|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pegla
18.1.2010 16:22:11   
Anoniman
Žene, kako kvalitetno očistite peglu na paru?user posted image
aj da lupim........ sme li se sipati malo sode bokarbone?user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Pegla
18.1.2010 16:43:32   
Ellenica
Bolje malo sirćeta dodati destilovanoj vodi i uključenu je ostaviti na onom metalnom delu daske, ali tada voda kaplje iz nje, ja sam moju tako letos očistila stim da je bila na terasi.

_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Pegla
18.1.2010 17:04:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ellenica

Bolje malo sirćeta dodati destilovanoj vodi i uključenu je ostaviti na onom metalnom delu daske, ali tada voda kaplje iz nje, ja sam moju tako letos očistila stim da je bila na terasi.


..probaću. Staviću lavor ispod...user posted image

(odgovor članu Ellenica)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Pegla
18.1.2010 17:07:30   
Anoniman
Eh... pre koji dan, čistimo mm i ja peglu, na smenu stiskamo i tresemo peglu, trnu prsti, psujemo... Zove kuma, pita šta radimo, kaže "Daću ti ja kockice! Ja kupila u Parizu dok sam živela, ubaciš kockicu i pegla se sama očisti"
Eh gde smo mi od toga... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Pegla
18.1.2010 17:10:15   
Lu
Mada se i moja pegla čisti sa sirćetom,izvadi se ona cjevčica samo i očisti se,ja bi ipak bila oprezna ako sipate sirće da provrije u njoj,jer sam ja tako sipala u kuhalo i procurilo,da bi sad kod novog pročitala da se NE SMIJE čistiti sirćetomuser posted image
Možda nasuti u otvor vodu pomiješanu sa sirćetom i neka odstoji par sati pa prosutiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Pegla
18.1.2010 17:13:19   
Anoniman
....ok, sirće koristim kada čistim staklo, tj. perem prozore........samo sirće i topla voda i maaalkice običnog deterdženta..no, meni je nekako soda bikarbona logičnije rešenje za pegle user posted image
nemam pojma znam samo da sam popiz*** kada sam pre neki dan peglala belu majice, prsnula vodu i pljas...braomkasta fleka mi osltala na majici nakon što se voda osušila...user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Pegla
18.1.2010 17:14:20   
Anoniman
Sad ti se to prvi put desilo? Pa ti si srećnica! user posted image Meni se to dešava svako malo! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Pegla
18.1.2010 17:16:58   
Lu
Meni moja pegla,kada zaboravim da ju očistim,šprica bijele trunčice na odjećuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Pegla
18.1.2010 17:17:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Sad ti se to prvi put desilo? Pa ti si srećnica! user posted image Meni se to dešava svako malo! user posted image


e jbg.........user posted image
...ma poludela sam...! Moraću da je očistim pre sledećeg peglanja..a ja jednostavno mooooram da opeglam stvari, to mi je neka opsesijauser posted image i kada nemam vremena, žurim.. ma nađem tih par minuta da opeglam...i zamisli tada da mi se desi ta fleka na nekoj svetlijoj odeći.......user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Pegla
18.1.2010 17:21:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Meni moja pegla,kada zaboravim da ju očistim,šprica bijele trunčice na odjećuuser posted image


bele? to mi se još nije desilo... ne znam od čega bi to moglo da bude...?
EJ, A ČIME JE ŠMIRGLATE...?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Pegla
18.1.2010 17:25:20   
Ellenica
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Eh... pre koji dan, čistimo mm i ja peglu, na smenu stiskamo i tresemo peglu, trnu prsti, psujemo...




Ja sam lenja pa sam samo ostavila da se očisti sama od sebeuser posted image
moja pegla inače ima deo koji se podigne i tada pegla ispušta paru, tako da nisam ni stiskala(za onaj mlaz, koji i ne koristim) niti sam je tresla.


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Pegla
18.1.2010 17:28:47   
Dora
Ja sam se preselila pre 2 meseca i ostavila negde peglu. Bila mi nedavno mama, dok sam ja skitala ona žena našla peglu i ispeglala neki stoljnjak. Ja kad sam došla kući pitam je oduševljeno:"Jao, peglala si? A gde mi stoji pegla?user posted image "
"NEĆU DA TI KAŽEM!" kaže ona besno.
Moja mama je celi život peglala sve, čak i čarapeuser posted image Ja peglam samo muževe košulje...

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Pegla
18.1.2010 17:29:18   
Dora
sram me bilouser posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Pegla
18.1.2010 17:31:01   
Ellenica
IZVORNA PORUKA: Dora


Moja mama je celi život peglala sve, čak i čarapeuser posted image Ja peglam samo muževe košulje...



