|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta vas izludjuje?
23.12.2021 13:17:16   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Uuuu sto sam ja bila malo gruba juce jednoj pametnjakovicki. Tacno nije ocekivala da cu joj se obratiti tim tonom.


I jos mi se izvinjava, dotle je doslo 😂
Ako,sa takvima tako i treba.Postaviš je na mesto.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Sta vas izludjuje?
23.12.2021 13:22:54   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Uuuu sto sam ja bila malo gruba juce jednoj pametnjakovicki. Tacno nije ocekivala da cu joj se obratiti tim tonom.


I jos mi se izvinjava, dotle je doslo 😂


Ja isto sebe nekad iznenadim, jer iskreno se sa ljudima ne zameram. Ali evo sad se pripremam da nekome kazem sve. Covece, ja ti se nadjem u pomoci, a sada kad meni treba ti se ne oglasavas.


dddaco, ispricala sam se slatko sa svim postarima. Jedan je tek poceo da radi, a drugi kad sam ga zvala pre nego sto je svratio zvao me je na mobilni

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Sta vas izludjuje?
23.12.2021 13:32:15   
Ivanka 75
Sanjice, pazi ovo. Pita Ika mene pre neki dan da li moze za promenu da nosi moj ranac u skolu. I narqvno, isprwznim ja moj ranac (sivi, za kompjuter sa plavom trakom, nista posebno ranac ali eto, htela je).


I ja ne uzmem njen jer mi nije prqktican nego neki jarko zeleno zuti 😂 sto je mm dobio kad je bio na nekim konferencijama.
I vidi me komsinica u utorak sa rancem i kaze da joj se svidja, gde sam kupila. Ja objasnim da nije kupljen nego mm dobio. I naravno usledi pitanje, daj meni jedan ako imas jos. 
Eto, mene izludjuje taj nivo bezobrazluka, da trazis nesto, da iskaš i kamčiš. 🤬

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Sta vas izludjuje?
23.12.2021 13:34:01   
Sanjica26 RR
user posted image Iv ma ima puno takvih. Sta ti je. Ljudi su grabezi. Sve hoce za sebe.

Ja ni od svoje rodjene sestre nista ne trazim.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Sta vas izludjuje?
23.12.2021 13:36:50   
Marinkela
Ivanka, bezobrazluk.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Sta vas izludjuje?
23.12.2021 13:37:08   
Ivanka 75
E vala, grabeži, da znaš.


A i deca na poslu mi komentarisala kako mi je lep ranac 😂 A nije za mene uopste, nego jarke boje. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Sta vas izludjuje?
23.12.2021 13:39:29   
Sanjica26 RR
E sad si nas zaintrigirala za taj ranac.user posted image Moras ga slikati. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Sta vas izludjuje?
23.12.2021 13:41:52   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

E sad si nas zaintrigirala za taj ranac.user posted image Moras ga slikati. user posted image



Čitamo si misli, 😂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Sta vas izludjuje?
23.12.2021 14:20:39   
dddaca

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR



dddaco, ispricala sam se slatko sa svim postarima. Jedan je tek poceo da radi, a drugi kad sam ga zvala pre nego sto je svratio zvao me je na mobilni


Nisam ja pricala sa njima, znam da nema nista od toga, poslala sam mail preko kontakt centra

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Sta vas izludjuje?
24.12.2021 0:09:02   
Mirko Svirko
Jao Ivanka sto ja mrzim to.znam kad me je pitala jedna komsika za neke sandale a ona pritom starija zena... i objasnjavam da mi je to kupio tata i da nema ovde. Znaci zna da mi je tata u Italiji.

I kaze ona " kazi tati da posalje i za mene"...Samo sam se okrenula  i nisam mogla da verujem.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Sta vas izludjuje?
24.12.2021 0:29:26   
Ivanka 75
Isto kao kad neko sa sirokim stopalom obuje moju usku obucu i rasiri je. Da proba, jelte...

Pre 20ak god sam drugarici poklonila sandale nakon takve probe. 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Sta vas izludjuje?
24.12.2021 5:54:30   
Marinkela
Rano ustajanje , ponekad.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Sta vas izludjuje?
24.12.2021 6:14:36   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Isto kao kad neko sa sirokim stopalom obuje moju usku obucu i rasiri je. Da proba, jelte...

Pre 20ak god sam drugarici poklonila sandale nakon takve probe. 
Ne daj nikime da proba tvoju obiću.Eto šta se desi.Na kraju si ostala bez sandala.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Sta vas izludjuje?
24.12.2021 7:55:51   
dddaca
Ja vas ne razumem. Zasto dajete obucu drugima? Pa cak i na probu od par sekundi. A ako uspe da je rasiri, onda to nije bila proba vec celodnevno nosenje

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Sta vas izludjuje?
24.12.2021 9:07:22   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: flamingos

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Isto kao kad neko sa sirokim stopalom obuje moju usku obucu i rasiri je. Da proba, jelte...

