|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Devojcice i dijademe
25.5.2011 18:12:07   
Shishica
Znala sam da cete napisati vecinu stvari koje sam ja htela.. pa sad da nastavim..
Kako li samo sloze majke face odvratne ako im dete slucajno ne pobedi!

A sto nas kum rece ..to je emisija za pedofile..

Sve bi ih pohapsila bolesnu im mamu....

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Devojcice i dijademe
25.5.2011 21:55:37   
Suncicabg
Jedna klinka je rekla da ne voli izbore, zato sto mama uvek vice na nju user posted image
Ne bih imala nista protiv da postoji takvo takmicenje, ali da se ne sminkaju (i ne potampljuju, ni cupaju obrve i ko zna sta sve jos), vec da decica onaku u skladu sa godinama prosetaju, odigraju...

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Devojcice i dijademe
25.5.2011 22:06:48   
NadaR
Grozno ii bolesno! user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Devojcice i dijademe
25.5.2011 22:08:14   
magnetic
Nado nov avatar,lepo,lepouser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Devojcice i dijademe
25.5.2011 22:14:57   
lelaigor
Gledala sam kod sestre par puta, nisam mogla da odgledam do kraja. Neke devojčice izgledaju starije od mene, kad ih nafrakaju... Jedini odgovor po meni je - mame leče svoje komplekse. Meni žao kad vijam Dariu po kući da joj vežem kikice da joj ne smeta kosa, a one rade...ma, nemam texta.user posted image user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Devojcice i dijademe
25.5.2011 22:15:37   
NadaR
Hvalaa user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Devojcice i dijademe
25.5.2011 22:20:03   
magnetic
Gledala sam jednu epizodu i ostalo mi je u secanju misevi mali duse im spavaju i mole mame da ih puste u krevet,ali ne moze na spavanje ni u ludilu dok se navijanje kose ne zavrsi da budu savrsene za sledeci dan.Tuzno,bas tuznouser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Devojcice i dijademe
25.5.2011 22:25:38   
sneza24
Takve stvari bi trebalo zakonom zabraniti.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Devojcice i dijademe
25.5.2011 22:32:40   
PoisonEve
Joj, sad sam slucajno naisla na ovu temu! Evo,verujte mi od kad sam prvi put videla tu emisiju zaista sam se jako trudila da nadjem da mi je nesto tu simpaticno...NE VREDI! Katastrofa! Toliko mi je bolesno razmisljanje tih roditalja i nacin na koji "vaspitavaju i podizu" decu! Sramota! Cak sam jednom prilikom gledala kako decake isto tako sminkaju i stavljaju gloss i labelo! FUJ! Nikada ne bih volela da moja cerka pozeli da ucestvuje u tako necem, ja bih se strogo protivila tome!
Sta to bese mozaaak???? I jos se hvale kako nikada ne mogu da povrate novac koji je tokom takmicenja ulozen u izbor, ali navodno se "takav sjajan osecaj zadovoljstva ne moze nicim nadoknaditi"!
A primetila sam da izgleda sve te majke boluju od jakih i duboko usadjenih komleksa sto su one same debele i slobodno cu reci, zapustene i verovatno potpuno neostvarene u nekom svom licnom svetlu i onda svoju ogrcenost bolesno "lece" na nevinoj deci! Sve bi kaznila i poslala na neku dobru psihoterapiju!

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Devojcice i dijademe
25.5.2011 22:34:55   
NadaR

IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Joj, sad sam slucajno naisla na ovu temu! Evo,verujte mi od kad sam prvi put videla tu emisiju zaista sam se jako trudila da nadjem da mi je nesto tu simpaticno...NE VREDI! Katastrofa! Toliko mi je bolesno razmisljanje tih roditalja i nacin na koji "vaspitavaju i podizu" decu! Sramota! Cak sam jednom prilikom gledala kako decake isto tako sminkaju i stavljaju gloss i labelo! FUJ! Nikada ne bih volela da moja cerka pozeli da ucestvuje u tako necem, ja bih se strogo protivila tome!
Sta to bese mozaaak???? I jos se hvale kako nikada ne mogu da povrate novac koji je tokom takmicenja ulozen u izbor, ali navodno se "takav sjajan osecaj zadovoljstva ne moze nicim nadoknaditi"!
A primetila sam da izgleda sve te majke boluju od jakih i duboko usadjenih komleksa sto su one same debele i slobodno cu reci, zapustene i verovatno potpuno neostvarene u nekom svom licnom svetlu i onda svoju ogrcenost bolesno "lece" na nevinoj deci! Sve bi kaznila i poslala na neku dobru psihoterapiju!




