|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodilište KBC Podgorica
29.1.2012 23:39:24   
oxy7
OOO, pa ja sam onda još imala sreće...sa drvenom čistom posteljinom...mada sam dobila neke crvene tačkice po nogama kad bolje razmislim, ali mislim da je od nekog jeftinog praška, stvarno nije bila prljava.

A taj zajednički toalet srećom nisam koristila, ali sam vidjela kako izgleda, morala sam da se uvjerim u to. A ti si baš dobro to opisala...uf, fuj! Moja drugarica, koja je inače malo ekstremno pedantna je preplakala svaki odlazak u toalet. Tražila je da je puste ranije zbog neljudskih i nehigijenskih uslova i dobro su joj se ismijali. Naravno.


(odgovor članu sarah kay)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Porodilište KBC Podgorica
30.1.2012 13:56:55   
sarah kay
e sad jos kad ti kazem da smo zbog mutne plodove vode moja user posted image i ja ostale tamo citavih 6 dana,ma milina...

(odgovor članu oxy7)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Porodilište KBC Podgorica
31.1.2012 14:21:09   
tijatija
Evo i mene sa mojom pricom iz porodilista user posted image
S obzirom da mi je ovo bilo treci put za 4 godine da se poradjam, unapred sam znala sta me ceka i nista se nije promenilo nako 3.5 god. kad saam rodila prvo dete cak sto vise ja mislim da je jos gore i samo se pitam dokle moze tako.
jutro oko 3h 24.11 sam primljenja , babica ( ime joj nisam zapamtila) malo starija i dosta drska me je primila 4-5 prsta otvorena, sledila je klizma i merenje oko 4 sam bila na stolu, naravno nista te nepitaju hoces-neces mora indukcija, ja je molim da mi je treci put i da mi nedaje jer na mene to nedeluje samo mi je obrusil " ja moram u 7 kuci" naravno.Pokrivena cebetom ili neznam sta je to bilo , klima im se pokvarila, CTG moras da drzis kajiseve i ako se pomeris dolazi babicA da ti prigovara kako nepazis i zato nedrzis kaiseve jer su slabi nemogu sami da stoje (kao da je to moj problem)user posted image , dobijam neverovatne bolove i nagon u 6 i 05 zovem babiceee a ona meni iz njene sobe BABICINOOOO, i nepojavljuje naravno dok neispusi cigar ili sta vec radi. Kad je dosla i videla , pocela se derati na mene kako je nisam zvala kako je becina glava napolju i da ne guram dok se ona nespremiuser posted image , mislim sou program !!!! I porodih se naravno iz jednog napona , sledi sivenje i ostalo u tome dolazi majstor za klime ( moj prvi komsija) popravlja klimu ja lezim tamo skida onaj filter i daje babici da ga pere ono prasina iz njega izlazi ja se pokrila cebetom preko glave nesto nisam zelela da mi vidi tamo u porodjanoj user posted image pa zaboga miloga !!! Vrhunac svega je sto sam krvarila posle porodjaja da mi nije dosla jedna babica poznanica ja mislim da bi ostala tamo na stolu, ja sam zvala da me pogledaju dr. koja je bila u smeni inace nacelnica me nije ni pogledala rekla je super je to , ma tkivna sam na sveee,samo dobra veza i svoj doktor svakoj bi preporucila !!!! A o boravku u bolnici neznam sta bi rekla, od toaleta i tus kabine preko rdje i gliba piiiiiiiiii Naravno grejanja nije bilo u sobi tako da mi je dete posle otpusta odma prebaceno na NEO zbog upale pluca i bronhitisa... Neznam vise sta bi napisala a da se neiznerviram!!!

(odgovor članu sarah kay)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Porodilište KBC Podgorica
31.1.2012 22:59:06   
zvezda plava
evo citam komentare i mogu reci da sam zgrozena ,ali sta je tu je i mene ceka sve isto sto ste vi prosle...zalosno je sve to ali od uprave kbc i osoblja se ne moze nista bolje ocekivati.

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Porodilište KBC Podgorica
1.2.2012 13:18:41   
sarah kay
tijatija,
pa kako ih nisi pobila sve,pa cak i komsiju !
pa je li moguce,kakvi gadovi!
tome mora da se stane na put!