Pre 20ak god sam drugarici poklonila sandale nakon takve probe. 
Ne daj nikime da proba tvoju obiću.Eto šta se desi.Na kraju si ostala bez sandala.





Uuuu sto sam bila besna tada 🤬
Jaoooo sto su ti lepe sandale! 
I brzinom svetlosti se nadjose na njenim nogama! Nove! Neobuvane! U kutiji! 
Samo sam ih bacila na nju. Mnogo sam bila besna. I obujem ih ispred nje, posle nje i naravno vidno istegnute trakice, moja noga samo prolete i prsti ispadose napred. Ako nista drugo bar bi se istegle da budu uz moju nogu, ionako za svaku obucu kupujem one silikonske dodatke bas zato sto mi sve siroko, pogotovu letnja obuca.
A ja po duzini nosim 39, 40 a po sirini 37. Toliko mi je tanko i usko stopalo da mogu bar troje carape da obujem.

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 24.12.2021 9:11:25 >

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Sta vas izludjuje?
24.12.2021 9:17:28   
flamingos
Ivanka,što ti nisam bliže da ti ćapim neku obuću.Naravno,šalim se.Kako si opisala broj obuće taman odgovara Anđelinoj nozi.Ali,za razliku od tvojih uskih stopala,ona ima široka stopala.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Sta vas izludjuje?
24.12.2021 10:31:47   
Sanjica26 RR
Vidis Ivanka, ja nikad nikome nisam davala svoju garderobu i obucu. Samo smo sestra i ja menjale. Ni dan danas. Ne volim od drugoga ni da uzimam. Jedino ako mi je ta osoba mnogo draga. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Sta vas izludjuje?
24.12.2021 10:39:13   
dddaca
Ne volim ni ja da uzimam tudju odecu i obucu. Ni da uzimam, ni da dajem. Ne znam kakve gljivice ko gaji po stopalima user posted image necu da razmisljam posle

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Sta vas izludjuje?
24.12.2021 12:37:34   
Ivanka 75
Nikad ni sa kim nisam razmenjivala obucu. Imam takvo stopalo da niti ja mogu tudhe niti nekom dajem svoje. Trazili su mi nekoliko puta, salonke i sandale sa visokom stiklom ali sam uvek odbijala uz isti izgovor - ja sila jada vidim dok nKada se to desilo nije mi ni palo na pamet kad je otvorila kutiju da pogleda sandale da ce i da ih obuje. Brzinom svetlosti se desilo. Ja zatecena, sokirana a ona nagura nogu pa jos i nategnu one trakice preko prstiju. Najjednostavnije ravne sandale.
Odecu sam jedino sa sestrom menjala. A i to je sad retko otkako smo se udale pa smo u razlicitim gradovima. 


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Sta vas izludjuje?
24.12.2021 12:44:18   
dddaca
Mislim da smo sve mi kao devojke, tinejdzerke razmenjivale po neki komad garderobe sa drugaricom, sestrom. Ali sto sam starija, svest ide u drugom pravcu. Najezim se i kad cujem da neko uzme tudju maskaru ili ruz

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Sta vas izludjuje?
24.12.2021 16:23:46   
Ana RR
Perforacija na kutijama koja ničemu ne služi, svaki put moram da pocepan celu kutiju da bih je otvorila user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Sta vas izludjuje?
24.12.2021 17:09:57   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Perforacija na kutijama koja ničemu ne služi, svaki put moram da pocepan celu kutiju da bih je otvorila user posted image



Zato sam ja sve paste prebacila u tupperware kutije a one rolne stije naredjane jedna na drugoj u jednom cosku pa ih samo vadim (nemaju one poklopce) 😂

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Sta vas izludjuje?
24.12.2021 17:41:24   
Sanjica26 RR
Iv, jeste zgodno ali bas su skupi.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Sta vas izludjuje?
24.12.2021 17:43:24   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR
Iv, jeste zgodno ali bas su skupi.




Cekam kad su snizenja i akcijske ponude pa kupim. Bolje to nego moljci da se mnoze. To sam uradila kad sam kod komsinice videla najezdu moljaca u kuhinji 🤮🤮🤮

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Sta vas izludjuje?
24.12.2021 17:51:24   
Sanjica26 RR
Hvala Bogu nemam ih. Imam divne kutije u koje stavim sve paste.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

ime za devojcicu
Sanjica26 RR

Da li vam se svidja ime Doroteja?

Da (37%)

Ne (63%)


Ukupan broj glasova: 60

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here