|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ima 29 godina i 21 dete sa 11 žena
30.5.2009 18:24:18   
Anoniman
Dezmond Hečet iz Tenesija nije još proslavio ni 30. rođendan, a dobio je 21 dete sa čak 11 žena, prenosi "Telegraf".

Detalji o Hečetovom mnogobrojnom potomstvu izbili su u javnost kada su ga vlasti Noksvila u američkoj saveznoj državi Tenesi odveli na sud zbog problema sa plaćanjem alimentacije.
Kako prenosi britanski list, Hečet je u dva navrata dobio četvoro dece u samo jednoj kalendarskoj godini.
Hečet, koji radi za minimalnu zaradu, rekao je da ne pokušava da obori nikakav rekord i da ne planira da dobije još dece. On takođe tvrdi da zna imena i datume rođenja svih svojih mališana.
"Nije mi bila namera da dobijem toliko dece, to se jednostavno dogodilo", rekao je on za jednu lokalnu televiziju.
Po zakonu državne vlasti ne smeju da za alimentaciju uzmu više od polovine očeve plate. Iako bi majke u ovom slučaju imale pravo na novčanu pomoć u iznosu od 25 do 309 dolara mesečno, u zavisnosti od broja dece, neke od njih će zbog njegovih malih primanja primati samo dva dolara.
"Dezmond nije u stanju da izdržava svu svoju decu tako da će morati da dobije pomoć od države", izjavio je Hečetov advokat Kit Papa.
Jedna od žena je rekla da se bori da prehrani svog sina.
"On pije jako mnogo mleka, a mleko nije jeftino", navela je ona.

http://www.youtube.com/watch?v=r0JkG1mZ05g
  Direktna veza do poruke: 1
   [Obrisana poruka]
30.5.2009 18:29:18   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Ima 29 godina i 21 dete sa 11 žena
30.5.2009 21:14:17   
Dora
Ajde da ga dovedemo u Srbiju da nam popravi natalitet pa da dobije beneficiranu penziju od države!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Ima 29 godina i 21 dete sa 11 žena
30.5.2009 22:20:20   
sneza24
Au svaka mu cast user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Ima 29 godina i 21 dete sa 11 žena
30.5.2009 22:47:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora

Ajde da ga dovedemo u Srbiju da nam popravi natalitet pa da dobije beneficiranu penziju od države!


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Ima 29 godina i 21 dete sa 11 žena
8.11.2019 17:41:55   
mama ivane
Koliko li je do sada dece dobio😂 salu na stranu svaka mu cas_t


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Ima 29 godina i 21 dete sa 11 žena
8.11.2019 18:49:53   
Ivanka 75
Lako njemu biko da ih pravi kad ih ne izdrzava. 

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Ima 29 godina i 21 dete sa 11 žena
8.11.2019 19:19:24   
mama Jo
Bas Ivanka.
Ne znam sta bih rekla

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Ima 29 godina i 21 dete sa 11 žena
8.11.2019 21:19:33   
flamingos
Upravo tako Ivanka


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here