|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi glas Srbije
14.11.2011 9:04:27   
hanka
Darija ili Ana Perisic su moji favoriti

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Prvi glas Srbije
14.11.2011 9:14:14   
maca821
Meni je zao sto je ispala Tatjana, ima odlican glas.

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Prvi glas Srbije
14.11.2011 9:22:03   
hanka
Meni ide na zivce,ne znam zastouser posted image

(odgovor članu maca821)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Prvi glas Srbije
17.11.2011 8:44:32   
vesnam
Ja bi baš volela da Darija pobedi, tako mi nekako sva slatka, a ima extra glas.
Kontam da su u prošloj emisiji ispali baš dobri vokali, i jedna i druga devojka su bolje pevale od ona dva lika, jedino mislim da Tatjana nije izabrala dobru pesmu.

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Prvi glas Srbije
19.11.2011 23:27:29   
Anoniman
E ako opet prođe ovaj Dušan razbiću TV user posted image Mislim ok on peva, ali za Zvezde Granda!

.... I eto malo pravde user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio n i n a -- 19.11.2011 23:34:31 >

(odgovor članu vesnam)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Prvi glas Srbije
20.11.2011 13:01:46   
lanajelena
Jao zaboravila sam da gledam,sta je bilo sinoc,ko je ispaouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Prvi glas Srbije
20.11.2011 13:05:31   
limunada
Dusan je ispao user posted image moj favorit je Aleksandra Dabic

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Prvi glas Srbije
21.11.2011 16:12:30   
maca821
Ja navijam za Dariju, devojka mi je nekako simpaticna i ima super glas, kako je dobro izvela Show must go on, pesma je bas teska, svaka cast.

_____________________________

Umesto što bih davala sebi razloge zbog kojih ne mogu,dajem sebi sve moguće razloge zbog kojih MOGU…


(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Prvi glas Srbije
27.11.2011 9:30:51   
vesnam
E a što je Darija otpevala Vesnu Zmijanac user posted image  Mislim, super je otpevala, ali to nikako nije ona, meni bilo smešno. Ispala nam Ana user posted image  

(odgovor članu maca821)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Prvi glas Srbije
27.11.2011 10:51:32   
Anoniman
Ja ne znam čemu toliko kritike na Darjinu pesmu user posted image Iskreno, i ja sam se iznenadila, ali deset puta bolje mi je otpevala Vesnu, nego Filip Miroslava... A na nju sasuše drvlje i kamenje, a ovog nahvališe user posted image
Ja sam bila za to da ovaj put ispadne Davor.... Tako mi deluje sve nešto proračunato... Od toliko više devojaka u finalu, svelo se na 3-3... Pa da su momci bili toliko bolji valjda bi ih bilo više...
Ana je super pevač, mene je nekako iritirala kao osoba, pa sam u duelu navijala za Aleksandru, ali mislim da je u duelu zaista trebao biti Davor. Lepo je Vlado rekao: publiko, sledeći put pojačajte TV i operite uši user posted image

(odgovor članu vesnam)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Prvi glas Srbije
27.11.2011 18:09:18   
Alexis79
Ana je bila moj favorit i bas mi je zao sto je ispala.user posted image

Svi su mi nekao drugi ok ,osim onog Igora koji sve peva isto kao da se usr*o.Totalno dosadno i bezlicno stvorenje.


_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Prvi glas Srbije
27.11.2011 20:50:06   
AndreaK

IZVORNA PORUKA: Alexis79

Ana je bila moj favorit i bas mi je zao sto je ispala.user posted image

Svi su mi nekao drugi ok ,osim onog Igora koji sve peva isto kao da se usr*o.Totalno dosadno i bezlicno stvorenje.



u potpunosti se slazem sa napisanim. Ana je jedna od boljih, Filip me je par puta pozitivno iznenadio...Darija je fantasticna, Davor je ok...ostali, sto se mene tice, mogu da ispadnu.
Adrijana je bila moj favorit dok nije ispala...

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Prvi glas Srbije
27.11.2011 22:14:50   
Biserce
Meni je Darija favorit, ali imam neki osecaj da guraju momke da jedan pobedi, a svi su bljak...

