|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Impotencija ruši samopouzdanje i muškarcu...
9.6.2009 9:19:42   
Sneža
IZVORNA PORUKA: Zille

Ovde svi pricaju o impotenciji muskarca, a moze li se pricati i o impotenciji zenauser posted image Recimo zena ima zelju, par krece u akciju ali je zena suva! Sta onda, sta o tome misle muskarci, da li njima to rusi libido?

Malo liznu da se podmaze i hajde u akcijuuser posted image


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Impotencija ruši samopouzdanje i muškarcu...
9.6.2009 9:20:36   
guppy RR
onda žene koriste lubrikant, a muškarcu niko ne kaže da koristi dizalicu za auto user posted image user posted image


(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Impotencija ruši samopouzdanje i muškarcu...
9.6.2009 9:21:50   
Modessty

IZVORNA PORUKA: guppy RR

onda žene koriste lubrikant, a muškarcu niko ne kaže da koristi dizalicu za auto user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Impotencija ruši samopouzdanje i muškarcu...
9.6.2009 9:23:58   
Modessty
Zar impotencija nije problem koji se javlja mnogo češće i koji traje duže? Mislim, impotencija je već oooozbiljan problem. To što se nekom muškarcu ne digne jednom, ne znači da je impotentan.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Impotencija ruši samopouzdanje i muškarcu...
9.6.2009 9:25:42   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: Modessty

Zar impotencija nije problem koji se javlja mnogo češće i koji traje duže? Mislim, impotencija je već oooozbiljan problem. To što se nekom muškarcu ne digne jednom, ne znači da je impotentan.


tačno tako

možda da se vratimo na temu... ovo govori o osećanjima partnera kad jednom od njih ne ide ...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Impotencija ruši samopouzdanje i muškarcu...
9.6.2009 9:26:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Sneža

Malo liznu da se podmaze i hajde u akcijuuser posted image



IZVORNA PORUKA: guppy RR

onda žene koriste lubrikant, a muškarcu niko ne kaže da koristi dizalicu za auto 




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Impotencija ruši samopouzdanje i muškarcu...
9.6.2009 9:28:48   
guppy RR

već vidim kako me neko stavlja u zbirku citata user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Impotencija ruši samopouzdanje i muškarcu...
9.6.2009 9:30:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: božana

A što sam te mister NO iznervirala?.Pa zar se nerviraš zbog takvih stvari?.Da ti kažem nešto.Svaka žena bez obzira na to kakva je ima jednu osobinu, a to je da je ranjiva.I zbog te svoje ranjivosti može svašta da utripuje, pa čak i da napravi pogrešan potez, a da potom shvati da je pogrešila.


Jao božana i muškarci su ranjivi, samo to nerado priznaju.
Muškarci i žene imaju jednu zajedničku osobinu: LJUDI SU SA EMOCIJAMA!

(odgovor članu božana)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Impotencija ruši samopouzdanje i muškarcu...
9.6.2009 9:32:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: guppy RR


već vidim kako me neko stavlja u zbirku citata user posted image user posted image



to ću zadovoljstvo pružiti drugima .... ja sam se samo odlicno nasmijala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...i zato volim našu RRuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Impotencija ruši samopouzdanje i muškarcu...
9.6.2009 9:34:02   
Modessty

IZVORNA PORUKA: guppy RR

tačno tako

možda da se vratimo na temu... ovo govori o osećanjima partnera kad jednom od njih ne ide ...




Nama se desilo samo jednom. U stvari čak nije bio problem u "dizanju", već više u samoj akciji. Sve je tog dana nekako išlo "na silu". Sve je bilo s ciljem - danas je po proračunu dr ovulacija, pa mora sad ili nikad! user posted image Posle par minuta smo odustali i jednostavno uživali u zajedničkom popodnevu uz film i čokoladu.user posted image
Nisam imala "crne misli" jer sam razumela da nismo ni on ni ja roboti - pa ajde sad pritisni dugme i radi. user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Impotencija ruši samopouzdanje i muškarcu...
9.6.2009 9:35:05   
Sneža
IZVORNA PORUKA: guppy RR


već vidim kako me neko stavlja u zbirku citata user posted image user posted image


Sad je in da citiramo same sebe u najboljim citatimauser posted image
Tasho...user posted image


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Impotencija ruši samopouzdanje i muškarcu...
9.6.2009 9:36:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Sneža

IZVORNA PORUKA: Zille

Ovde svi pricaju o impotenciji muskarca, a moze li se pricati i o impotenciji zenauser posted image Recimo zena ima zelju, par krece u akciju ali je zena suva! Sta onda, sta o tome misle muskarci, da li njima to rusi libido?

Malo liznu da se podmaze i hajde u akcijuuser posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jasno, ali sta oni tada misle?
Debeo sam, ja nju ne privlacim, vara meuser posted image

Mene interesuje sta oni misle o tome

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Impotencija ruši samopouzdanje i muškarcu...
9.6.2009 9:38:53   
guppy RR
i mene interesuje user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Impotencija ruši samopouzdanje i muškarcu...
9.6.2009 9:40:00   
guppy RR
... da nastavim...

u teoriji mislim da ako muškarcu ne ide, žena se nasekira da nije dovoljno (bilo šta)
a kad je žena tako suva, opet se ona sekira što joj sad ne ide, zašto je suva...
govorim o "glasnom" i "očiglednom sekiranju

muškarci se sekiraju više u sebi i brinu ...
jadničci naši user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Impotencija ruši samopouzdanje i muškarcu...
9.6.2009 9:40:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Modessty


IZVORNA PORUKA: guppy RR

tačno tako

možda da se vratimo na temu... ovo govori o osećanjima partnera kad jednom od njih ne ide ...




