|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Devojcice i dijademe
28.5.2011 0:09:21   
Klarita
Tash, dodji caskom na spisak i raygovore dok mi nije crkla bat na lap

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Devojcice i dijademe
28.5.2011 0:11:01   
Snelle
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Ne osudjujem lakiranje noktica ali ja Lani ne lakiram,ne volim da vidim na deci,pogotovo sto mame namazu uvek crveni lak i sto im se izljuska pa izgledaju kao pevacice ponedeljkom


user posted image user posted image



_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Devojcice i dijademe
28.5.2011 0:16:59   
New Mom
Emisija je bolesna i osećam se bolesno kad god naletim na nju. Iz nekog razloga kao kreten se mučim psihički, umesto da istog sekunda prebacim kanal.
Šta je tu plus? Prikazivanje dece kao parče mesa? Izopštavanje iz društva i još gore porodice, bez poštovanja i sl. jer nisu pobedile? Vređanje i još sve dokumentovano kamerama? Lečenje sopstvenih frustracija?
Jednu epizodu sam odgledala skroz koja je prikazivala neku ženu koja ima 2 ćerke koje se obe takmiče, ali jedan od njih je miljenica očigledna a druga ništa ne valja i ništa dobro ne radi. I to joj mama stalno govori. A ona mukica sve od sebe daje da je mama mrvicom ljubavi ogrne. Čak i kada je ona pobedila a ne sjajna sestra, mama je tu drugu tešila i umanjivala uspeh prve, ni reči pohvale za nju. Mislim da sam dušu ispustila plačući tada za to dete i njen život.
Kreteni!

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Devojcice i dijademe
28.5.2011 0:20:47   
Snelle
Ja srećom nemam taj kanal, ali da imam....user posted image - ne mogu da verujem koliko ti Ameri mogu da budu bolestan narod, a da onda neke normalne stvari čine nenormalnim. Znate li da li im je neko uopšte pisao protestna pisma, da li su se oglašavale socijalne službe...? Prosto mi je neverovatno da svi ćute i smrde user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Devojcice i dijademe
28.5.2011 0:22:01   
New Mom
Zašto bi? Tolike pare se tu vrte.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Devojcice i dijademe
28.5.2011 8:08:49   
vukosava
IZVORNA PORUKA: Snelle

Ja srećom nemam taj kanal, ali da imam....user posted image - ne mogu da verujem koliko ti Ameri mogu da budu bolestan narod, a da onda neke normalne stvari čine nenormalnim. Znate li da li im je neko uopšte pisao protestna pisma, da li su se oglašavale socijalne službe...? Prosto mi je neverovatno da svi ćute i smrde user posted image


ovoj botoks  mami su oduzeli dete, to je sad jedan od glavnih skandala

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Devojcice i dijademe
28.5.2011 8:11:51   
vukosava
samo da dodam jos jedan podatak iz amerike - u dosta drzava nije zakonski raditi abortus pa se ta jadna deca rode nekad tamo gde nisu bas nesto puno zeljena samo jer roditelji ne veruju u kontracepciju iz religioznih razloga - americki katolici


< Poruku je uredio vukosava -- 28.5.2011 8:12:43 >

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Devojcice i dijademe
28.5.2011 8:16:26   
vukosava
IZVORNA PORUKA: Tash

Jednom sam ušla kod bake kada je to gledala skroz zabezeknuto. Kada sam videla da od prelepe devojčice šminkanjem, i čime sve, stvore devojku koja u licu izgleda kao da ima 25god, zgrozila sam se. Baš tužno. user posted image


tash, ovde ni devojke od 25 godina ne izgledaju tako, retko ko se sminka i budzi. sto je tek najveci shiz.. pre lice na lutke ...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Devojcice i dijademe
28.5.2011 8:21:14   
zoća
Mina kao da smo se dogovorile šta da napišeš,odvratna mi je cela koncepcija.I to je Amerika.Koliko samo budalaština i kontradiktornosti na jednom mestu.Iskompleksirane mame od 150 kila i njihova jadna decauser posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: minavb

Lokne, umetci, farbanje tela, sminka, vestacki zubi, ispiranje mozga... aaaa! Te majke nisu nepodesni roditelji, a ljudi koji slikaju decu dok se brckaju u kadi jesu? Ne volem USA, tamo je sve naopako.


(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Devojcice i dijademe
28.5.2011 8:25:52   
minavb
Da, zanimljivo je da su mame tih curica uglavnom oooogrooomne. Strasno. NJima su ta deca izvor zarade, ako pobede, dobiju nagrade od 1000 dolara i vise. Rodis dete da ga izrabljujes, pa ko to moze???