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Prvi glas Srbije
27.11.2011 22:20:36   
jovicaa
a sta mislite o onoj plavusi ne znam kako se zove, u finalu je, boze kako mi je ljigava user posted image ana je sto puta bolje pevala od nje

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Biserce)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Prvi glas Srbije
27.11.2011 23:26:10   
Anoniman
Nevena se zove, i ona je, pored Ane, moj favorit! Pošto Ane na moju veeeeeeeeeeeeeliku žalost više nema u finalu, Nevena je postala apsolutni favorit.
A ova Dobrićka, jel tako beše, što je juče pobedila Anu... riba mi je user posted image user posted image user posted image user posted image peva extra, zaista ne smem da grešim dušu, ali ne može bre Prvom glasu Srbije da viri podsuknja ispod suknje! user posted image

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Prvi glas Srbije
27.11.2011 23:31:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Alexis79




A ova mi je etalon za glupost.Ima tek 17 godina i pazite joj na recnik i ponasanje.
KLIK


hahahahaahahahahahhahahaahhahahaha

(odgovor članu Alexis79)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Prvi glas Srbije
29.11.2011 22:24:06   
soni
ana mi je slatka i bas ima harizmu, ali ostali su mi bili bolji u predhodnim vecerima, sada u ovom sto jeispala bila mi je bas ok..

nista specijalno mi nije ni igor, nekako mi je bezlican i njega guraju

u sustini svi super pevaju i svaka cast

ja navijam za filipa..user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Prvi glas Srbije
30.11.2011 12:28:48   
boba 11
darija mi je favorit od starta a nablatise je bzvz verovatno sto se vise blizi kraj svi imaju vecu tremu.
Nevena ok peva svidja mi se glas ali me izludjuje sto krivi usta kao slogiranauser posted image

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Prvi glas Srbije
30.11.2011 18:26:54   
maca821
Meni je Nevena antipatična.

_____________________________

Umesto što bih davala sebi razloge zbog kojih ne mogu,dajem sebi sve moguće razloge zbog kojih MOGU…


(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Prvi glas Srbije
30.11.2011 21:25:31   
gagana83
IZVORNA PORUKA: n i n a

Ja ne znam čemu toliko kritike na Darjinu pesmu user posted image Iskreno, i ja sam se iznenadila, ali deset puta bolje mi je otpevala Vesnu, nego Filip Miroslava... A na nju sasuše drvlje i kamenje, a ovog nahvališe user posted image
Ja sam bila za to da ovaj put ispadne Davor.... Tako mi deluje sve nešto proračunato... Od toliko više devojaka u finalu, svelo se na 3-3... Pa da su momci bili toliko bolji valjda bi ih bilo više...
Ana je super pevač, mene je nekako iritirala kao osoba, pa sam u duelu navijala za Aleksandru, ali mislim da je u duelu zaista trebao biti Davor. Lepo je Vlado rekao: publiko, sledeći put pojačajte TV i operite uši user posted image


Meni je Darija favorit ali mi se nije nikako svidelo kako je pevala u zadnjoj emisiji. A Filip mi je bio ok.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Prvi glas Srbije
30.11.2011 23:19:43   
Capa
Moj je favorit definitivno Aleksandra, jer je njaviše različitih žanrova pevala i sve suuuper peva user posted image Mada, bilo mi je krivo kada je Ana ispala, jer su mi se njih dve najviše dopale, a baš su one bile u duelu...
A što se Darije tiče, mene ona ovako nekkao iritira... ali, dobro, to je samo moje mišljenje.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Prvi glas Srbije
30.11.2011 23:23:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Capa


A što se Darije tiče, mene ona ovako nekkao iritira... ali, dobro, to je samo moje mišljenje.


Joj i mene. Dođe mi kanal da prebacim kada je vidim. Baš sam se iznenadila kada sam videla koliko žena ovde je gotivi.

(odgovor članu Capa)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: Prvi glas Srbije
30.11.2011 23:28:56   
Capa
Pa, dobro, svi smo mi različiti. Meni su, npr, Aleksandra i Ana baš slatke i pozitivne, ali opet sigurno ima nekih devojaka kojima su one iritantne...........................

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Prvi glas Srbije
30.11.2011 23:36:45   
mirjanica
Meni je Nevena totalni simpatichnic! lepo peva i skroz je slatka!

_____________________________

Niko kao Bane... 30.7.2011. - 9.05.

(odgovor članu Capa)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Prvi glas Srbije
30.11.2011 23:39:00   
Anoniman
Meni je Aleksandra iritantna user posted image Virila joj je podsuknja ispod suknje u jednoj emisiji, i tu je za mene ugasila karijeru. user posted image

(odgovor članu Capa)
  Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

IME
mara31

Koje je ima najlepse:

Vanja (18%)

Anja (35%)

Iva (48%)


Ukupan broj glasova: 220

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here