|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rodjendanski poklon
23.5.2019 14:49:23   
Rosita
Razumem. Ja stvarno ne dajem nikome nesto sto mi je ispod elementarnog nivoa kvaliteta, recimo neka domaca sklepana pidzama sa kockastim gornjim delom, a ostalo dam, poklonim ovako, ne samo za rodjendan. Ima sad lep doppo doppo set sorc i majica, mali, par majica...

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Rodjendanski poklon
23.5.2019 14:50:01   
dunja RR
Mi drugarima i drugaricama iz vrtića poklanjamo iskjučivo knjige. S obzirom da su isti uzrast kao S, znam šta dolazi u obzir, uvek uzmem nešto i za godinu dve stariju decu, da može duže da im bude zanimljivo, i često S i ja zajedno odemo do Lagune pa izaberemo. Iznos oko 1200 din +-.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Rodjendanski poklon
23.5.2019 14:54:24   
dunja RR
I uvek sam u dilemi da li da napišemo posvetu, šta ako dobiju još od nekoga istu knjigu (da bi duplu mogli da proslede), ali imam osećaj da drugi slabo donose knjige, pa uvek napišemo lepu posvetu.

A drugim bliskim drugarima, uglavnom se konsultujem sa roditeljima šta streba deci, tačno koja igračka, odeća, veličina i sl, pa to uzmem.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Rodjendanski poklon
23.5.2019 14:55:28   
Maraj
Pa gde ima tih LOL lutaka. Vidim i ispred maxi-ja ima neke okrugle kutije na kojima pise lol. Sta je uopste u tim kutijama...

I koliko su te lutke

Ni ja nisam u fazonu devojcicauser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Rodjendanski poklon
23.5.2019 15:08:11   
Ana RR
Hahahaha šta ću kada sam navikla na muške poklone user posted image

E ali bez zezanja, ja ne volim da poklonim bilo šta. Obiđem brdo radnji pre nego što kupim nešto i uvek gledam da bude kvalitetno, šta god bilo u pitanju. Nisam nikada kupovala kod kineza iako je Marko x puta dobio kineske stvari. Niti sam prosleđivala dalje stvari koje je dobio a nisu mu odgovarale. Poklanjala sam ih ovako bez povoda ali nisam za rođendane.

Bubi, dva puta sam kupila taj kao dnevnik ali sam našla preelepe u Vulkanu, cena nije bila mala ali sam se oduševila i morala sam kupiti. Ako kupujem garderobu onda odem u c&a ili h&m ili waikiki ili beba kids, carters... tamo gde znam da ima lepih stvari. Skoro sam onako bez povoda kupila jednoj devojčici majicu u waikikiju, mnogo mi se dopala i prosto sam morala da je kupim - evo njena mama mi svako malo šalje fotke te sa raznih rođendana, te sa fotkanja u vrtiću - svuda nosi tu majicu user posted image kaže samo što ne spava u njoj user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Rodjendanski poklon
23.5.2019 15:09:23   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

I uvek sam u dilemi da li da napišemo posvetu, šta ako dobiju još od nekoga istu knjigu (da bi duplu mogli da proslede), ali imam osećaj da drugi slabo donose knjige, pa uvek napišemo lepu posvetu.



Isto Suzi. Obično Marko napravi čestitku pa ubaci u knjigu ali sad za vikend je napisao posvetu u knjizi. Ja sam to uvek volela user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Rodjendanski poklon
23.5.2019 15:13:49   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Maraj

Pa gde ima tih LOL lutaka. Vidim i ispred maxi-ja ima neke okrugle kutije na kojima pise lol. Sta je uopste u tim kutijama...

I koliko su te lutke

Ni ja nisam u fazonu devojcicauser posted image



Mi ih uzimamo u knjizari i nisu ni malo jeftine. Ta mala loptica je oko 1200din, ona malo veca 1500, ali je i ona mala pa je potrebno jos nesto pokloniti... Ancice, takodje gledam da je poklon lep, ne mora da bude h&m, c&a... ima daleko kvalitetnijih i povoljnijih, ali nikada ne uzimam bilo sta, jer prosto ne volim ni da moja deca dobijaju takve poklone. 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Rodjendanski poklon
23.5.2019 15:55:01   
Duškić
Skupe jesu , ali da se igraju bas puno to da. Ja uzmem za sestricinu i cerku.
A garderobu volim i c&a i waikiki, sta god mi se dopada, nije mi vazno koja je marka i sl.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Rodjendanski poklon
23.5.2019 15:56:03   
Ana RR
Skoro je kuma jurila te LOL lutkice za poklon, jedva je našla. Valjda se oko Uskrsa sve rasprodalo. 2200 din je platila ali nije kugla već kao neka kapsula.

