|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
24.8.2023 22:28:54   
flamingos
Joko,baš mi je drago.Leškari o biće sve kako treba.❤❤❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 926
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
25.8.2023 9:59:14   
17 joka
Hvala vam drage moje  drugarice, vasa podrska puno znaci 🥰😘❤️

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 927
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
28.8.2023 13:16:57   
dunja RR
Jokče evo i ovde da čestitam, i da poželim da sve bude kako treba do samog kraja. Da trudnoća bude lepa i da uživaš što više u njoj user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 928
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
28.8.2023 13:19:44   
dunja RR
Jokče, ja sam krvarila u drugoj trudnoći, na samom početku (par dana, intenziteta skoro pa kao redovan ciklus, ja sam zapravo i pomislila da je ciklus, sve dok beta nije pokazala suprotno). Nije utvrđeno zašto se desilo krvarenje, ali hvala Bogu nije se više ponovilo. Želim da i kod tebe bude tako, nije se ponavljalo?

IZVORNA PORUKA: 17 joka

Pozdrav ovde bas dugo nikog nema  mi smo u osmoj nedelji  sa bebicama je za sad sve ok  kuckaju ❤❤❤Lezim jer sam  krajem sedme i sad pocetkom osme imala prvo roze pa posle sveze krvarenje ne mnogo ali ima  pokrivena terapijom da lezim i da se cuvam pokusavam da kanalisem strah koji je ogroman.Na UZ se nevidi uopste odakle krvarenje tako da mi i to nije jasno...



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 929
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
29.8.2023 14:24:16   
17 joka
Dunjice brljavi evo vec  od prethodne subote u sredu je bilo malo vise  sveze krvi  malo vise od dnevnog uloska. E sad  meni se to javi kad se obrisem nekad roze nekad braonkasto a nekad to sveze . U nedelju je bilo onako kad sam se obrisala sveza krv i jedan veci ugrusak i ostavili me u bolnici danas sam izasla.Bebe su ok sve vitalne sa srcanom radnjom  na uz nema zone krvarenja. Samo eto pri pregledu  su videli to oskudno krvarenje.Brinem ali eto sutra radim labaratoriju  imamo uput za front za odeljenje VRT sad ko je tamo najbolji neznam znacilo bi mi iskustvo.Cula sam za Filemonovica i Mikovica nisam sigurna.
Svi odmah predlazu embrioredikciju mi nezelimo nedaj boze kad   neka beba nebi bila ok ili ako neka sama odustane.Molim se svaki dan da nas san bude java.

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 930
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
29.8.2023 15:34:43   
Ana RR
Joko, od srca vam čestitam i želim da sve prođe u najboljem redu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 931
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
29.8.2023 16:36:17   
17 joka


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Joko, od srca vam čestitam i želim da sve prođe u najboljem redu user posted image user posted image user posted image


Hvala draga moja 😘

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 932
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
31.8.2023 8:36:05   
Tiziana

Cao Joko. Pre svega cestitam. Secam se da kad sam ja usla na forum, to je bilo pre 12 godina pred porodjaj sa cerkom, ti si bila u crticama, tako da me je ova vest jako obradovala. Sto se tice viseplodne trudnoce, nemam islustva, a ni sa vto, tu su druge zene. Sto se tice dr u Frontu, Mikovic je bio nacelnik odeljenja visokorizicnih trudnoca i on je apsolutna preporuka jer ima ogromno iskustvo. Filimonovic takodje, ali su zene imale razlicita iksutva, pre svegs zbog njegovog nastupa, nacina na koji komunicira itd. Ali kazu da je strucnjak. Tamo ima i jedna dr, Zaga Milovanovic, kazu da je pre svega divna kao covek, a onda i dobar dr. Ja se nadam da nece biti potrebe da lezis tamo, lepse je kod kuce, ali ako da, bice to sve ok. Pozdravljam te. 
IZVORNA PORUKA: 17 joka