Bas tako user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Devojcice i dijademe
25.5.2011 23:20:13   
choopa choops
 user posted image mame i one koji odobravaju takve izbore i one koji dozvoljavaju da se to pusta na TV-u.




_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Devojcice i dijademe
26.5.2011 2:11:09   
vukosava
ja nemam zeludac da to gledam. jednom sam videla jednu epizodu, nisam mogla ni celu da je vidim. odmah sam pomislila na pedofile i na to zasto im neko ne oduzme tu decu. bolestine. jos plus kako uspeju nekim devojcicama (onima koje pobedjuju) da deformisu posle pogled na zivot i svet to je jos gore od svih tih cupanja obrva i depilacija... ma cist kriminal.

ima film miss sunshine o devojcici koja nije bas ovakva a isla je na ta neka takmicenja, komedija (ova sto jedino lici na dete od ovih na slici):

user posted image

user posted image

ja sam za to da deca budu deca sto duze i da se ne takmice ni u cemu. jer gubiti nije lako ni kad je neko odrastao a kamoli kad je mali

< Poruku je uredio vukosava -- 26.5.2011 2:13:42 >

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Devojcice i dijademe
26.5.2011 4:35:48   
vukosava

IZVORNA PORUKA: PoisonEve
sto su one same debele i slobodno cu reci, zapustene



ja sam i debela i "zapustena" al mi apsolutno ne pada na pamet da dete teram da lici na devojku na ovaj nacin. a pogotovu sto sam "zapustena" i sama se ne sminkam ne bi mi palo ni na kraj pameti da mazem lice detetu ratnickim bojama i sl.

mislim da debiljina i kako ti kazes "zapustenost" nema veze sa ovim ludim idejama koje ove zene imaju u svojim glavama kad ovo rade svojoj deci. kad malo bolje pogledas masa njih je bila isto na ovim ili nekim drugim takmicenjima za miss pa su sad dokone domacice kojima su ova jadna deca ceo svet. ja mislim da nema veze sa licnim izgledom koliko sa bolesnim i iscasenim svetom gde je neki nabudzeni izgled kao neki pojam lepote. meni je to iscaseno, a kad se prenese na ovu decu jos onda bolesnije

sa moje "zapustene" tacke gledista - glasam za prirodnost. nek deca budu deca, takva su najlepsa.

a to koliko su im mame nabudzene ili ne mislim da nema veze, ovo su samo tipicne americke domacice koje dalje od kujne i televizije ni ne vide

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Devojcice i dijademe
26.5.2011 8:33:51   
Crvenkapa85
ja se zgrozim svaki put kad nabasam na tu emisiju....sminkanje,stiklice.....peglanje kose,vestacke trepavice...pa oni su poludeli.....ok da devojcica treba da bude slatka i u suknjici...i moje dete to voli...al sminkanje....i takvo preterivanje nikako...ona ponekqad trazi da se nasminka al tipa da stavi moje labelo na usta....i toliko od sminkanja.....

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Devojcice i dijademe
26.5.2011 8:55:03   
indy_25
Ja sam svojoj Sari lakirala nokte prije mjesec dana. Meni je to tako slatko ja sam sretna sto imam djevojcicu da mogu da je sredjujem. meni je mama jos kad sam imala 5 g pravila frizure i nekad bi me nasminkala onako iz neke dragosti pa bi se slikale tako cu i ja vjerovatno Sari da radim ( ovo nije stalno samo za rodjendan ili u kuci kad bi se nas dvije slikale itd). na neka takmicenja ne bi isla bas zbog pedofilije jer oni to ja vjerujem pomno prate mada meni se svidjaju ta takmicenja( Znaci djeca od nekih 7 g ) samo eto ako dijete place ne treba ga na to tjerati i ne svidja mi se sto cupaju obrve i potamnjuju i sta sve ne drugo a malo da se nasminka mi je ok i neku frizuricu da napravi.

