|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi glas Srbije
30.11.2011 23:42:42   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: boba 11

darija mi je favorit od starta a nablatise je bzvz verovatno sto se vise blizi kraj svi imaju vecu tremu.
Nevena ok peva svidja mi se glas ali me izludjuje sto krivi usta kao slogiranauser posted image


Mm i ja ne gledamo u tv kad je ona na redu jer ne možemo da podnesemo to krivljenje usta, grozno nam jeuser posted image

(odgovor članu boba 11)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Prvi glas Srbije
30.11.2011 23:49:11   
Capa
Ljudi, kako mi komentarišemo,,,, a možda Nevena, devojka, stvarno ima neki defekt pa tako drži usta...
A što se tiče Aleksandre i podsuknje, nisam ni primetila to, jer uglavnom slušam tu emisiju, Kaća i ja smo tada "u diskoteci", tj.đuskamo z njihovo pevanje user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Prvi glas Srbije
30.11.2011 23:51:50   
Anoniman
Capa, i ja sam tako u početku mislila, a onda je, kad su ih podelili u one tri grupe, prestala to da radi, tek ponekad joj se omkane, što znači da joj je neko verovatno skrenuo pažnju i da je uspela donekle to da korigujeuser posted image

(odgovor članu Capa)
  Direktna veza do poruke: 78
   RE: Prvi glas Srbije
30.11.2011 23:54:10   
Capa
Moguće da to radi nesvesno... Iskreno, nisam baš toliko obraćala pažnju na to.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Prvi glas Srbije
1.12.2011 9:52:32   
Anoniman
Iskreno, gledala sam serijal od prve emisije, i onda kad su bili podeljeni u grupe, uopšte nisam razumela sistem eliminacija user posted image Recimo kod Lene je prošao onaj mali kovrdžavi (totalni antitalenat za pevanje) i duuuugo su ga gurali, a bila je jedna plava devojka, ekstra glas, koja je odmah eliminisana. Ja ih zaista slabo zagledam (oko, usta, podsuknja) ja ih samo slušam (dugo godina se bavila muzikom) i po tome cenim ko mi je favorit... I u toj Vladinoj grupi gde je bila baš Ana bio je jedan ćelavi lik-ekstra pevač, i on nije prošao....

Prvo sam mislila da je emisija pop-rock karaktera (kao kod Hrvata), ali se ispostavilo da pevaju i narodnu, tačnije-bolju prođu su imali Džejovi, Dženani, Ćane, nego Pavaroti, arije, strane pesme na drugim jezicima (osim engleskom) user posted image Ni to ne kontam...Ajd dobro, sad traže od svih njih da se uklope u sve te izabrane žanrove-mnogima leži samo to što privatno vole da slušaju, eto Filip lepo peva, ali Miroslava je oskrnavio i ja sam to čula-gadan falš pri prvom refrenu itd.... Davor je prava komercijala, Nevena ima potencijala, ali bira bezvezne pesme, Aleksandra se ubedljivo najbolje snalazi glasovno u svim žanrovima, Darja je odlična za soul, jazz, blues... Igor peva po subotičkim svadbama, rođendanima, žurkama-slušala ga par puta, mmmm onakooo-nit' smrdi nit' miriše. Eto moje skromno mišljenje user posted image

(odgovor članu Capa)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Prvi glas Srbije
1.12.2011 10:00:27   
Anoniman
Nina, ja mislim da se tu ne gleda samo glas, nego i sa kim i kako moze da se saradjuje kasnije. A u eliminacijama je jako tesko suditi, zamisli da ih ti cujes onako gomilu, nama je prikazano samo najzanimljivije.

Meni je pre Darija bila ok, a sada me nervira. Ne volim ljude koji se zahvaljuju od srca i stalno drze ruku na grudima (pa necu valjda da se zahalim iz dup*ta). I stalno nesto cmizdri i prenemaze se, matora kobila. Daj odrasti ili se ne foliraj, sta god da je. Svidja mi se njen glas, ali bilo mi je prijatnije da je slusam pre finala. Meni se najvise dopada kako se snalazi Aleksandrai i njen glas mi bas prija, a favorit mi je mala Nevena, iako mi vise prija Aleksandrin glas.

