|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ustedeti sa strane samo za sebe
8.11.2014 17:59:21   
Mariya
Dok se nismo venčali, ja sam bila večito bez para. Kad smo se venčali, moj mužić meni objasni kako se štedi i kako se šteka novacuser posted image , hvala mu na tome!!!! I ja sad imam pozamašan štek, za koji on naravno ne znauser posted image
Imam račun u banci na koji mi leže plata, dižem samo onoliko koliko mi je potrebno, plus 1000 din. da imam u novčaniku. Imam "čarobnu kovertu" u kući i kod mene je novac koji dobijaju devojčice ili ja za rodjendane itd. Volim to što znam da imam novac koji je moj i samo moj.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Ustedeti sa strane samo za sebe
8.11.2014 19:38:05   
Mala Elena
Za to sluzi kasica kravica user posted image stane i po 1200 din, dosta za nesto sitno , nisu mi sada velike potrebe.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Ustedeti sa strane samo za sebe
8.11.2014 19:43:58   
Ivanka 75
Ja imam kasicu pcelicu i bogami zna da bude podebela user posted image
Pre 6 godina smo platili pola ormara iz nje, mm se cudio kako sam uspela toliko da ustedim user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Ustedeti sa strane samo za sebe
9.11.2014 7:28:26   
mirkam

IZVORNA PORUKA: smeško

Ne, ne odvajam ništa. Svaku platu celu donesem kući. I ne nosim ih sa sobom, jer sve što vidim može da sačeka. Mm se ne buni kad kupim nešto sebi, čak i kad krene sa mnom kupim i više. On je taj koji štedi . On plaća račune, tako da ja ne moram puno da se zamaram time. Svaku odluku o trošenju novca donosimo zajedno. Naravno, govorimo o većim iznosima. Volim da ga pitam da li ćemo imati dovoljno za ovo ili ono? Dogovaramo se šta i kad možemo da kupimo, pre ili posle plate,...Najlakše trošimo na Nikolu, ali to je normalno. Sve pare su na jednom mestu i ne kontrolišemo se međusobno na šta ko troši, ali se trudimo da ne preterujemo i da se uklopimo u budžet.


Identicno! user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Ustedeti sa strane samo za sebe
9.11.2014 20:02:11   
bubulence
ne bih rekla da imam stek...
mm kartica stoji kod mene, tacnije imam punomoc na njegov racun, on ni ne zna gde mu je kartica. uvek gleda da ima kod sebe koju hiljadu ako mu zatreba i kada utanji lepo kaze da mu dam pare.
sa svim parama raspolazem ja, on ne zna stanje na racunu. a imam nekoliko koverti, tipa koverta za igracke, koverta za registraciju, koverta za svasta... svaki dan negde stavim 10,20,50 din, ponekad i vise. i onda kada dodje nova godina lepo izvadim odatle i idem da pravim paketice... trenutno npr u toj koverti imam oko 6000 din, ostatak dodam. za registraciju ne skupim ni polovinu ali opet dobro dodje bilo sta. uglavnom, mm zna za te koverte jer i on ubacuje kada ima nesto sitno.
e ustvari imam stek, tata je prodao neku zemlju i dao mi deo novca. to stoji u banci i mm ne zna za to.. hocu da ga iznenadim jednog dana , kada bude resio da pocne neki privatan posao, da kupi novi auto ili tako nesto...

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Ustedeti sa strane samo za sebe
9.11.2014 20:18:32   
wivern
Nemam stek a nemam ni potrebe za njim. U nasoj kuci mm je trosadzija tako da meni kad nesto zatreba ne pravi pitanje da se to i kupi. U stvari cesce me on sam obraduje time sto mi treba, nego sto se ja i setim da trazim. Imamo zajednicki stek ali sam to prepustila njemu kao brigu.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Ustedeti sa strane samo za sebe
9.11.2014 20:26:52   
Ivanka 75
Kod mene stekamo i mm i ja, kupismo novi auto porosle godine, sad stekamo da sredjujemo potkrovlje, imamo samo plocu i crep, duvaaaaaa :)

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Ustedeti sa strane samo za sebe
9.11.2014 20:34:06   
superm
Mm I ja stekamo zajedno I troskove planiramo zajedno.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Ustedeti sa strane samo za sebe
9.11.2014 20:38:28   
Torbica
Kod nas je isto sve transparentno, imamo i na pojedinacnim racunima, znamo otprElike koliko gde, plus/minus, on punomoc na mojim racunima, ja na njegovim.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Ustedeti sa strane samo za sebe
9.11.2014 21:09:01   
isidora88
kod nas mm samo zaradjuje ali ja raspolazem novcem, mada mi ne ide bas kako treba user posted image
ja dizem pare, placam racune i sve sto treba, mm dajem za uzinu user posted image
a bubi imas super ideju, mogla bih i ja tako sa kovertama, super idejauser posted image
ne stekam nista sa strane, ako stekamo oboje znamo za sta stedimo, koliko para imamo i gde stoje.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Ustedeti sa strane samo za sebe
9.11.2014 23:02:25   
choopa choops
Mi imamo zajednički posao, pa nam je i štek zajednički. Iako, MM troši više nego ja, ne smeta mi, jer ni meni niko ne brani da trošim već jednostavno nemam potrebu.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Ustedeti sa strane samo za sebe
10.11.2014 0:26:26   
Azra_
Bubulence, i kod mene rade koverte. Odlično funkcioniše. user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Ustedeti sa strane samo za sebe
10.11.2014 1:03:17   
mati
IZVORNA PORUKA: Sneža

