|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta sve pred partnerom?
9.6.2020 14:58:32   
Ana RR
E ali ja to radim i kada odem kod mojih ili bilo gde drugde. Jednostavno ne volim kada se čuje a ponekad ne možeš da nacentriraš da se ne čuje user posted image



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Šta sve pred partnerom?
9.6.2020 15:33:43   
pari
Meni je u januaru mm držao glavu kad sam povraćala jer nisam mogla sama, bila sam potpuno iscrpljena...

Ostalo ništa ne mogu pred njim...mislim da treba sačuvati nešto i za sebe 😉

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Šta sve pred partnerom?
9.6.2020 20:49:13   
Misha i Ljisha
Pari zamisli mm koji povraca i ima .dijareju.  vrlo moguc scenario takvog stomacnog. Kako da kazemm i meni je vrlo moguc. Svakom. Prosto ne znam kako do smrti sa nekim deliti zivot a da se bas nikad ne omakne...ili da se ne podrigne. Svaler ok. Momak ok. Al muz. I u dobru i u zlu 😂 



Ana i ja to radim kad odem.negde. sto ti kazes ne koz nacentrirati

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Šta sve pred partnerom?
9.6.2020 20:57:28   
jabudic
Ja kao većina vas, ne prdim, ne podrigujem, ne dijelim wc, dok on nema apsolutno nikakav problem ili blokadu preda mnom. Redovno mi upada u kupatilo, njemu je sve normalno, apsolutno ne razlikuje sebe od mene. 😂


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Šta sve pred partnerom?
10.6.2020 9:45:52   
Ivanka 75
Sve delimo, i podrigivanje i goluba 😂 Od toga se ne ustrucavamo, jer kad bi se ustrucavali to znaci da treba da izlazimo iz prostorije na svakih 5 min. Imala sam momka koji je zazirao od toga, ispade da sam nevaspistana sto ne mogu da se kontrolisem, a ne mogu i nikad nisam ni mogla. Zato je ova sloboda sa mm pravo oslobodjenje ❤️
Kupatilo ne delimo 😁 To bi vec bilo previse. 

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Šta sve pred partnerom?
11.6.2020 10:56:17   
Ana RR
Ivanka, znači vi po ceo dan prdite i podrigujete? user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Šta sve pred partnerom?
11.6.2020 15:09:24   
Ivanka 75
IZVORNA PORUKA: Ana RR
Ivanka, znači vi po ceo dan prdite i podrigujete? user posted image



Sta reci... Da,... Onaj deo dana kada smo svi zajedno, mnogo nas ima 😂

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Šta sve pred partnerom?
11.6.2020 15:27:07   
branki*
ivanka,je l zezas.
ja ne volim,niti radim,niti volim da on to preda mnom.druga je stavr ako mu je ,ne dao bog,lose,pa povraca ili ne znam sta,ja sam tu i bicu tu.ali,da onako bzv nam to bude ok,meni nije.i ne zelim da mi bude.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Šta sve pred partnerom?
11.6.2020 15:42:42   
Ana RR
Wow, Ivanka, pa vama je baš zanimljivo user posted image sigurno mnogo luftirate kuću user posted image

Sve su to fiziološke potrebe naravno ali ne znam zašto bih to radila pred bilo kim. Ne volim i ne radim pred mm, niti su to ikada moji roditelji radili pred nama pa da mi bude kao nešto normalno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Šta sve pred partnerom?
11.6.2020 19:55:59   
pari
Ja isto mislim da to ubija romantiku, a i nije mi pristojno, tako sam naučena...

Naravno da svako radi kako oseća i ako su oboje ok sa tim, super

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Šta sve pred partnerom?
11.6.2020 20:22:58   
Misha i Ljisha
Meni to nije nesto strasno. Pa ja pijem terapiju od koje redovno svako jutro imam grceve i gasove. Desi se ujutru dok sam u keevetu da me snadju gasovi. Znaci ne pada mi na pamet da ustajem da bih otisla da prdnem u wc 😂 doduse mm obicno tad nije u krevetu jer on ustaje u 5 i 15 ali svejedno. Bas me briga. Iskreno ja sam s decom maksimalno opustena 😂 ujutru kad ustanemo ako mi se desi ja kazem juuuu jel to Pavle. A on se uhvati za guzicu i smeje se ko blesav. Pa optzim D i kazem kako je nike sramota. I td. I dobro se zezamo 😂prostakluk al dobro zezanje haha... ja ne volim upadanja u wc ali moram priznati od kad sam.majka nisam na miru ni piskila ni ..... ja P vecito govorim pa idi covece odavde kako ti ne smrdi 😂 al dzaba. DAba sto to meni smeta kad nemam uslove na miru ni da prdnem a kamoli nesto drugo


