|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
25.2.2015 21:29:58   
cvećka
Tako je Degu, oleeee (((: Ma idi, ne znam sta je lepse, iscekivanje, radjanje ili svaki novi dan sa njima... ma svaki novi dan, cega god se setim - prelepo mi je user posted image A da, ne rekoh, i meni je bila potpuno normalna trudnoca, ni jedno jedino krvarenje, nikakve ranije kontrakcije, od mucnina nesto malo od 7-12 nedelje bez povracanja, nista od gorusice, ma milina! U 8. mesecu se 100 puta pela i silazila sa stolice ne bih li im oslikala sobicu pre nego sto se rode... i za dve nedelje eto njih user posted image u sred noci samo, ni na kraj pameti, ostar bol u donjem stomaku, kao menstrualni, iskreno, tako bunovna sam mislila da se donji bebac nesto gura, ustanem da prosetam, da se namestimo, kad hop - voda niz noge (: ni 5 ni 6, ja pod tus, pa spisak u ruke, pa tek onda budim muza, koji pocinje panicno da ubacuje stvari u torbu koju nisam spakovala user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 876
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
11.3.2015 7:55:31   
Maksima18
Drage trudnice, ne znam da li sam na pravoj temi, pa molim admine da prebace post ako gresim. Elem, juce sam isla na ultrazvuk, peta sam nedelja i dr mi je rekla da vidi dva ploda, ali ne moze jos sa sigurnoscu da potvrdi da je blizanacka trudnoca. Zanima me da li je neka od vas imala slicno iskustvo i sta je na kraju bilo -jedna ili dve bebe?

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 877
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
11.3.2015 9:14:02   
sagitarius
U pravoj si temi.user posted image Mislim da je peta kod nekoga rano,kod nekoga ne.Meni su videli da je blizanacka vec tada,a mojoj drugarici je doktorka rekla da ne moze sa sigurnoscu da tvrdi i da sacekaju dve nedelje.Posle joj je potvrdjena blizanacka trudnoca.Tako da moraces malcice da budes strpljiva.Normalno je to.

(odgovor članu Maksima18)
Direktna veza do poruke: 878
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
11.3.2015 10:24:34   
Maksima18
Hvala, javicu sta je bilo za 20-ak dana.

(odgovor članu sagitarius)
Direktna veza do poruke: 879
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
6.4.2015 17:27:02   
Eteralea
Drage duple, u kojoj nedelji su se cula oba srca na UZ?

(odgovor članu Maksima18)
Direktna veza do poruke: 880
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
6.4.2015 17:38:45   
suzi kju
Sad tek vidim da postoji i tema za duple trudnice user posted image
Jedna sam od vas, zatrudnela sam vantelesnom i sada sam 11+5
Eteralea ja sam čula u sedmoj nedelji, i čula i videla kako pulsiraju, divan osećaj, msm da to neću nikad zaboraviti.

(odgovor članu Eteralea)
Direktna veza do poruke: 881
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
7.4.2015 19:31:45   
anajid
Ja sam prvi put isla na ultrazvuk kad sam bila osam nedelja i dva dana i tad su se cula oba srca i videlle obe bebe

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 882
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
20.4.2015 0:47:32   
Nallee
user posted image joj ja ne znam kako cu izgurati ja se bas plasim imam jedno dete i sad ocekujem blizance u 5 nedelje si sam trudna i bas mi frka kako ce sve da ispadne imam tako neke neobicne simtome vrtoglavice neke bolove misica u stomaku ne znam bas mi sve cudno a tek sama pomisao na finasiski deo kad dodju na svet uf zene svaka vam cast ne znam da li ste se plasili al ja se bas plasimuser posted image

(odgovor članu tvigi)
Direktna veza do poruke: 883
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
20.4.2015 8:05:09   
sagitarius
Nallee,ja mislim da je normalno plasiti se,svaka odgovorna osoba razmislja o svemu sto ta situacija donosi i naravno zeli da svojoj deci obezbedi sve sto treba.Ja se trudim da uvek sagledam i dobre strane i prosto mislim da imati blizance nesto divno.Ali ne sporim da je sigurno i tesko.Cestitam ti na trudnoci i videces opustaces se polako.

(odgovor članu Nallee)
Direktna veza do poruke: 884
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
20.4.2015 9:20:25   
Maraj
Nallee normalno je da strepis. Strepe ljudi i od jedne bebe. Al imas predivan Bozji dar i uzivaj u njemu

(odgovor članu sagitarius)
Direktna veza do poruke: 885
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
22.4.2015 8:32:25   
lilik
Dobro jutro drage trudnice user posted image Nadam se da nisam i ovaj put omasila temu.. Radjen mi je vto i sada ne znam kako to ide, nisam pitala doktorku. U ponedeljak sam bila na uz i videla je tri ploda, pa mi je rekla da ddjes sledeci utorak da vidimo otkucaje srca. E, sada, mene zanima za nas koje smo prosle kroz vto, da li se trudnoca vodi od prvog dana stimulcije ili kako? Znam da iz prirodnog ciklusa vodi od prvog dana menst. To bi ja onda trebala da sam usla u sestu, a punij sam pet nedelja? Hvala unapreduser posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 886
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
22.4.2015 8:38:21   
suzi kju
Lilik, trojke? Čestitammmmm!!!!
Inače jesi omanula temu, ima tema Vantelesna oplodnja, ili piši u temi trudnice.
Ja sam prošla kroz postupak vto, računaju od dana ciklusa, ne od embrio transfera.
Ja nosim blizance i srculenca sam im čula u sedmoj nedelji trudnoće. Uzivaj, i čestitam do neba. Pa nam se pridruži u trudničkim temama.