Dunjice brljavi evo vec  od prethodne subote u sredu je bilo malo vise  sveze krvi  malo vise od dnevnog uloska. E sad  meni se to javi kad se obrisem nekad roze nekad braonkasto a nekad to sveze . U nedelju je bilo onako kad sam se obrisala sveza krv i jedan veci ugrusak i ostavili me u bolnici danas sam izasla.Bebe su ok sve vitalne sa srcanom radnjom  na uz nema zone krvarenja. Samo eto pri pregledu  su videli to oskudno krvarenje.Brinem ali eto sutra radim labaratoriju  imamo uput za front za odeljenje VRT sad ko je tamo najbolji neznam znacilo bi mi iskustvo.Cula sam za Filemonovica i Mikovica nisam sigurna.
Svi odmah predlazu embrioredikciju mi nezelimo nedaj boze kad   neka beba nebi bila ok ili ako neka sama odustane.Molim se svaki dan da nas san bude java.



(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 933
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
31.8.2023 9:05:31   
17 joka


IZVORNA PORUKA: Tiziana


Cao Joko. Pre svega cestitam. Secam se da kad sam ja usla na forum, to je bilo pre 12 godina pred porodjaj sa cerkom, ti si bila u crticama, tako da me je ova vest jako obradovala. Sto se tice viseplodne trudnoce, nemam islustva, a ni sa vto, tu su druge zene. Sto se tice dr u Frontu, Mikovic je bio nacelnik odeljenja visokorizicnih trudnoca i on je apsolutna preporuka jer ima ogromno iskustvo. Filimonovic takodje, ali su zene imale razlicita iksutva, pre svegs zbog njegovog nastupa, nacina na koji komunicira itd. Ali kazu da je strucnjak. Tamo ima i jedna dr, Zaga Milovanovic, kazu da je pre svega divna kao covek, a onda i dobar dr. Ja se nadam da nece biti potrebe da lezis tamo, lepse je kod kuce, ali ako da, bice to sve ok. Pozdravljam te. 
IZVORNA PORUKA: 17 joka

Dunjice brljavi evo vec  od prethodne subote u sredu je bilo malo vise  sveze krvi  malo vise od dnevnog uloska. E sad  meni se to javi kad se obrisem nekad roze nekad braonkasto a nekad to sveze . U nedelju je bilo onako kad sam se obrisala sveza krv i jedan veci ugrusak i ostavili me u bolnici danas sam izasla.Bebe su ok sve vitalne sa srcanom radnjom  na uz nema zone krvarenja. Samo eto pri pregledu  su videli to oskudno krvarenje.Brinem ali eto sutra radim labaratoriju  imamo uput za front za odeljenje VRT sad ko je tamo najbolji neznam znacilo bi mi iskustvo.Cula sam za Filemonovica i Mikovica nisam sigurna.
Svi odmah predlazu embrioredikciju mi nezelimo nedaj boze kad   neka beba nebi bila ok ili ako neka sama odustane.Molim se svaki dan da nas san bude java.





Hvala ti do neba  💖

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 934
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
5.9.2023 16:46:54   
17 joka
Evo mene sa izvestajem danas toliko ruzno iskustvo iz NF sa pregleda u savetovalistu... danas  sam ostala zatecena ponasanjem dr koja mi nije dala doslovno da objasnim sta sam krenula i zelela da kazem, napadnuta vikanjem i tako neprijatnim pristupom dr koja me je dovela do suza   sto nisam imala mogucnost ni da joj objasnim da sam ja trazila da dodjem zbog same trudnoce i tog oskudnog krvarenja. Tako sture odgovore  sam  dobila na neka pitanja koje sam zelela da cujem ,da oset_im necije razumevanje ,posvecenost nisam dobila nista.  Nije pitala da pogleda papire koje sam ponela sa sobom a napomenula samda ih imam itd na kraju sam pocela da placem nisam izdrzala i besna sam na sebe zbog toga ali htela sam samo malo rasterecenja a dobila jos veci stres i nisam mogla ni da se poradujem.
Elem sve bebice su dobro ,, svaka zasebnu plscentu , srcici kucaju jako i svi imamo  preko 20mm neznam sad tacno dimenzije uklapamo se  u nedelje i dane kako vec ide i za 3 sedmice prijem na odeljenje taj ekspertni uz e sad neko kaze a neko ne da dabl za trojke nema zna li to neko sa sigurnoscu da mi kaze???

