|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moja Jelka
18.11.2009 21:51:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: viking

Majče, napravi neki stoni aranžman onda, to može super da izgleda, sa granom svećom, nekim lampionom, ubaciš neku šišarku i kesten i eto ti :) Daje toplinu, naročito ako je to nešto što si sama sklepala...
Meni su suepr oni ukrasi što se prave od testa u obliku zvezdicam jelkica, čovečuljaka... to nije skupo, a slatko mi je baš user posted image

Napravile smo neke godine mama i ja,bas je fino bilo,sto kazes daje toplinu! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Moja Jelka
18.11.2009 21:58:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: viking

Majče, napravi neki stoni aranžman onda, to može super da izgleda, sa granom svećom, nekim lampionom, ubaciš neku šišarku i kesten i eto ti :) Daje toplinu, naročito ako je to nešto što si sama sklepala...
Meni su suepr oni ukrasi što se prave od testa u obliku zvezdicam jelkica, čovečuljaka... to nije skupo, a slatko mi je baš user posted image


Novogodišnji aranžmani KLIK user posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Moja Jelka
18.11.2009 21:58:37   
Anoniman
Hvala tashooooooouser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Moja Jelka
18.11.2009 22:01:30   
Anoniman
Nešto ne rade slkice u mom početnom postu na toj temi, ne znam zašto... user posted image  user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Moja Jelka
18.11.2009 22:04:03   
Anoniman
nece ni meni da otvori a bas me zanimale slicice!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Moja Jelka
19.11.2009 8:11:29   
demetra
Super!!!! Nova godina!!!!
Konacno malo lepih tema!
Obozavam Novogodisnje i Bozicne praznike!
Provodim ih iskljucivo u krugu porodice i trudim se da i moja deca osete tu car ovih praznika i da im se nekako "uvuce pod kozu" kao i meni.
A jelka nam je bas prava Bozicna - sarena, pretrpana i nakindjurena.Samo sto se ne srusi od ukrasa.Al kiticemo je tek sredinom decembra, to je bas daleko....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Moja Jelka
20.11.2009 14:56:18   
Anoniman
Ove godine ću da kitim i malu jelku u Lukinoj sobi.

Danas sam kupila ukrse, malene:

user posted image

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Moja Jelka
20.11.2009 14:56:51   
Jeca*
medeni su user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Moja Jelka
20.11.2009 14:57:12   
Lilly*
Super su user posted image Ja takve najviše volim, male i drvene user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Moja Jelka
20.11.2009 15:02:23   
Verus
Joj Tasha prelepi su ukrasi!  Kada vi obicno kitite jelku?  Posto cemo uzeti zivu, mislim da cemo negde pocetkom ili sredinom decembra, jel to kasno?  Stavicu sliku kada zavrsimouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Moja Jelka
20.11.2009 15:05:18   
Anoniman
Zavisi do kada hoeš da ti stoji. Ako je sa busenom, redovno je prskaš i zalivaš, može da ti stoji od negde 25.12 do 13.1., posle neminovno počne da opada, jer je toplo u stanu.

Mislim da ću oko 25.12. da je kitim. A kod Luke, pošto je plastična, možda i pre. user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Moja Jelka
20.11.2009 15:06:31   
Verus
Mama je uvek drzala i katolicki i pravoslavni, pa ja to nekako preuzimam...mogla bi i ja onda tamo oko 20og, pa da mi traje i do srpske nove! Stavi nam slikice kada zavrsis!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Moja Jelka
20.11.2009 15:07:54   
Anoniman
kod mene je već okićena
Meri nije imala živaca da čeka decembar ...uz urlik....to je dallllllllleeeeeeeeeeeeeeeekoooooooooooooooooooo

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Moja Jelka
20.11.2009 15:09:28   
Anoniman
user posted image Vučko!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Moja Jelka
20.11.2009 15:26:05   
Anoniman
Ja ove godine netju imati jelku user posted image

Ali obozavam da kitim jelku....do sada smo uzimali zivu....do plafona....ali sam ja pre par godina kupila jednu malu i jednu jako malu veshtachku jelku...pa sad to kitimo....poshto nama jelke stoje od 24.12 pa negde do kraja januara user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Moja Jelka
20.11.2009 15:30:49   
Maya21
Mi je ukrasimo oko 15. decembra pa stoji do 15 januara, slavimo oba Bozica user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Moja Jelka
20.11.2009 15:36:27   
magnetic
Moj decko i ja smo prosle godine imali nasu prvu zajednicku jelku.Bila je ziva,ali cemo ove godine uzeti vestacku.Ima tako lepih,kao prirodnih.Volim miris zive jelke u stanu,ali sam se bas namucila kada sam je iznosila

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Moja Jelka
20.11.2009 15:45:31   
lelaigor
Mene su mama i baka navikle da se jelka kiti 24. decembra uveče, pošto slavim i katolički i pravoslavni Božić, a drži se do 14.-15. januara. Pre dve godine kad sam se preselila kod dečka, kupila sam malu plastičnu jelku i ukrase i od onda je ukrašavamo, isto 24. decembra. A ovo su nam prvi praznici otkako smo u braku, a i našoj ćerkici će biti prvi praznici. user posted image  

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Moja Jelka
20.11.2009 17:36:09   
Anoniman
Nismo odoleli! user posted image (pravu ćemo kititi tek krajem decembra)

user posted image

(odgovor članu lelaigor)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Moja Jelka
20.11.2009 21:08:57   
gagana83
Evo i nase od prosle godineuser posted image
user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Moja Jelka
23.11.2009 12:29:32   
Dudu25
Drage moje

ja sam prosle godine kupila jelku i sve sto je bilo potrebno

ove godine ce biti drugi po redu bozic da slavimo ja i mm u braku

i naravno jedva cekam da pravim jelku

volim ovo godisnje doba

sigurno cu je staviti posle 8 - 9 .12.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Moja Jelka
23.11.2009 14:11:30   
Lu
Tasha jesi to ti stavila u Lukinu sobuuser posted image
Prelijepa jeuser posted image
Ja sam danas gledala neke djedamrazove što vise na nekim čudima i kuglice i svašta nešto...mama me odvukla od toga kaže rano je,a ipak sam kupila neke šolje božićne nisam mogla odoljetiuser posted image

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Moja Jelka
23.11.2009 14:15:50   
Lu
Pa nije rano,kod nas se sa ukrašavanjem počne na Advent(4 nedjelje prije Božića),a to je 29.11user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Moja Jelka
23.11.2009 14:16:12   
Anoniman
Da, da, u Lukinu sobu! user posted image  Ma slikala sam pre koji dan, i po prozoru sam polepila pahulje, sneška, Deda mraza... user posted image
I mm kaže rano je, ali šta ću. Nisam si mogla pomoći! user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Moja Jelka
29.11.2009 13:30:31   
Lu
Adventski vijenac na stolu,danas je prva nedjelja Adventa (kod katolika) i pali se prva svijeća!

user posted image

Adventski vijenac na vratimauser posted image

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here