|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 26 [27] 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi glas Srbije
20.1.2013 22:58:32   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: madre

sada sam sigurna da mirna pobedjujeuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Prvi glas Srbije
20.1.2013 23:00:49   
jovicaa
nervira me sto su mirnu stavili u drugi plan bad produkcija... ali moj favorit i dalje mirnauser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Prvi glas Srbije
20.1.2013 23:00:50   
17 joka
sad ce biti gustouser posted image

ali Mirnauser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Prvi glas Srbije
20.1.2013 23:16:43   
MarijaBg
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Prvi glas Srbije
20.1.2013 23:17:24   
17 joka
TOOOOOOOOOOOOOOOuser posted image user posted image

vredelo je navijati za Saruuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Prvi glas Srbije
20.1.2013 23:20:06   
MarijaBg
Vlado kralj, komentar bas po mom ukusu: fale samo Zoki i Saska user posted image

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Prvi glas Srbije
20.1.2013 23:27:05   
17 joka
Ja jos nisam prebolela njegovo ispadanje iz takmicenje!

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Prvi glas Srbije
20.1.2013 23:38:27   
17 joka
user posted image user posted image user posted image

Fenomenalno jako sam srecnauser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Prvi glas Srbije
20.1.2013 23:40:17   
MarijaBg
Me happy user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Prvi glas Srbije
20.1.2013 23:41:42   
Anoniman
Me touser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MarijaBg)
  Direktna veza do poruke: 660
   RE: Prvi glas Srbije
21.1.2013 0:24:31   
pocahontas
ja sam toliko navijala da se sad osecam kao da sam ja pobedila!! svaka joj cast!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Prvi glas Srbije
21.1.2013 1:02:54   
jovicaa

IZVORNA PORUKA: MarijaBg

Vlado kralj, komentar bas po mom ukusu: fale samo Zoki i Saska user posted image

da slazem se...

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Prvi glas Srbije
21.1.2013 8:20:02   
Verolina
Meni se nije svidelo to sto je promenjena odluka o odlucivanju pobednika pred samo finale. To je trebalo da promene za iducu sezonu, a ne emisiju pred finale. Ako je prosle godine glasala publika, i ove godine ustanovljeno to pravilo, ne razumem odakle nekome drskost da to menja.
Sve tri su bile fantasticne, ali Sara je sinoc bila genijalna. O tu devojku ce se menadzeri otimati.
Pesma koja je mene oduvala je Nevenino izvodjenje Lane del Rej. Mada, meni se ona scena sa andjelima uopste nije dopadala. Ali za pesmuuser posted image I ja sam znala da ce Mirna pobediti onog momenta kada oni ovo Nevenino izvodjenje prihvatise sa mlakim facama, a sve je bilo , samo mlako ne. I nije mi se dopalo Mirninino izvodjenje Tine Tarner i to ne akcenatski (jer je u ovoj emisiji sto se toga tice bila odlicna). Mislim da Tinu niko sem Saske u ovom finalu ne bi znao otpevati kako treba.
No dobro, cestitke i na 100000 evrauser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Prvi glas Srbije
21.1.2013 9:01:35   
Anck Su Nmaun
Hvala bogu da ziri glasa...pa je prava pobedila user posted image Mirna svaka cast!

Saska je nepravedno izbacena..od strane publike..inace je trebala biti u toj trojci!

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Prvi glas Srbije
21.1.2013 9:19:16   
isidora88
Nisam pratila celu emisiju,pa ako neko moze da kaze koja je poenta sms glasanja ako je ziri odlucivao.i da napomenem ja nisam glasalauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Prvi glas Srbije
21.1.2013 9:30:32   
tanjica85
i meni je Saška nepravedno izbačena. Sara mi je super za scenu i njen nastup mi je uvek zanimljiv, ali pevanje i nije baš. nevena je slatka, ali nije harizmatična. Mirna ima glasčinu.