Nama se desilo samo jednom. U stvari čak nije bio problem u "dizanju", već više u samoj akciji. Sve je tog dana nekako išlo "na silu". Sve je bilo s ciljem - danas je po proračunu dr ovulacija, pa mora sad ili nikad! user posted image Posle par minuta smo odustali i jednostavno uživali u zajedničkom popodnevu uz film i čokoladu.user posted image
Nisam imala "crne misli" jer sam razumela da nismo ni on ni ja roboti - pa ajde sad pritisni dugme i radi. user posted image


Eto, to je ono što sam ja pitala u onoj temi Tajmirani odnos. user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Impotencija ruši samopouzdanje i muškarcu...
9.6.2009 9:41:06   
Sneža
neka danas svaka ispita detaljno svog mm,pa cemo sutra izvesti zakljucakuser posted image
A aproro tajmiranog odnosa,mrzim to!!!Nikad mi ne bude lepo.


< Poruku je uredio Sneža -- 9.6.2009 9:42:33 >


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Impotencija ruši samopouzdanje i muškarcu...
9.6.2009 9:42:11   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Eto, to je ono što sam ja pitala u onoj temi Tajmirani odnos. user posted image


Imamo i tu temu?! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Impotencija ruši samopouzdanje i muškarcu...
9.6.2009 9:44:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Modessty


IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Eto, to je ono što sam ja pitala u onoj temi Tajmirani odnos. user posted image


Imamo i tu temu?! user posted image user posted image user posted image


mhm. Evo KLIK

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Impotencija ruši samopouzdanje i muškarcu...
9.6.2009 9:44:36   
DACA/MACA
naravno , da nije svejedno kada zakaze muskarac.Ali ako cu ja svog muskarca da omalovazavam,ismevam zbog toga sto se desilo ,trebalo bi da se zapitam pa da li hocu da se to resi ili taj problem produbi.Naravno treba napraviti razliku izmadju impotencije<sto je vec problem ali resiv> i trenutnog hajde da kazemo ne dizanjauser posted image .Desavalo se to i Mister No~u pa sta kome nije.Stres,nerviranje,trenutno nezadovoljstvo,novac,problem toliko toga utice na coveka,pa zivi smo ljudi negde to mora da se reflektuje.Priznajem i ja u pocetku budem malo besna sto kaze Vucko ba nije problem u meni ja sve radim,ali znam da je mom partneru jos teze,znate koliko to njih ubija.Tako da ja i mister no posle toga,malo procaskamo,ismejemo se ne njegovom vec nasem aj da kazemo neuspehu i odlozimo sastanak za sat ,dva.A posle kao preporodjen.Zakljucak bi bio: razgovor i razumevanje resava svaki problem a ne ovaj mali problemcic.Pozdrav

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Impotencija ruši samopouzdanje i muškarcu...
9.6.2009 9:45:59   
2002m
IZVORNA PORUKA: Modessty


IZVORNA PORUKA: guppy RR

tačno tako

možda da se vratimo na temu... ovo govori o osećanjima partnera kad jednom od njih ne ide ...




Nama se desilo samo jednom. U stvari čak nije bio problem u "dizanju", već više u samoj akciji. Sve je tog dana nekako išlo "na silu". Sve je bilo s ciljem - danas je po proračunu dr ovulacija, pa mora sad ili nikad! user posted image Posle par minuta smo odustali i jednostavno uživali u zajedničkom popodnevu uz film i čokoladu.user posted image
Nisam imala "crne misli" jer sam razumela da nismo ni on ni ja roboti - pa ajde sad pritisni dugme i radi. user posted image
Isto se i nama desiko kada sam bila na klomifenu, treba spojiti 4,5 dana svaki dan i zadnji dan corakuser posted image user posted image user posted image user posted image nece pa nece

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Impotencija ruši samopouzdanje i muškarcu...
9.6.2009 9:46:10   
guppy RR
Baš volim kad ovako dobijemo mišljenje oba partnera na forumu.
Hvala ti DACOMACO

(odgovor članu DACA/MACA)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Impotencija ruši samopouzdanje i muškarcu...
9.6.2009 9:48:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: DACA/MACA

nStres,nerviranje,trenutno nezadovoljstvo,novac,problem toliko toga utice na coveka,pa zivi smo ljudi negde to mora da se reflektuje.


stres je mislim osnovni faktor trenutnog nedizanja ili onog kod zene "boli me glava"...ipak mislimo na hiljadu stvari...kako ce se nesto rijesiti, zasto nesto nismo napravili ...i onda sa svom frkom u krevet .... pa negdje mora riknuti

(odgovor članu DACA/MACA)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Impotencija ruši samopouzdanje i muškarcu...
9.6.2009 9:49:05   
Tara
Desilo se jednom....Ali smo bili mnogo pijani tako da smo nakon "pokusaja"
odmah zaspali......A ujutru ,nisam ni stigla da se nerviram ,jer smo nadoknadili...user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Impotencija ruši samopouzdanje i muškarcu...
9.6.2009 9:58:47   
2002m
IZVORNA PORUKA: Tara

Desilo se jednom....Ali smo bili mnogo pijani tako da smo nakon "pokusaja"
odmah zaspali......A ujutru ,nisam ni stigla da se nerviram ,jer smo nadoknadili...user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Impotencija ruši samopouzdanje i muškarcu...
9.6.2009 9:59:29   
Modessty

IZVORNA PORUKA: 2002m

Isto se i nama desiko kada sam bila na klomifenu, treba spojiti 4,5 dana svaki dan i zadnji dan corakuser posted image user posted image user posted image user posted image nece pa nece



user posted image user posted image
ma nakon nekoliko dana mućkanja bez prestanka ni meni više nije bilo do sexa user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here