|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
3.12.2009 10:02:33   
*Alexx*
user posted image
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

al ona hoće ovog muškoguser posted image



_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
3.12.2009 10:04:59   
Anoniman
ima sigurno ili u turbo limaču ili u one2play oko 40maraka ili 20 eura...čini mi se


IZVORNA PORUKA: Lu RR

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

kod mene te paketiće sredi firma fino ...tako da ne brinem nešto pretjerano



Joj,Vule ti očito ne uživaš u tome posebno  


ma Lu da ti pravo kažem mene svi praznici extra nerviraju jer mi sam ti ja veliki ljubitelj bilo koje valute, a praznici mi samo izbiju lovu iz džepa user posted image

da zaboravih
sestrinom sinu (19 godina) daću pare
bratovim sinovima napraviti paketiće ili dati pare
bratu i snahi nešto kupiti
zetu za božić poklon
sestri za NG poklon
(e baš su sestra i zet koji inače žive u fr odlučili ovdje provesti praznike , pu majku mu user posted image )

< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 3.12.2009 10:06:55 >

(odgovor članu 2002m)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
3.12.2009 10:05:13   
Jeca*
hahaha...kako je Vučko nadrndana....prvo je objasnila zasto ne kupuje poklone, tj kupi neke sitnice, onda je rekla ok kupicu joj svrlju brlju, onda kao ma i to je glupost...hahaha user posted image

inace, i ja manje vise ne kupujem poklone. Tj, kupim svima po neku sitnicu. Ove godine pojma nemam sta kome da kupim user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
3.12.2009 10:06:58   
Lu
Eh i Roko hoće tog švrlju,kao i sve drugo što reklamira turbo limach,ludi špageti,ne budi tatu itd...koje glupostiuser posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
3.12.2009 10:07:59   
Anoniman
Ja sam obožavala Novogodišnji sajam, održavao se na Novosadskom sajmu... tamo od igle do lokomotive svega, a džabaaaaaa.... Ma milina, za 2000din kupiš poklone (sitnice) široj i užoj rodbini. Ali nema više... user posted image  Sada kupujem gaće i čarape. Sem ovog stalka, ne gine mom mužiću, ne mogu više da se borim sa njegovim pantalonama.

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
3.12.2009 10:08:10   
Anoniman
Jeco mojne da me prcenzi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jeste sitnica al kad zbrojiš te sitnice ...oj ne smijem da računam

jesam odvratna
ko da ja neću dobiti poklone user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
3.12.2009 10:09:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Eh i Roko hoće tog švrlju,kao i sve drugo što reklamira turbo limach,ludi špageti,ne budi tatu itd...koje glupostiuser posted image


Ma Luka zna adresu tržnog centra Imago u BG... Šta reći više??? Samo čekam kada će da sedne u taxi i kaže taxisti adresu i ode sam... user posted image  user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
3.12.2009 10:18:19   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Luka je legenda...ček samo da ti nestane kartica iz novčanika ...otišao Luka u kupovinu user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
3.12.2009 10:20:13   
2002m
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Eh i Roko hoće tog švrlju,kao i sve drugo što reklamira turbo limach,ludi špageti,ne budi tatu itd...koje glupostiuser posted image


Ma Luka zna adresu tržnog centra Imago u BG... Šta reći više??? Samo čekam kada će da sedne u taxi i kaže taxisti adresu i ode sam... user posted image  user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
3.12.2009 12:14:34   
Anoniman
Evo smislila sam, bratu ću da kupim elektronski ram za slike. user posted image

QQ meni, gde ću naći pare za sve što želim?! user posted image

(odgovor članu 2002m)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
3.12.2009 12:33:51   
viking
Haha, Tasho, Luka je stvarno legenda! Divan je klinja, mnogo je pametan!

A što se tiče one police za muža, mi je imamo i moram sa velikim žaljenjem i suzama u očima da konstatujem da nama nije pomogla - njegove svari nisu još jedino u frižideru! user posted image

Ram za slike je super, mi hteli to da kupimo svekrvi, da stavi slike dece i unuka (a i nas snajki), ali košta oko 90 evra... razmislićemo, ne volimo je baš toliko user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
3.12.2009 12:38:11   
Anoniman
Ma joooooooook u Novelu košta 2500din, sada smo kupili koleginici na poslu, sutra joj je poslednji dan!

