|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
29.5.2012 21:43:30   
jance
user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 76
   [Obrisana poruka]
29.5.2012 21:52:14   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
23.7.2012 15:23:12   
jovana jojo
Moja ćerkica je nekoliko puta pala sa kreveta ali srećom ništa joj nijeuser posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
17.9.2012 14:26:31   
maslackic
evo i ja ovde , posle padanja sa kreveta i par cukanja u glavu, pala mi je sa stolice...nije neka visina, ali pala je na itison neki rebrasti i sad ima 4 linije po celu, cvorugicu i lici da ce biti modro...sad spava, nije htela da jede, tj jela je nesto malo, pila standrardno..i raspolozena je , igra se, nisam je vodila kod dr jer se smeje i igra standrardno, videcemo kad se prob udi...

a ja...zivot mi je skracen , i kad se ona smirila sa plakanjem i nastavila da se igra pomislila sam kako necu vise ni jedno dete...s tim sam zavrsila...



_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
12.11.2012 14:30:59   
djdb
Evo i mene,stari clan, stalnio citam ali retko pisem, danas sam sa cerkicom prezivela njen prvi pad, sirota samo sto je stavila rukice u dzepove da ih ugrije na putu do vrtica, pade dete na moje oci, razbila je lice, usne i usta najvise, jos sam u soku, i jos trudna ,tek sam usla u 9.mesec, mozete zamisli sok, a najvise me boli to sto nju boli, povredila se sirotica, ne moze ni da jede, pa joj na slamcicu dajem, ne znam kako bih drugacije,imate li neki savet ili skustvo sa ovim stvarima, ne daj boze nikome

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
12.11.2012 14:48:04   
Olga75
ajoj user posted image
Djdb , ja sam jednom pala sa bicikla i bukvalno oderala celu desnu stranu lica , koze nisam imala uopste na ustina , obrazu , slepoocnici i delu brade , proslo je
ako bas ne moze da jede mozda da odete kod dr ali sam sigurna da ce proci bez oziljaka

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu djdb)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
12.11.2012 20:32:14   
djdb
Mala je ,ima 3 ipo godine, evo sve joj blendiram i rastvaram mlekom, cajem ili jogurtom, pa da moze na slamcicu da pojede, dr joj je dala samo antibiotik posto ima unutrasnje povrede u ustima i rane koje ne mogu da se usiju vec cekamo same da zrastu,videcemo do sutra, hvala olga na podrsci

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
12.11.2012 20:57:43   
New Mom
Joj user posted image Nadam se da će se što pre oporaviti!
I mi smo u sličnoj situaciji, ova moja samo što je u ponedeljak skinula gips, u četvrtak je pala sa stolice na parket na lice, pukla joj je koža na bradi i rasklimala je dole jedinicu. Krvi je bilo za njenu majicu, potkošulju, moju majicu, 1 peškir i pride svuda po kući. Šivenje je izbegla jer je dr uspela sa nekim posebnim flasterima da fiksira ranu, nosićemo to još par dana. A zub ćemo videti tek onda. Sve joj smeta, pa joj sve dajem na komadiće.
A nisam to pisala jer imam osećaj da je moje dete najgore, nigde ne vidim da još nečije prolazi kroz iole slično (ili d aje prošlo). A i sve čekam da mi socijalna služba dođe na vrata koliko puta smo ove godine bili na Urgentnoj.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu djdb)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
12.11.2012 21:41:30   
cockic
koliko vidim uzrast od 2-3-4 godine je bas zeznut za padove meni je sin jako spretan od kad je prohodao i uvek kad padne super se doceka na ruke,glavu cuva i kad padne malo nevristi kao ostala deca moj rodjeni brat kad je bio mali pa odere koleno to su urlici.ali to nije puno bitno htedoh reci mi danas setali oko 16h svi zajedno tata gura kolica petar se drzi za ista ja pored njega i dete ni iz cega se saplete i pade i zvekne glavu ali pad je delovao kao da ga je neko prepacio preko ledja kao onaj potez u karate dzudo sta vec plakao je naravno e sad on popodne nije heto da spavao bori se da nespava pa mora da ga je umor stigo pa nije gledao kako hoda da li je nogom zakacio za tocak kolica ili za mene ne znam jer se desilo za 2 sekunde.ali sva sreca vreme je takvo da se nosi kapa malo koncana je bila pa ga je koliko toliko zastitila udario se pozadi onaj deo od uveta ka sredini glave znaci negde izmedju nema ni cvorugu ni masnicu ali ipak je plakao par minuta mada ja kad god padne nikad nepanicim da on neprimeti nerviram se u sebi samo kazem nije nista ljubi mama da prodje i to je to.i on se brzo smiri tako da nije plakoao ni 3 minuta i pitala sam ga jer boli kaze ne.i onda se posle pada uspava nije bas morao ali nisam mogla da mu nedam kad nevidi na oci i spavao 2 h ali zdravlje boze nije se zalio da mu je muka nisam ga trpala sa hranom veceras iz tog razloga mada mislim da nije nista cim nema ni masnicu ni cvorugu.

