|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: APEL - guppy budi cesce sa nama, nedostaj...
13.12.2008 13:36:49   
guppy RR
Evo stanje kod nas... trenutno dečica spavaju i lepo su prespavali noć.

Devojčica prima antibiotik i dobro ga podnosi. Malo je plačljiva i ne želi ništa što joj nudimo (neće u krilo, neće da jede, neće da pije), pa samo sedi i plače dok ne nađe sama nešto što joj odgovara. Malo se pusti maziti (što inače retko kad) i tako...

A maleni... njemu kao da je danas malo bolje. Ukinuli su mu sve lekove i dobio je samo tečni puder (namešaju sve živo u apoteci) da mu mažemo te promene na koži. Ne znaju da li je u pitanju neki nepoznati virus ili alergija na lekove. Testirali su ga na sve što poznaju, znači od šarlaha dalje... i ništa. Alergiju ne mogu da mu testiraju dok ne ozdravi. Ima i upalu gornjih disajnih puteva.

Eto toliko od nas,
trudimo se biti jaki.

hvala vam puno na brizi, mnogo mi znači
user posted image

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: APEL - guppy budi cesce sa nama, nedostaj...
13.12.2008 13:44:53   
Jeca*
Ja se nadam da će vremenom ojačati i da će mnogo bolje podnositi i lekove i ovakve situacije, a i da ćete uskoro saznati na šta je maleni alergičan pa da prosto više ne dođete u ovaj položaj. Jako mi je žao, ali razmišljam pozitivno i želim vam da se što pre oporavite i da uživate svi zajedno kod kućice zdravi i nasmejani!
Poljubi klince i izdržite! Svako od nas prolazi kroz, na svoj način težak period u roditeljstvu, ali kažu "mala deca, male muke, velika deca, velike muke" pa valjda mi mame moramo sve da pregrmimo i ostanemo jake.
Ljubim vas

user posted image

p.s. hvala guppy i za onaj odgovor

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: APEL - guppy budi cesce sa nama, nedostaj...
13.12.2008 13:48:15   
guppy RR
I ja sam optimista, samo me tako slomilo kad sam ga videla onako ... malog... nemoćnog.
A ovo su nam male brige, nije mu život u opasnosti.. sve je to prolazno i može se rešiti.

Tako mi hrabro idemo u sutrašnji dan... user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: APEL - guppy budi cesce sa nama, nedostaj...
13.12.2008 14:15:47   
oliveradj
Odmori se opusti se i deci mora biti bolje i javi nam kako ste svi???  Poljubi decicu !user posted image user posted image

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: APEL - guppy budi cesce sa nama, nedostaj...
15.12.2008 22:00:41   
guppy RR
Evo nismo najbolje. Maleni je opet u bolnici, treba da ostane min 3 dana, dobio je temp preko 40 i morali su da ga zadrže tamo. Malena je malo bolje, nije spavala prošlu noć pa je danas bila plačljiva... ali eto.. izdržaćemo.

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: APEL - guppy budi cesce sa nama, nedostaj...
15.12.2008 22:07:32   
Lu
Ah draga guppy zar  opet,
tako mi je žao malenoguser posted image
A nemogu mu napraviti alergotest dok je bolestan?


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: APEL - guppy budi cesce sa nama, nedostaj...
15.12.2008 22:22:47   
Anoniman
Ja sam shvatila da su ga testirali (alergo test) i da ništa nisu otkrili. Baš sra**! Drži se guppy, to je za njegovo dobro - pričale smo o tome. Poljupci. Javi se po nekada kojom rečenicom da znamo šta se dešava.  

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: APEL - guppy budi cesce sa nama, nedostaj...
15.12.2008 23:51:02   
MERYEN
Budi jaka guppy,za decuuser posted image user posted image user posted image user posted image ,bice sve ok ljubim vas.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: APEL - guppy budi cesce sa nama, nedostaj...
16.12.2008 11:31:57   
guppy RR
,Evo me drage moje.

E sad.... oni POJMA NEMAJU šta mu je. Jedna varianta je, da ima alergiju. Pre mesec dana je dobio tačkice posle uzimanja antibiotika na bazi penicilina... I sad se to ponovilo - bio je sav tačkast posle uzimanja jedne kašičice Calpola i tada su rekli, da je moguće da ima alergiju ili na paracetamol ili na sve vrste sirupa zbog nekih dodataka u njima. Onda se je stanje malo popravilo, pa su ustanovili da ima upalu uha. Bila je već tako daleko, da su MORALI da mu daju antibiotik... i on je posle dan ipo uzimanja tog antibiotika (BEZ PENICILINA) dobio jako povišenu temperaturu i osip po celom telu. Tad je prvi put primljen u bolnicu, gde su ustanovili da ne mogu da pronađu infekt, ali da ima lakšu upalu gornjih disajnih puteva... i morali smo mu prestati davati SVE lekove zbog te sumnje na alergiju...

I onda.. kod kuće... stanje se pogoršalo. Koža je još gora, temperatura je skočila na 40. Mali je prespavao u bolnici. Imao je povišenu temperaturu, pa su mu dali Voltaren. To je jedini lek za suzbijanje temperature posle kojeg mu se nije pogoršalo stanje. Probudio se je bez povišene temperature, a sinoć su mu još uzeli krv, jutros bris grla... i opet nisu našli ništa. Možda je neki nepoznati virus.... ? .... a opet sumnjaju na alergiju jer se mali češe stalno i sav je tačkast, tako da su mu sada dali Claritin....

