|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jogurt palacinke
20.6.2011 22:20:48   
Ana RR
Jovice, pa ni sliku da nam staviš user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Jogurt palacinke
20.6.2011 22:24:32   
jovicaa
jaoooooooooooo, nisam jos bila po ovim temama o receptima.. nisam znala da stavljate slike, sledeci put cu staviti
ali ukusnije su nego sto izgledajuuser posted image ,


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Jogurt palacinke
20.6.2011 22:28:44   
Ana RR
Ma nemoj sad da se vadiš user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Jogurt palacinke
20.6.2011 22:30:55   
jovicaa
a koliko vi pojedete ovakvih palacinki?
ja sam pojela .. pa sramota me je da kazemuser posted image jedno 3-4 ... da li je to mnogo?
pazi sto se pravim luda ana, kao skrecem temuuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Jogurt palacinke
20.6.2011 22:32:30   
Ana RR
user posted image user posted image sad ja treba da kažem: Mooooooolim???? Koliko si pojela????!!!! user posted image

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Jogurt palacinke
20.6.2011 22:40:22   
jovicaa
sta cu kad sam svinjauser posted image
trenutno nisam debela, pa dajem sebi oduskauser posted image
i odoh sad necu vise da spamujem temu


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Jogurt palacinke
20.6.2011 23:44:53   
Verus
Testo za americke je malo redje od toga...kako bih opisala, kad sipas kutlacom da ispada iz nje ali onako poooolako da curi.  Da ne moras da tresnes testo iz kutlace u tiganjuser posted image

Jovice: ja svaki put pojedem 2-3user posted image
IZVORNA PORUKA: jovicaa

meni je testo ispalo gustine skoro kao testo za hleb, jel to dobrouser posted image
i ne kontam, jedna kasika meda ili dve... ja sam stavila jednu


(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Jogurt palacinke
21.6.2011 9:51:02   
viking
user posted image user posted image user posted image user posted image  Hvala Verka!

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Jogurt palacinke
21.6.2011 12:22:54   
Ana RR
Prva mi je bila živa, dve su zagorele.. videćemo šta će biti sa ostatkom.. da li sam toliko smotana??

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Jogurt palacinke
21.6.2011 12:34:45   
Ana RR
Verka, sve su mi unutra ostale gnjecave user posted image a spolja su pečene. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Jogurt palacinke
21.6.2011 16:53:09   
Verus
user posted image  jesi pekla na jako tihoj vatri?  Pokusaj da malo napravis redje i peces tanje...jedino mi to pada na pamet, meni nisu bile zive...

jovice: daj i ti savet

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Jogurt palacinke
21.6.2011 19:25:58   
jovicaa
 moje su bile dosta male i srednje tanke. pekla sam na dvojci na sporetu, na teflonu.
na koliko si ti pekla ana?


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Jogurt palacinke
21.6.2011 19:54:23   
Ana RR
Na trojci, isto na teflonu. Nije mi bilo mnogo gusto testo, stavila sam manje brašna nego što je Verka napisala. Jedino mi pada na pamet da je od meda, stavila sam dve pune kašike i ispale su kao medenjaci.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Jogurt palacinke
21.6.2011 21:06:09   
Verus
Pokusaj Anci onda na 1 ili 2....lagano, brzo se ispeku od spolja....sledeci put cu i ja da "turim" sliku mojih palacinakaaaa

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Jogurt palacinke
21.6.2011 21:40:05   
jovicaa
ana, mislim da je kasika meda dovoljna, ja sam toliko stavila.
stavila sam jos i pola kesice vanilinog secera, malo cimeta, tek, tek, pola kasicice sode. a brasna izmedju 200 gr i 250 gr... i bilo mi je bas gusto, ne znam sa cim da uporedim... skoro kao neko testo za hleb.


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Jogurt palacinke
21.6.2011 21:42:34   
jovicaa
koristila sam neku manju kutlacu i njom sam malo kao rasporedila kada sipam u tiganj. mislim da je dovoljno na dvojci da se pece, posto su kada sam pojacala na trojku malo pocele da zagorevaju.
verus jedva cekam da vidim sliku tvojih pa da mogu da uporedim!user posted image
cime ste podmazale tiganj? ja sam uzela parcence margarina i pustila ga da se rastopi pa jedni papirom premazala ceo tiganj i onda visak bacila, znaci bilo je malo malo,  tek premazano


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Jogurt palacinke
21.6.2011 23:26:05   
Ana RR
Jovice, meni nije bilo tako gusto testo, mnogo gušće nego za obične palačinke ali nikako kao testo za hleb. Cimeta sam malko stavila, čisto da zamiriše, ali sam stavila malo čokolade u prahu user posted image bile su jaaako ukusne, mm ih je smazao za tren oka, samo što je unutra ostalo malo gnjecavo. Kao da prašak za pecivo nije odradio svoje, ali ja sam ubeđena da je zbog meda.
Filovala sam ih džemom od crne ribizle, baš je bilo dobro user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Jogurt palacinke
21.6.2011 23:28:03   
jovicaa
 meni ovo zvuci kao njaaaaaaam, pravi specijalitetuser posted image
ja sam nase palacinke samo bacila na tanjir i tanjir na sto, pa nek maze ko sta hoceuser posted image
ne bas kao za hleb, malo redje


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Jogurt palacinke
21.6.2011 23:35:13   
Ana RR
Ja sam čak tri pojela user posted image

Sledeći put ću staviti manje meda, videćemo kako će biti.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Jogurt palacinke
21.6.2011 23:36:49   
pepeljuga
uhh, moram da pravim, obozavam palacinke u bilo kom obliku user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Jogurt palacinke
22.6.2011 0:42:09   
Verus
Sad proveravam recept i kaze " 2 kasike meda " u uputstvima sta je sve potrebno: a tu se racuna i med kojim prelijes palacinke.  Tako da je 1 kasika do 1 i po dovoljno za testo.  Sorry zeneuser posted image

Ja sam prvi put iseckala jabuku i posluzila sa tim i medom odgore.  Inace ubacujem bobicas_to voce dok se pece (vec sam pisala).  Anci, vidi jel manje meda i tiha vatra pomognu sa tim da se ispece lepo i unutra.

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Jogurt palacinke
23.6.2011 23:10:09   
jovicaa
pecem samo da znate, jos malo pa gotovo, iam da turim sliku! nemojte da mi zaspiteuser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Jogurt palacinke
23.6.2011 23:41:26   
jovicaa
evo slika, ja pecem do 12, a vi spavate, pa gde to ima!!!user posted image
user posted image
i big mama je htela da se slika, covece nju ne mozes spreciti, uvek ulece u kadaruser posted image
user posted image



_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Jogurt palacinke
23.6.2011 23:53:46   
Sanjica26 RR
Aj sad si nasla da stavljas ove slatke palacinke. Bas izgledaju njami, njamiuser posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Jogurt palacinke
24.6.2011 9:52:06   
jovicaa
drago mi je da ti se svidjaju sanjiceuser posted image
kaze mm da su jako bile dobre i drugarica koja je  bila. mada meni su se nekako vise dopale prosli put, cini mi se da sam stavila vise brasna pa zato(prosli put).
ana skontala sam da je mnogo komplikovanije peci ih dok je neko voce u njima, mozda su ti zato bile gnjecave. ribizle ispustaju puno tecnosti. meni se licno svidjaju vise bez ribizli, a mm kaze da su lepse bile ove sa... pa stvar izborauser posted image


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krekeri
photo
Ringerajin kuvar: Nedja RR
Šampita
Ringerajin kuvar: lesica RR



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here