oni kad padnu znaju da zadrze glavicu u vazduhu ali ovo je bio bas pad iznenada bas neocekivano ali po svemu sudeci ovaj uzrast treba bas da se pazi.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
13.11.2012 9:18:08   
djdb
Uh,kakav period, nama je prvi pad pa sam se istraumirala kao nista,sanjala je celu noc, da nije stavila rukice u dzepove docekala bi se na ruke, ali sta sad,bilo je,danas je bolje,ali gladna je,strasno, New Mom nadam se da cete se brzo oporaviti, deca su to, sad me vec hvata strah pred porodjaj i kako cu sa dvoje, saamo da ih sacuvamo zive zdrave, nista mi vise nije vazno u zivotu

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
13.11.2012 9:48:12   
Olga75
MN , ma desava se , bilo je i kod nas razbijenih usta i noseva user posted image
Djdb , znam da si sad prestrasena ali desava se . opusti se bice sve ok user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu djdb)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
13.11.2012 9:55:47   
djdb
jao zene sto sam se sad nasmejala, kaze moja mala posto se videla u ogledalu, mama izlgedam kao da me roda bacila sa neba :-)

(odgovor članu djdb)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
13.11.2012 9:58:06   
Olga75
srecica mala user posted image
secam se kad je zvercica prvi put razbila usta , meni je trebala reanimacija user posted image
i kad je prestalo krvarenje , ona se jadna nasmeje a isti kljunas user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu djdb)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
13.11.2012 10:28:52   
cockic
djdb mora da je bas boliuser posted image ali procice dusa mala.
NM a KL je bas izgleda nemirko za devojcicu,ali procice sve to.sve te nemirne faze odrastanja.

proslo je ok noc bas me je bilo strah da ce petru biti muka iskreno nikad glavu nije zveknuo o beton do sad inace kao beba je bas dosta padao sa kreveta jer valjda nisam bila spremna na te stvari pa nisam sprecavala sad sa cerom sam obazrivija do sad se nije tresnula sa kreveta sem sto je bata kad je na podu gurne i onda tresne glavu mada vec zna da zakoci kad je gurne i ona cuva glavu.inace u stanu nam je samo parket pa bas pad i nije blag ako padne tresne o parket ali nije puno puta do sad ona puzi ustaje hoda uz namestaj.jos je rano prvi padovovi ce biti kad krene da se pusta po stanu mada sin mi nije padao,ali da je padao i kad je prohodavao bilo bi veselo jer je do 11 meseca dok nije prohodao pao jedno min 5 puta prvi put sa 3 meseca.

ali ovi padovi kad hodaju stabilno su bas cudni niti je trcao samo se od nesto spotako bas je zeznuto jos smo bili ja i mm zajedno a koliko puta sam isla sama po njega u vtric sa cerom sad posle ovoga bogami tesko cu sama napolje sa njima.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
13.11.2012 10:30:10   
bratzz

IZVORNA PORUKA: New Mom

Joj user posted image Nadam se da će se što pre oporaviti!
I mi smo u sličnoj situaciji, ova moja samo što je u ponedeljak skinula gips, u četvrtak je pala sa stolice na parket na lice, pukla joj je koža na bradi i rasklimala je dole jedinicu. Krvi je bilo za njenu majicu, potkošulju, moju majicu, 1 peškir i pride svuda po kući. Šivenje je izbegla jer je dr uspela sa nekim posebnim flasterima da fiksira ranu, nosićemo to još par dana. A zub ćemo videti tek onda. Sve joj smeta, pa joj sve dajem na komadiće.
A nisam to pisala jer imam osećaj da je moje dete najgore, nigde ne vidim da još nečije prolazi kroz iole slično (ili d aje prošlo). A i sve čekam da mi socijalna služba dođe na vrata koliko puta smo ove godine bili na Urgentnoj.user posted image

