banja u Srbiji!Moje rodno mesto, tamo sam odrasla i uvek rado idem i leti i zimi.Tamo mi zive roditelji i brat.Prelepa banja,puno izvora,prelep park,sume, planina Goc...ma sve je prelepo...Malo se vise izgradila poslednjih godina ali onu svoju lepotu je zadrzala user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
10.10.2016 20:47:28   
Anck Su Nmaun
Bili smo krajem Avgusta , preeedivno se proveli. Deca su uzivalaaaaa, priroda, ogroman parkic, igralista, ma milina.
Bili jedan dan do Kraljeva, Jedan do Goca, malo u Akva park, bilo mi zao kad smo isli kuci.
Mada mozda i sledece god odemo na par dana user posted image

(odgovor članu Divnica)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
28.3.2018 20:03:06   
dunja RR
Zanima me preporuka za ok smeštaj, jer mi mama na leto ide na terapiju u Vrnjačku Banju, a pošto je slabopokretna, bićemo i mi tamo sve vreme. Ona će biti u Merkuru, i mi već znamo gde ćemo biti neko vreme to smo rezervisali, ali zavisno od dužine terapije, da nađemo dodatno ok smeštaj.

Ranije smo uvek išli u hotel Promenada, ali mi kažu da ga je mup prodao ili dao u zakup nekome, da se renovira i da će cene biti "malo" drugačije, nego do sada. Ali proveriću i to.

Ja Vrnjačku Banju obožavam, išli smo kao klinci smo dva puta godišnje u taj MUP hotel, koji mi je jako drag. Poslednji put sam vodila mm pre par godina, po onim smešnim cenama smo išli, jer mi je tata penzioner mup-a.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
28.3.2018 20:09:21   
Anck Su Nmaun
Mi smo jedne godine bili u apartmane Austrija
Jeste malo uz brdo al su lepi i puuuno dvoriate zezalica za decu. Moji au bili odusevljeni.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
28.3.2018 20:34:01   
Duškić
Mi odemo uglavnom fo Merkura na vikend to nam bude dovoljno. I super je.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
28.4.2018 10:11:21   
MimaKos
Mi smo privatno isli i zimi i leti, i bas sam zadovoljna uvek bila, imas gde da setas a leti im je super onaj bazen! A i nije tako skupo

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
28.4.2018 10:12:32   
mama Jo
Nismo nikada bili, a svi hvale bas

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
28.4.2018 10:17:40   
MasnaMasnica
Mi imamo nase apartmane i obidjemo Banju cesto . Mnogo je lepa Banja ,posebno sada u prolecr sok nisi velike vrucine.😍

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
28.4.2018 11:35:18   
jagodp
Moj muz ima preko firme opciju, za njega i dete besplatno samo ja plaćam pun pansion, i bas razmisljam da se organizujemo.. Ja sam kao student bila sa drustvom, i baš nam super bilo!

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
28.4.2018 19:02:23   
MimaKos
Mozda i najbolje sredjena banja u Srbiji, i cisto je, imaju parkic, igraliste za decu i leti mali milion sadrzaja!

(odgovor članu jagodp)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
28.4.2018 21:41:53   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: jagodp

Moj muz ima preko firme opciju, za njega i dete besplatno samo ja plaćam pun pansion, i bas razmisljam da se organizujemo.. Ja sam kao student bila sa drustvom, i baš nam super bilo!

Mm imao u Soko banji koja mi se smucila , pa jedne godine samo zbog mene otisli posle u Vrnjacku. I taman ih prebace preko firme kad on ode iz firme user posted image

(odgovor članu jagodp)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
28.4.2018 21:44:03   
MimaKos
Ni Soko banja nije losa, ali realno ni pola sadrzaja od Vrnjacke.. samo za 1 maj bude krcato

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zašto su mame čarobna bića?
Ima nešto potpuno čarobno u mamama. Imaju snage za dete kao tri lava, dva vola, četiri geparda i krdo bizona zajedno. Al...
Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here