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Devojcice i dijademe
26.5.2011 12:57:20   
Crvenkapa85
dobro ni lakiranje noktica nije toliko strasno,i ja maji lakiram nokte kad me upeca da ih ja lakiram sebi....al ali ovo je preterano!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Devojcice i dijademe
26.5.2011 13:00:56   
lanajelena
Meni je zao te dece sto zive sa tako bolesnim roditeljima,pa oni su svoju decu upropastili pre nego da su poceli da zive user posted image

Ne osudjujem lakiranje noktica ali ja Lani ne lakiram,ne volim da vidim na deci,pogotovo sto mame namazu uvek crveni lak i sto im se izljuska pa izgledaju kao pevacice ponedeljkom

< Poruku je uredio lanajelena -- 26.5.2011 13:03:43 >

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Devojcice i dijademe
26.5.2011 13:01:57   
mulan
Ova emisija mi se ne dopada cak se gnusam preabicioznih majki koji svoju decu teraju na takmicenja, a pritom lice na vostane figure odraslih ljudi, a ne na decu. Ogromne perike, umetci, sredstva za samopotamnjivanje, nadogradnja noktiju, vestacke proteze sa zubima, vestacke trepavice, depilacija i cupanje obrava mi je krajnje odvratno! Iza cele preslatke slike miss ili najlepsih princeza lezi ogroman novac koje pobednice dobiju. Sta zna dete od 5 god. sta je 10 000 dolara godisnje, a mama koja vise lici na tenk i vesticu grdanu samo trlja svoje ogromne ruke, a oci joj tiltuju kada vidi novac. Ako pogrese u koracima, smejanju i izvodjenju svojih tacaka to je ravno fijasku za njih. Meni je ovo tuzno za decu koja odrastaju tako sto ih mame vodaju kao zlatnu koku. A o tome da je to raj za pedofilicare tek se najezim.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Devojcice i dijademe
26.5.2011 13:02:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Meni je zao te dece sto zive sa tako bolesnim roditeljima,pa oni su svoju decu upropastili pre nego da su poceli da zive user posted image
user posted image

I kakvo detinjstvo imaju ta deca user posted image

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Devojcice i dijademe
26.5.2011 15:59:13   
vukosava
IZVORNA PORUKA: mulan

sta je 10 000 dolara godisnje, a mama koja vise lici na tenk i vesticu grdanu samo trlja svoje ogromne ruke, a oci joj tiltuju kada vidi novac.


$10 000 nisu neke pare u americi. vise one potrose na to budzenje i putovanja. te dokone domacice da rade to bi zaradile za par do nekoliko meseci. ja mislim da je psiha u pitanju

(odgovor članu mulan)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Devojcice i dijademe
26.5.2011 20:49:47   
mulan
Samo da ucestvuju plate 1500$, a kostimi, pripreme sigurno mnogo kostaju. Slazem se da je najvecim delom bolesna psiha u pitanju.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Devojcice i dijademe
26.5.2011 22:38:50   
Maccana
sa moje "zapustene" tacke gledista - glasam za prirodnost. nek deca budu deca, takva su najlepsa.
user posted image user posted image user posted image Tako je!Obuces im lepu suknjicu i stavis neku snalicu i sve su preslatke!Sta ce im vise?Bzvze...user posted image

(odgovor članu mulan)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Devojcice i dijademe
26.5.2011 22:43:01   
snješka
Ja bih samo voljela da vidim tu djecu kad odrastu i budu imala po nekih 20-25 godina.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Maccana)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Devojcice i dijademe
26.5.2011 22:44:40   
marija32
jaoj sto je meni sve to odvratno- cisto zlostavljanje dece i pravljenje degenerika od njih, fujjjj.

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Devojcice i dijademe
28.5.2011 0:07:51   
Anoniman
Jednom sam ušla kod bake kada je to gledala skroz zabezeknuto. Kada sam videla da od prelepe devojčice šminkanjem, i čime sve, stvore devojku koja u licu izgleda kao da ima 25god, zgrozila sam se. Baš tužno. user posted image

(odgovor članu lelaigor)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here