(odgovor članu zvezda plava)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Porodilište KBC Podgorica
1.2.2012 13:29:47   
IVA 11
A eto pricaju o izgradnji novog porodilista, a od toga prodje godina i godina. Bitno je da nicu zgrade svako malo, a majke i bebe, za to cemo lako...user posted image

(odgovor članu sarah kay)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Porodilište KBC Podgorica
2.2.2012 4:47:57   
oxy7
Ta rečenica "treba da se gradi novo porodilište" uglavnom služi kao opravdanje, kao da je postojeće odjeljenje nepopravljivo, pa se raspada u iščekivanju nove zgrade, i tu kao niko ne može ništa. Ja stvarno ne znam kome čovjek da se obrati, ali nekako mi se čini da smo svi krivi što to tolerišemo, istrpimo tih nekoliko dana da nas tretiraju kao stoku i trudimo se da zaboravimo sve negativno jer smo tamo doživjele nešto najljepše - rodjenje naše djece i ne želimo da nam to kvari prljava posteljina, bijedna hrana i osorno osoblje.






(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Porodilište KBC Podgorica
2.2.2012 22:03:32   
tijatija
Upravu si Oxy, kad sam se porodila samo sam brojala sate do polaska kuci, nesto se nisam ni obazirala na ostalo... t.j. pokusavala sam da ignorisem i sto manje da se nerviram jer kako drugima tako i meni.Ja sam izasla posle 48 h a bilo je zena sto su i po 10 dana bile tamo , pa sa te strane gledajuci ja sam dobro prosla user posted image ,
Prica se da ce vrlo brzo u Codri da se uvede porodjaj, oko 1000e ce biti , ja verujem da ce KBC biti manje posla jer smatram da bi svi (pogotovo oni koji su vec iskusili) platili to zadovoljstvo jer opet je radjanje deteta nesto, sto bi trebalo da bude carobno, da se pamti za citav zivot....

(odgovor članu oxy7)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Porodilište KBC Podgorica
2.2.2012 22:06:32   
IVA 11
Ja sam bila 7 dana, jos prirodni porodjaj, svaki dan sam plakala i brojala dane do izlaska...i dan kad su me prozvali i rekli da idem kuci nikad necu zaboraviti. user posted image

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Porodilište KBC Podgorica
19.2.2012 23:02:29   
meyo
kad citam ova vasa iskustva zapitam se dje ce tim ljudima savjest...user posted image
al ozbiljno, malo normalne komunikacije i ljudksog odnosa ne bi bilo na odmet..

nego ja imam jedno drugacije pitanje .. kod kog dr-a u Pg. voditi privatno trudnocu
vjerovatno cu se opet poroditi na Ct. al eto zelim da barem prve kontrole odradim kod nekog dobrog
razumnog ljekara .. i jel ide cr. uijek ako je jednom bio cr.

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Porodilište KBC Podgorica
19.2.2012 23:31:21   
IVA 11
Meyo, cestitam ti na trudnoci! Jako mi je drago, jer sam iscitavala neke tvoje ranije postove...Moja preporuka je dr. Lazarevic, on radi i privatno i u bolnici u Pg. A sad sve zavisi. ja sledeci put kad budem trudna sigurno cu raditi 4d jer to samo jedna klinika ovdje ima, koliko ja znam. user posted image

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Porodilište KBC Podgorica
20.2.2012 12:01:00   
meyo
napisi mi ovdje ili pp. koja je to ordinacija
i tvoja iskustva... hvala ti na cestitkamauser posted image

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Porodilište KBC Podgorica
8.6.2012 22:40:10   
tijatija
Ja sad trenutno idem u Codru kod Pedje Jovovica, on je stvarno strucan, malo je cudan tj. ja ga bas nesto nevolim jer me je zajebao za prvi porodjaj ali ovaj put nisam imala izbora jer sam u 12 ned. radila CVS a on jedino to radi.
Dobar je i Lazarevic, on mi je bio na drugom porodjaju ( slucajno ) ali stvarno me je ispostovao do kraja.

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Porodilište KBC Podgorica
8.6.2012 22:54:37   
IVA 11
Meyo, izvini, ja sam tek sad vidjela poruku, jer nisam bila aktivna tad...Moju trudnocu je vodio G.Lazarevic, a on me i porodio. On je bio za mene vise nego dobar, sta je sve uradio za mene, nema tih rijeci kojima bih mu se mogla zahvaliti...

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Porodilište KBC Podgorica
8.6.2012 22:58:36   
tijatija
Jel si ga zvala ili se bas potrefio na porodjaju ?