Da nije trudnoce ne bih ni gledala. Mi Tv ne palimo danima, eto sta dokolica uradi coveku user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: Prvi glas Srbije
1.12.2011 10:04:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MaliMis

I stalno nesto cmizdri i prenemaze se, matora kobila.


Jao Mišu user posted image , pa ona ima samo 25 godina!!! Šta sam onda ja?! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Prvi glas Srbije
1.12.2011 10:06:35   
Snelle
I mene nervira Nevenino krivljenje usta, ali joj je glas fenomenalan. I ima definitivno "najtopliju" boju glasa. Darija mi se ranije jako sviđala, ali što reče Miš smara me to prenemaganje i plakanje svaki čas. Nekako ne povezujem to sa njenim karakterom i izgledom. I počela je opasno da preteruje sa trilerima pri pevanju, što meni lično jako smeta. Ok je tu i tamo ubaciti triler, ali ona je premašila granicu dobrog ukusa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Prvi glas Srbije
1.12.2011 10:08:36   
slavica.
Potpuno se slazem,i meni je Darija bila simpaticna,a sada mi je taaaako pateticna! Samo nesto place,i samo prica kako je njoj i njenoj porodici bilo tesko,i "oni znaju sta su sve preziveli"... Ma daj,ne hvataj na patetiku! Ovo je show,i tako se i ponasaj! I meni je Nevena najsimpaticnija. Imala sam i drugih favorita,ali su jedno po jedno poceli da me nerviraju...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Prvi glas Srbije
1.12.2011 10:11:29   
boba 11
ok darija preteruje sa plakanjem al posto sam i ja tako laka na suzama da se tako izrazim znam da je to jace od coveka -ja kad mi se place placem ne mogu da se suzdrzim pa joj to ne uzimam kao nesto lose a svidja mi se kako peva .
Naravno svi imamo pravo na svoje misljenje i nikom ne uzimam to za lose nadam se da ni vi meni ne zamerateuser posted image

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Prvi glas Srbije
1.12.2011 10:11:37   
Anoniman
Meni je Aleksandra naj naj user posted image eto od silne filozofije da se izjasnim user posted image

(odgovor članu slavica.)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Prvi glas Srbije
1.12.2011 10:13:51   
Anoniman
Ja nisam primetila da Nevena krivi usta user posted image Znam da je Darija ranije krivila usta bas na jednu stranu, ali mislim da je i ona prestala sa tim. Mada sam ja do sada vise slusal nego gledala.

Nina, mislim da je matora da tako dozivljava situaciju u kojoj je. Ja sam onad starica, ja imam 35.

joj i mene nervira to sta je sve prezivela, kao da drugi nisu. foliraza.

(odgovor članu slavica.)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: Prvi glas Srbije
4.12.2011 20:57:49   
boba 11
Eto ode nam Darija ali priznajem bas je zabrljacila ove dve pesme-narodnjake.
Cak mislim da su joj namerno dali da peva ono sto joj ne lezi da je se reseuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Prvi glas Srbije
4.12.2011 21:13:36   
Pesic
Darija i Ana su mi bili favoriti, a od ovih preostalih Aleksandra....imam neki predosećaj da će neko od muških takmičara pobediti, a ni jedan mi se ne sviđa. Potpuno su mi bezlični i bez nekog posebnog utiska...Ženski vokali su ubedljivo dominirali i vizuelno i glasom..