Ma, mm spusšta pantalone uvek na isto mesto u spavaćoj sobi, i ja bih baš na to mesto, 5cm pored stavila taj čiviluk (ili kako se već zove). Dakle, ne bih da mu menjam navike. user posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
3.12.2009 12:39:17   
demetra
Meni problem poklona svake godine resava jedna poznanica koja pravi predivne novogodisnje gluposti.Prosle godine su to bili medenjaci, sarani naravno, prelepi su bili, jelkice, kucice, zvona i sl. pa sarani susenim belancetom.Em lepo izgledaju em jestiviOve godine ukrasi za jelku od gipsa, opet novogodisnji motivi.Stvarno je sjajna, ima dara za takve stvari.A meni dobro dodje za babe, dede, tetke i ostale kojima u sustini nije bitno sta su dobili nego im je gust da im deca poklone eto neku sitnicu.
A deci kombinujem paketic prikupljajuci sitnice od novembra pa do Nove godine.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 38
   [Obrisana poruka]
3.12.2009 12:44:19   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu demetra)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
3.12.2009 12:51:26   
Maya21
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ja sam obožavala Novogodišnji sajam, održavao se na Novosadskom sajmu... tamo od igle do lokomotive svega, a džabaaaaaa.... Ma milina, za 2000din kupiš poklone (sitnice) široj i užoj rodbini. Ali nema više... user posted image  Sada kupujem gaće i čarape. Sem ovog stalka, ne gine mom mužiću, ne mogu više da se borim sa njegovim pantalonama.


Tasho biće opet taj sajam, od ove godine, mislim da se otvara sledećeg vikenda. Nešto mi je mama pričala juče. Kad dobijem tačnu info proslediću user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
3.12.2009 12:55:24   
jacagoga
IZVORNA PORUKA: Maya21

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ja sam obožavala Novogodišnji sajam, održavao se na Novosadskom sajmu... tamo od igle do lokomotive svega, a džabaaaaaa.... Ma milina, za 2000din kupiš poklone (sitnice) široj i užoj rodbini. Ali nema više... user posted image  Sada kupujem gaće i čarape. Sem ovog stalka, ne gine mom mužiću, ne mogu više da se borim sa njegovim pantalonama.


Tasho biće opet taj sajam, od ove godine, mislim da se otvara sledećeg vikenda. Nešto mi je mama pričala juče. Kad dobijem tačnu info proslediću user posted image



Jel to sajam poput novogodisnjeg u BG???

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
3.12.2009 13:02:23   
Maya21
jeste ali mnogo manje user posted image doduse sad postoji i master hala pa cemo da vidimo user posted image

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
3.12.2009 13:10:27   
jacagoga
IZVORNA PORUKA: Maya21

jeste ali mnogo manje user posted image doduse sad postoji i master hala pa cemo da vidimo user posted image


Aj, javite da li ce biti i kada??

Beogradski ce verovatno biti ali naravno sa paprenim cenama kao i do sada

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
3.12.2009 13:15:09   
Maya21
Evo našla sam nešto, ali traje samo nedelju dana, to mi je bezvezeuser posted image   KLIK



(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
3.12.2009 14:12:51   
viking
Ako neko želi ovo da pravi, ima recept Božićni keksi od đumbira...

IZVORNA PORUKA: demetra

Meni problem poklona svake godine resava jedna poznanica koja pravi predivne novogodisnje gluposti.Prosle godine su to bili medenjaci, sarani naravno, prelepi su bili, jelkice, kucice, zvona i sl. pa sarani susenim belancetom.Em lepo izgledaju em jestivi.


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu demetra)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
3.12.2009 19:31:06   
marince1
Tasho jel sam dobro razumela,rece da digitalni ram kosta 2500?Ja mislila da je mnooogo skuplji!

Pitanjce,sta da stavim u paketic mom becu koji ima 2,5 meseca? user posted image

Extra sto ce tata,ujka,svekar da me teraju da izaberem nesto umesto njih za bebu user posted image



_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
3.12.2009 19:42:24   
Anoniman
Zavisi koje veličine uzmeš. Znam da je koleginica rekla da je 2500din, a onda posle smo nas 12oro dali po 300din, što je više, e sada ne znam dal su uzeli neki skuplji ram ili su uzeli još nešto. Javim sutra.

Bebcu draga... neku šarenu glodalicu, neku zvečku, portikle... user posted image Luka je imao pola godine za prvu NG, kupila sam mu zvečku.

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
3.12.2009 20:29:59   
Anoniman
hahaha ja se izvlacim,jos ne radim nigde tako da nemam para al moja mama kupi sestrama od tetke nesto a tetka meni i bratu,baba i deda daju neku paricu i poklon od MM i za MM!
Mada jos ne znam sta cu njemu...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
3.12.2009 21:13:26   
marince1
Vazi,hvala ti user posted image

Joj zveke je vec dobio 7 komada,a ima 4 glodalice user posted image
Ima da glodje za sve pareuser posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
4.12.2009 8:41:06   
Anoniman
E, za ram: ima 7'' i 8''. Ima običan koji sam vrti slike, i izgleda kao obučan ram sa displejem unutra , takav, 7'' smo uzeli koleginici košta 2999din. A ima i neki fancy, koji ima u sebi zvučnike, kalendar i Bog zna šta još (8''), taj je valjda 3999din, i nije kao klasičan ram, već je nešto moderno, kao plastično...

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here