|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Simptomi blizanacke trudnoće!
6.4.2015 18:05:14   
Anoniman
Eterela, drzim palceve da se cuju oba srca , danas bi vec trebalo da se cuje javi se obavezno posle doktora, i pridruzi nam se u trudnickim temama.

(odgovor članu Eteralea)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Simptomi blizanacke trudnoće!
6.4.2015 18:07:47   
Maraj
Moguce da si prerano isla na uz prvi put pa se zato culo samo jedno srce.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Simptomi blizanacke trudnoće!
6.4.2015 18:11:36   
suzi kju
Koliko ja znam ne mora da je pravilo da se istovremeno razvijaju, mozda druga beba kasni dan dva za prvom, i to se dešavalo, ne brini se. Javi obavezno kako je bilo.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Simptomi blizanacke trudnoće!
7.4.2015 18:57:46   
Maraj
Sta je bilo sa babama? Jesi li bila na uz,

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Simptomi blizanacke trudnoće!
7.4.2015 19:06:35   
sagitarius
Moji su na pocetku cak 6 dana kasnili jedno za drugim,pa su se sustigli.Sad su u par dana razlike,tako da verujem da ce se cuti i drugo srculence.Samo bebac malo manji,pa mu treba vreme.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Simptomi blizanacke trudnoće!
7.4.2015 19:11:57   
Eteralea
Drage moje, kod mene ipak samo jedan bebac. Drugi mesak nam je prazan, nestace kaze doktor vremenom. Malo sam se razocarala, ali zahvaljujem ipak sto je jedan dobar. Vi uzivajte u vasim duplikatima. :-) :-*

(odgovor članu sagitarius)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Simptomi blizanacke trudnoće!
7.4.2015 19:13:14   
Anoniman
Eteruser posted image bas mi je zao, ali i jedna je podjednako vredna! Cuvaj je, i pridruzi nam se u trudnicama, da se druzimo!

(odgovor članu Eteralea)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Simptomi blizanacke trudnoće!
7.4.2015 19:17:45   
Eteralea
Hocu. :-) Kaze mi doktor i da je za moju konstituciju i prethodni carski rez mnogo bolje ovako, verovatno bi bila jako rizicna trudnoca.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Simptomi blizanacke trudnoće!
7.4.2015 19:20:42   
sagitarius
Blizanacka je po definiciji visokorizicna,jos ako ti konstitucija ne ide na ruku verujem da bi bila muka ziva.Bitno da sve bude dobro sa jednim bebcem koji je tu.

(odgovor članu Eteralea)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Simptomi blizanacke trudnoće!
18.2.2017 9:05:03   
Natalija R
Devojke da li neka moze da mi da informaciju. Moj bhcg je u 6nedelji bio 56555 a sada u 12-oj nedelji je 132906. Da li to ukazuje na blizanacku trudnocu?

(odgovor članu Blagoslovena)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Simptomi blizanacke trudnoće!
18.2.2017 11:11:36   
suzi kju
Ne mora da znači ništa. Beta jeste pokazatelj trudnoće ali ne i merilo da li je blizanacka trudnoća ili a trojke.
Ja imam bliznakinje i beta mi uopšte nije bila visoka. Drugarici je bila beta ekstremno visoka pa je rodila jednu bebu.
Jesi isla na uz?

(odgovor članu Natalija R)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Simptomi blizanacke trudnoće!
18.2.2017 11:51:48   
Natalija R
Moj PAPP-A i bhcg u biohemijskoj analizi pokazuju visok rizik a dabl test je negativan. Pa me zanima na sta to moze da ukazuje jer sam citala da za sindrome i bolesti daleko bilo jedno mora da bude mnogo smanjeno a jedno visoko a kod mene su oba visoka?

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Simptomi blizanacke trudnoće!
18.2.2017 12:08:29   
vocicana
Natalija sacekaj uz i vidi koliko beba nosis, Suzi ti je lepo nap;isala, v isina bete uopste nije pokazatelj da li jedna ili vise beba. Ako ti je double ok, ne vidim razlog da gledas druge analize, opusti se i uzivaj u trudnoci.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Natalija R)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Simptomi blizanacke trudnoće!
18.2.2017 12:14:27   
Natalija R
Pa poslali su me kao da radim kvadripl test iako je dabl negativan ali kao postoje ti visoki rizici pa sam sva uplasena...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 64
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here