Nijetvoje dete najgore, moje je najgore, sva je u modricama, dva puta smo isli na rentgen, jednom smo snimali glavu a drugi put ruku, moja mama kaze ako nastavimo ovako cestoda vodimo dete kod lekara zbog povreda a bogami i cestih prehlada da ce se umesati centar za socijalni rad i oduzeti mi dete, a bogami koliko je nemirna i gde se sve penje i gura dobro se i drzimo.
A vama zelim da sto pre prodje i da vise ne upadate u nevolje.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
13.11.2012 18:38:27   
djdb
cockic, kada si napisala to pomislila sam na potres mozda jer je spavao, ali dobro je, cim nema povracanja,nije strasno. moja je pocela da jede, ogladnela, pere sve pred sobom :-)

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
30.11.2012 10:52:09   
Anck Su Nmaun
Jao Nm ja tek sad citam , pa KL bas oce ti nezgodni padovi user posted image

Taca voli da skace sa ugaone i pravi kolutove, pa poskidam sve jastuke a ima ih 6 i sve pored poredjam ...i opet se sva jezim dok gledam sta radi. A sad je i H kopira pa i ona za njom.user posted image

Hana je juce prvi put pocepala usnu, krvi mnogo a nista strasno.
Kad se setim Tara od kako je prohodala pa narednih 6 meseci joj je bila razbijena usna, taman zraste ona je pocepa user posted image

(odgovor članu djdb)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
8.4.2013 2:13:32   
Banaćanka
Ćao mame! Evo da vam se i ja javim !!!! Imam dvoje dece, dečaka od 7 godina i devojčicu od nepune 2 godine. Pošto je moj sin od malena vrlo hiperaktivan i nestašan, često smo išli u hitnu zbog prosečenog čela, pa obraza a da vam ne pričam koliko puta je bilo oguljotina, oderotina i posekotina ...... Sada je aktivan fudbaler i naravno opet se povređuje, ali sada je mojim mukama dođao kraj, jer sa uz preporuku najbolje prijateljice kupila frst na bazi aloja vere koji je fenomenalan za povrede i sveže rane, a da ne pričam o opekotinama ..... svi u porodici ga koristimo, može da se prska po celom telu pa i u nos i usta. U njemu je čista priroda, nema hemikalija i ja sam prezadovoljna. Rane u rekordnom vremenu zarastu i ne moram da trčim kod lekara. Pakovanje je veliko a cena odlična Frst vam svima od srca preporučijem!!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
30.7.2013 10:21:29   
nevena nena
ja mimslim da ovo moje dete pada najvise od sve dece :) , trci kao muva bez glave, i onda jos kaze moram da trcim
a kad padne ja se svaki put izvicem na nju, zasto ne pazis, bla bla, ona se zbuni i ne place nikad, tj jako jako retko
sada kad ima 2g i vise kad padne,samo dodje do mene i kaze proci ce user posted image pitam pala si, kaze da, ali nema veze proci ce, a nekad kaze vucko ce olizati , to je nas vucijak kod dedeuser posted image kad on olize sve prodje.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
29.11.2013 9:39:09   
lesica
Elem, da se upišemo ovde. user posted image
Na putu do vrtića jutros, pale smo koliko smo duge. L je završila sa šavom na usni, ja sa povredom lakta i kuka.
Hip hip hureeej user posted image Jesam li vam rekla da mrzim zimu?

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu nevena nena)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
29.11.2013 9:43:02   
Torbica
user posted image Lesice, da brzo prodje user posted image user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
29.11.2013 9:44:01   
Olga75
srce moje Lenka user posted image
ukakana Marija i njena mama te grle da sto pre zaraste user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
29.11.2013 9:45:10   
dunja RR
Srce malo, ljubimo Lenku user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
29.11.2013 9:47:50   
NadaR
user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
29.11.2013 9:48:03   
lesica
user posted image

I još jednom, mrzim zimu!!!

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here