|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pijemo reciklirano mleko!?
27.7.2011 20:53:17   
Snelle
IZVORNA PORUKA: lesica

Ali opet vam napominjem da takvo mleko ne bi vise imalo nutritivni kvalitet koji bi trebalo da zadovolji


Pitanje je samo da li je proizvođača to uopšte briga.


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Pijemo reciklirano mleko!?
27.7.2011 22:12:55   
minavb
Ne palite se, tako smo isto poumirali od svinjskog gripa i postali autisticni od vakcina.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Pijemo reciklirano mleko!?
27.7.2011 22:24:01   
gagins
Ja nisam u nikakvom tripu,truju nas sa svih strana,kao da ce mleko nesto da promeniuser posted image .
A za zagrizene na ovu vest(nista lose,dobronameran savetuser posted image ) savetujem da odnesu mleko koje im je sumnjivio u neki institut na analizu,pa neka nam jave rezultat!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Pijemo reciklirano mleko!?
27.7.2011 22:33:04   
Anoniman
Jel neko dokučio iz uvodnog posta šta znači kada piše 12345?

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Pijemo reciklirano mleko!?
27.7.2011 23:28:55   
jovicaa
e da znate da hocu. od moje drugarice mama radi analize mleka, bas cu je pitati

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Pijemo reciklirano mleko!?
28.7.2011 9:30:35   
Jeca*
Ja nisam nimalo zabrinuta..pa sta i da jeste to sto kazete, jel to nesto menja? Mleko pijemo kad pijemo, bitno da je dobar ukus, da je dobar rok trajanja...a sad da li je ili nije, koliko puta...pa nismo nomadi, postoji neka kontrola kvaliteta, ne rade oni nista protivzakonito. Prema tome RELAX! user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Pijemo reciklirano mleko!?
28.7.2011 11:47:06   
Olga75
iskreno , meni je realnije da od pokvarenog mleka naprave : pavlaku , jogurt ili sir nego da ga ponovo pakuju kao mleko za piti

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Pijemo reciklirano mleko!?
28.7.2011 11:54:41   
minavb
Pokvareno mleko se komisijski unistava, ne moze se ponovo koristiti. Prosto ne moze.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Pijemo reciklirano mleko!?
28.7.2011 12:11:39   
Olga75
eto , znaci nikako se ne pakuje ponovo u tetrapak i prodaje kao trajno mleko

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Pijemo reciklirano mleko!?
28.7.2011 12:16:10   
minavb
Olga, znas kako izgleda pokvareno mleko. Takvo mleko se pri termickoj obradi jos i zgrusa, usmrdi dodatko, ne znam koliko da ga homogenizujes i sta da mu radis, ne moze opet da izgleda normalno. Denaturisu proteini, laktoza se promeni, prosto nije moguce. E sad, ako misle na ispravno mleko koje se povuce iz prodavnica, ono se mozda moze koristiti, ali ja znam da mlekare sa kojima saradjujem, to ne rade. I pasterizacija se ne vrsi na 190 stepeni. Jos jedno od onih pisama koja povremeno kruze i dizu paniku.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Pijemo reciklirano mleko!?
28.7.2011 12:18:36   
Olga75
znam kako izgleda pokvareno mleko user posted image
samo sam rekla da ne verujem da mleko kome je istekao rok trajanja ( po meni pokvareno ) ponovo prodaju kao mleko za piti
to da se komisijski unistava nisam znala , mislila sam da se prodaje npr . mesaonama gde se pravi stocna hrana ili da se od njega uzima , odtkud znam , surutka ili da se mesa sa mlekom od koga se pravi sir

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Pijemo reciklirano mleko!?
28.7.2011 12:26:32   
minavb
E pa sad, mleko je pokvareno ako se pokvari, ne ako mu istekne rok a ono je jos ok.user posted image  Pokvareno bas nikako ne mozes da koristis, a ovo mozes mada moram da se raspitam sta se sa tim radi. Jedno je sigurno, ne ide ponovo u prodaju.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Pijemo reciklirano mleko!?
28.7.2011 17:04:54   
Lu
I šta sad, jel smijemo da kupamo bebe Johnson šamponimauser posted image user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Pijemo reciklirano mleko!?
28.7.2011 17:17:02   
minavb
Neeee, ali zato mozemo da im dajemo smoki i virsle i da pusimo pored njih.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Pijemo reciklirano mleko!?
28.7.2011 17:53:44   
jovicaa
a sta je sa samponom jel i njega recikliraju?! ma dajte to su sve marketinski trikovi, kao sto su smakli bivacin, sjajan lek

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Pijemo reciklirano mleko!?
28.7.2011 22:09:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jovicaa

ma dajte to su sve marketinski trikovi,


Šta pokušavaju da postignu? Povećaju prodaju krava koje ćemo držati na terasi (pošto se ne spominje ni jedan proizvođač)?

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Pijemo reciklirano mleko!?
28.7.2011 22:19:42   
jovicaa
taj komentar je bio zbog sampona. mislim da hoce da smaknu dzonson iz nekog retardiranog razloga, zato sto im ne odgovara i hoce da se vise prodaju druge marke sampona i sl., zato sto je to u necijem interesu  i bla bl neko na tome sigurno zaradjuje.

< Poruku je uredio jovicaa -- 28.7.2011 22:20:14 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Pijemo reciklirano mleko!?
28.7.2011 22:20:54   
jovicaa
IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: jovicaa

ma dajte to su sve marketinski trikovi,


Šta pokušavaju da postignu? Povećaju prodaju krava koje ćemo držati na terasi (pošto se ne spominje ni jedan proizvođač)?


a i ne razumem tvoj komentar, kakve krave na terasi?


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Pijemo reciklirano mleko!?
30.7.2011 12:04:20   
usamljena
Ja sam imala bliski susret sa "smrdljivim" mlekom i verujte nije za pozeleti user posted image Pravila sam user posted image da jede i osetim da smrdi, uzasno. Rok je ok, ambalaza nije ostecena, mozes ga piti normalno ali smrad ... i  ne znam sta je? Verujte, sve i jedno koje sam kupila i otvorila je imalo isti smrad. Nakon toga citam ovo. Sad obavezno gledam te brojeve na ambalazi, na dnu su u onom trokuticu, ne mora se ni odlepiti naziru se i onako brojevi ali na svakom pise 12345. Jel' to znaci da niti jednom nije proslo "ponovljeni" proces? Ili je i ovo samo jos jedna dezinformacija?

_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Pijemo reciklirano mleko!?
30.7.2011 22:05:31   
simke
Takvi brojevi postoje na svemu što je u TetraPak ambalaži.Sad sam videla na Nectarovom soku,jel to znači da pijemo i reciklirane sokoveuser posted image user posted image

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Pijemo reciklirano mleko!?
31.7.2011 8:07:47   
Crvenkapa85
ja sinoc gledam dno tetrapaka mleka koje se zove Zdravo i nema nikakvih brojeva vec samo te kockice...jel to reciklirano???

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Pijemo reciklirano mleko!?
31.7.2011 18:05:06   
simke
Ima brojeva na dnu,kad otvoriš ona "krilca"user posted image

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Pijemo reciklirano mleko!?
31.7.2011 18:05:45   
Verus
simke to ti se zove undercover reciklazauser posted image

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Pijemo reciklirano mleko!?
31.7.2011 18:11:06   
simke
Ma, Verka moja sigurno je reč o reciklaži,ali pakovanja,a ne proizvoda user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Pijemo reciklirano mleko!?
31.7.2011 20:58:44   
Lu
Aaaaa simke - šerlokuser posted image user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here