|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bol u uhu, upala uha
22.9.2014 13:31:45   
Modessty
Ok kapi za nos. I nama isto dali kapi za nos, ali su mu pročistili uši oniim ogromnim špricem i rekli da uveče ispiremo uši sa Acidi borici i još neke kapi smo imali, sad se nesećam koje. Posle toga više nije imao probleme sa ušima

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Bol u uhu, upala uha
23.9.2014 12:47:12   
Anoniman
Tu sam Klaritauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Bol u uhu, upala uha
23.9.2014 12:51:39   
vonavoj
UM,da li joj stavljas fiziomer u nos? Nama je to pomagalo..
Inace,upala traje bar 3 nedelje..realno..ali bez temperature...
Samo bude crveno uvo i dobije antibiotike..ali nije dobijala tako jake!
Mozda bi trebalo da odete do orl i da vidite za operaciju,bas se muci...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Bol u uhu, upala uha
23.9.2014 12:53:41   
Anoniman
stavljam joj tetrisal u nos, izvlacimo sline, sada da ispijemo ovaj pa kontrola, ne bih ba soperaciju, jer nama je za 3 godine ovo 3 upala uha, ne javlja se cesto, ali odvescu je na orl, ili kod homeopate, sigurno..

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Bol u uhu, upala uha
23.9.2014 12:56:21   
vonavoj
Onda kod homeopate,jer je cesto pod jakima antibioticima!
Fiziomer jako dobro cisti i moze da se stavlja cesto..kosta 1000din,ali je odlican da ocisti sve.pod pritiskom je bocica! OVO

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Bol u uhu, upala uha
23.9.2014 12:59:46   
Anoniman
Von bas cu da probam , posle cu do banke, pa cu da ga potrazim u nasoj apoteci

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Bol u uhu, upala uha
23.9.2014 13:00:50   
Janncica
UM idi ti ipak kod orl da oni odrede terapiju.Jer ovi u dz nekada daju slabije antibiotike zbog neke procedure(ne znam sad tacno sto,bilo je u novinama ranije).
Ja mojoj dr uvek kazem da ako treba jaci ab da mi napise na papirce,pa ja kupim.Jer ona ne sme da daje odmah najskuplji n recept.
Ako me razumes.Ne znam ni sama sta mi je sa mozgom danas. user posted image
S je jednom vukao upalu lecenu sa ospamox-om,a trebao je pancef odmah. A nisu smeli zbog neke sifre da ga pisu na recept.
Ljubi lepoticu da brzo prodje.user posted image
I da dodam, fiziomer je zakon za ovakve stvari.

< Poruku je uredio Janncica -- 23.9.2014 13:02:35 >


_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Bol u uhu, upala uha
23.9.2014 13:09:17   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Janncica

UM idi ti ipak kod orl da oni odrede terapiju.Jer ovi u dz nekada daju slabije antibiotike zbog neke procedure(ne znam sad tacno sto,bilo je u novinama ranije).
Ja mojoj dr uvek kazem da ako treba jaci ab da mi napise na papirce,pa ja kupim.Jer ona ne sme da daje odmah najskuplji n recept.
Ako me razumes.Ne znam ni sama sta mi je sa mozgom danas. user posted image
S je jednom vukao upalu lecenu sa ospamox-om,a trebao je pancef odmah. A nisu smeli zbog neke sifre da ga pisu na recept.
Ljubi lepoticu da brzo prodje.user posted image
I da dodam, fiziomer je zakon za ovakve stvari.



Nama je danas dr. prepisala panklav, kaze ako te budu pitali u apoteci , reci da nije greska, i da sam ja to rekla.. Hvala vam drugari, nadam se da ce brzo prociuser posted image user posted image user posted image I uzecu fiizomer

(odgovor članu Janncica)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Bol u uhu, upala uha
23.9.2014 13:10:43   
Sanjalicaaa
Vonavoj, da li taj fiziomer moze da se stavlja bebama?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Bol u uhu, upala uha
23.9.2014 13:12:04   
Janncica
Sanjalice,sme.Ima ga po uzrastima.Onaj najslabiji je do dve godine.
Stavis dete na stranu da lezi i pritisnes.Izadje sve na drugu nozdrvu.