Da li uspete ostaviti koji dinar sa strane onako samo za sebe,za neku krpicu koju prizeljkujete,knjigu,masazu,bilo sta a da to bude fond samo za vas???
Ja sam ranije svaki mesec "odvojila"nesto sa strane,pa se nakupi svaki mesec po malo,odem u soping i vratim se srecna i zadovoljna!
Sada sve rede "ustinem" koji dinaruser posted image


Ustedeti samo za sebe....user posted image
Ovako. Ja pokusam da ustedim, ali onda kad dodje "visok datum" sto bi mi rekli i ostanemo bez para, ja izvadim stek na sto. I kao da sam kupila nesto za sebe.
A ako ne kupim nesto cim podignem platu, kasnije nema nista od toga. Tako da sad praktikujem da posle bankomata proset_am gradom sama, pa ako mi nesto zapadne za oko kupim, ako ne tu su mm i deca, kupim njima.

< Poruku je uredio mati -- 10.11.2014 1:09:38 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Ustedeti sa strane samo za sebe
10.11.2014 8:28:48   
Peace*
Ja štedela, štedela, uštedela 200eur, i do kraja od toga platila deci jedan semestar mađarskog. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Ustedeti sa strane samo za sebe
19.8.2017 14:20:13   
krin 40
Nemoguća misija.Sve što "uštekam" nešto iskrsne i dam za to.Evo npr sada mi razbili auto..250e..odee

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Ustedeti sa strane samo za sebe
19.8.2017 14:25:05   
mikica88
I tako je svud neka slicna situacija. Ja krenem stekati ali iskrsne nesto. Pa sve ode cas posla.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Ustedeti sa strane samo za sebe
19.8.2017 14:52:27   
vocicana
Ostavljam u metalnoj velikoj kutiji od Jager pica po 10 20, nekadai po 50 dinara, kao da ih nemam. Relativno skoro sam odvojila skoro 30 e, bas znaci. Inace od plate tesko uspem da nesto konkretno odvojim, ali se trudim makar 10e sa strane.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Ustedeti sa strane samo za sebe
19.8.2017 15:06:44   
krin 40
Voći to što ti radiš sam skoro čitala da treba raditi sa 500 din😁 Svaku od 500 din koju dobijemo za kusur npr ili nam rasitne ostavimo i pravimo se da ih nemamo.Ali to meni zvuči
nemogućeuser posted image Tvoj recept zvuči prihvatljivo

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Ustedeti sa strane samo za sebe
19.8.2017 21:05:06   
Sarav
Ja tako svojoj S dajem po 10 do 50din da stavi u svoju "kasicu svinjicu" user posted image Da vidimo šta ćemo da skupimo do kraja leta.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Ustedeti sa strane samo za sebe
23.8.2017 7:50:58   
vocicana
Pa sada sa 500....alivrediprobati.Veruj mi, ovo sa siitnisem, metal i ove sitne apoene, vredi ostavljati sa strane, bas se lepo nakupi. Majke mi, odlican predlog.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Ustedeti sa strane samo za sebe
23.8.2017 10:02:24   
krin 40
Pa to sa 500 "pije vodu" ko ima velika primanja.U svakom slučaju "bolje išta nego ništa"

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Ustedeti sa strane samo za sebe
20.10.2017 16:32:16   
MamaNecaVo
Ubacujem sitnis u kasicu i uvek se fina suma nakupi.
Da odvajam po 500 bas tesko ali mesecno je izvodljivo.
Ipak vise skupim sa sitnim parama.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Ustedeti sa strane samo za sebe
20.10.2017 16:38:58   
mama Jo
Ranije sam uspevala mnogo vise, a sada bas manje...
Ali tako nesto sitno uspevam naravno 😊

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Ustedeti sa strane samo za sebe
20.10.2017 16:43:32   
MamaNecaVo
Rekla bi da sam i ja mnogo vise uspela da ustedim.
Sada je to vec i umetnost.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Ustedeti sa strane samo za sebe
20.10.2017 19:57:33   
IvanaSK RR
Ne uspevam. Ne znam ni gde bih ustedela, na cemu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here