|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moja Jelka
11.12.2009 11:28:05   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha RR


Lu, ti si jedina kod koje sam videla da jelku faktički secka na delove bojama ukrasa. Uglavnom ljudi mešaju ukrase da svih boja bude svugde. I prošlogodišnja jelka ti je bila kao i ovogodišnja, podeljena po bojama. Zanimljivo mi je to! user posted image

user posted image  Pa znaš da kod mene ne može da prođe ništa uobičajeno i što bi se podrazumijevalouser posted image
A tek da čuješ komentare na moj Božićni jelovnikuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Moja Jelka
11.12.2009 11:29:16   
Anoniman
Pisi draga sta ces praviti, ja sam nova u tome, a bas i nemam neku inspiracijuuser posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Moja Jelka
11.12.2009 11:29:35   
Lu
IZVORNA PORUKA: jasnicak

user posted image
a evo i nase jelkice

Jasnica,ovo mi je super kombinacija boja i ne sreće se čestouser posted image

(odgovor članu jasnicak)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Moja Jelka
11.12.2009 11:30:32   
Lu
IZVORNA PORUKA: snješka

user posted image

Ovo je naša jelka, okićena danas. A ovo pored je moje pače koje nije htjelo da gleda u mene nego je gledala reklamu na TV-u.user posted image


A "malo pače" je najljepši ukras ovdjeuser posted image

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Moja Jelka
11.12.2009 12:03:39   
*Alexx*
Au, vidim da ću morati da šaljem mm po ukrase i jelku u podrum. user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Moja Jelka
11.12.2009 12:04:40   
gagana83
Ja odavno planiram da je okitim ali ne stizem.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Moja Jelka
11.12.2009 12:11:08   
Maya21
evo i nase, ove godine nam je Matej pomagao user posted image godine kad sam bila trudna sa njim mi je bila najlepsa jelka, ali tu sliku ne mogu da pronadjem user posted image

user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 82
   [Obrisana poruka]
11.12.2009 12:12:09   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: Moja Jelka
11.12.2009 13:02:14   
snješka
Hvala Lu...user posted image Tvoja jelka me se baš dojmila. Nikada mi nebi palo na pamet da nijansiram jelku ukrasima, super ideja. Za ovu našu je bio zadužen mm.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Moja Jelka
11.12.2009 13:45:47   
jasnicak
hvala vamuser posted image drago mi je da vam se dopada a kod mene je inace sve sa crvenom kombinacijom pa ni jelka nije mogla biti drugacijauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ono sto vidim ovde ranjava srce moje i zato trazim.....Ono sto trazim srce moje ovde ne vidi i zato VERUJEM!!!!!!!

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Moja Jelka
11.12.2009 13:51:01   
Anoniman
A to je crveno? Na slici izgleda kao da je kombinacija pink i baby roza.

(odgovor članu jasnicak)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Moja Jelka
11.12.2009 14:11:56   
jasnicak
pa mozda zbog svetla koje je u crvenom lusteruuser posted image

_____________________________

Ono sto vidim ovde ranjava srce moje i zato trazim.....Ono sto trazim srce moje ovde ne vidi i zato VERUJEM!!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Moja Jelka
11.12.2009 23:08:19   
SUPER MAMA
user posted image


Evu i nasu jelku, nakitili smo je juci, a vec danas Monika je srusilauser posted image user posted image user posted image user posted image Ali nije bilo stete, samo sto sada se Monika plasi od nje pa i neprilaziuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jasnicak)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Moja Jelka
12.12.2009 2:48:44   
gagana83
Mi konacno okitismo jelku.Necu stavljati slicicu posto je ista kao i prosle godineuser posted image ,eno je na strani 2.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Moja Jelka
12.12.2009 10:04:40   
Modessty
ja obozžavam da kitim jelku i ukrašavam kuću za NG!!!user posted image Moju jelku ću da kitim verovatno nakon Sv. Nikole. Sad ću imati i vremena i volje da sve lepo ukrasim i da napravim ikebanice za sto.

Moji roditelji su uvek kitili jelku za NG i uvek su nam ispodnje ostavljali paketiće. Kad smo već porasli paketiće je činio novac user posted image   I uvek je NG bio spektakl hrane, pića i dobrog zezanja. Moj muž na žalost ima apsolutno nemaštovitu majku, pa od kad smo zajedno učim ga da je NG najlepši praznik u toku godine. A tako će nadam se biti i za naše dete


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Moja Jelka
12.12.2009 16:01:35   
gina
Evo naših jelki, podignutih na police i stolove user posted image user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Moja Jelka
13.12.2009 4:45:39   
Verus
user posted image

user posted image

user posted image



Kad smo postavili svetiljke, pola nije radilo user posted image a prosle godine su radile sve, tako da je malo u polumraku, al dobro...

