|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 9:43:46   
jovicaa
znas kako kaze mm onaj ko je lep i zgodan, takav je i ne treba mu nikakvo posebno sredjivanje.
a pranje kose, tusiranje, turpijanje noktiju i sl su osnovne higijenske potrebe to ne bih dovodila u pitanje.
meni je jako glupo da pricam kao neki ovde, ali ja sam po prirodi veoma zgodna i lepuskasta, sto bi se reklo po tom pitanju me je bog pogledao, nemam cega da se stidim.
cak su mi i dlake tako pateticne da se uopste ne primecuje kada recimo ne obrijem noge 2 nedelje i sl. sto se toga tice imam srece. ne kazem da ih ne obrijem, ali dlake su mi retke i svetle po telu.
nisam ja nikakav cupakabra, ali nije mi glavni smisao bivstovanja sminkanje i sredjivanje daleeeeko od toga, cak mogu reci da mi je to na jednom od poslednjih mesta.

ceo smisao moje jucerasnje besede je da je prdenje fizioloska potreba i da se pred osobom sa kojom zivis i delis sve najlepse i naruznije ne treba uzdrzavati od svojih fizioloskih potreba.
torbice potpisujem!

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 9:47:20   
wivern

IZVORNA PORUKA: Leptiric123

Svi smo razliciti.Ja se grozim od zena koje pred muzem izgledaju kao klosari a kad krenu sa drugaricama na kafu ruzno pace se pretvori u labuda.Moj muz zasluzuje labuda,isto kolko i moje drugarice.Ja zasluzujem labuda pre svih njih.

Upravo tako, to sto se ja ne kontrolisemu nekim stvarima u kuci ne znaci da u kuci izgledam kao raspala zena. A moram priznati da vidjam i gomilu namontiranih i uvek sredjenih zena koje nisu nimalo zenstvene user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 9:55:55   
Leptiric123
J vise puta napisah da je najbitnije kakva sam sama sebi.A Misho Ljisho sti se tice sminke ne znam odakle ti to,ja se sminkam iskljucivo kad idem negde,na neku svecanost i kad idem na posao.Po kuci,u setnji,na odmoru nikada nisam nasminkana...nemam potrebu za tim,iako volim sminku.Sminkala sam se pola sata pred porodjaj jer sam bila premorena i izmucena i lose izgledala,zelela sam bar malo da se ulepsam za prvi susret sa svojom bebom,jer ona to zasluzuje.A kad oddm na selo i pomazem babi i dedi aigurno se ne sminkam.Ne treba mi maskara da bih pomuzla kravu ili kopala krompir...Zao mi je ako me dozivljavate kao neku koja ceo dan sedi i sredjuje se,samo se pristijno ponasam i vodim racuna o sebi i sad detetu.Svojoj cerki bar deset puta dnevno kazem "Ne,to ns rade male dame";kada trpa igracke u usta,kada ne besna,kada nesto slicno radi....
Savrsena zena je "U kuhinji domacica, u krevetu kurva a na ulici dama"

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 10:01:05   
jovicaa
joooj leptiric... pa normalno je da trpa igracke u usta i sl.. to su sve faze u sazrevanju, takozvana oralna faza, nemoj joj braniti, nije dobro. ozbiljno.
kakve su to etikete, k*rva, dama, domacica? tipicne sovinisticke. ja necu nikome da budem ni k*rva ni kraljica ni nista sl. ja sam osoba sa svojim dobrim i losim osobinama, gorim i boljim danima, lepsim i manje lepim izdanjima. ja sam ja i kad prdim, i kad vodim ljubav, i dok radjam dete. zar nije ceo smisao braka i stvaranja porodice da to radis sa osobom pored koje si opusten i pored koji si ono sto jesi u potpunosti? ne treba nista glumiti, spontanost je najbolja i tek onda kada si prirodan i ne skrivas se ti i jesi ti, i tada gradis najbolju i najcvrscu vezu sa partnerom.