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Bol u uhu, upala uha
23.9.2014 13:15:22   
Sanjalicaaa
Hvala Janncica. Bas cu probati i to
IZVORNA PORUKA: Janncica

Sanjalice,sme.Ima ga po uzrastima.Onaj najslabiji je do dve godine.
Stavis dete na stranu da lezi i pritisnes.Izadje sve na drugu nozdrvu.



_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Bol u uhu, upala uha
23.9.2014 13:16:04   
Klarita
UM, izvini molim te, probudio mi se N, hranim ga...
Moras ''napasti'' i lokalno. Neomicin deksazon kapi (za oci su inace, ali se stavljaju i u usi) 2x5 kapi u oba uha.
Kasnije cu detaljno user posted image

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Bol u uhu, upala uha
23.9.2014 13:18:54   
Anoniman
Vazzi, cekam te, ja pitam dr. trebaju li neke kapi, ona kaze ne.... posle sve da mi napises..

(odgovor članu Klarita)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Bol u uhu, upala uha
23.9.2014 13:57:01   
Klarita
Mi imali problem u juluuser posted image ja ne vodim kod pedijatra vec direktno kod usnog dr-auser posted image

Moras kapi i u nos (po svom izboru, ja licno preferiram operil (moze i sprej)), neomicin deksazon kapi po 5 u oba uha dva puta dnevno, probiotik zbog silnih antibiotika i jos nesto uz sve to nema pranja kose min nedelju dana, mi izdrzali 10user posted image Nikako kvasenje usiju, nikako.

Veruj mi, bez kapi u usi mislim da je borba sa vetrenjacama.

Aaaaaaaaaa, N polude sad, a i K mi stize. Virkacu povremeno, ali sta god te ineteresuje slobodno pitaj.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Bol u uhu, upala uha
23.9.2014 14:17:50   
Anoniman
Ok. Imam tetrisal sprej za usi, dacu joj neki probiotik, to imam, a smem li enetreofuril sirup, ili ne? Kupicu posle kapi, nadam se da mogu da ih kupim bez receptauser posted image

Smorilo me ovo, cim celu proslu noc nije oka sklopila znala sam da joj nesto fali, i jutros tap, boli je levo uho aaaaaaaaaaauser posted image

(odgovor članu Klarita)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Bol u uhu, upala uha
23.9.2014 14:43:45   
vonavoj
Ne taj sirup,on nije probiotik...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Bol u uhu, upala uha
23.9.2014 14:51:15   
cockic
mi juce na kontroli kaze dr. da ovaj sirup sto je leni dao usni dr.nije za upalu usijuuser posted image tridox je pila.ja vise ne znam kako roditelji da lece decu.odes kod jednog lekara da lek,ovaj kaze da nije dobar.
a kraju nasoj dr.juce nije rado otoskop jer se tako zove,nemam pojma.ali dala je komentar da joj je dao jaku dozu leka.pa i ako je jak,a nije za usi kako je delovaouser posted image

i to nije sve puna je sekreta na bronhijama,da je inhaliram berodualom da izbaci.i u subotu kontrola.posto je ona dezurna.sve vise mislim da cu prebaciti karton u dz.zarkovo.ovo je igranka bez prestanka.i lepo joj damo prevenar ili pneumo.jer ona meni nikad nije imala bronhitis,sad nam samo to fali da pocne da kaci ove zime.jer kaze ako ne izbaci sekret da ce ga dobiti.uhh

i da lena je dobila i marocen kapi za usi 3x2 i operil p kapi u nos.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Bol u uhu, upala uha
23.9.2014 14:57:17   
cockic
i da ja im stavlam ampule fiziomera,jer bolje prociste.ipak mislim da su bolje nego fizioloski.isti je sastav kao i sprej fiziomer.

a ja kad sam uzimala operil p kapi,pitam jer moze sprej,ona kaze bolje prodju kapi od spreja,on samo povrsinski deluje.ima logike jer sve pumpice na tim sprejevima sem na fiziomeru su jako slabe.

i jos nesto kad se sabere cena fizimera i marisola je ista.ovaj ima manje 50ml kosta 300din.a ovaj ima 150ml i kosta 1000din.a sto puta je bolji.ja cu sad da uzmem.za sad dok slinave cu ampule da im stavljam.

a ja dok je lena pila ab davala sam ili liobif ili pastile prolife.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Bol u uhu, upala uha
23.9.2014 15:04:50   
cockic
i ja koliko znam enterofuril nije za to.i sirup baci ako stoji duze od 7 dana.mozes uzeti drugi put kapsule enterofuril pa otvoris i das sa vodom.a sad ti to ne treba.samo probiotike.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Bol u uhu, upala uha
23.9.2014 15:12:57   
Klarita
UM, uzmi neomicin dekasazon kapi i stavljaj u usi i ne brini, proci ce do sutra sigurno. Tetrisal je obican fizioloski rastvor, a ove kapi kombinacija kortiko (leci upalu) i antibiotika (leci infekciju). Ne enterofuril, ne. Samo probiotik i gledaj da ima razmaka od doze AB kad dajes probiotik bar dva sata.

