|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
24.12.2009 17:05:35   
viking
A mužu sam kupila mikrofon (za karaoke) da možemo da pevamo kad nam je dosadno user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
24.12.2009 19:12:52   
Anoniman
Kupila sam i mami helanke, tražila je prave helanke u gradu pa nije našla, ona to fura na tunkicice i čizme.

I Luki sam kupila: Ben Ten sat, Pa neko pakovanje Ben Ten: kompas, baterijska lampa, toki voki, Spidermen igračku i Noddy crtać. user posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
24.12.2009 19:30:31   
marince1
Sestricini od mm(ima 11 godina) sam kupila spomenar,divan sa kljucicem user posted image

I naravno napravicu joj paketic.
A mom tati,kome je sutra rodjendan ujedno za rodjendan i novu godinu kupicu dozvolu za pecanje!
Znam da voli da peca,ali nece da kupi jer mu je skupo.

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
14.12.2010 14:03:07   
viking
Nešto se mislim da ponovo aktiviramo temu, bilo je dobrih ideja prošle godine....

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
14.12.2010 14:25:44   
Anoniman
Ja ove godine Neši moram da pravim dva paketića, pošto im i u vrtić dolazi Deda Mraz. Zasad sam kupila neki veliki kamion sa kockama, stoličicu na rasklapanje koju ima kod babe i dede, i obožava je, kanticu za zalivanje (plastičnu, njom pere sebi kosu, a stara je pukla), planiram da mu kupim još i albume nodi i pepa, i nekoliko slikovnica, i naravno slatkiše, pa ću to podeliti na dva paketića. 

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
14.12.2010 14:32:39   
SUPER MAMA
IZVORNA PORUKA: Nedja

Ja ove godine Neši moram da pravim dva paketića, pošto im i u vrtić dolazi Deda Mraz. Zasad sam kupila neki veliki kamion sa kockama, stoličicu na rasklapanje koju ima kod babe i dede, i obožava je, kanticu za zalivanje (plastičnu, njom pere sebi kosu, a stara je pukla), planiram da mu kupim još i albume nodi i pepa, i nekoliko slikovnica, i naravno slatkiše, pa ću to podeliti na dva paketića. 


Svidja mi se paketic Nedjo.
Samo moram da ti kazem da Nodi album i slicice su zavrsili.Mi smo lepili sada ima neke princeze mada to nas ne zanima.Ali zato je izasao Album sa slicicama STRUMFOVI.


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
14.12.2010 14:43:48   
viking
ja ću mužu uzeti aparat za espreso, pošto baš voli (ja ne pijem tople napitke uopšte, pa mi je sve jedno). Zauzeće mi pola kuhinje, ali ljubav je to user posted image

Marku (bratu) pravim paketić koji za sada ima:
-  tri vagona Tomasovih drugara (ne mogu da se setim kako se zovu)
- dva paketa pruge (sa mostom)
- Pepa prase (ili što bi on rekao - Svinjka Pepe) bojanka
- Voki toki
- kocke
- Spiderman maska
- Spiderman kabanica
- OshKosh pantalone na tregere sa prugicama (da izgleda kao neki deran)
- kutija pucketavih čokoladica za sve drugare iz vrtića
- Tomas "vreća" za odlaganje igračaka
- sneg-sprej i kalupe sa novogodišnjim motivima za prozore
- božićna čarapa za slatkiše
- knjiga sa nalepnicama Ljudsko telo
- lenjir sa izbušenim oblicima životinja (kao kalupi)
- set dečijih (ali pravih) oklagija, mućkalica i sl.
- tri CD-a sa crtaćima
- dva CD-a sa igricama





_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
14.12.2010 14:47:28   
jabudic
IZVORNA PORUKA: Nedja

Ja ove godine Neši moram da pravim dva paketića, pošto im i u vrtić dolazi Deda Mraz.


Nedjo, ne znam jesam li dobro shvatila, taj poklon sto daje deda mraz roditelji naprave i donesu?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
14.12.2010 14:51:42   
Lu
Vik, ti imaš kompletan spisak za mameuser posted image
Evo od mene jedan jeftini,  isprintana slika na šolji za kavu ili kakao sa likom naše voljene osobe i sa nekom porukicom, ja ću to svom sinu pored još nečeg možda sa ovog spiska od Vikinguser posted image
MM se ne pali na to, bezze mu je user posted image
Njemu moram nešto konkretnijeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
14.12.2010 14:55:08   
viking
Samo vi prepišite user posted image  Pa retko ga viđam jer je preko sveta, pa kompenzujem poklonima user posted image

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Vik, ti imaš kompletan spisak za mameuser posted image


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
14.12.2010 15:11:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jabudic

IZVORNA PORUKA: Nedja

Ja ove godine Neši moram da pravim dva paketića, pošto im i u vrtić dolazi Deda Mraz.


Nedjo, ne znam jesam li dobro shvatila, taj poklon sto daje deda mraz roditelji naprave i donesu?


Pa da. Ranije su se davale pare, pa oni tamo spreme paketiće, ali im nije praktično jer su deca totalno različita i to uglavnom ispadnu stvari koje su deci potpuno nepotrebne. Ovako, svako svom detetu spremi šta želi, u skladu sa tim šta detetu treba, i sa finans. situacijom.


