|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bol u uhu, upala uha
23.9.2014 19:27:59   
Ivanka 75
iskreno, meni je Panklav zakon. Ivka ga pila oba puta i rešio problem. Već posle 2 doze se videlo poboljšanje.
A mm je imao upalu grla koju je vukao mesecima (meni ništa ne fali, neću da idem kod lekara, šta mi lekar može pomoći... jel'te muško...), pa počelo da ide na uši i tad ode kod dr pa prvo Sinacilin, pa kad on nije pomogao, dala mu nešto drugo (što se pije samo 3 tablete ali mu dala 2 doze tj, 2x3), pa ni to drugo nije bilo od pomoći pa tek kad mu dala neki Clacid oporavi se čovek.
Posle mesec dana kuburio sa stomakom (a pio ranisan i probiotike uz antiobiotike)...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Bol u uhu, upala uha
23.9.2014 19:34:31   
Sanjalicaaa
UM u istom smo sosu, i mi isto mucimo muku. I posle svakog antibiotika mislim proslo je, prodju dva dana i pono ga boli uho.
Moze da se koristi i kada nema problema, kao preventiva da se cisti nosic.

< Poruku je uredio Sanjalicaaa -- 23.9.2014 19:35:45 >


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Bol u uhu, upala uha
23.9.2014 23:02:52   
Klarita
IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

iskreno, meni je Panklav zakon. Ivka ga pila oba puta i rešio problem. Već posle 2 doze se videlo poboljšanje.
A mm je imao upalu grla koju je vukao mesecima (meni ništa ne fali, neću da idem kod lekara, šta mi lekar može pomoći... jel''te muško...), pa počelo da ide na uši i tad ode kod dr pa prvo Sinacilin, pa kad on nije pomogao, dala mu nešto drugo (što se pije samo 3 tablete ali mu dala 2 doze tj, 2x3), pa ni to drugo nije bilo od pomoći pa tek kad mu dala neki Clacid oporavi se čovek.
Posle mesec dana kuburio sa stomakom (a pio ranisan i probiotike uz antiobiotike)...

Panklav odlicno uradi posao, ali nazalost sve cesce daje nezeljene reakcije i to jake, vrlo, vrlo cest enterokolitis user posted image . Tek nakon ispijenog panklava razgovarala sam sa predijatricom o tome kad sam joj odnela izvestaj specijaliste (volim sve da pribelezim u karton) ona mi zena rece za to. Puj, puj, puj, daleko bilo.
Da nam deca ozdrave sto pre sva do jednog user posted image
Sanjalice, tebi poseban hug user posted image

Opet ponavljam, dosadna sam, ali eto, bez kapi u usi, stvar se ponavljauser posted image nazalost.

< Poruku je uredio Klarita -- 23.9.2014 23:04:00 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Bol u uhu, upala uha
23.9.2014 23:07:04   
Ivanka 75
Šta je enterokolitis?
Izguglala sam ga...
Dr nam je oba puta naglasila da mora da pije probiotik uz Panklav i jos mesec dana nakon završetka terapije. Mislim da mnogi to ne rade pa otuda problemi.

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 23.9.2014 23:10:50 >

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Bol u uhu, upala uha
23.9.2014 23:11:48   
Klarita
Zapaljenje creva.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Bol u uhu, upala uha
23.9.2014 23:16:02   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Klarita

Zapaljenje creva.


Da da, i pretpostavila sam čim je -itis user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Bol u uhu, upala uha
23.9.2014 23:18:08   
Klarita
Uz izuzetak pneumonije i ne secam se cega bese jos user posted image Kasno sam videla da si uredilauser posted image vazno da je puj puj puj daleko od nase deciceuser posted image

< Poruku je uredio Klarita -- 23.9.2014 23:19:47 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Bol u uhu, upala uha
23.9.2014 23:19:42   
milicicak
Mi smo poslednju upalu imali u februaru... Mada se T svaka prehlada i curenje nosa zavrsi upalom uha. Zato cim pocne da curi nos ja besomucno koristim fiziomer i noska (fala onom ko ga izmisli) i idemo kod pedijatra na pregled. Posto od prvih simptoma do odlaska kod lekara najcesce prodje manje od 24 h najcesce problem resavamo deksazon neomicin kapima i inhalacijom fizioloskim + besomucna toaleta nosa. AB jos nismo pili :)

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Bol u uhu, upala uha
23.9.2014 23:35:28   
Klarita
Hvala Bogu milicicak i da ga ne pijete nikad.