Cockic, no coment. Kod nas (u regionu) se obicno zna koji je dr za sta dobar i svi se znamo medjusobno, ako se i ne znamo uvek ima nekog ko zna tog dr-a pa u 99% situacija idemo tako. Ne znam sta bih radila da sam u velikom gradu.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Bol u uhu, upala uha
23.9.2014 15:14:36   
Peace*

IZVORNA PORUKA: cockic

mi juce na kontroli kaze dr. da ovaj sirup sto je leni dao usni dr.nije za upalu usijuuser posted image tridox je pila.ja vise ne znam kako roditelji da lece decu.odes kod jednog lekara da lek,ovaj kaze da nije dobar.
a kraju nasoj dr.juce nije rado otoskop jer se tako zove,nemam pojma.ali dala je komentar da joj je dao jaku dozu leka.pa i ako je jak,a nije za usi kako je delovaouser posted image

i to nije sve puna je sekreta na bronhijama,da je inhaliram berodualom da izbaci.i u subotu kontrola.posto je ona dezurna.sve vise mislim da cu prebaciti karton u dz.zarkovo.ovo je igranka bez prestanka.i lepo joj damo prevenar ili pneumo.jer ona meni nikad nije imala bronhitis,sad nam samo to fali da pocne da kaci ove zime.jer kaze ako ne izbaci sekret da ce ga dobiti.uhh

i da lena je dobila i marocen kapi za usi 3x2 i operil p kapi u nos.


Luka je bio Tridox kad je imao upalu pluća.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Bol u uhu, upala uha
23.9.2014 17:14:42   
Klarita
Tridox je iz grupe cefalosporina i to treca generacija, samo spada u drugu liniju odbrane, ali moze i za upalu usiju, samo se prvo krece sa amoksicilinom +klavulanska kiselina, pa ako ne da rezultate onda se daje tridox recimo ili neki makrolid. Mi bar tako ucili, pa ako nas lagali lazem i ja vasuser posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Bol u uhu, upala uha
23.9.2014 18:00:56   
Sanjalicaaa
Kupila danas fiziomer i bolje mu je procistio nosic nego kada mi to radimo fizioloskim. Jos ga je i apotekarka nahvalila, pa videcemo.
UM i moj bebac pije panklav. Vec mesec dana vuce upalu. Prvo je pio sinacilin, pa pancef i nije mu bilo bolje. Vec dva dana pije panklav i vidi se razlika

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Bol u uhu, upala uha
23.9.2014 18:04:15   
Sanjalicaaa

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Kupila danas fiziomer i bolje mu je procistio nosic nego kada mi to radimo fizioloskim. Jos ga je i apotekarka nahvalila, pa videcemo.
UM i moj bebac pije panklav. Vec mesec dana vuce upalu. Prvo je pio sinacilin, pa pancef i nije mu bilo bolje. Vec dva dana pije panklav i vidi se razlika


Klarita, dobro si spomenula da nema pranja kose. Naredni deset dana nema kupanja, samo pranje guze user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Bol u uhu, upala uha
23.9.2014 19:21:33   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Kupila danas fiziomer i bolje mu je procistio nosic nego kada mi to radimo fizioloskim. Jos ga je i apotekarka nahvalila, pa videcemo.
UM i moj bebac pije panklav. Vec mesec dana vuce upalu. Prvo je pio sinacilin, pa pancef i nije mu bilo bolje. Vec dva dana pije panklav i vidi se razlika


Sutra cu uzeti i ja fiziomer, a recite mi da li to moze i kada nema probelma da se prska,ili neuser posted image

Sanjalice, mi primili prosle nedelje jugociline, 6 komada, pa pili baktrim, i sada panklavuser posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here