< Poruku je uredio jovicaa -- 12.8.2014 10:02:23 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 10:03:51   
Leptiric123
Jovice...ja stvarno nemam sta da dodam.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 10:05:16   
Torbica
Ne razumem ja te neke paralele!
Ja sam samoj sebi sjajna, zaista. Nista manje sjajna zato sto smo u kuci spontani i neoptereceni glupostima. Pravite nauku tu gde je nema.
Uostalom, sami sebe ne mozemo slagati. Spolja gladac a iznutra...? I kakve to ima veze sa tim da li neko trci u kupatilo da pusti neki gas ili ne? I zbog toga se vise ili manje svidjam sebi user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 10:06:49   
jovicaa

IZVORNA PORUKA: Torbica

Ne razumem ja te neke paralele!
Ja sam samoj sebi sjajna, zaista. Nista manje sjajna zato sto smo u kuci spontani i neoptereceni glupostima. Pravite nauku tu gde je nema.
Uostalom, sami sebe ne mozemo slagati. Spolja gladac a iznutra...? I kakve to ima veze sa tim da li neko trci u kupatilo da pusti neki gas ili ne? I zbog toga se vise ili manje svidjam sebi user posted image

upravo.....

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 10:08:30   
Leptiric123
Torbice zasto svako ko je spolja gladac mora da bude iznutra jadac?

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 10:10:33   
Olga75
hajde da se vratimo na temu : sta sve pred partnerom
a o tome kako sebe dozivljavamo kao zenu moze da se otvori i tema ako nema slicne

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 10:11:34   
branki*
ima temauser posted image -biti lepa sebi ,muzu i drugima...ja sam bas skoro tu pisala.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 10:12:19   
Torbica
Ko je to rekao? user posted image Ja sam stavila upitnik, a svako neka zavrsi kako hoce, nigde nisam napisala mora.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 10:12:19   
tijatija
Mi se ponasamo opusteno kuci. Ja sam u braku 8 god. i stvarno nebi bilo normalno da se krijemo jedni od druge kad trebamo da prdnemo, podrignemo, presvucemo ili bilo sta drugo... Leptiric mozda te razumem jer smo i mi isprva tako a ta opustenost nekom dolazi sa godina ( braka) ne znam koliko si u braku ali nikad ne reci nikad... Svaka ti cast da si mogla da se suzdrzis i nikad da ti ne izleti user posted image

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 10:14:06   
Olga75
Branki , hvala sto si me podsetila
evo tema KLIK


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 10:16:20   
branki*

IZVORNA PORUKA: Olga RR

Branki , hvala sto si me podsetila
evo tema KLIK


nema na cemu,olgauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 11:26:31   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Jao Leptiricu sto si fina. Mora i da tm mirise non stopuser posted image .

Bre, Miso, jeste fina. I muz joj je fin covek, kulturan, obrazovan i human. I ja ne vidim razloga za pod*ebavanje u jednoj potpuno cistoj situaciji-prdeti u drustvu, pa cak i pred muzem je nekulturno. Ako ti se omakne i ti ne kazes bar "pardon" ili "izvini" i tad si nekulturan. Eto, pred partnerom mozes da prdis, podrigujes, ke*as, ali to te ne cini opustenom nego nekulturnom. Nazovimo stvari svojim imenom. E sad, ako ti to zelis to je tvoja stvar. Ja se ne bih druzila sa zenom koja bi pila kafu sa mnom , prdela i podrigivala. Odvratno! A ako si predavac, ja bih ti pozelela da ti njih tridesetoro u ucionici prdi naizmenicno. To bi bilo bas lepo, posto smo mi Srbi ograniceni i u inostranstvu se prdi za dorucak, rucak i veceru. Pitam se samo gde su nestali dobri maniri kad profesori ovakva misljenja imaju. Ponekad pozelim da zivimo u periodu pre i posle I sv. rata...Ti ljudi su zapravo znali sta je ugladjenost.Izvini, nemam nista protiv tebe, ali mi je ovo sveuser posted image
Sto se tice tate na porodjaju, ja nemam nista protiv, ali kod mene to nece da biva, jer je to moj momenat, najlicniji koji moze biti.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 11:32:31   
Verolina

