|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: pms
22.2.2009 23:12:23   
Verus
IZVORNA PORUKA: lucia

hocu i ja kolicauser posted image



Lucija tebi cu doneti jedna iz Amerike, vec kad sam te zaboravila, moze?  Ona sa tri tocka pa da mozes u dzoging da se dovedes u red posle bebeuser posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Jeca RR -- 23.2.2009 8:11:44 >

(odgovor članu lucia)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: pms
22.2.2009 23:22:11   
Laura
Dva dana pre nego sto cu dobiti i cim krene prestane i glavobolja, nije se javljala u zadnje vreme, daleko joj lepa kuca user posted image

_____________________________

Snovi nikad ne umiru, umiru samo sanjari ...

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: pms
22.2.2009 23:24:20   
lucia
IZVORNA PORUKA: Verus
Lucija tebi cu doneti jedna iz Amerike, vec kad sam te zaboravila, moze?  Ona sa tri tocka pa da mozes u dzoging da se dovedes u red posle bebeuser posted image user posted image user posted image user posted image



mozeuser posted image user posted image user posted image  ja sam ti bas taj tip!!!!!volim da jedem ali i da imam figuru pa se stalno mucim! bravo veruska,jupi! DOLE,GOREuser posted image !!! 

< Poruku je uredio Jeca RR -- 23.2.2009 8:12:46 >

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: pms
22.2.2009 23:26:06   
Verus
Odlicno!!!user posted image user posted image user posted image Tako mozes bebce u kolica i pici!!!user posted image user posted image I ja se nadam istomuser posted image

(odgovor članu lucia)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: pms
23.2.2009 0:12:50   
Anoniman
Ja nemam bolne cikluse, nemam grceve u stomaku, grudi me nikada nisu zabolele, ama bas nista ne osecam kada dobijem, da nema krvi dole ne bih ni znala da imam, cak i sve aktivnosti obavljam redovno, treniram redovno, zivot mi je skroz isti kao i kada nemam. Ipak mislim da sada dozivljavam svoj prvi pms u zivotu - mucnine, vrtoglavice, jako velikaaa razdrazljivost (placem svaki dan zadnja 3-4 dana i posle se tome smejem), bol u ledjima, pojacan sekret, i od sinoc osecam da me peku bradavice ili kao da me je neko ustinuo i nece da ih pusti (to me malo plasi jer me grudi nikada nisu bolele, a nijedna devojka mi nije opisala da tako bole grudi u pms-u), a ostali deo grudi bas nista. Sve ovo nikada nisam dozivela user posted image

< Poruku je uredio Katjica -- 23.2.2009 0:13:36 >

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: pms
23.2.2009 0:21:49   
Verus
Katjice secam se da si pisala da nikada ni ne znas da ces dobiti dok ne vidis krv.  Ne secam se dal sam citala ti ne uzimas hormone zar ne? Jos pokusavate "prirodno" kao ja i mm?  Katjice ne bih da ti ulivam lazne nade, ali ja mislim da si ti onda trudna, ako nisi na hormonima nemas zasto da sumnjas da je to od njih "laznih" hormona, nego od povecanja tvojih sopstvenih?  Shvatas li ti to zeno jedna luda!  Jupppiiiiiiiii joj daj Boze, daj Boze, ima da se molim za tebe i Jacacu i za sve nas sve nas!!!user posted image user posted image user posted image Jedva cekam da vidim kako ona dole lista raste a ova gore se smanjuje!!! Pa da na kraju sve budemo trudilice!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: pms
23.2.2009 0:23:29   
Anoniman
Ne, ne uzimam nista od hormona, ovo je moj prvi pms u zivotu user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: pms
23.2.2009 0:32:23   
Verus
Ja mislim da je tebi taj pms od user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tj. od pravih hormona koji su poludeli!  Ajde misli logicno zasto bi ti sad bas odjednom bio promenjen pms koji u stvari pre nisi ni osecala???

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: pms
5.4.2009 15:02:09   
Buba76
Bolovi u ledjkima i nogama kao upala misica,prezderavanje i nervoza.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: pms
5.4.2009 22:27:35   
Sneža
Meni,su ovo najgori dani u mesecu!Čangrizava sam,ljubomorna na sve i svašta,razdražljiva,samo bih se svađala,i naučila sam sve u mojoj blizini da mi se tih par dana sklanjaju s putauser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: pms
7.7.2009 17:38:08   
Ana RR
Šiznuću!!!

