|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Muskarac rodio dete
26.11.2011 22:56:27   
jovicaa
Opet mislim slicno - njihove materice, njihova stvar sta ce da rade sa njima. I ako ce da lepo vole i cuvaju ovo dete, nek su svo troje zivi i zdravi sto se mene tice.

bravo vuko! skroz se slazem.
ovo se nekom gadi, a ide na liposukciju, ugradjuje silikone i sl... hm samo malcice kontradiktorno, ali tako je  to u nasoj srediniuser posted image


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Muskarac rodio dete
26.11.2011 23:11:36   
limunada
Majko mila sta ce jos da uradi ovaj narod user posted image
Dzaba sto se prerusila tj.operisala grudi kad je rodjena zensko,svakako se jadna namucila tako da nije to muskarac pravi iskusio a trebali bi i oni da probaju kako je to user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Muskarac rodio dete
26.11.2011 23:17:44   
madre
mogao je da ne rodi, pa da ostanu bez dece. izbegao bi osudjivanja, ali bi bio nesrecanuser posted image a on je ipak izabrao ovo prvo... tako da sto se mene tice, alal mu cufte, nece mi doci na slavuuser posted image tako da me se ne tice bas...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Muskarac rodio dete
26.11.2011 23:19:36   
Anoniman
Ja mislim da je njihova stvar dok je to u njihova 4 zida, a kad cela planeta bruji o tome to više nije njihova stvar. Naravno lepo je što je ta žena ipak rešila da rodi, jer to je ipak žena, džaba ima kratku kosu, brkove i muške pantalone.

(odgovor članu limunada)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Muskarac rodio dete
26.11.2011 23:22:40   
limunada

IZVORNA PORUKA: Pcelica Lena

Ja mislim da je njihova stvar dok je to u njihova 4 zida, a kad cela planeta bruji o tome to više nije njihova stvar. Naravno lepo je što je ta žena ipak rešila da rodi, jer to je ipak žena, džaba ima kratku kosu, brkove i muške pantalone.

potpisujem user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Muskarac rodio dete
26.11.2011 23:24:19   
jovicaa
da da vidite nisam razmilsljala o tome da je to ipak zena... dodjavola muskarci su opet pobedili i izvukli se!user posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Muskarac rodio dete
26.11.2011 23:30:09   
minavb

IZVORNA PORUKA: jovicaa

Opet mislim slicno - njihove materice, njihova stvar sta ce da rade sa njima. I ako ce da lepo vole i cuvaju ovo dete, nek su svo troje zivi i zdravi sto se mene tice.

bravo vuko! skroz se slazem.
ovo se nekom gadi, a ide na liposukciju, ugradjuje silikone i sl... hm samo malcice kontradiktorno, ali tako je  to u nasoj srediniuser posted image


user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Muskarac rodio dete
26.11.2011 23:31:06   
Anoniman
Kad sam čula za prvo mislila sam da je skroz promenila pol i to mi je bilo za poštovanje, a sad pošto vidim da ta žena nije promenila svoj pol, već samo izgled, to dodje nešto ko oni tranvestiti, to mi je bezveze, a ovako, što rekoste, ne dolaze mi na slavu, pa me briga, nego eto da potrošim neko slovo!

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Muskarac rodio dete
27.11.2011 0:17:51   
anuksunamun
da se covek rasplace od grozote ljudske razne...sodoma i gomorauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Muskarac rodio dete
27.11.2011 6:03:06   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Pcelica Lena

Ja mislim da je njihova stvar dok je to u njihova 4 zida, a kad cela planeta bruji o tome to više nije njihova stvar. Naravno lepo je što je ta žena ipak rešila da rodi, jer to je ipak žena, džaba ima kratku kosu, brkove i muške pantalone.


I sto je odsekla (*)(*). Ona je muskarac samo na papiru i to sto ima bradu. Mada neke zenske imaju i bradu... E koliko sam samo ja puta gledala moje seke i mastala da me je priroda malo manje podarila u tom predelu. Mozda zenska ne voli (*)(*)... Valjda nece moci da je strefi rak dojke... Ili samo salo izvade?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Muskarac rodio dete
27.11.2011 9:35:19   
Leki 77

Kamo lepe sreće da je ovo "ljudska grozota". Ko je kome učinio išta loše pa da zasluži ikakvu osudu?