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Moja Jelka
13.12.2009 7:52:57   
Lu
Baš je super Verususer posted image user posted image user posted image
Ja bi to nazvala sve boje ledauser posted image
Još i prirodna jelka!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Moja Jelka
13.12.2009 16:27:14   
Verus
Lu, kupili smo celu paklu ukrasa u kompletu prosle godine, nesto jako jeftino, pa je bila opcija boje ledauser posted image , plavo sive varijante i zlatne-zlatno bas ne volim nesto pa smo ovo....a mislimo sledece godine uzeti vestacku jelku, ali bas su skupe, pa na kraju zavrsimo sa prirodnom-a i kuca bas lepo miriseuser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Moja Jelka
16.12.2009 22:33:14   
Anoniman
[url='http://uploadslika.com//images/707229jelkica.jpg']user posted image [/url]

meni se sviđa ova veeeelika ! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 95
   RE: Moja Jelka
16.12.2009 22:37:18   
Anoniman
"Kićenje jelke
Jedan od najlepših običaja u vezi s nastupanjem Nove godine jeste kićenje jelke. Smatra se da je nastao tako što je sveti Bonaficije spasao život jednom detetu kojeg su pagani hteli da žrtvuju, i to tako što je jednim udarcem pesnice sravnio sa zemljom hrast oko kojeg su se oni okupili. Na mestu gde se nalazio hrast nikla je jela, kao simbol večnog života Isusa Hrista. Kako ćete okititi jelku u današnje vreme - stvar je ukusa, dovitljivosti, materijalnih mogućnosti, ali i znanja. Mi vam nudimo nekoliko saveta u vezi s kićenjem, kako bi vaša novogodišnja jelka bila pravi odraz raspoloženja u kojem ste. Pozabavimo se, prema tome, bojama. Kada kitite jelku, ne preterujte s bojama, ali ne preterujte ni s preuranjenim kićenjem. Ukoliko prerano okitite jelku, može se desiti da vas sav taj sjaj i bleštavilo boja zasite pre vremena. U duhu naših običaja, razmislite o tome da bi jelku trebalo da postavite neposredno pred Gregorijansku Novu godinu, kako bi ostala (i, naravno, održala se, ukoliko je prirodna) do Nove godine po Julijanskom kalendaru. Takođe, poželjno je da svaki ukućanin, pa čak i gost, stavi neki svoj ukras na jelku, kako bi se osećao prijatnije. To ne moraju nužno biti kupovni ukrasi; podjednako lepa može biti i jelka okićena bombonama ili ukrasima koje sami napravite. No, vratimo se bojama.
  • Zelena - ovu boju treba što više koristiti. Novogodišnja groznica može biti jako stresna i zato je važno da kućom dominira zelena, jer je to boja koja umiruje. Pored toga, odličan je kontrast dominantno crvenoj novogodišnjoj boji. Ukoliko ste se odlučili za zelenu jelku, to je dobar izbor, jer uz zelenu boju pristaje čak i mnoštvo raznobojnih ukrasa.
  • Bela - feng šui kaže da je to boja bez života, "boja bez boje", i da nije preporučljivo koristiti je u ovakvim prilikama. U poslednje vreme se, međutim, pojavljuje sve više belih novogodišnjih jelki i ukrasnih grana, koje mogu biti podjednako ukusno okićene. Ipak, ukoliko kitite belu jelku, trebalo bi da vodite računa o tome da ne mešate više od dve boje ukrasa.
  • Crvena - ne kaže se uzalud da je to boja koja simbolizuje radost, sreću, uživanje, ali i duboku i strasnu ljubav. Takođe, veruje se da štiti od negativne energije i bez sumnje se može reći da je to boja koju, počev od garderobe Deda Mraza, pa do ukrasnih traka i lampica, najčešće možete videti pred novogodišnje praznike. Crvena boja ukrasa idealno se slaže uz zlatnu.
  • Plava - boja duhovnosti, saosećajnosti i nežnosti. Povezuje se s duhovnošću, stalnošću i vernošću. Kao i zelena, i ona deluje smirujuće. Zato, ako se umesto za zelenu, opredelite za belu veštačku jelku, idealna boja ukrasa je upravo plava.
  • Ljubičasta (purpurna) - boja koja simbolizuje vernost, istinitost, ljubav i patnju. To je, u isti mah, i boja visokog plemstva, te jelka može zaista izgledati ekskluzivno ukoliko njom dominira ljubičasta boja."
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 96
   RE: Moja Jelka
18.12.2009 20:24:13   
Maya21
ovo je jedna od mojih omiljenih jelki user posted image kitila sam je kad sam bila trudna sa prvim detetom, Matejem user posted image

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Moja Jelka
18.12.2009 20:41:22   
Anoniman
 .......diiiiiiiiiivno, draga..........user posted image

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 98
   RE: Moja Jelka
18.12.2009 21:02:29   
smijalica
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Moja Jelka
21.12.2009 17:13:32   
tanya
Ne mogu da odolimuser posted image .Upravo smo zavrsili visesatno( zahvaljuci Tari) kicenjeuser posted image
user posted image

(odgovor članu smijalica)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here