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Devojcice i dijademe
28.5.2011 8:31:47   
zoća
mister dolar je čudo. To je jedina vera koju Amerikanci imaju i slepo veruju.Ubijaju se zbog osiguranja,ma mnogo je budalaština ......

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Devojcice i dijademe
28.5.2011 10:16:29   
Crvenkapa85
IZVORNA PORUKA: vukosava

samo da dodam jos jedan podatak iz amerike - u dosta drzava nije zakonski raditi abortus pa se ta jadna deca rode nekad tamo gde nisu bas nesto puno zeljena samo jer roditelji ne veruju u kontracepciju iz religioznih razloga - americki katolici

pa tamo devojcice radjaju sa 14 godina,da bi dobijale novac za alimentaciju i od toga zive...svasta ja cujem za te curice od drugarice sa Floride

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Devojcice i dijademe
28.5.2011 14:50:48   
vukosava
IZVORNA PORUKA: Crvenkapa85

IZVORNA PORUKA: vukosava

samo da dodam jos jedan podatak iz amerike - u dosta drzava nije zakonski raditi abortus pa se ta jadna deca rode nekad tamo gde nisu bas nesto puno zeljena samo jer roditelji ne veruju u kontracepciju iz religioznih razloga - americki katolici

pa tamo devojcice radjaju sa 14 godina,da bi dobijale novac za alimentaciju i od toga zive...svasta ja cujem za te curice od drugarice sa Floride



rode mlade pa daju na usvajanje, i to se desava

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Devojcice i dijademe
28.5.2011 14:52:34   
vukosava
IZVORNA PORUKA: Crvenkapa85

IZVORNA PORUKA: vukosava

samo da dodam jos jedan podatak iz amerike - u dosta drzava nije zakonski raditi abortus pa se ta jadna deca rode nekad tamo gde nisu bas nesto puno zeljena samo jer roditelji ne veruju u kontracepciju iz religioznih razloga - americki katolici

pa tamo devojcice radjaju sa 14 godina,da bi dobijale novac za alimentaciju i od toga zive...svasta ja cujem za te curice od drugarice a Floride



to je vec sto zakon primenjuju, nije samo na papiru. kod nas ti dzabe i da se razvedes i sa 25 kad mozes samo da mastas o alimentaciji

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Devojcice i dijademe
28.5.2011 14:59:40   
Olga75
ma i kod nas ima devojcica koje radjaju
ali voditi dete od 2 - 3 godine na pedikir i potamnjivanje je ogavno
pre neki dan pricam sa jednom zenom koja ima cerkicu od cetiri godine i ona mi kaze : odlucili smo da ulazemo u Monu , ide u skolu za manekene i nadamo se da ce nam se za 3 - 4 godine isplatiti
ja : user posted image user posted image user posted image
mislila sam jadna da su je upisali u muzicku , na neki jezik ili eventualno na tenis

znaci da za koju godinu i kod nas mozemo da ocekujemo isti spektakl user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Devojcice i dijademe
28.5.2011 19:50:48   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Olga RR

ma i kod nas ima devojcica koje radjaju
ali voditi dete od 2 - 3 godine na pedikir i potamnjivanje je ogavno
pre neki dan pricam sa jednom zenom koja ima cerkicu od cetiri godine i ona mi kaze : odlucili smo da ulazemo u Monu , ide u skolu za manekene i nadamo se da ce nam se za 3 - 4 godine isplatiti
ja : user posted image user posted image user posted image
mislila sam jadna da su je upisali u muzicku , na neki jezik ili eventualno na tenis

znaci da za koju godinu i kod nas mozemo da ocekujemo isti spektakl user posted image



uzas. sto je najgore sve sto je nenormalno u inostranstvu jako lako se primi kao ok i kod nas

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Devojcice i dijademe
28.5.2011 20:53:57   
Shishica
Ja bolje da nista ne citam... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Devojcice i dijademe
28.5.2011 20:58:42   
LillyT
Najogavnije od svega je kada dete od 3 godine pretvore u sexy igračicu iz Las Vegasa, i pri tome su je naučili da se lupi po guzi (jer je to kao sexy) user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Devojcice i dijademe
28.5.2011 20:59:29   
minna
Tuzno, ruzno, bolesno, ma user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Devojcice i dijademe
28.5.2011 22:57:17   
indy_25