IZVORNA PORUKA: branki

i mi imamo 2 vc-auser posted image ,ali nema veze to.sto kaze ljisa,moje bi bilo da ga upozorim,a njegovo da uradi kako hoce.ali,to su neke vanredne situacije koje iskacu iz koloseka,ovde smo pricale o svakodnevnom,normalnom odnosu izmedju partnera.
ja jesam opustena kod svoje kuce,ali meni je opet to prdenje,podrigivanje i smrdenje bzv.to mi je isto kao kad se ne operu zubi nekako,nema mi to veze sa opustenoscu.opustena sam u smislu da u stanu ne nosim stikle,nisam super obucena,ali sam uvek u cistoj majici ili sta vec nosim,ne volim kad mi ruke mirisu na seckani luk,a kosa na zaprsku.to ne volim ja npr na sebi,a ni da me muz kome zelim da sam lepa i pozeljna gleda i mirise takvu.

Pa naravno da nema veze sa opustenoscu, ja pred muzem setam gola.
Razumemo se, Brankiuser posted image
Ali, niti cu ja poceti da 'smrdim' pred muzem, niti ce drugi prestati. Tako da, 'smradu' smo pridali previse znacaja. Idem u kavanu.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 11:50:46   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Verolina


prdeti u drustvu, pa cak i pred muzem je nekulturno. Ako ti se omakne i ti ne kazes bar "pardon" ili "izvini" i tad si nekulturan. Eto, pred partnerom mozes da prdis, podrigujes, ke*as, ali to te ne cini opustenom nego nekulturnom. Nazovimo stvari svojim imenom. E sad, ako ti to zelis to je tvoja stvar. Ja se ne bih druzila sa zenom koja bi pila kafu sa mnom , prdela i podrigivala.


sve se slazem. to je bar moje misljenje i ne znaci da sam u pravu ali eto..
na prethodonoj stranici je Torbi napisala da nece da glumi pred muzem. ja ne smatram glumom sto odem u kupatilo da prducnem,. on zna da ja to radim jer je prirodno ali isto tako zna da nikada namerno necu uraditi pred njim.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 11:57:33   
emicaa
Ja se trudim pred mužem da ne prdim,ne samo pred njego uopšte,ako se omakne jbg ljudi smo.inače ovaj moj je od mene sve vidio osim sredjivanja "male" i mjenjanja uložaka i tampona,toliko od mene user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 12:24:33   
nina26
I dobro je sto ne ulazim vise na RR, nemas stvarno nista vise pametno da procitas ! Glavna tema je sad prdenje, OMGuser posted image

Al' da dam svoj doprinos, da ne bude da sam dzabe citala ovakve visokoumne komentare.

Elem, rece moj kum jednom " NEMA NISTA GORE NEGO KAD ZENA PRDNE!" I to misljenje deli 90% muskaraca, a onih 10 % su muzevi od Vuki-dlaki mama, tako da eto, nadje krpa zakrpu.

Namerno sam rekla, muzevi od Vuki mama, posto vidim da one (ne sve, da se ne naljuti neko ni slucajno) em se ne briju, em se ne kupaju, sad jos i prde ispred muzeva, mada ne znam sto me to cudi, to je bilo i za ocekivati.

Da, prdenje je fizioloska potreba i ne treba se ustrucavati, ali i kad vam se prikaki, je l se izvinite na izrazu 'iskenjate' ispred muza, drugarice, tetke itd ili odete i kulturno obavite to u wc-u???? Mislim, za prdez ne mora da se ode iskljucivo u wc, da ne krenete odmah u rafal, ali mozete da odete do druge sobe ili bilo gde vec, jelte.

I manite me tih fazona, ali to je opustenost,sloboda izmedju dva bracna druga ! To je bre, nekultura! I neka smo mi Srbi primitivan narod sto se toga tice, a ja najvise volim takve komentare od najvecih samih primitivaca, koji pljuju po drugima, a ovamo im praziluk iz dupeta viri. Imaju Ameri, vrlo dobar izraz za ove opustene, 'white trash' oni isto tako, prduckaju ispred kamere, idu prljavi, masni, zapusteni.