Viking, oću ja da budem tvoj bratuser posted image Šala, svaka čast, i nije to samo što je puno poklona, nego su svi, koliko vidim, pažljivo izabrani BAŠ za njega...to je diiivnouser posted image

(odgovor članu jabudic)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
14.12.2010 15:13:42   
Anoniman
SM, u NS još ima Nodija, i album i sličice, bar kod mene u radnjiuser posted image Ma bitno je da vidi Nodijauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
14.12.2010 15:43:12   
viking
Može, može, što nas je više -  to bolje user posted image  hvala, znaš i sama kako je to user posted image
IZVORNA PORUKA: Nedja

Viking, oću ja da budem tvoj bratuser posted image Šala, svaka čast, i nije to samo što je puno poklona, nego su svi, koliko vidim, pažljivo izabrani BAŠ za njega...to je diiivnouser posted image



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
14.12.2010 21:53:18   
Maya21
Mame da vam kazem da u DEXY CO imaju bas povoljne neke igrackice koje su do skoro bile preskupe...
ja danas kupila za moju decu DANKDOO one zivotinjice koje se stave u vodu pa narastu, robina huda sa konjicem, bas velikog, serifa, isto iz robina huda, autice, sve 300din komad... Ima i onih vilica, iz novog diznijevog crtaca, neke mini bratz, po istoj ceni :)

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
14.12.2010 22:58:50   
viking
Aaaaaaa. tome služe te životinje! A ja se baš pitala...user posted image

IZVORNA PORUKA: Maya21

danas kupila za moju decu DANKDOO one zivotinjice koje se stave u vodu pa narastu




_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
14.12.2010 23:09:36   
Maya21
samo se smej!!user posted image meni Maki celo leto ispirao mozak da mu kupim to... A bile su 800din user posted image

< Poruku je uredio Maya21 -- 14.12.2010 23:21:39 >

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
19.12.2010 9:29:55   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

juce smo kitili jelku i sinoc ostaviil paketic ispod jelke (mozda je prerano, ali ajde...bice i RR paketic i moji ce mu dati 31og, pa smo mi sad stavili ovo sto smo kupili od para koja nam je dala firma)
elem, u paketicu je bila knjiga, tabla pisi-brisi, adapter za wc solju munja mekvin, neki tanjirici (munja, bambi), neki cika koji vozi dzip i ima silan neki alat, malo pakovanje lego kockica i glavna igracka kojom sam odusevljena i zbog koje sve ovo i pisem.
Pogledajte kako je dobra igracka

KLIK


_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
19.12.2010 9:54:12   
Ana RR
Jao Jeco, kako je dobro user posted image user posted image user posted image pa ja bih se igrala sa ovim user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
19.12.2010 10:00:29   
Jeca*
sta da ti kazem....od jutros smo svi na podu user posted image  prvo smo sklapali LEGO auto i dzip i benzinsku pumpu....sad ovo user posted image  Luka je naravno sve povezao pa sad ove kuglice redja u lego dzip user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
19.12.2010 12:12:21   
anajid
Jao Jeco,sad vidim ovo.Pa to je fantasticno zaista.Ako nije tajna,koliko kosta?Htela bih i ja da kupim svom sestricu,on ce sad 4 god i mislim da bi se odusevio sa ovom igrackom!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
19.12.2010 12:21:44   
Anck Su Nmaun
hhehe super igrcka user posted image
Moja prda je mala pa ce se vise mama obradovati igracki user posted image user posted image user posted image user posted image ja sam kao dete bila luuuuuuuuuuuuuuuuda za igrackama....i jos uvek po malo user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
20.12.2010 8:52:08   
Jeca*
sad vidim na snimku da je to veca verzija igracke. Bila je i ta u radnji, ali nisam htela da preterujem i ne znam iskreno ni njenu cenu.
Mi smo kupili ovu

user posted image

i kostala je 1800din. Isto radi samo je manja pista, tj kraca

Luka se juce ceo dan igrao sa njom. Prvo je gledao kako radi samo, a onda smo iskljucili pa je on vozio, presipao ove kuglice, pa je vozio i druge autice...ja sam bas zadovoljna igrackom user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
20.12.2010 8:59:56   
Pretty78
mi cemo Maki kupiti kuhinju ...vec nedeljama kuka za kuhinjom da ona kuva mami i tati rucak :)
a za Davida poooojma nemam , htela sam kucu sveznalicu ali kad sam videla da je u Rodiu 4500 dinarcica ....user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
20.12.2010 9:03:20   
Jeca*
Luka ima dve user posted image  sta cu...dobio jednu pa drugu. Moram priznati da sam ocekivala vise od te igracke. Meni je nekako dosadna i ne vidim da moze mnogo da koristi deci sem da im eto tako peva, a brzo se izgustiraju sve te pesmice...ne znam...mozda gresim, ali eto.
moj brat je 86o godiste i kad je bio mali imao je medu koga pritisnes za rukicu i on snima tvoj glas, a onda pritisnes opet i on ti pusti sve sto je snimio. Meni je takva igracka mnogo korisnija od ovih sto vec imaju nasnimljene neke melodije

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
20.12.2010 9:38:03   
Pretty78
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Luka ima dve user posted image  sta cu...dobio jednu pa drugu. Moram priznati da sam ocekivala vise od te igracke. Meni je nekako dosadna i ne vidim da moze mnogo da koristi deci sem da im eto tako peva, a brzo se izgustiraju sve te pesmice...ne znam...mozda gresim, ali eto.
moj brat je 86o godiste i kad je bio mali imao je medu koga pritisnes za rukicu i on snima tvoj glas, a onda pritisnes opet i on ti pusti sve sto je snimio. Meni je takva igracka mnogo korisnija od ovih sto vec imaju nasnimljene neke melodije


daaaaaaaaaaaaj jednooooooooooooooooog user posted image


_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here