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Porodilište KBC Podgorica
9.6.2012 12:04:21   
IVA 11
Dogovorila sam se sa njim kad je bio dezuran, jer sam bila probila termin 7 dana. Dosla 13-og u 7 ujutru, porodila se 14-og u 00:15 user posted image

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Porodilište KBC Podgorica
9.6.2012 12:07:04   
tijatija
Pa dosta je to vremenski user posted image

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Porodilište KBC Podgorica
9.6.2012 12:09:41   
tijatija
Ja neidem do bolnice bas dok mi neprigusti, sa prvom sam se opekla i vise ne, ne user posted image Sa drugom sam se porodila tacno 14 dana nakon termina nisu me mogli ubediti ninakakve indukcije kad je sa bebom ok do 14 dana tolerisu user posted image
I mogu samo reci da je prirodan porodjaj nesto najlepse ( bez stimulacija, vaginaleta, indukcija i ostalih sruser posted image

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Porodilište KBC Podgorica
9.6.2012 12:13:58   
IVA 11
Moja tijatija, ja sam se poradjala citav dan. Nisam mogla da se otvorim, pa sam dobila i vaginalete, i indukciju i nekakve injekcije silne. I rekla sam nikad vise, istrpjecu i carski, samo da ne prodjem kroz isti pakao. Inace, Pedja je lud, na sred porodjaja Goran i on su se posvadjali jer me Pedja tako osamario da se osvijestim jer sam par puta zaspala na porodjaju. Ali je strucnjak vrhunski kazu.

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Porodilište KBC Podgorica
9.6.2012 12:15:19   
IVA 11
Inace, ti si pravi primjer da trebam jos djece da rodim, cetvrto na putu, svaka ti cast! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Porodilište KBC Podgorica
9.6.2012 12:27:37   
tijatija
Ja sam vec za Pedju komentarisala da mi se uopste nesvidja, prvu trudnocu sam vodila kod njega, on jeste strucan ali pristup ima nekako user posted image , nevolim kad mi neko tepa cico, mico , duso i ostalo. Dogovorili smo se da me poradja taj dan u 18 sam na kontroli u 21h mi je pukao vodenjak ja ga zovem a on ce meni ladno znas gde je bolnica user posted image Druge dve trudnoce nisam kod njega ali zato ovu cetvrtu mi je radio CVS ,posle toga jos nisam bila trebala bi sl. nedelje neznam dali da podjem kod njega samo zbog toga ali mi se iskreno neide user posted image
Ja sam prezadovoljna dr. Micunovickom neradi u bolnici ali je super user posted image

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Porodilište KBC Podgorica
9.6.2012 12:29:44   
nenja22
čekaj,ali ovo za šamar govoriš figurativno, ili te je doslovce ošamario? pa ja to ne mogu da verujem šta su ljudi u stanju sebi da dozvole, stručnjak kakav god da je, to je po meni nedopustivo toalno!

_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Porodilište KBC Podgorica
9.6.2012 12:33:30   
tijatija
Ja znam isto par djevojaka koje su popile samar od njega .

(odgovor članu nenja22)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Porodilište KBC Podgorica
9.6.2012 12:36:25   
IVA 11
Sto znam, ja ne bih isla ako je vec tako postupio. Mislim, nemam rijeci. user posted image
A ona je strasna zena, ucila sam sa njenim sinom u osnovnoj i srednjoj. Samo nisam isla kod nje nikad, a fale je. Znas li gdje kod nas ima 4d? Kad ostanem trudna iduce godine user posted image , voljela bih da ga radim jer mi je sin imao VUR, refluks urinarnog trakta a on se samo na 4d vidi...

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Porodilište KBC Podgorica
9.6.2012 12:38:10   
nenja22
pa ne da bi popio tužbu od mene, nego bi se pušilo po svim novinama, to je strašna sramota da ljudi (ako se tako mogu nazvati) zbog toga što su recimo retki stručnjaci za neku oblast, pokazuju toliko bahatost i takvo ponašanje, i to još struke koje je...i kad mislim da me malo toga može iznenaditi, pročitam ovako nešto pa se opet "popalim", trudnicu, ženu koja se porađa, šamarati iz bilo kog razloga, užas!!!

_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







VIDEO: Beba spava u vodenjaku, doktori je ...
Neverovatan video bebe rođene u plodovoj vrećici, dok je lekari bude pre dolaska na svet.
D.L.: Moja porođajna priča
Doktor me prima na patologiju i kaze da ne mrdam, jer beba je po svim parametrima sitna i porođaj se može završiti elekt...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here