|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Muskarac rodio dete
27.11.2011 15:51:56   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Olga RR

mislim da dete treba da imaju svi koji ga zele , koji ga nece zlostavljati i muciti
to sto fotografije izgledaju neprirodno to je druga stvar
ali oni su zadovoljili prirodni nagon za razmnozavanjem , rasirili svoj genetski materijal i produzili vrstu
nije to ni dobro ni lose , to je prirodno



Pa da. Kao da mi virimo roditeljima u gace da vidimo sta je unutra. Ova lici na musko stvarno.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Muskarac rodio dete
27.11.2011 15:59:39   
jovicaa
grozota su pedofili, silovatelji, roditelji koji zlostavljaju svoju decu na bilo koji nacin. a ovo nije grozota, ne mora da znaci da je nesto grozota ako nije uobicajeno.
koliko samo znamo primera u kojima su roditelji zlostavljali svoju decu.... i kakvi su to roditelji, i ko je njima dozvolio da se razmnozavaju, samo me to zanima?
ja bih njima decu oduzela i dodelila nekome ko ih nema, a zeli ih iz sveg srca i normalan je, pa makar on bio lezbejka, transvestit... nije bitno kako izgleda i kako se ponasa, vec kakav je iznutra i da li moze da detetu obezbedi normalne uslove za zivot, dobro vaspitanje, topao dom pun emocija..


< Poruku je uredio jovicaa -- 27.11.2011 16:02:11 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Muskarac rodio dete
27.11.2011 16:05:40   
jovicaa
ime teme treba da se promeni: zena sa bradom i bez sisa rodila dete!user posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Muskarac rodio dete
27.11.2011 16:12:20   
Anoniman
Zar je bitno da li je u gaćama muškarac ili žena? Da je do kraja promenio pol ne bi mogao da rađa, a ako je on našao mir i sebe doveo do toga da mu telo bude u skladu sa glavom i da bude ono što oseća, ja skidam kapu.

Neka oni vole svoju decu i nek im pruže radosno detinjstvo pa nek budu kog god pola hoće... U to ime, ja sam i za usvajanje dece od strane istopolnih parova, jer verujem da ni jednom detetu ne može biti bolje u domu nego u porodici gde je željeno i voljeno, bez obzira na to da li se porodica uklapa u konvencionalne pojmove...

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Muskarac rodio dete
27.11.2011 16:15:54   
jovicaa
pa daaa.... user posted image e sad to sto je u nasem drustvu tako nesto jos uvek tesko prihvatljivo to je druga prica.. ali verujem da ce se za na primer 10, 20 godina biti sve drugacije... pa kod nas jos uvek 70 posto stanovnistva smatra da je homoseksualnost bolest....user posted image
ali prodje to sve... procice i ove generacije navijaca...


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Muskarac rodio dete
27.11.2011 16:19:33   
Olga75
a znas sta je najgore , sto je te generacije homofobnih , hmmm ( ajd da se ne izrazavam ) osoba izrodila i vaspitala moja generacija  user posted image
hejt na moju usr*nu generaciju i njihove potomke user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Muskarac rodio dete
27.11.2011 16:24:02   
Lu
Da meni muž rodi dijete ja bi ga poljubila u d*** 300 puta, svaki dan!
A Biti je ustvari rođen kao žena samo je dodao i muški polni organ, pa tu nema ništa čudnouser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Muskarac rodio dete
27.11.2011 17:20:46   
indy_25
On je ustvari bio zena lezbijka u vezi s ovom bodybilderkom koliko sam ja shvatila. Tek je kasnije izvrsavao operacije i vjerovatno je ostavio zenske polne organe zato sto njenatj.njegova partnerica nije mogla vise da radja. Mozda je samo to razlog zasto je ostavio jer su zeljeli biolosku djecu.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Muskarac rodio dete
27.11.2011 17:29:03   
Olga75
mislim da je on transrodna osoba a ne lezbejka

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Muskarac rodio dete
27.11.2011 17:39:37   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Da meni muž rodi dijete ja bi ga poljubila u d*** 300 puta, svaki dan!