Ja sam .. ZBUNJENA.......... ako je alergičan na sirupe ili postoji sumnja na to... zašto je onda dobio Claritin sirup user posted image .....
Lekari su stvarno prva klasa, nemam reči na njih... ali eto tako.... je... nekako... teško iščekivati....

ljubim vas puno x



(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: APEL - guppy budi cesce sa nama, nedostaj...
16.12.2008 11:36:52   
Anoniman
Pa izgleda da nije fora samo u penicilinu, nego u sirupima. A šta je ono što u ostalim sirupima ima a u Voltarenu nema?

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: APEL - guppy budi cesce sa nama, nedostaj...
16.12.2008 11:39:58   
guppy RR
voltaren je u obliku čepića

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: APEL - guppy budi cesce sa nama, nedostaj...
16.12.2008 11:42:18   
guppy RR
imaju i paracetamol u obliku čepića... te ja koristim kod kuće... ali pošto je odreagovao na Calpol (ILI BAR TAKO MISLIMO user posted image ), ne sme sad ni parecetamol ni neki drugi sirup da dobije.

I uvek zaboravim da dopišem.,.....
dok god nije skroz zdrav, ne mogu da mu prave testove na alergiju.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: APEL - guppy budi cesce sa nama, nedostaj...
16.12.2008 11:46:56   
Anoniman
A Calpol je paracetamol sirup?

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: APEL - guppy budi cesce sa nama, nedostaj...
16.12.2008 12:24:28   
guppy RR
Da, .. sorry, nisam napisala.

Odoh sad u bolnicu...


< Poruku je uredio guppy -- 16.12.2008 12:29:55 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: APEL - guppy budi cesce sa nama, nedostaj...
16.12.2008 21:00:32   
MERYEN
Kako je malac,sta kazu lekari danas popodne?

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: APEL - guppy budi cesce sa nama, nedostaj...
16.12.2008 21:19:00   
gracija
Draga guppy,ja tek sad vidim sta se desavalo kod tebe ovih dana.Javi nam kako je maleni...

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: APEL - guppy budi cesce sa nama, nedostaj...
16.12.2008 21:32:23   
oliveradj
Javi nam kako su decica nadam se da ce se sve ubrzo resiti.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: APEL - guppy budi cesce sa nama, nedostaj...
16.12.2008 23:05:17   
guppy RR
Devojčici je stanje dosta bolje. Nema temperaturu više i nastavljamo sa antibiotikom.

Malenom se stanje preko dana poboljšalo, ali posle podne je bilo opet gore. Povišena temperatura, još više tačkica... onda je oko 18h počeo da povraća ... i tako tri puta do 19h kada je konačno zaspao. Nije hteo da večera.

Ostajemo u bolnici za sad.

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: APEL - guppy budi cesce sa nama, nedostaj...
17.12.2008 2:09:19   
stella
Guppy jako mi je zao djecice.Dusice male.Jos je gore kada gledas bolesno dijete a nemozes mu pomociuser posted image
Zelim djecici sto brze ozdravljenje.Velika pusa od nas.user posted image
I naravno kad uhvatis vremena javi nam se.
Pozz.

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: APEL - guppy budi cesce sa nama, nedostaj...
17.12.2008 8:42:08   
Anoniman
Jao... user posted image

(odgovor članu stella)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: APEL - guppy budi cesce sa nama, nedostaj...
17.12.2008 12:36:54   
kumara
Joj, guppy, tek sad citam sta se desava... user posted image user posted image user posted image Bas bas mi je krivo! Drzite se, procice. Mislim puno na vas i zelim vam do to sto pre prodje!!!
Ljuuubim te

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: APEL - guppy budi cesce sa nama, nedostaj...
17.12.2008 18:38:02   
guppy RR
Evo naaaaaaaaassss, svi smo kod kuće.
Maleni još uvek nije dobro ali lekari su ustanovili da mu oni ne mogu pomoći, jer je uzročnik neki virus + alergija tako da je u biti bezveze da leži tamo na infekcijskoj klinici. Kada su da hteli otpusiti je opet imao 40 C, tako da su mu dali Voltaren i čekali da se spusti temperatura. Sad smo svi zajedno. Bravo mi!

Hvala vam na podršci, videćemo sad kako dalje.

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: APEL - guppy budi cesce sa nama, nedostaj...
17.12.2008 20:36:03   
Anoniman
Pa kako ćete da se borite protiv NEKOG virusa i NEKE alergije, ako ne znate šta je? user posted image

Drago mi je da je mali kod kuće, sada si sigurno mirnija. Valjda će uskoro da se smiri ta njegova dosadna i dugotrajna bolest, da malo stanete na noge. user posted image  user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: APEL - guppy budi cesce sa nama, nedostaj...
17.12.2008 20:56:19   
oliveradj
Drago mi je da ste kuci, izlecite se brzo i ne ponovilo se vise! Ljubi decicu i javi nam kako ste!

user posted image

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: APEL - guppy budi cesce sa nama, nedostaj...
17.12.2008 20:59:41   
guppy RR
pa eto Tasho... protiv virusa ne mogu ništa.. mogu samo da leče simptome dok oboljenje traje... znaš i sama ... tako da samo smem da dajem Voltaren ako ima tako povišenu temperaturu. A čim ozdravi moramo na testiranje za alergije... to treba da nas uputi pedijatrica.

cmoka i ne sekirajte mi se. mi smo hrabri user posted image

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here