|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nova godina
22.12.2011 21:07:08   
Brana
IZVORNA PORUKA: maslackic

U porodilistu ( termin 31.12 ) user posted image user posted image

wow,navijamo!user posted image user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Nova godina
22.12.2011 21:18:11   
tijatija

IZVORNA PORUKA: n i n a

Preko dana je u Subotici najbolji provod user posted image Rezervisan sto u Sax-u (kao i poslednjih 10 godina), a uveče verovatno sa prijateljima u kućnoj varijanti user posted image

U sax-u hmm... to mi je bas poznato ...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Nova godina
22.12.2011 21:27:41   
Anoniman
Organizujemo kućni filmski maraton sa temom Sacha Baron Cohen.

(odgovor članu tijatija)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Nova godina
22.12.2011 21:59:06   
hanka
Na Zavojskom jezeru sa drustvom

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Nova godina
22.12.2011 22:04:54   
snješka
Kući, mm, djeca i ja. user posted image

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Nova godina
22.12.2011 22:05:56   
bubulence
ostajemo kod kuce, dolaze nam dever i njegova zena,  i kum sa devojkom....

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Nova godina
22.12.2011 22:21:44   
limunada
i mi kuci,mozda ce i nama doci dever i jetrva sa decomuser posted image

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Nova godina
22.12.2011 22:26:19   
Anoniman
U kafanuuser posted image Neša će kod mojih (samo prve godine smo bili kod kuće), on svakako ne može da izdrži budan duže od 9, i NG mu ne znači ništa, pa da mama i tata iskoriste dobru volju babe i dedeuser posted image

(odgovor članu limunada)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Nova godina
22.12.2011 22:30:42   
Anoniman
Tu pored Albukerkija user posted image Kod kuce, evo vec sedma godina, sitna deeca, dragi mm ce da mi zasvira na sax-u user posted image I tako bi bilo dobro da padne sneg, bas za Novaka user posted image (ali ne Djokovic) 

< Poruku je uredio Zenetina -- 22.12.2011 22:32:27 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Nova godina
22.12.2011 22:34:32   
Maya21
Mi cemo kod kuce. Makiju dolaze drugari najbolji, a najverovatnije i devojcice sve trojice user posted image u svakom slucaju bice zabavno user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Nova godina
22.12.2011 22:34:53   
isidora88
kod kuceuser posted image
volim sto cu biti kod kuce da prva cestititam novu godinu mom misicu,ali on u to vreme svakako spava i nema pojma koji je dan, ali ne mozemo nigde jer nema ko da ga cuva, a meni se bas izlazi,malo da se opustim i da se izdjuskamuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Nova godina
29.12.2011 21:46:55   
boba 11
Kod kumova svake godine slavimo zajedno i menjamo se jednom kod nas drugi put kod njih-vecera i sedeljka a deca ce nadam se spavati jer su pre dve godine tamo moji prespavali a njena cerka i sin jos jednih prijatelja nas izludjivali tj maloj se spavalo ali nije mogla od drugara da zaspeuser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Nova godina
29.12.2011 23:09:12   
isidora88
promena plana kod mene,mm na terenu a ja cu sa matejom kod drugarice,i ona ima sina,deca ce se malo igrati a mame ce se opustiti uz somersby kada zaspu decicauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Nova godina
29.12.2011 23:11:07   
maca821
Kod druga, kućna žurkauser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Nova godina
29.12.2011 23:13:04   
World
kucna atmosfera, a mozda i pidzama party... user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu maca821)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Nova godina
29.12.2011 23:16:00   
Sanchy
Na Kosmaju,ujakova vikendica, nas nekoliko parova...planinska idila...na 620m nadmorske visineuser posted image ....

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Nova godina
29.12.2011 23:37:31   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: Sanchy

Na Kosmaju,ujakova vikendica, nas nekoliko parova...planinska idila...na 620m nadmorske visineuser posted image ....


woow, super, to mi bas super zvuci, jos kad bi bilo snega, milina user posted image

mi definitivno pidzama party, trebalo je da tradicionalno slavimo sa kumovima, tj. nas cetiri para, ali ove godine otpada jer smo dobili boginjice user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Nova godina
29.12.2011 23:44:16   
zoća
moji planovi propali dolaze mi dečurlija u kuću i ne bi baš da ih ostavim same.Mi u spavaću a žurka u dnevnoj,flipnuću ako mi nešto upropasteuser posted image user posted image

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Nova godina
29.12.2011 23:49:15   
Sakiedi
Hm... Mozda u porodilistu a baka sa unukom user posted image

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Nova godina
29.12.2011 23:51:20   
Verus
Bas, kod nas se nikad ne znauser posted image   Planove nemamo, ici cemo do prijatelja, ranije, ali cemo kuci do 21:30 ne bih dete duze drzala ako i toliko...

(odgovor članu Sakiedi)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Nova godina
29.12.2011 23:55:45   
PoisonEve
Mm i ja cemo biti sami sa mini-bubom, popodne cemo se zezati uz karaoke, klopu a vece je samo za nas dvoje user posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Nova godina
30.12.2011 19:17:38   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

IZVORNA PORUKA: Sanchy

Na Kosmaju,ujakova vikendica, nas nekoliko parova...planinska idila...na 620m nadmorske visineuser posted image ....


woow, super, to mi bas super zvuci, jos kad bi bilo snega, milina user posted image

mi definitivno pidzama party, trebalo je da tradicionalno slavimo sa kumovima, tj. nas cetiri para, ali ove godine otpada jer smo dobili boginjice user posted image


Ali snega nema...kakva steta..user posted image ...malopre smo nakupovali vatrometaaa punu kesu ,i sutra jedva cekam da krenem...nesto mi je Bgd vise dosadio i konstantna guzva gde god se okrenes i gde god da krenes...

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Nova godina
25.11.2013 9:44:42   
Anck Su Nmaun
Mi smo poceli nesto da planiramo ali videcemo jos... s drustvom na Taru na skijanje user posted image

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Nova godina
25.11.2013 9:51:52   
isidora88
blago vama anckuser posted image
ja cu garant biti kod kuce sama sa matejom, mm ce verovatno biti na terenuuser posted image
bas mi postao smor, svaki praznik on na terenu a ja sama kao debil, mateja nece ni sa kim da ostane, tako da ne mogu ni sama negde da odem, mozda tamo za jedno 5 godina i izadjem user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Nova godina
25.11.2013 9:54:43   
Misha i Ljisha
jao meni dolazi drugarica iz Amerike i iskreno nemam pojma gde cemo. Glupo mi zbog nje da dzedzimo kuci a opet zbog Dunje bih ostala naravno

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here