Hahahahahahaha user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Muskarac rodio dete
27.11.2011 17:54:22   
kalinam
Da je trebalo da muskarci radjaju decu, tako bi se evoluciojom i razvili, makad neke njihove podvrste user posted image neprirodno i nenormalno. Samo se pitam, sta bi svi oni koji su "savremeni i dive se dostignucima nauke" rekli da je u pitanju neko iz njihove porodice. Malo mi je bezveze to prividno siroko shvatanje, zbog toga smo postali sve tolersantniji na potiranje prirode.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Muskarac rodio dete
27.11.2011 18:34:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: kalinam

Da je trebalo da muskarci radjaju decu, tako bi se evoluciojom i razvili, makad neke njihove podvrste user posted image neprirodno i nenormalno. Samo se pitam, sta bi svi oni koji su "savremeni i dive se dostignucima nauke" rekli da je u pitanju neko iz njihove porodice. Malo mi je bezveze to prividno siroko shvatanje, zbog toga smo postali sve tolersantniji na potiranje prirode.


Da smo išli ovom logikom "da je trebalo radilo bi samo" ne bi bilo ni veštačke oplodnje, ni transplantacije ni koječega drugog oko čega odavno nema polemike (a nije da nije bilo i te kako velike rasprave kad su te discipline bile nove i u povoju, kao što se sad polemiše o promeni pola, o matičnim ćelijama...).

(odgovor članu kalinam)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Muskarac rodio dete
27.11.2011 19:09:25   
minavb

IZVORNA PORUKA: kalinam
Samo se pitam, sta bi svi oni koji su "savremeni i dive se dostignucima nauke" rekli da je u pitanju neko iz njihove porodice.

Ja bih bila sretna zbog clana moje porodice kome je omoguceno da bude to sto zeli, i ostvari se kao roditelj.
Posebno mi je drago sto je covek uspeo da utice na prirodnu selekciju, sto se zivotni vek produzio, sto su izlecive one bolesti koje su bile smrtonosne i sto decu mogu imati oni koji nekad to nisu mogli. Da nije naucnih dostignuca, mi sad ovde ne bi pisale. Ubio bi mas grip ili kolera, ili mozda ne bi imale razlog da svracamo na ringeraju.Kad vec pitas...

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu kalinam)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Muskarac rodio dete
27.11.2011 20:22:37   
Vika
Da ne izmisliše npr. inkubator  ne bih danas imala svoje čedo, prirodna selekcija bi ga eliminisala jer moj grlić nije mogao da izdrži.  Stoga glasam za nauku u njenom humanom domenu. Humano mi je i to što je odlučio/la da rodi ma koliko mi se ne sviđa kako joj/mu stoje brkovi uz stomak

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Muskarac rodio dete
27.11.2011 20:35:30   
jovicaa
ja jako dobro poznajem jednog coveka koji je promenio pol, porodicni prijatelj, apsolutno nemam nista protiv njega, skoro je dobio dete, njegova zena je rodila.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Muskarac rodio dete
27.11.2011 20:37:19   
jovicaa
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Da meni muž rodi dijete ja bi ga poljubila u d*** 300 puta, svaki dan!

A Biti je ustvari rođen kao žena samo je dodao i muški polni organ, pa tu nema ništa čudnouser posted image

pa da, do pre mesec dana sam govorila da je jedini uslov da imamo jos jedno dete, da ga moj muz rodi, ozbiljno!user posted image


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Muskarac rodio dete
27.11.2011 20:38:32   
Olga75
da, da , zivela eugenika user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu kalinam)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Muskarac rodio dete
27.11.2011 21:50:06   
minavb

IZVORNA PORUKA: Olga RR

da, da , zivela eugenika user posted image

Kako bese- kada bi se dvadesetina sredsava koje trosimo na uzgoj stoke, trosio na uzgoj ljudi, stvorili bi galaksiju genija.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Muskarac rodio dete
28.11.2011 6:07:00   
Brand new mama

IZVORNA PORUKA: kalinam

Samo se pitam, sta bi svi oni koji su "savremeni i dive se dostignucima nauke" rekli da je u pitanju neko iz njihove porodice. Malo mi je bezveze to prividno siroko shvatanje, zbog toga smo postali sve tolersantniji na potiranje prirode.

Valjda sam ja nenormalna,ali meni bi bilo drago da svi imaju mogucnost da dobiju dijecu za kojom zude,posebno ako pripadaju mojoj porodici. Sigurno ne bih bila srecna da je neko meni blizak nesrecan zbog toga sto nema bebu,a ja mogu da paradiram sa mojim klincimaa zato sto je tako"receno".
Uskoro treba ovdje da se porodi "zena" prijateljicine poznanice(al sam sklepala!!!)user posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu kalinam)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Muskarac rodio dete
28.2.2018 23:30:49   
mama Jo
E neka je - rece jesna clanica 😂

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Muskarac rodio dete
2.3.2018 0:43:21   
Srecko47E
I to sto kazes mj.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 71
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here