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 935
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
26.9.2023 8:23:22   
17 joka
Da napisem desavanja poslednjih nedelju dana misljenja dr i sagledanja cele situacije  sto se tice trudnoce rizika,moje visine ,dijagnoza cak i one nase sto bih ja rekla finansisko stabene shvatili smo i odluka je bila  ta i sa strane dr i nas da odradimo embrioredukciju😥😭 o osecanjima  nesmem ni da vam pricam ko zna uopste nasu borbu sve ce biti jasno...22og smo odradili tu embrioredukciju u NF odradio je Prof. Mikovic i to smo dosli do njega samo uz pomoc dr Crnogorac koja ga je kontaktirala i bila sa njim u kontaktu i beskrajno joj hvala na svemu.Intervencija je za mene bilo nesto uzasno i samo sam se molila bogu da izdrzim i da se ndmrdam da neugrozim ove dve bebe sto ostaju. A tuga bol i nemoc i praznina ostaju svakako. Dok sam cekala kontrolni uz sa sve bolom koji ssm osecala zelela sam samo da vidim da je proteklo sve ok jer rizik za komplikacije postoji.Na uz je proslo sve ok ove dve bebe su ok i juce su bile  i pustili su me kuci. Trudnoca uredna sad sa ❤❤ guramo dalje  i nadam se da ce proteci bez nekih komplikacija i da cu ja uspeti konacno malo da se sredim i uzivam.Danas smo usli u 13tu nedelju tj krece nam drugo tromesecje🙂A  sta sve moze da se cuje u bolnici pogotovo na 4 spratu VRT u NF je strasno sta sve zene prozive i sta se sve desava da psiha radi haos. Idem na kontrolu ovde kod svoje dr u cacku za 2 nedelje  kod njih samo ako je nesto alarmantno nadam se da mi nece skoro trebati i da ce biti ok.

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 936
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
26.9.2023 8:59:03   
Kata90
Joka uz tebe smo❤❤,bice to sada sve dobro kako treba😊veruj.Odmaraj sto vise.

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 937
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
26.9.2023 9:11:15   
nata11
Joko cestitam ti sa zakasnjenjem na trudnoci i bice sve ok ne brini. user posted image

_____________________________





(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 938
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
26.9.2023 9:18:57   
17 joka
Hvala vam drage moje 💖 podrska najvise znaci.

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 939
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
26.9.2023 9:49:29   
flamingos
Joko,biće sve ok.Uz tebe sam.❤

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 940
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
26.9.2023 13:45:05   
Ivanka 75
Joko, drzite se ❤️

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 941
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
26.9.2023 17:54:30   
17 joka
Nadam se da ce biti  nadalje sve ok 5 tog idem na uz i da ponovim vag i cerv.bris nasli mi kao stereptokoke a urin i urinokultura i ostalo sve ok.Nikad ranije nisam imala nista od toga.pijem sinacilin 7 dana. 



_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 942
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
3.11.2023 13:19:24   
17 joka
Mi smi evo 18ta nedelja  bebe fino napreduju kaze dr da je sve super .Grlic malo skracen ali cvrst kaze sve je ok Cekamo jednu devojcicu i jednog deckonju❤💙Na kontrolu  7 decembra  opet za mesec dana.Eto guramo i nadamo se da ce i nadalje biti svw ok.

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 943
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
3.11.2023 13:27:18   
flamingos
Divno Joko.Dečak i devojčica.Polako napredujete.❤

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 944
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
3.11.2023 13:27:36   
IvanaSK RR
Joko, biće sve super ❤️

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 945
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
3.11.2023 14:11:25   
Kata90
Joko❤💙 uzivaj 😊

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 946
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
3.11.2023 15:06:00   
Sanjica26 RR
Joko, uzivaj.user posted image Moj brat ima devojcicu i decaka. Skroz su sasavi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 947
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
3.11.2023 16:56:56   
17 joka
Hvala vam puno  💖💖💖 malo sam se zabrinula zbog tog skracenog grlica ali ona rece da je ok  nadam se da ce biti.

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 948
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
3.11.2023 17:26:25   
flamingos
Biće Joko sve u redu,ne brini.Odmaraj.❤

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 949
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
2.1.2024 20:15:24   
17 joka


user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here