|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rodjendanski poklon
5.7.2019 13:32:45   
bebilule
Ana, ako nije počeo čitati Šonjavka, taman kreni od broja 1. Sinu moje prijateljice se baš sviđa, ima 11. user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Rodjendanski poklon
5.7.2019 13:34:48   
Ana RR
Hihi i moj Marko čita Šonjavka user posted image mislim da ima 12.

Pa to mi kaže i mm ali znaš kada ne poznajem dete iako mi je to jako dobra drugarica. Nemam pojma šta voli. Možda Šonjavka plus neku društvenu igru.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Rodjendanski poklon
5.7.2019 13:36:46   
bebilule
Ma mislila sam na 11 godina. user posted image
Da, i ja mislim da ima 12 DIJELOVA. user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Rodjendanski poklon
5.7.2019 13:41:40   
doramar11
Neku drustvenu igru tipa Riziko mozda

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Rodjendanski poklon
5.7.2019 13:43:22   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: bebilule

Ma mislila sam na 11 godina. user posted image
Da, i ja mislim da ima 12 DIJELOVA. user posted image


Hahahaha user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Rodjendanski poklon
5.7.2019 13:59:10   
bubulence
Nasem velikom detetu, prvencicu, ljubavici je u utorak rodjendan, i mi kao roditelji nemamo pojma sta da joj poklonimo...

Igracke ima sve koje voli, knjige odnosno bajke isto, enciklopedije koje su je zanimale smo kupovali kada je trazila. Društvene igre voli sama da pravi i izmislja.. Evo, par dana razmisljamo i ne znamo sta cemo 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Rodjendanski poklon
5.7.2019 17:26:24   
flamingos


IZVORNA PORUKA: bubulence

Nasem velikom detetu, prvencicu, ljubavici je u utorak rodjendan, i mi kao roditelji nemamo pojma sta da joj poklonimo...

Igracke ima sve koje voli, knjige odnosno bajke isto, enciklopedije koje su je zanimale smo kupovali kada je trazila. Društvene igre voli sama da pravi i izmislja.. Evo, par dana razmisljamo i ne znamo sta cemo 
Mi danas kupismo našoj princezi-kiošarkašku loptu i majicu u prodavnici sportske opreme(Planeta),šminke i ono što kad duva izlaze mehurići,balončići.Voli košarku i od septembra je upisujemo da trenira košarku


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Rodjendanski poklon
5.7.2019 18:33:46   
doramar11
Divan poklon, Flamingos.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Rodjendanski poklon
5.7.2019 18:47:00   
flamingos


IZVORNA PORUKA: doramar11

Divan poklon, Flamingos.
Hvala,malo izgreših-košarkašku loptu,ali me razumete.Tako izgleda kada ne stavim naočare,nosim ih za blizinu,pa kao hajd vidću i bez njih,ali ne vredi.


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Rodjendanski poklon
5.7.2019 18:54:35   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: bubulence

Nasem velikom detetu, prvencicu, ljubavici je u utorak rodjendan, i mi kao roditelji nemamo pojma sta da joj poklonimo...

Igracke ima sve koje voli, knjige odnosno bajke isto, enciklopedije koje su je zanimale smo kupovali kada je trazila. Društvene igre voli sama da pravi i izmislja.. Evo, par dana razmisljamo i ne znamo sta cemo 


Moja je sad u fazonu Lego igračaka. Jel voli to Ema?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Rodjendanski poklon
5.7.2019 19:00:55   
bubulence
Sanjice razmisljamo i mi sada o tome... Mozda lego friends. Jer njoj je bitno nesto sto moze i sama da pravi. I dan danas ima brdo onih decijih kockica pa pravi lutkama sobe itd... Mozda cemo to...

Flamingos super pokloncic! 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Rodjendanski poklon
5.7.2019 19:04:00   
Sanjica26 RR
Ove od kako je poceo raspust gledaju u lego katalog i onda se dogovaraju koji da im kupimouser posted image Imaju vec dosta toga. I one vole da prave. To je prava stvar.
Danas sam kupila Sofi nesto iz kolekcije lego friends. KLIK

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Rodjendanski poklon
5.7.2019 19:14:06   
flamingos


IZVORNA PORUKA: bubulence

Sanjice razmisljamo i mi sada o tome... Mozda lego friends. Jer njoj je bitno nesto sto moze i sama da pravi. I dan danas ima brdo onih decijih kockica pa pravi lutkama sobe itd... Mozda cemo to...

Flamingos super pokloncic! 
Hvala draga.


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Rodjendanski poklon
5.7.2019 19:44:47   
doramar11
Sportski rekviziti su uvek dobra ideja za poklon..