< Poruku je uredio Ana RR -- 23.5.2019 15:57:32 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Rodjendanski poklon
23.5.2019 15:58:49   
Duškić
Imaju i kugle i kapsule.
One su unutra minijaturne, neke menjaju boju, kad se okupaju, neke prskaju kao.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Rodjendanski poklon
23.5.2019 16:33:23   
Sanjica26 RR
Meni su se te LOL Lutkice popele na glavu. Mi smo kod Kineza kupili te LOL. Preskupe su. Sad T skuplja parice da kupi u dexy co.
Inace, za rođendane kupujem iskljucivo knjige i provuce se neka i igracka.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 23.5.2019 16:34:04 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Rodjendanski poklon
23.5.2019 16:42:49   
vonavoj
I ja sam mojima te kineske,isto ih pobacaju i izgube te sitnw delove.i T se vodila idejom da skupj pare da kupi sama,ali je odustala.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Rodjendanski poklon
23.5.2019 17:13:54   
kamičak
Domaca sklepana pidzama, kakva konstrukcija hehe

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Rodjendanski poklon
23.5.2019 17:14:53   
milicicak
Rosi, ja najvise volim da kupim Lego 😀 i za decake i za devojcice. Ali u principu, uvek pitam roditelje i kupujem ono sto kazu da bi im bilo zgodno. Npr., za decu jednih prijatelja najcesce kupujem ves i carape 😂


Za vrticke drugare ne kupujem, mi imamo obicaj da kupujemo grupni poklon, ko zeli ucestvuje pa se onda kupi nesto po zelji slavljenika.
Za devojcice su iz mog iskustva uvek hit pisi-brisi majce

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Rodjendanski poklon
23.5.2019 17:15:58   
milicicak
I stavila sam veto na Lol, to u moju kucu nece uci 😂


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Rodjendanski poklon
23.5.2019 17:33:42   
Duškić
Mi smo dobili veliku zutu kutiju onih sitnih lego, zaista su prelepe.
Uzimala sam i lego duplo. Ali sina to ne interesuje pa baca cerkici pa odmah svadja.
A cekica , alata i svega toga imamo lom.
Voli i Patrolne sape.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Rodjendanski poklon
23.5.2019 17:54:05   
bubulence
Moje mnogo vole lol i uopste te sitne igrackice pa mi nikada nije bacanje para.

Sada sam za ove danasnje rodjendane uzela one torbice sa flomasterima da deca sama ukrase, neke snalice u kompletu sa gumicama, starija je drugarici uzela jos sljokicas_te olovke (cist kiceraj 😂), a mladja je drugarici uzela frozen narukvicu i lancic... Po nekad mislim da radimo samo za poklone za drugare iz skole/vrtica 

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Rodjendanski poklon
23.5.2019 17:57:00   
Maraj
Aha...sad skapirah...znaci u tim lopticama je lutka! Pa bas su male loptice! Kolike su onda tek lutkice u njima! Ja to nikad videla nisam...mislum lopticu/kapsulu jesam, al nisam videla njihov sadrzaj

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Rodjendanski poklon
23.5.2019 18:00:40   
bubulence
Lutkica je oko 4cm, one manje. Vece su oko 7-8cm. Pricam za one u lopticama. Kapsule nismo uzimali. A, imaju neki ''veliki'' komplet sa lol lutkicom, ona je oko 15cm, ali sa garderobicom i cipelama kosta oko 5000din


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Rodjendanski poklon
23.5.2019 18:02:20   
Duškić
Preskupe su stvarno .
Kao i sve sto bude aktuelno.
Patrolne sape su isto skupe. Realno i play do plastelin koji uzimamo je 220 jedna kutija, oni na tim igrackama. Pceliica maja.Ana i Elza figure..

< Poruku je uredio Duškić -- 23.5.2019 18:04:29 >

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Rodjendanski poklon
23.5.2019 21:46:13   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: milicicak

I stavila sam veto na Lol, to u moju kucu nece uci 😂




Hahhaha,neka si,cista glupost! Bubi,bas je jeftin taj komplet!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Rodjendanski poklon
23.5.2019 22:51:24   
Rosita


IZVORNA PORUKA: kamičak

Domaca sklepana pidzama, kakva konstrukcija hehe



Ha, ha, pa stvarno. Kad kažem kockast gornji deo, ne mislim na dezen već na oblik 😬
Dečak kog pominjem se baš potrudio oko poklona za D, ispitivao šta njemu godi i tako... Pa bih i ja. Evo D je sad lud za dresovima fudbalera, to mu je savršen garderobni poklon.
Waikiki je baš povoljan.  
Mili, baš sam dosta i kupovala piši- briši 😁
Te lol sam viđala, van pameti. Davala sam po 1200 za Braću Kret set_ove nekoliko puta. Vuku se po kući. Super krila isto. Da ne nabrajam, nisu vredne tuh para. 
Meni su se prošlog leta NADO- i smučili. E tu je moj veto. Tražio je i neke hotvils staze reda veličine 4000, nije dobio.
Knjige i ja obožavam da poklonim, al evo do subote imamo fore da odlučimo...

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Rodjendanski poklon
23.5.2019 23:45:28   
Rosita
Jaooooj, ljudi, kako ima lepih set_ova na temu nauke, biljaka i životinja u Pertiniju! Sad gledala sajt.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Rodjendanski poklon
23.5.2019 23:53:15   
kamičak
Rosita, sta mislis o stripovima?

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Rodjendanski poklon
5.7.2019 13:26:52   
Ana RR
Mi sutra idemo na rođendan kod drugaricinog klinca, puni 10 godina. Ja iskreno pojma nemam šta da mu kupim.. drugarica mi kaže ma kupi mu neku igračku.. igračku za 10-ogodišnjaka...? Hmmmmmmm.....

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs
Slaba motorika, ravna stopala, loš govor -...
Veliki izazov današnjeg vremena su savremene tehnologije. Tu je, naravno, televizija, ali primat preuzimaju mobilni tele...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here