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Prvi glas Srbije
4.12.2011 21:18:27   
Biksi79
Po meni je dosta kvalitetnih glasova ispalo,Daria mi je bila ok  i dobro peva ali joj ovaj zanr uopste ne lezi i zasluzeno je ispala ove nedelje ali dobro imace oni jos prilika  da izgrade karijere pa ko se kako snadje.
Favorit  mi je Aleksandra nisam je nesto zapazila u pocetku ali stvarno iz nedelje u nedelju je sve bolja i prija mi da je slusam, i deluje bas ok devojka.

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Prvi glas Srbije
4.12.2011 21:32:53   
Alexis79
Meni je moj favorit nepravedno ispao user posted image (Ana Perisic) i sad navijam za Aleksandru jer mi je iz emisije u emisiju sve bolja i bolja.
Darija mi se svidela na pocetku ,ali kasnije je  pala u mojim ocima.I sto se tice pevanja i ponasanja.
Ona plava sto je ostala mi je onako bljakasta
Opet cu reci da mi je zesci smarac onaj Igor ,dajte mu bre neku brzu pesmu pa vidite kako covek ne zna da peva.
Kao mrtvo puvalo je.
Onaj iz Kladova je harizmatican ali ne peva nista posebno ,a onaj mali Filip valjda mi peva ok ali mi se nesto ne dopada

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Biksi79)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Prvi glas Srbije
4.12.2011 21:43:04   
boba 11
Ma taj Filip je sav pun sebe a nije ni neki extra pevac -peva dobro samo neke zanrove a meni se mloooogouser posted image svidja kako ''peva'' Darko user posted image user posted image user posted image ustvari ne znam dal se tako zove ali prvi je za glasanje valda je tako ili sluser posted image Ma bitno da on dobro ''peva'' a kako se zove nije ni vaznouser posted image user posted image

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Prvi glas Srbije
4.12.2011 21:44:28   
Alexis79
To je ovaj iz Kladova i mislim da se zove Davor/Damir tako nesto

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Prvi glas Srbije
4.12.2011 21:48:59   
boba 11
Ma da Davor nisam se setila odmah al sto pevaaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Prvi glas Srbije
4.12.2011 21:50:12   
boba 11
Ma salim se naravno dobro izgleda simpa je al on je pilence za mene a i devojcica mu je slatkauser posted image .I naravno ima dobar glas

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Prvi glas Srbije
4.12.2011 22:01:21   
Anoniman
JUPI! Ode Darija!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu boba 11)
  Direktna veza do poruke: 96
   RE: Prvi glas Srbije
4.12.2011 22:05:35   
boba 11
Ma meni je zao svih njih svi dobro pevaju i mogu da zamislim koja im je frka sad kad su pocetnici na tv-uuser posted image .
Ja ne bih usta mogla da otvorim

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Prvi glas Srbije
6.12.2011 19:37:51   
vikiveki
Meni je Darija od početka bila favorit..i jako mi je žao što su je izbacili jer se na njenom slučaju videlo koliko je žiri bio pristrasan i više naklonjen nekima, a nju su u zadnje dve tri emisije toliko blatili da je to počelo da utiče i na publiku...a da ne govorim o tome kakve pesme dobijaju da pevaju, toliko sam se razočarala i rekla sam sama sebi da više neću ni gledatiuser posted image

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Prvi glas Srbije
10.12.2011 22:23:05   
hanka
Ove reklame me izludjuju user posted image

Od pcetka Darija je bila moj favorit ali u poslednje tri je bila kad moram da kazem bljak
Od ostalih Filip mi je ok i Davor.Nevena je sva slatka i ne peva lose sad me je i iznenadila ali me nervira to krivljenje


a da zaboravila sam Aleksandru meni je ona bila najbolja kad se prvi put pojavila sa onim narodnjakom.Tad sam prvi put cula i pesmu a njoj je legla wow

< Poruku je uredio hanka -- 10.12.2011 22:27:34 >

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Prvi glas Srbije
10.12.2011 22:24:34   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Tash

JUPI! Ode Darija!!!! user posted image user posted image user posted image


Nisam pratila baš sve ali ona mi je bljaaaaaak user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here