Ubija me pms!! Povraća mi se, preznojavam se a klima mi je uključena na 20 stepeni, sve me boliiiiiii!!!!!!! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lucia)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: pms
7.7.2009 23:56:12   
Anoniman
Ja sam sada jedva prezivela ovaj PMS, desetak dana pred user posted image grudi boooleeeee al jedina dobra stvar je da su narasle malo, nervozna sam bila, drala se ,svadjala! A tek prvi dan... uf umalo se nisam onesvestila od bolova!

Jer uzimate nesto protiv bolova? Ja sad odlucila da probam sa hajduckom travom jer ne mogu vise da izdrzim!


(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: pms
29.7.2009 12:32:34   
magnetic
 postoji li nesto sto ublazava nervozu kod pms-a?

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: pms
10.9.2009 11:41:04   
Rivana
Ne znam za vas ali posle porodjaja PMS tesko prezivljavam user posted image grudi me ne bole kao ranije pre porodjaja, ma ne bole me uposte ni malo sto je dobro ali, nervoza uh....to me ubija samo bi se svadjala sama sebe ne mogu da prepoznam, i plakala bih za svaku glupost, poludecu nije normalno.....

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: pms
10.9.2009 11:43:01   
Delijagirl
Ja ga ovaj mesec UOPSTE nemam ali UOPSTE! Kako ume da me drma ovaj mesec me je zaobiso.

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: pms
10.9.2009 11:44:06   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Delijagirl

Ja ga ovaj mesec UOPSTE nemam ali UOPSTE! Kako ume da me drma ovaj mesec me je zaobiso.

mene to ne zaobilazi user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: pms
10.9.2009 11:47:03   
Delijagirl
Ni mene nije nikada ja sam obicno pocela 3 dana pre mensturacije da vristam od bolova u ledjima, grceva u stomaku, proliva, napada hladnoce i temperature, sizila sam na sve i imala napade histerije ali ovaj mesec sam ko prolecni cvetic i sve mi je extremno super :)

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: pms
10.9.2009 11:48:36   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Delijagirl

Ni mene nije nikada ja sam obicno pocela 3 dana pre mensturacije da vristam od bolova u ledjima, grceva u stomaku, proliva, napada hladnoce i temperature, sizila sam na sve i imala napade histerije ali ovaj mesec sam ko prolecni cvetic i sve mi je extremno super :)

hehehe, blago tebi user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: pms
10.9.2009 11:52:04   
Delijagirl
Pa neznam zaista pila sam caj od virka i macinu travu mozda je to uzrok ali nisam pametna sta se desava a i imala sam ludu hormonsku buru za vreme plodnih dana vec sam napisala negdje da je cela kuca osecala moje hormone bukvalno. Macka koja mi je sterilizovana htela je teranje, jedna od kuca mi je dobila mleko u sisama a macor i mm se nisu skidali sa mene. Zaista nemam pojma sta bi.

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: pms
10.9.2009 11:56:32   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Delijagirl

Pa neznam zaista pila sam caj od virka i macinu travu mozda je to uzrok ali nisam pametna sta se desava a i imala sam ludu hormonsku buru za vreme plodnih dana vec sam napisala negdje da je cela kuca osecala moje hormone bukvalno. Macka koja mi je sterilizovana htela je teranje, jedna od kuca mi je dobila mleko u sisama a macor i mm se nisu skidali sa mene. Zaista nemam pojma sta bi.

E sad me nasmeja sa ovoim kucnim ljubimcima, pa ti st tvoje hormonske bure prezivela za vreme plodnih dana pa ti sada PMS miran "ispucala" si se user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: pms
10.9.2009 11:59:06   
Delijagirl
Ali za vremem plodnih dana i hormonske bure ja sam se osecala ko princeza imala sam samopoudanje do svemirske stanice i nazad :) A i sada ga imam iako izgledam ko jamski covek trenutno. 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: pms
10.9.2009 12:04:38   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Delijagirl

Ali za vremem plodnih dana i hormonske bure ja sam se osecala ko princeza imala sam samopoudanje do svemirske stanice i nazad :) A i sada ga imam iako izgledam ko jamski covek trenutno.

user posted image user posted image user posted image pazi nisu losi ti tvoji hormoni sigurno se te hormonske bure najvise svidjaju tvom muzu user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: pms
10.9.2009 12:06:58   
oliveradj
user posted image

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: pms
10.9.2009 12:11:42   
Delijagirl
Rivana pa naravno :) Kao sto sam rekla nije se skido sa mene :P Phahahhahahahahhahahahhahahahhaha 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: pms
10.9.2009 12:16:03   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Delijagirl

Rivana pa naravno :) Kao sto sam rekla nije se skido sa mene :P Phahahhahahahahhahahahhahahahhaha

user posted image user posted image user posted image i za hormone user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here