(odgovor članu lilik)
Direktna veza do poruke: 887
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
22.4.2015 8:46:46   
lilik
Hvala Suzi.. Pa, sada su trojke. Volela bih da tako i ostane, ali videcemo. Ja nikako ne mogu da nadjem tu trudnicku temu. Malo sam smotana za netuser posted image Usla sam u forum trudnoca i ovo je za dv, tr i cet.. U koji deo ja treba da odem

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 888
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
22.4.2015 8:53:09   
suzi kju
http://www.ringeraja.rs/forum/trudnice-1-42-nedelja-0415-chat/m_1597025/mpage_106/tm.htm#1606269
To je tema trudnice

(odgovor članu lilik)
Direktna veza do poruke: 889
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
22.4.2015 16:48:45   
jess021

IZVORNA PORUKA: lilik

Dobro jutro drage trudnice user posted image Nadam se da nisam i ovaj put omasila temu.. Radjen mi je vto i sada ne znam kako to ide, nisam pitala doktorku. U ponedeljak sam bila na uz i videla je tri ploda, pa mi je rekla da ddjes sledeci utorak da vidimo otkucaje srca. E, sada, mene zanima za nas koje smo prosle kroz vto, da li se trudnoca vodi od prvog dana stimulcije ili kako? Znam da iz prirodnog ciklusa vodi od prvog dana menst. To bi ja onda trebala da sam usla u sestu, a punij sam pet nedelja? Hvala unapreduser posted image

Lililk, cestitam i ovdeuser posted image
Trudnoca se uvek racuna od prvog dana poslednje menstruacije, bez obzira sto je u pitanje vto.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu lilik)
Direktna veza do poruke: 890
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
25.4.2015 14:13:45   
Maraj
Lilik predivno user posted image
kako se ti osecas?

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 891
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
25.4.2015 14:30:24   
Anoniman
Lilik cestitamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maraj)
  Direktna veza do poruke: 892
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
25.4.2015 14:32:02   
jess021
Ako Bog ds, bice jos jedne trojke na rruser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 893
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
7.5.2015 17:56:21   
Uciteljica24
Drage moje :)
Nova sam ovdje. Upravo sam saznala da nosim dvije bebe. U 7.sam sedmi i. Presretna sam zbog beba , ali isto tako me malo i strah. Možete li mi malo pomoći.user posted image Šta me očekuje u ovoj trudnoći?
Hvala vam unaprijed

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 894
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
7.5.2015 18:01:53   
sagitarius
Uciteljice,cestitam na dve bebice i ja cekam blizance i bas sam srecna zbog toga.A ceka te mozda malo vise kontrola nego da je jedna bebica i verujem malo vece stomace.Rekla bih da je sve drugo isto.Mnogo me raduje da se povecava broj buducih mama blizanaca.Pridruzi nam se na temi trudnice.Dobro nam dosla.

(odgovor članu Uciteljica24)
Direktna veza do poruke: 895
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
15.5.2015 8:41:25   
cvećka
Cestitam uciteljiceeeee!!! user posted image ako si kao ja - ceka te veeeliki stomak i bas nista drugo posebno, sve kao i u drugim trudnocama (: i verovatno nesto raniji porodjaj, moj je bio u 36/7 nedelji. Bez sekiracije, samo uzivkaj u cekanju svojih beba (:

(odgovor članu sagitarius)
Direktna veza do poruke: 896
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
23.5.2016 18:29:28   
Nadja
Ima li neko ove godine da je sa blizancima?

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 897
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
23.5.2016 18:40:55   
suzi kju
Nadja jel ti čekaš blizance?
Ja imam dve male devojčice user posted image

(odgovor članu Nadja)
Direktna veza do poruke: 898
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
24.5.2016 7:54:36   
Nadja
Nadam se da dauser posted image
tek sam osma nedelja pa je još ne izvesno išla sam na vto.


(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 899
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
24.5.2016 20:16:10   
Yellena008
Kako je neizvesno ako si 8.nedelja? Do sada bi trebalo da znas? Cestitam u svakom slucaju. Ja nosim dva decaka.

(odgovor članu Nadja)
Direktna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koliko carskih rezova možete imati i kolik...
Svaka žena je drugačija. Neke se oporavljaju na sličan način nakon svakog carskog reza, dok drugim ženama treba više vre...
Sve što treba da znate o gestacionom dijab...
Gestacioni dijabetes je privremeni oblik dijabetesa koji se može javiti u trudnoći. To je stanje koje nastaje kada zbog ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here