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Šta sve pred partnerom?
11.6.2020 21:01:33   
Ivanka 75
I da... Luftirajka non stop user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Šta sve pred partnerom?
11.6.2020 21:43:29   
jabudic
Ja sam za to da ništa što nije po bontonu i ne radi se pred drugima, ne radim ni pred mm, niti želim i tolerišem da on to radi predamnom. Tu spadaju razni golubovi, podrigivanja ružne riječi, spuštena daska. Divno što živimo zajedno, ali sačuvajmo intimu za sebe. Prosto ćemo biti ljepši jedno drugome takvi, ako sačuvamo neki prag pristojnosti. Ne mogu da zamislim da volim ljubav sa čovjekom koji se upravo isprdio predamnom. Ubija svaku želju, i bio bi lansiran na Mars.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Šta sve pred partnerom?
11.6.2020 22:31:29   
mama Jo
Pa izvristah se od smeha sada, Ljisho, Ivanka user posted image suze su mi krenule user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Šta sve pred partnerom?
11.6.2020 23:19:25   
Ivanka 75
Ma nas dve smo carice 😂 Bez barijera i zidova 👍


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.6.2020 6:48:51   
Misha i Ljisha
Salu na stranu ali stvarno mislim da eto covek mora neke stvari da promeni. Eto ja pustala vodu dok piskim. I to redovno. Nikad ni pred kim nisam pustila gasove, sa momkom s kojim sam bila godinama s kojim sam letovala i td. Ali kad dodju deca...sve se menja. Sigurno nisam P koji se dernja pola godine non stop ostavljala iz narucja da bih isla da pustim vetar u wc. Kako da kazem niko to ne voli i ne misli da je seksi i nikom nije prijatno ali takve situacije se desavaju. Pa desilo mi se da sam se upiskila kad je P bio beba, on se dere ja nikako da ga spustim i ne znam jos je nesto bilo tacno se secam da sam se upiskila. Pa strasno. Eto odrasla osoba od 35 godina tad. Kad sam slomila nogu mm me je nosio u kadu. Sutra kad nastupi starost i kad vise ne budemo mogli da kontrolisemo neke fizioloske procese sta cu? da se razvodim zbog toga jer mi nije romanticno? Pa sigurno da nije romanticno dok se neko rastavlja sa zivotom na wc solji i drzi lavor u krilu. A dok smo bili mladi i ludi i povracali po ulicama? X puta sam drugaricama drzala kosu da povracaju jer sam ja bila dezurni vozac i najpribranija. I sad necu to uraditi za coveka kojeg volim? Prvo niko to ne radi namerno, eto bar ja mislim, ako ima i onih koji to rade namerno sta cu im ja ako je njima dobro meni jos bolje, jer i decu ucis da je nekulturno to raditi u vrticu u skoli. Moja D NIKAD nije kakila u vrticu niti u skoli. Ja isto tako kad sam bila mala, cak nisam ni htela da piskim u skoli. X puta sam se vracala kuci i cupkala dok otkljucavam vrata. Evo iz ove perspektive mi sad to deluje toliko debilno to trpljenje. Toliko puta mi je bio naduvan stomak da sam bila u agoniji od bolova jer me bilo sramota da odem i u wc u skoli da prdnem. Da me slucajno neko ne bi cuo.Moja mama kaze da me nikad nije cula da prdim i podrigujem tek kad sam postala odrasla osoba. Jer sam tek tad shvatila neke stvari. Ona se prekrstila kad me cula da sam prdnula. Pravila kulture moraju da postoje i lepog ponasanja. Tako ucim i decu ali to ne mora da znaci da cu ako mi dete prdne da se snebivam pa da sutra ona bude ta sto se vraca iz skole cupkajuci ili nadutog stomaka. Ucim je da ima maramice uvek sa sobom i vlazne i obicne, u skolskom rancu su joj uvek. I desi se jedan dan u skoli drugar morao da obavi veliku nuzdu i eto ti moje D u pomoci user posted image nosila mu u wc papirne maramice. Od tad su najbolji drugari a mislim da se on od tad u nju zaljubio hahaha...Drug u nevolji. Kako da kazem mozemo mi biti optereceni time i mogu ja da mrzim sto mi se upada u wc non stop. Ali ja to ne mogu da sprecim niti zelim da zakljucavam vrata od kupatila dok sam unutra zbog dece. Imamo dva kupatila, i na salasu smo imali dva kupatila. Kad je frka ode se u drugo. Ali da neke stvari u porodici ipak budu opustene..pa moraju ja mislim nakon nekog vremena. Sve se mislim da majke sa troje i cetvoro dece ne prdnu pred njima. Jes da...Onda nikad sigurno ne jedu pasulj niti mahunarke da im se to slucajno ne bi ddesilo, ni tresnje ni lubenice i sve ostalo sto nadima.