K je prvi put imala jula, ali ona nije imala ni curenje nosa, ni tempuser posted image bas se nekako odjednom sutradan razvila kompletna klinicka slika, ali njoj je garant od bazencica klasicna infekcijauser posted image nisam bas pametna po tom pitanju, ali...ne ponovilo se.Mora ta toaleta nosa i to sto kazes bas besomucno a opet i tako place dete pa se stvara jos vise sline...ni tu nisam pametna. K se vrlo rano naucila jadna da izduva lepo nosic, verovatno se i njoj jadnoj zgadilo od noska i mene, ali bezobzira na ceste sinusitise i faringitise nije do sada imala otitise (sto sam pocel ada se frljam sa ovijem recima na -itisuser posted image )

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Bol u uhu, upala uha
23.9.2014 23:36:59   
Sanjalicaaa
Klarita user posted image user posted image user posted image Uh, zeno al' me sad presece sa ovim enterokolitis. Necu vise nista da citam user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Bol u uhu, upala uha
23.9.2014 23:37:20   
milicicak
Mrzim ititise user posted image
ototis media nam bila dijagnoza od septembra do februara...
opet smrcka, moracu da aktiviram noska user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Bol u uhu, upala uha
23.9.2014 23:39:52   
Ivanka 75
user posted image
Iva tek letos naučila da duva nos, toliko o njenim curenjima nosa za 3 godine, ona odmah udari na temperaturu.
A i to naučismo jer je tokom kupanja toliko obilno zasipamo vodom po nosu samo da bi ga ispraznili i očistili kako treba (nije znala da duva nos), sada zna pa se ne poliva toliko nos.
A mene +mnogo strah od upale uha....

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Bol u uhu, upala uha
23.9.2014 23:43:52   
Klarita
Mene od svega strah, majke mi. Ne smem ni da pisem ni da pricam vise user posted image

milicicak, tako nama jedno 6 meseci sigurno pisalo Wheezing bronhitis na svakom izvestaju user posted image no hvala Bogu, prodje i to...rastu nam decica user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Bol u uhu, upala uha
24.9.2014 0:06:25   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Klarita user posted image user posted image user posted image Uh, zeno al' me sad presece sa ovim enterokolitis. Necu vise nista da citam user posted image



I meneuser posted image sad me strah d ajoj ga dajem, a ona mi probiotike odbijauser posted image ne znam kako da joj ih uvalim

(odgovor članu Sanjalicaaa)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Bol u uhu, upala uha
24.9.2014 0:11:54   
Sanjalicaaa
A kako joj dajes? Tabletice? Ja bebcu rastvorim u mleko

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Bol u uhu, upala uha
24.9.2014 0:15:20   
Anoniman
Imam kesice probitoika, ali ne mogu sada u sobu da vidim koje, mislim linex i neki od ivnancic i sinovi, moracu da joj ga uvalim u mleko, a koliku dozu probiotika dnevno mora da popijeuser posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Bol u uhu, upala uha
24.9.2014 0:16:07   
Klarita
Otvorite kapsulu i promesate sadrzaj sa sokicem ili vodicom ili K slucaj koja pije samo i iskljucivo vodu, umesam u kasicicu eurokrem, to ne odbija user posted image

UM, verovatno imas probiokid imuno, ali mnogo bolji je probiotik u kapsuli, ona je vec velika. Slobodno. Ja K dajem probiotik za odrasle od 7 meseci.
Da ne bude pec, pec, ima verovatno tema user posted image

< Poruku je uredio Klarita -- 24.9.2014 0:18:32 >

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Bol u uhu, upala uha
24.9.2014 0:18:39   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Klarita

Otvorite kapsulu i promesate sadrzaj sa sokicem ili vodicom ili K slucaj koja pije samo i iskljucivo vodu, umesam u kasicicu eurokrem, to ne odbija user posted image


Hvala Klarita , probacu sutra sa nutelom , izmesam i dam joj, a koliko treba probiotika dnevno da popijeuser posted image

(odgovor članu Klarita)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Bol u uhu, upala uha
24.9.2014 0:20:27   
Klarita
1 kapsulu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Bol u uhu, upala uha
24.9.2014 0:21:29   
Sanjalicaaa
Ja dajem po jednu kapsulu dnevno. 3 sata posle antibiotika. Kod nas je mleko zakon pa sve u mleko trpamo user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Bol u uhu, upala uha
24.9.2014 0:22:35   
Anoniman
Hvala , sutra cu da joj damuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: Bol u uhu, upala uha
24.9.2014 13:20:08   
vonavoj
UM,fiziomer moze da se prska bez ogranicenja!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Bol u uhu, upala uha
24.9.2014 19:52:03   
Sanjalicaaa
Mi danas uzeli bris, ima streptokoku u nosu. Nastavlja da pije panklav

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Bol u uhu, upala uha
14.7.2015 15:38:58   
marketing RR

SPREČITE UPALU UHA!
Sigurno vam se nekada dogodilo da dete izađe iz vode i požali se na svrab ili bol u ušima, ili ste ga i sami osetili. Ukoliko je vaše dete malo, važno je da primetite na vreme ovakve simptome i reagujete brzo.

PROČITAJ VIŠE KLIK


user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Bol u uhu, upala uha
29.8.2015 8:34:56   
jess021
Adulence, jel mislis da je upala ili mozda zapuseno?
Probaj da ga isperes sa spricom i 3% hidrogena. Kazu da je ona biljka cuvarkuca dobra pr. bolova u uhu.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here