IZVORNA PORUKA: Olga RR

ma i kod nas ima devojcica koje radjaju
ali voditi dete od 2 - 3 godine na pedikir i potamnjivanje je ogavno
pre neki dan pricam sa jednom zenom koja ima cerkicu od cetiri godine i ona mi kaze : odlucili smo da ulazemo u Monu , ide u skolu za manekene i nadamo se da ce nam se za 3 - 4 godine isplatiti
ja : user posted image user posted image user posted image
mislila sam jadna da su je upisali u muzicku , na neki jezik ili eventualno na tenis

znaci da za koju godinu i kod nas mozemo da ocekujemo isti spektakl user posted image



Pa jesu li svjesni sta dolazi u manekenstvu a to je prvenstveno prostitucija, droge, eskort girl i anoreksija. Ima jos zenstvenih kurseva za djevojcice a to je ples ili klizanje i jos neki drugi . Ja ako Bog da zdravlja namjeravam Saru upisati na ples, ako bude imalo na mene ici ce na takmicenja user posted image ali prvenstveno cu misliti na nju pa sta ona bude htjela.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Devojcice i dijademe
1.8.2011 14:50:29   
vukosava
Da nije ovo samo stvar Amerike, pogledajte ovo:

Deset_ogodišnja manekenka iz Francuske šokirala svet

Izvor: Blic klikni

Francuskinja Tajlen Lena-Rouz Blondu ima lice poput Brižit Bardo, dugu svetlosmeđu kosu i plave oči, pa nije ni čudo što su se njene fotografije našle u nekoliko časopisa. Čudno je to što Tajlen ima samo deset_ godina i što pozira u dekoltiranim haljinama i štiklama..

Kao jedan od najmlađih modela, ona se već pojavila na naslovnici časopisa “Vogue enfants” i na stranicama nekoliko drugih magazina.

Kako piše list "24 sata" nedavno je objavljeno nekoliko provokativnih fotografija na kojima Tajlen umesto na dete liči na odraslu ženu, što je naišlo na oštru osudu javnosti.

user posted image

user posted image

user posted image

< Poruku je uredio vukosava -- 1.8.2011 15:02:57 >

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Devojcice i dijademe
1.8.2011 15:18:21   
Brand new mama
Upravo sam danas i vidjela isti tekst-mislim da je to donekle odgovor na Suri Kruz,malu namecu kao ideal "zenstveno" obucenih curica. nemojte se ljutiti,ali mislim da ima i kod nas roditelja koji bi jako lako poslali klinku na mjesto ove male.Meni idu na zivce sve to,ne mogu da podnesem kad cujem one mrvice koje vec iz vrtica dolaze znajuci ko zna koje novokomponovane pjesme(ja sam cula jednu 5 godina staru kako pjeva "Gacice"user posted image ) A sta je sa onim malim zvjezdama Granda? Ili sa klinkama od 10 sa pramenovima i sl? Ima toga svega kod nas.Sto se kaze"vidjela zaba da se konj potkiva pa i ona digla nogu"
E,da-bas su se feministkinje imale za sta boriti-dobile smo ravnopravnost i sad ne znamo sta cemo sa njom,ko hrcak u onom svom kolutu-trcis naprijed,a nigdje nisi otisao

< Poruku je uredio Brand new mama -- 1.8.2011 15:20:48 >


_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Devojcice i dijademe
1.8.2011 15:20:32   
PoisonEve
IZVORNA PORUKA: vukosava

Da nije ovo samo stvar Amerike, pogledajte ovo:

Deset_ogodišnja manekenka iz Francuske šokirala svet

Izvor: Blic klikni

Francuskinja Tajlen Lena-Rouz Blondu ima lice poput Brižit Bardo, dugu svetlosmeđu kosu i plave oči, pa nije ni čudo što su se njene fotografije našle u nekoliko časopisa. Čudno je to što Tajlen ima samo deset_ godina i što pozira u dekoltiranim haljinama i štiklama..

Kao jedan od najmlađih modela, ona se već pojavila na naslovnici časopisa “Vogue enfants” i na stranicama nekoliko drugih magazina.

Kako piše list "24 sata" nedavno je objavljeno nekoliko provokativnih fotografija na kojima Tajlen umesto na dete liči na odraslu ženu, što je naišlo na oštru osudu javnosti.

user posted image

user posted image

user posted image


Koja bolest!!!user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Devojcice i dijademe
1.8.2011 20:49:05   
vukosava
Iza ovog svega stoje pedofili garant

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Devojcice i dijademe
1.8.2011 20:56:09   
Olga75
to je zlostavljanje user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here