|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bol u uhu, upala uha
29.8.2015 8:37:42   
adulence
Jess hvala ti...prosbacu,ja iskreno mislim da je neka promaja jli klima jer nije mi zapuseno...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Bol u uhu, upala uha
29.8.2015 8:39:25   
jess021
Onda ugrej peskir ili pelenu sa fenom, pa malo stavi na uvo. Prijace ti.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Bol u uhu, upala uha
29.8.2015 9:06:46   
vocicana
Ako je bol orobaj sa hidrogenom kako ti je Jess rekla, a I da ga utoplis, postoji I lek koji se nakaplje u uho dexometason neomicin to je sa antibiotikom, ali ne bez konsultacije sa doktorom. Za sada ga grej,ako se bol pojaca I bude temperature obavezno se javi negde. Mozda je klima, ali uho ti je osetljivo kao ne znam koji organ. Strasno. Brzo ozdravi

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Bol u uhu, upala uha
29.8.2015 9:11:09   
branki*
i ja sam cula za sok od cuvarkuce da je dobar za uvo,ali nisam nikad probala..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Bol u uhu, upala uha
29.8.2015 9:13:36   
adulence
A kod tog ispiranja jer treba brzo da sunem u uho sve ili polako,nikad to nisam radila ,a uho je osetljivo pa me plasi..heheh..jesam smotana..

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Bol u uhu, upala uha
29.8.2015 9:15:24   
jess021
Adulence, sa spricom, naglo pod pritiskom, da izadje cep, ako ga ima.
Malo je nezgodno da to radis sama, lakse ce tm ili neko drugi.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Bol u uhu, upala uha
29.8.2015 9:48:09   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: vocicana

Ako je bol orobaj sa hidrogenom kako ti je Jess rekla, a I da ga utoplis, postoji I lek koji se nakaplje u uho dexometason neomicin to je sa antibiotikom, ali ne bez konsultacije sa doktorom. Za sada ga grej,ako se bol pojaca I bude temperature obavezno se javi negde. Mozda je klima, ali uho ti je osetljivo kao ne znam koji organ. Strasno. Brzo ozdravi


Moje dete se vise od godinu dana muci sto se tice uha i svaki mesec-dva idemo kod ORL. hiljadu puta su mi podvukli te kapi nikada ne kapati u uvo nego u nos.
Adulence ako je bol bas jaka ja bi se ipak ovratila doktoru, ne bi se usudila da nesto radim na svoju ruku.



_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Bol u uhu, upala uha
29.8.2015 9:49:26   
Sanjalicaaa
Ne bih ja smela sama da ispiram uvo. Ugrej so pa u krpu pa mi uvo. I tako par puta dnevno. Meni je pomoglo.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Bol u uhu, upala uha
29.8.2015 10:00:24   
MAMAMAJ
Ada, ja ne znam baš ništa o tome da ti kažem, ali osim što sam došla da ispoštujem pravilo tri posta user posted image dođoh i da ti dam apsolutnu podršku, nadam se da će brzo proći. user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Bol u uhu, upala uha
29.8.2015 11:48:26   
Maraj
Bilo kakva bol u uhu je znak da se treba obratiti lekaru. Najcesce ta bol je znak neke upale. Sto se tice 3% hidrogena mozes ukapati u uvo tj da ti neko ukapa 2-3 kapi . To se radi ako osecas zapusenost u uhu pa da idrogen " nagrize" malo cerumena. U suprotnom nemoj sama ispirati sebi uho jer ga mozes samo zapusiti ili ako imas infekciju da podpomognes da ta infekcija dopre do srednjeg uha.
Moj savet je - odlazak kod dr ako ti se bol nastavlja ili povećava

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Bol u uhu, upala uha
29.8.2015 12:48:32   
jess021

IZVORNA PORUKA: MAMAMAJ

Ada, ja ne znam baš ništa o tome da ti kažem, ali osim što sam došla da ispoštujem pravilo tri posta user posted image dođoh i da ti dam apsolutnu podršku, nadam se da će brzo proći. user posted image

Hahahahah, bas si me nsamejala.user posted image

Adulence, nadam se da si bolje. Ako neces sa hidrogenom, mozes isprati i sa toplom vodom. Nece ti biti nista, veruj mi.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Bol u uhu, upala uha
29.8.2015 13:01:26   
MAMAMAJ
user posted image samo smeh, žene drage.
A što se tiče i te čuvarkuće, čula za to, verujem da pomaže, ali i to meni nešto strašno, ne znam. Nadam se da se ni ubuduće neću sretati s tim, s obzirom da sam uvek prvo za prirodne lekove, ali baš u uši, nos, te telesne šupljine,ne znam... user posted image
Radije pitati u apoteci, najbolje kod lekara.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Bol u uhu, upala uha
29.8.2015 13:07:43   
adulence
Nije bol jaka ,za sada vise mi je onako nelagodan osecaj ...ako ostane ovako strpicu se do ponedeljka pa u dom zdravlja sigurno...gledah na netu kod privatnika samo pregled orl 3500 mislim bas su bezobrazni,bolje deci nesto kupiti....