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Rodjendanski poklon
5.7.2019 23:00:44   
smeško


IZVORNA PORUKA: flamingos
Mi danas kupismo našoj princezi-kiošarkašku loptu i majicu u prodavnici sportske opreme(Planeta),šminke i ono što kad duva izlaze mehurići,balončići.Voli košarku i od septembra je upisujemo da trenira košarku





O, sjajno. N u klubu ima puno devojcica.😬😀

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Rodjendanski poklon
5.7.2019 23:57:03   
flamingos
Hvala smeško.Neka se bave sportom,zdravo je.Svima želim laku noć i lepe snove


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Rodjendanski poklon
6.7.2019 0:00:58   
bubulence
Sanjice, deluje zanimljivo, verovatno cemo uzeti lego... Nju kada pitam, ona kaze flomastere sa šljokicama... Ok, uzecu joj i to ali nije dovoljno za rodjendan...



(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Rodjendanski poklon
6.7.2019 5:35:14   
milicicak
Bubi, imas da nadjes kartonske kucice za lutke koje sama treba da sastavi i oboji, to joj nije lose ako voli da sklapa. Mini buba ima i kao krojacki salon, dobijes kutiju koja izgleda kao salon, i tu su papiri razlicitih boja i snitovi sa uputstvom kako se nesto pravi pa sam seckas i lepis i pravis haljine, suknje, bluze, pantalone i onda okacis na ofinger i stavis u izlog
A Lego frends su uvek dobra ideja, mini buba ima nekoliko set_ova i mnogo voli sa njima da se igra


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Rodjendanski poklon
6.7.2019 7:34:35   
pari
I meni je lego super. Nego i ja imam problem sta mom sinu koji puni 5 god. Babe i dede ce mu kupiti lego pa mi bezveze da mu i ja to kupujem. A nemam ideju sta drugo...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Rodjendanski poklon
6.7.2019 8:34:50   
vocicana
Moj klinac je mali, ali ovog puta je pitan bio sta zeli za rodjendan, rekao je trotinet iz topa. Bas ga lepo vozi i bas mi je drago.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Rodjendanski poklon
6.7.2019 8:59:00   
flamingos


IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Moj klinac je mali, ali ovog puta je pitan bio sta zeli za rodjendan, rekao je trotinet iz topa. Bas ga lepo vozi i bas mi je drago.
Odličan izbor,bravo za njega.Mi smo našoj ćerkici kupili trotinet za šesti rođendan,jer je to poželela,i još ga vozi.Isto smo kupili u prodavnici sportske opreme,roze,svetle mu točkići i uživa na selu vozeći ga.Pozdrav


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Rodjendanski poklon
6.7.2019 9:41:31   
bubulence


IZVORNA PORUKA: milicicak

Bubi, imas da nadjes kartonske kucice za lutke koje sama treba da sastavi i oboji, to joj nije lose ako voli da sklapa. Mini buba ima i kao krojacki salon, dobijes kutiju koja izgleda kao salon, i tu su papiri razlicitih boja i snitovi sa uputstvom kako se nesto pravi pa sam seckas i lepis i pravis haljine, suknje, bluze, pantalone i onda okacis na ofinger i stavis u izlog
A Lego frends su uvek dobra ideja, mini buba ima nekoliko set__ova i mnogo voli sa njima da se igra





Ovo mi se jaaaako dopada, ali nisam nikada videla. Gde ste uzimali? Ona je jako komplikovana, obozava barbike ali cim ih dobije skida ih i baca njihovu garderobicu i onda im ona sama sije od carapa i drugih materijala, sobe im pravi od kutija kartonskih a ima kucicu za barbike, namestaj od nekih gluposti od kineza, mislim da je klej masa... Znaci samo je bitno da sama pravi... 

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Rodjendanski poklon
6.7.2019 9:53:02   
Ana RR
Bubi, ona je sjajna! Meni je svojevremeno baka heklala odeću za barbike, imala sam i čarape i rukavice user posted image baka je bila carica!

E mi smo juče kupili ovo KLIK i knjigu Dogodovštine jednog Džonija. Nadam se da će mu se dopasti.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Rodjendanski poklon
6.7.2019 9:54:53   
Sanjica26 RR
Bubi, zbog toga smo mi kupili T sivacu masinu u Pertiniju bas zbog tih stvari. Skida barbike, šije im ona sta hoce. I rekla je da ce biti modna dizajnerka. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Rodjendanski poklon
6.7.2019 9:58:15   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Bubi, ona je sjajna! Meni je svojevremeno baka heklala odeću za barbike, imala sam i čarape i rukavice user posted image baka je bila carica!

E mi smo juče kupili ovo KLIK i knjigu Dogodovštine jednog Džonija. Nadam se da će mu se dopasti.
Odlični su pokloni,bravoooo


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Trogodišnjake doslovno boli briga za vas!
Dvogodišnjaci svakako jesu zahtevniji nego jednogodišnjaci, ali su nebo i zemlja od trogodišnjaka koji su hvala na pitan...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here