Znam da je tema sta sve pred partnerom a ja spominjem decu ja pricam sta je sve pred porodicom u koju spadaju i deca i partner.

A eto mislim da nikad nisam brijala noge pred mm. Glupost. Prosto to radim u doba kad imam uvece mira i kad svi spavaju. A video me raskrecenu posle porodjaja krvavu ma fuj...sama sam sebi bila fuj. A on se jako lepo brinuo o meni. Ja sam jako bila opterecena posle porodjaja. Strasno. I mislim da je ljudima koji tako nikad vetar pustili nisu izuzetno tesko da predju preko takvih stvar. Meni je sve to bilo uzasno, ali nisam bila u fazonu moram da budem macka i dama posle porodjaja da bih bila svom muzu seksi

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 12.6.2020 6:55:36 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.6.2020 9:52:24   
jabudic
Moj muž je imao 3 operacije na otvorenom srcu, posle svake sam ga po 2 mjeseca kupala. Vidjela sam ga u svima fazama života i bolesti i ništa mi to nije gadno. Gledala sam ga i kako povraća, ali to je sitnica pri svemu ostalom.Vidjeli smo starost prije starosti. Ali ako smo već oboje zdravi i pravi, ja sam da se držimo bontona, svima će nam biti ljepše. 😊


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.6.2020 10:34:17   
Sanjica26 RR
Slazem se sa tobom jabudic.

Mi bas vodimo racuna. I nema potrebe bez pardona to raditi. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.6.2020 10:41:04   
milicicak
Jao, ova tema opet aktivna user posted image nadam se da ovaj put neće biti svadje user posted image i Ljišine "drugarice" user posted image

Mi smo relativno opušteni, pardon se podrazumeva ali niko ne trči u wc zbog obavljanja tih fizioloških potreba. Moj stav je da svako treba da se ponaša onako kako mu je prijatno u sopstvenoj koži i da univerzalnih pravila ponašanja pred partnerom nema. Ali pristojnost u društvu se podrazumeva

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.6.2020 10:54:29   
Ana RR
Ljišo, ne pričam ja o starosti i bolesti, to su druge situacije i nema toga što ne bih uradila za mm ili on za mene. Njemu ne smeta ništa ni ovako, nije gadljiv, obožava me, ali što reče Jabudic, ostavimo intimu za sebe. Sve dok to mogu da kontrolišem, kontrolisaću. Ko zna šta nas čeka u starosti ali šta god bilo bitno mi je samo da smo zajedno u tome.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.6.2020 11:48:52   
Misha i Ljisha
Ana ja upravo govorim da nema sanse da kontrolisem nekad a nisam jos ni matora ni bolesna 😂 mislim pardon moja odluka da li cu se stiskati i savijati od grceva pred ukucanima ili cu opaliti hah..a o kakvoj mi to intimi pricamo

 Ovo nije intima. 
Jabudicu meni je to sad kao da sam se seksala sa muzem pet puta i sesti put me bilo sramota. Eto ako si muza dvorila i kupala i ts. I sad covek treba da se suzdrava prdeza pred tobom ok. I kap sto rekoh ne mislim da ide iko okolo i prdi i podriguje non stop ali ako se desi pred ukucanima NO BIG DEAL. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.6.2020 12:07:18   
jabudic
Pa kupala sam ga što sam morala i što je u tom trenutku bilo takvo stanje i situacija, ali ako si sad zdrav zahvalićeš mi prdežom ispred nosa, samo zato što sam vidjela i gore stvari? 😅


Mislim svako radi u svojoj kući šta hoće, ne ulazim stvarno ni u čije živote, niti želim promjeniti tvoje mišljenje, šta imam od toga.
Svakome se može desiti da mu se omakne, i to nije strašno, ali da to radi  pred svim ukućanima, jer mu je teško otići do WC-a, to je po meni nekulturno i bezobrazno i ne želim da udišem bilo čije izduvne gasove 😃 ni djeca to ne rade, jer prosto nije kulturno, a svi smo hvala Bogu pokretni, pa kome treba - pravac ćenifa. 😊

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.6.2020 12:55:59   
Ana RR
Jabude, obožavam te user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.6.2020 13:12:24   
jabudic
Anci 🤗🤗🤗


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.6.2020 15:41:37   
branki*
Pred partnerom ne prdim,ne podrigujem,ne povracam,ne vrsim nuzdu,ni veliku,ni malu,ne menjam ulosku,ne brijem noge,izbegavam luk jer on ne voli taj miris i ja to postujem,ne volim ni ja kad druga osoba se oseca na luk.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Voće
argus

Da li smatrate da je prskano voće zdravije od neprskanoga. Da li bi prskano voće dali svom detetu ili neprskano.

Prskano (17%)

Neprskano (83%)


Ukupan broj glasova: 391

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here