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Bol u uhu, upala uha
29.8.2015 21:00:11   
MAMAMAJ
Ada, je li bolje, kako si sada?

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Bol u uhu, upala uha
29.8.2015 21:07:50   
adulence
Draga hvala na pitanju bolje je...ne boli pa videcemo...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Bol u uhu, upala uha
30.8.2015 7:53:00   
MAMAMAJ
Ada, draga, dobro jutro, nadam se da je danas otišlo u zaborav. user posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Bol u uhu, upala uha
16.11.2017 8:09:21   
Rosita
Nemam iskustva sa ovom temom, D nikad nije imao problem. Danima kaslje, malo slini, ali je veseo i raspolozen. Sinoc kaze da je cackao uvo i zali se da ga boli. Boli ga kad jede, boli, sav kmezav. Legnemo, on se sve budi i vrti. Smirio se kad sam mu dala brufen. Jutros ga ne boli. Da li da ga vodim dr? Lek jos deluje.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Bol u uhu, upala uha
16.11.2017 8:14:17   
mama Jo
Ug! Ni mi nismo imali nikada problem sa upalom uha... ali mm je to i jedini strah - samo da ne dobije upalu uha... kazu da to bude bas bolno, i tesko se zaleci...

Dok bas skoro nas maleni drugar je bio jako prehladjen i mama njegova mi prica: non-stop cacka uho, samo nesto pritiska, ona kad ga pita kaze da ga boli... odvela ga je kod lekara i malo su se iscimali jer ih je slao ovde i onde, ali se ispostavilo da nije upala...

Da bi bila sigurna- mozda ga ipak odvedi; ili sacekaj danas- sutra, cisto da se ne cimate, jer da jeste upala sigurno bi vec mnogo burnije reagovao...

< Poruku je uredio mama Jo -- 16.11.2017 8:15:15 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Bol u uhu, upala uha
16.11.2017 8:18:39   
emicaa
Mama jo nije tacno,drugi dan posle uzimanja ab bude dobro.
Rosita ja bih odvela,nista te ne kosta.
Moj Dora je uvjek kad imala upalu usiju imala i proliv.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Bol u uhu, upala uha
16.11.2017 8:24:49   
mama Jo
Ne razumem sta nije tacno??

Zato sam i mislila da je upala mozda bi bilo jos nekih reakcija, kao sto je eto proliv kod tvoje malene.... to sro je kmezav, i vrpolji se, dira i cacka uvo ne mora odmah da znaci samo upalu, zato sam i navela primer od svoje drugarice kojoj je mali i govorio da ga boli, pa nije bila upala...

Ako je blaga upala naravno da se zaleci posle prve terapije, hvala bogu...
Ali moja malena rodjaka od 8 godina konstantno ima problem sa upalom usiju i kad je najblazi vetar bukvalno, nema gde je nisu vodili, dobar privatni lekar je rekao da je sve zato sto nije dobro zaleceno kad je bila mala, i vuce non-stop neku blagu upalu koju ni ne oset_i a dovoljno da se pojaca cim pre...

< Poruku je uredio mama Jo -- 16.11.2017 8:27:33 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Bol u uhu, upala uha
16.11.2017 8:26:46   
emicaa
to se tesko zalijeci

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Bol u uhu, upala uha
16.11.2017 8:29:28   
mama Jo
Predpostavih da mislis na to, pa sam uredila poruku gore.

Ja opet kazem jos nemam iskustva licno sa svojim malom, samo razna iskustva iz okruzenja, sve upijam da bih i sama bila spremna ako mi se desi, pa zato i delim ovde iskustva...

Svakako se slazem da ipak odete da proverite, za svaki slucaj, ja bih moju odvela...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Bol u uhu, upala uha
16.11.2017 8:48:47   
Rosita
Hvala vam, odvescu ga. Da ne slini i ne kaslje mozda i ne bih jer ga vise ne boli, ali bolje da odvedem. Cimanja ce biti, dok dodjemo na red, upute nas na orl i td.ali idemo. Popodne radi nas dr.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Bol u uhu, upala uha
16.11.2017 9:01:31   
mama Jo
Pa da, mozda najbolje... sve je to individualno kod dece, ali bar ces biti mirna...
Malo cimanja, ali nije to strasno toliko kad se mora.

Jako drzimo fige da nije upala, i da sve sto pre prodje!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Bol u uhu, upala uha
16.11.2017 13:02:52   
Sanjalicaaa
Upala ko upala se ne leci tesko. Dobije se ab i drugi dan bude bolje. Postoje deca koja su sklona tome i to ne moze da se izleci. To je nesto sto prodje kad malo porastu i usni kanalici porastu user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here