|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Namestena glasanja
10.11.2011 10:09:19   
Inica
user posted image   kod mene je drugacije, ali to je onuser posted image
Ma vazi sto cu da se cimam toliko oko toga- imam pametnija poslauser posted image
A inace, ovako nikom nisam ni pomenula da sam je prijavila.. tako da- svejedno..

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Namestena glasanja
10.11.2011 10:24:32   
gagana83
Nikad nisam dete prijavila na bilo kakav izbor lepote ili nesto slicno. Jednostavno me to ne zanima i nemam vremena.
I sad cu jednom javno da se izvinim zenama koje imam na fb sto gotovo nikad ne lajkujem slike za takmicenja. I da hocu(a necu) ne mogu da postignem, jer mi svakodnevno stizu pozivi za neka glasanja.

O roditeljima koji nemaju drugi posao vec da sede za racunarom ceo dan i namestaju glasanje za svoje dete nemam mnogo sta da kazem. Valjda na taj nacin lece svoje komplekse, sta li je...


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Namestena glasanja
10.11.2011 11:22:06   
Inica
KLIK

Hehe.. Prekinuli su glasanje zbog neregularnosti user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Namestena glasanja
10.11.2011 11:26:17   
Raviojla
I treba!

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Namestena glasanja
11.11.2011 13:50:17   
Rivana
Ja nisam ukljucivala i iskljucuvala ruter jer se time nista ne dobija moze samo da se pokvari, i ako smo skupili dosta glasova user posted image to je greska administratora koji pravi to glasanje.

(odgovor članu Raviojla)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Namestena glasanja
11.11.2011 18:00:52   
jagodo
IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: Raviojla
dovoljno je da samo ukljucite i iskljucite rooter ako ste na adsl ili wireless internetu i mozete glasati do mile volje.Sta vi miliste o tome?

Ma ko ima vremena za ovo?user posted image

Ima vremena verovatno onaj ko po ceo dan i duboko u noc sedi na RR. A ujutru rano opet je tu.user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 31
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here