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Muskarac rodio dete
27.11.2011 9:40:54   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: isidora88

odvratno,fuj,fujuser posted image
a meni je zao sto je medicina napredovala da omoguci ovakve grozoteuser posted image

isto mislim..bolestan um..user posted image

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Muskarac rodio dete
27.11.2011 10:49:52   
Olga75
mislim da dete treba da imaju svi koji ga zele , koji ga nece zlostavljati i muciti
to sto fotografije izgledaju neprirodno to je druga stvar
ali oni su zadovoljili prirodni nagon za razmnozavanjem , rasirili svoj genetski materijal i produzili vrstu
nije to ni dobro ni lose , to je prirodno


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Muskarac rodio dete
27.11.2011 11:05:46   
Anoniman
Ma i ja im želim sve najbolje i naravno, bolje da dete ima samo majku koja ga voli, nego oba rodilja koja ga maltretiraju! Taman posla, svaka žena treba da se ostvari i u tom pogledu, jer joj je to priroda namenila.
I da, ja je ne osudjujem, samo što je malo više user posted image user posted image , pomisao da sretneš zgodnog muškarca, odeš na romaničnu večeru, držite se za ruke, ljubite se, odete u hotel, i kad se skinete on, stavi plastičan k**** da bi ste vodili ljubav... Meni je to bljak, a njihov život, njihova stvar! Da opet ponovim nekog ko je reko "ne dolaze mi na slavu, ne tiče me se šta rade".

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Muskarac rodio dete
27.11.2011 11:08:52   
Vika
Možda ne stavi "plastičan" već su mu operacijom promenili vaginu u penis, a ostali materica i jajninici i ostala aparatura pa se porodio carskimuser posted image

Meni jeste neuobičajeno, ali ne osuđujem

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Muskarac rodio dete
27.11.2011 11:11:10   
Olga75
transrodne osobe ( oko je on - ona ) su meni enigma , jos uvek nisam shvatila poremecaj , rodjeni u telu jednog pola a imaju osecaj da su drugog pola ( ima kod nas jedna sad vec odrasla osoba rodjena kao zensko , imala zensko ime a sad mi kazu da se predstavlja muskim imenom , uvek je bila bas muskarasta
tragedija je kad ne osecas dobro u svom telu a kad se ne osecas dobro u svom polu to je katastrofa user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Muskarac rodio dete
27.11.2011 11:14:08   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Vika

Možda ne stavi "plastičan" već su mu operacijom promenili vaginu u penis, a ostali materica i jajninici i ostala aparatura pa se porodio carskimuser posted image

Meni jeste neuobičajeno, ali ne osuđujem

nema penis i porodila se prirodnim putem sa svo troje dece. :|

(odgovor članu Vika)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Muskarac rodio dete
27.11.2011 11:17:23   
Vika
U mom devojačkom kraju brat i sestra su imali taj problem i oboje promenili pol. Znala sam ih samo iz viđenja i delovali su srećnije kada su postali ono što im je nekom mističnom greškom prirode uskraćeno. Razgovarala sam sa svekrom o toj temi kao i o homoseksualnosti i on uvek svoje pacijente podstiče da se "otkriju" i budu što zaista jesu jer tada vode znatno ispunjeniji život. Da napomenem da je stara garda- 74 godine

Može se to nama sviđati ili ne, ali takvi ljudi postoje i oduvek su postojali i sigurno im nimalo nije lako

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Muskarac rodio dete
27.11.2011 11:20:31   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Olga RR
tragedija je kad ne osecas dobro u svom telu a kad se ne osecas dobro u svom polu to je katastrofa user posted image


ma ne osudjem ja njih. I mislim da sam pisala već, da se ona skroz pretvorila u muško, skinula bih kapu njenom činu. A ona hoće da bude muško, a ipak, da rodi dete. Ako si žensko, a imaš "urodjeni poremećaj" i želiš da budeš musko, pa budi muško, ali sasvim i obrnuto ako muško ima želju da bude žena nek bude žena ali stvarno. I nemam ništa protiv onda.

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Muskarac rodio dete
27.11.2011 11:24:52   
Olga75
ne kazem ja da ti osudjujes nego razmisljam na glas user posted image
mora da je to velika muka user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Muskarac rodio dete
27.11.2011 11:28:07   
Vika
Nama smeta koje kilo viška ili bubuljice ili loša frizura. Ne smem ni da zamislim šta bi bilo da mi smeta user posted image .
Sigurno bih se odlučila da napravim "alatku" i budem ono što sam, kao što inače radim u životu, pa kud puklo

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Muskarac rodio dete
27.11.2011 11:29:36   
minavb

IZVORNA PORUKA: Leki 77


Kamo lepe sreće da je ovo "ljudska grozota". Ko je kome učinio išta loše pa da zasluži ikakvu osudu?

Da , kad bi bilo vise ovakve grozote, tj da se deca radjaju tamo gde su zeljena i voljena.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Muskarac rodio dete
27.11.2011 11:34:17   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Olga RR

ne kazem ja da ti osudjujes nego razmisljam na glas user posted image
mora da je to velika muka user posted image


nisam ni rekla da me osudjuješ, nego komentarišem. Verovatno da jest nesrećni kad ne mogu da rade ono što žele, samo nek se opredele ili su muško il su žensko. Nažalost njihovu, ne podržavam to, ali me se ne tiče dok me ne diraju.

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Muskarac rodio dete
27.11.2011 11:35:10   
Olga75
podrzavali mi ili ne to se na zalost desava

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Muskarac rodio dete
27.11.2011 11:45:52   
Anoniman
To je istina...

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here