A ove, samoprozvane lepotice, pa dajte molim vas user posted image

I da ne bude, da samo kritikujem a nisam rekla da li ja to radim ispred partnera, ne ne radim namerno! Sta to znaci, ako se desi u snu, desi se, ako imam potrebu za tim u svesnom stanju, posto smo ljudi, mozemo da kontrolisemo svoje potrebe, ili se suzdrzim ili odem u drugu prostoriju. Podrignula nisam nikada u zivotu, i citajuci vase komentare, bas sam se zapitala kako to da nikada nisam imala potrebu za tim, ali nisam, tako da toliko od mene, zdravo mi ostajte, odoh na plazuuser posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 12:33:24   
jovicaa
ja sam morala da izguglamuser posted image http://www.prdezi.com/
evo nekih citata:

VJEROVALI ILI NE!

Ako neprekidno prdite 6 godina i 9 mjeseci, stvorićete dovoljno gasa da razvije energiju atomske bombe.
Najviše se prdi poslije konzumiranja pasulja, boranije, kupusa, sira, gaziranih pića i jaja.
U prosjeku, zdrava osoba prdne 16 puta na dan.
I muškarci i žene podjednako prde.
Od životinja, najvise prde slonovi, krave, psi i mačke.
Ljudi najčešće prde tokom spavanja.
Prdež može da bude zapaljiv kad u njemu od svih gasova prevladaju metan ili hidrogen.


Prda, čudna je to pojava. Dođe i prođe kad se najmanje nadaš.Neki je smatraju kao jednu od najgorih fizioloških potreba čovjeka, ali to nije istina. Ljudi koji se stide svoje vlastite prde su najgori oblik ljudske jedinke.Oni se stide svoje naljepse potrebe, oni se stide sebe.

Kako neko može da se stidi tog gracioznog zvuka, a kasnije tog predivnog opojnog mirisa koji obara sve živo s nogu, u bukvalnom smislu? Jednom je neko rekao:’Dobar prdež, mir u kući.’ Kako objasniti tu rečenicu? Najbolje odbrana od žene u ‘onim danima’ ili djece u procesu maturacije je kvalitetan prdež. Ništa ne može da smiri žensku vrisku i dječiji jak rad hormona kao što to može jedan kvalitetan miris opojnog prdeža. Neko će reći da je prđenje u kući loš primjer djeci i da dijete to može shvatiti kao nešto sasvim normalno i prditi u društvu bez ikakvog srama iako se to smatra nepristojnim gestom. Ali ako će sjutra moje dijete neko da proziva i osuđuje zbog svoje vlastite potrebe, ne bih želio da se ono druži s njim jer ja ne želim da se moje dijete igdje suzdržava da pusti svoju prdu na slobodu. Ja često volim da kažem: ‘Ništa se ne mora osim umrijeti i prdnuti!’

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 12:35:05   
Olga75
pa mene nekad prodje zelja za prdjenjem kad odem do klozeta
i ne neljutim se
sto kazu sreca pa su ukusi i samari svi razliciti user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 12:37:40   
anci kv
ne verujem šta pročitah

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 12:38:10   
branki*
jbt,koji eseji o prdezuuser posted image ..njegovo visocanstvo-prdez!pocecu da ga pisem velikim slovomuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 12:40:04   
Verolina
IZVORNA PORUKA: jovicaa


Neki je smatraju kao jednu od najgorih fizioloških potreba čovjeka, ali to nije istina. Ljudi koji se stide svoje vlastite prde su najgori oblik ljudske jedinke.Oni se stide svoje naljepse potrebe, oni se stide sebe.



Kako te, bre, nije sramota da okacis ovo? Imas li ti imalo mozga u toj tintari? Da mi je prdenje najlepsa zivotna potreba? Da je neko najgori oblik ljudske jedinke zato sto se stidi prdnuti u drustvu?Ovo je uvreda za svakog normalnog coveka, ali posto se nalazi na ovakvoj temi i posto si ti to okacila zanemaricu!


_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 12:40:26   
anci kv
user posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here