Ma ja bih mogla da živim bez pegle da nije sad bebca pa njemu peglam.
A peglanje čarapa je tako nepotrebno, bukvalno je ubijanje vremena.


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Pegla
18.1.2010 17:31:36   
Anoniman
Doro...legendo.......user posted image   "A gde mi stoji pegla?" user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Pegla
18.1.2010 17:35:20   
LillyT
IZVORNA PORUKA: Dora

Ja sam se preselila pre 2 meseca i ostavila negde peglu. Bila mi nedavno mama, dok sam ja skitala ona žena našla peglu i ispeglala neki stoljnjak. Ja kad sam došla kući pitam je oduševljeno:"Jao, peglala si? A gde mi stoji pegla?user posted image "
"NEĆU DA TI KAŽEM!" kaže ona besno.
Moja mama je celi život peglala sve, čak i čarapeuser posted image Ja peglam samo muževe košulje...



To je radila i moja mama, ali sam ja na vreme utekla iz roditeljskog doma i nisam poprimila te cudne navike. Moja pegla se cisti sama, doduse nisam jos isprobala tu funkciju, ali cu uskoro, obecavam. Za sada nije prljala, ali ne znaci da nece...


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Pegla
18.1.2010 17:37:08   
Lu
Šta peglate a šta ne KLIK

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Pegla
18.1.2010 17:42:23   
Lu
IZVORNA PORUKA: LillyT

IZVORNA PORUKA: Dora

Ja sam se preselila pre 2 meseca i ostavila negde peglu. Bila mi nedavno mama, dok sam ja skitala ona žena našla peglu i ispeglala neki stoljnjak. Ja kad sam došla kući pitam je oduševljeno:"Jao, peglala si? A gde mi stoji pegla?user posted image "
"NEĆU DA TI KAŽEM!" kaže ona besno.
Moja mama je celi život peglala sve, čak i čarapeuser posted image Ja peglam samo muževe košulje...



Moja pegla se cisti sama, doduse nisam jos isprobala tu funkciju, ali cu uskoro, obecavam.


Na kojem principuuser posted image
Moja ima anti-calc plus sistem(šta god da to značilo),ali moram recimo jednom mjesečno samo izvaditi neku cjevčicu i natopiti u sirće sa vodom...

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Pegla
18.1.2010 17:48:28   
LillyT
Lu, iskreno, pojma nemam user posted image

Znam da ima dugme za samociscenje (znam i gde stoji na pegli), ali ja vrednica jos nisam procitala kako se to koristi. Inace, pegla nije nista posebno, mislim da cu je uskoro menjati.


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Pegla
18.1.2010 17:57:34   
Lu
Eh da, to je self cleaning sistem.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Pegla
18.1.2010 18:01:56   
Dora
Ja u moju peglu nisam sipala vodu jer ima neke dve rupice pa ne znam u koju da sipamuser posted image doduše, dobro pegla i bez vode. Ja kad peglam košulje ne osušim ih skroz pa mi budu taman dobre za peglanje, ali mi za jednu treba pola sata.

Inače, za bebu sam do 6 nedelja peglala bukvalno sve.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Pegla
18.1.2010 18:56:34   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Meni moja pegla,kada zaboravim da ju očistim,šprica bijele trunčice na odjećuuser posted image


to je kamenac, bez obzira što pegla ima ''anti-calc'' on se ipak stvara imala sam super peglu, )ostala kod bivšeg muža), imala taj anti bla bla truć, ali je ipak izlazilo to belo


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Pegla
19.1.2010 12:03:42   
Anitaaa
Ja imam filipsovu i jako sam zadovoljna.Ima što i većina pegli-para,fajtanje,sama se čisti i sl

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Pegla
22.1.2010 15:12:43   
Anoniman
evo ovakoooooooo.... ako slučajno neka od vas odluči da sipa sirće u peglu na paru i na taj način očisti peglu......... neka to uradi na otvorenom ili bar neka otvori prozor....!user posted image
Malopre ženska peglala neke stvarčice i aj kao da je očistim..... sipnem malko sirćeta (baš malko-što sam promićurna...user posted image )..stisnem dugmence i fljas ! mal* nisam obnevidela od smrada kiseline..........user posted image user posted image


........uglavnom, nekako sam izluftirala sobu i potrošila trećinu boce spreja za osvežavanje vazduha... user posted image

(odgovor članu Anitaaa)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Pegla
22.1.2010 15:17:38   
minavb
Dobro nisi Cilit sipala u peglu!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here