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Prvi glas Srbije
21.1.2013 9:30:34   
boba 11
I prosle godine je publika glasala sve do finala.Na kraju je ziri odlucio izmedju dvoje kao i ove godine ,nista nije menjano.Gledala sam ih i proslu sezonuuser posted image
BTW bravo za izbor-jako sam se radovala kad je draga Sarita ispala,a Aleksandra bila ljuta na glasaceuser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Prvi glas Srbije
21.1.2013 9:41:51   
Verolina
IZVORNA PORUKA: boba 11

I prosle godine je publika glasala sve do finala.Na kraju je ziri odlucio izmedju dvoje kao i ove godine ,nista nije menjano.Gledala sam ih i proslu sezonuuser posted image
BTW bravo za izbor-jako sam se radovala kad je draga Sarita ispala,a Aleksandra bila ljuta na glasaceuser posted image

Ovo uopste nije tacno! Ti nisi dobro videla. Pogledaj ponovo snimak od prosle godine, ako mi ne verujes na rec.Publika je prosle godine izglasala Davora. Ziri nije imao apsolutno nikakve veze sa tim, jer da je imao, pobedio bi Igor. Takodje, da je publika glasala ove godine, skoro sam pa sigurna da bi pobedila Nevena. Ko je pobedio, pobedio je, nebitno, ali meni nije jasno kako je moguce da neko pred kraj sezone menja pravila? To mu dodje isto kao kad bi u oktobarskom ispitnom roku neko resio da ti treba jos jedan dodatni ispit za uslovuser posted image Bezveze.
Ja se nisam radovala kad je Sara ispala, jer ona ima ono sto pleni, a sto Mirni podosta fali, a o Neveni da ne pricam. Sara je jedina uz koju se nikada ne zeva. No dobro, to je moje misljenje.

< Poruku je uredio Verolina -- 21.1.2013 9:42:52 >


_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Prvi glas Srbije
21.1.2013 10:07:18   
tanjica85
Slažem se za Saru, ali ne može se baš pohvaliti vokalnim sposobnostima. svi sad treba pametno da iskoriste šansu koja im se pruža, sad je njihovih 5 min.
što se tiče Sare, ja bih jedino za njen koncert platila kartu jer je VULKAN na sceni, ostale su mi njanjave kao Jelena Tomašević i sl. mada imaju dobar glas. sve u svemu, nadam se da će ta deca zaista nešto i dobiti i iskoristiti, samo da ne bude kao sa Davorom...
Gde je on i šta radi? nastupa po BG klubovima pevajući cigu ligu ligu li.... gde mu je album, za godinu dana dali su mu samo jednu pesmu, bez promocije, bez ičega.... bezobrazluk

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Prvi glas Srbije
21.1.2013 10:16:38   
Anck Su Nmaun
Daa glasanje je prsle god bilo drugacije, publika je birala pobednika,srecom pa ove godine nije bilo tako inace bi Nevena pobedila

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Prvi glas Srbije
21.1.2013 14:37:59   
mtajcica83
Mirni svaka cast, od njih tri finalistkinje sinoc je bila stvarno najbolja...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Prvi glas Srbije
21.1.2013 16:25:18   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Daa glasanje je prsle god bilo drugacije, publika je birala pobednika,srecom pa ove godine nije bilo tako inace bi Nevena pobedila

Ne srecom, nego nesrecom po ovu nasu jadnu zemlju i njen sistem. Zar je bitnije sta kazu tri coveka od citave nacije? Meni nije.
Ja sam zato da se raja treba ispostovati. Raja je jednom bacila Mirnu u duel, naredna tri puta je glat prosla. Nema tu tate, mame i potplacivanja. Ili im se svidjas ili ne. Za mene je samo siroka narodna masa merodavna i pokazalo se da nikada nije pogresila (pa cak ni kad je Boris bio u pitanju, a i Sanja, jer su oni zaista talentovani, samo se to dugo krilo u njima).
Ovo sto su uradili je sramota. A znate li zasto je Zoki ispao u duelu? Zato sto je vec bio skovan plan o ucescu Nevene, Mirne i Sare kao sexy tria na Beosongu, naravno sa kompozitorom Vladom i tekstopiscem Maretom. I sad mozete da pogadjate ko ce pobediti na tom Beosongu u najaviuser posted image Nije nas najdrazi ziri lud....ali bezobrazan jeste.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Prvi glas Srbije
21.1.2013 16:51:01   
vikiveki
user posted image za Mirnu

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Prvi glas Srbije
21.1.2013 16:55:44   
mamamikka
ko gubi, taj ima pravo da se ljuti... po meni sasvim zaslužena pobeda, sve tri su bile super na svoj način, a verovatno da nije izbačena od strane publike pobedila bi Sara, ovako je Mirna i baš me raduje!

_____________________________

Aleksa, 13.10.2008.
David, 29.07.2011.
Mamine sreće najveće!

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Prvi glas Srbije
21.1.2013 17:00:46   
branki*
eto,meni nevena bila najsimpaticnijauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mamamikka)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 26 [27] 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 26 [27] 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here