|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
4.12.2009 16:53:44   
viking
Videla sam da je Maya postavila link za NS sajam, ali ovo što ja imam je malo drugačije user posted image

 
Zima na Sajmu
U okviru Novosadskog sajma održaće se manifestacija pod nazivom Zima na Sajmu.  Cilj manifestacije je da se posetiocima u novogodišnjem periodu ponudi veliki izbor najraznovrsnijih proizvoda po atraktivnim cenama, uz prateći zabavni program i bogat gastronomski sadržaj.
U okviru ove manifestacije održaće se Novogodišnji vašar, Sajamski outlet, klizališta, igraonice i luna-parka za najmlađe, dok će u Master hali biti postavljena bina na kojoj će se održavati program kulturno-zabavnog karaktera.
Ulaz na sajam je besplatan, a program će se održavati svakodnevno od 10 do 20 časova.
Traje od 21. do 30. 12.
www.sajam.net
 



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
5.12.2009 11:09:16   
Jeca*
Ja sam odlucila da Luki kupimo ovo user posted image

user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
5.12.2009 11:22:30   
Maya21
Jeco tog kucu će Tale da dobije user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
5.12.2009 11:55:38   
Jelena81
Heeeej... Ja ovu kucu juce videla i odusevila se sto je sve napisano cirilicom :) To cemo kupiti kumici :)

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
5.12.2009 12:03:23   
Jelena81
[/quote]

da zaboravih
sestrinom sinu (19 godina) daću pare
bratovim sinovima napraviti paketiće ili dati pare
bratu i snahi nešto kupiti
zetu za božić poklon
sestri za NG poklon
(e baš su sestra i zet koji inače žive u fr odlučili ovdje provesti praznike , pu majku mu user posted image )
[/quote]

ne pricaj mi nista o poklonima... sestrino dvoje, zet i jos godisnjica, drugarica i njene bliznakinje.... i jos slava devojacka, ali idemo kod strica... i tako... volim da deci kupim lepu stvar a ostalim simbolicno, sitnicu neku... Neko rece na pocetku teme, rukavice... bas takve sitnice...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
5.12.2009 12:54:55   
marince1
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Ja sam odlucila da Luki kupimo ovo user posted image

user posted image


A sto ja nemogu da vidim ovu sliku user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
5.12.2009 13:01:33   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Ja sam odlucila da Luki kupimo ovo user posted image

user posted image


Mnogo je slatkoooooooouser posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
5.12.2009 13:03:28   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Rivana


IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Ja sam odlucila da Luki kupimo ovo user posted image

user posted image


Mnogo je slatkoooooooouser posted image


Koja je cena ove kuce molim te napisi mi? user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
5.12.2009 13:30:17   
Rivana
Videla sam cenu gore user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
5.12.2009 13:58:43   
Jeca*
to sam i ja prvi put videla jutros u Vodicu za roditelje na b92 i odusevila se. Izgleda da kosta oko 3000,00. Malo sam google-lala
zove se Kuca sveznalica

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
5.12.2009 22:50:12   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

to sam i ja prvi put videla jutros u Vodicu za roditelje na b92 i odusevila se. Izgleda da kosta oko 3000,00. Malo sam google-lala
zove se Kuca sveznalica

Jeco ja danas kupila kucu sveznalicu. U idei na novom beogradu tamo je malo je cena oko 2800. Super je, ja isla Luki da kupimpelene i kad am spazila kucu sveznalicu odmah sam uzela. user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
6.12.2009 15:49:13   
mihi
Ja sam kupila Milošu pre više od mesec dana kad se pojavio, u Trbo Limaču je 2580 din. Super je govori pesmice, azbuku, gde je ruka, noga , srce, kaže zagrli me.........

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
12.12.2009 13:00:43   
Dora
Za decu koja vole igrice- videla sam juče nešto extra i igrali smo malo, zove se V-smile i može se kupiti u prodavnici Turbo limač TC Ušće

Isto tamo, pruga i vozić Tomas i drugari, super stvar! Lep poklon za dete, i kvalitetan!

Ima još jako puno zanimljivih stvari...treba dva dana da se sve pregleda...

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
12.12.2009 13:28:42   
Lu
U Turbo limaču i jesu najkvalitetnije igračke,bar meni.
Sve što sam kupila Roku i sad je čitavo,ništa nije uspio slomiti ni iščupati,možda je malo skuplje ali kvaliteta je neusporediva.
Da ne reklamiramo proivođače ali oni drže igračke samo od provjerenih proizvođača.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
12.12.2009 15:26:38   
Jeca*
Mi sad od firme dobijamo novogodisnji cek Turbo limaca, za dete. Jedva cekam da kupim ono sto smo planirali a to je: Kuca sveznalica, Tabla za crtanje (ona sto se crta i brise povlacenjem) i koš i lopticu. Ako ostane jos para dobice i neku knjizicu posto je stalno "čita" knjige user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
15.12.2009 19:12:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora



Isto tamo, pruga i vozić Tomas i drugari, super stvar! Lep poklon za dete, i kvalitetan!




Za ovo se Luka zalepio na Spensu...

Ja sam danas naletela na neku rasprodaju na Spensu, u maloj radnjici, prodaju muške košulje i džempere, preko puta trikotaže Jelkić, kao na ćošku je radnjica (ako NS-ađanksama zatreba): košulje su 900din, džemperi standardni su isto 900din, a oni sa rombovima su 1200.
Uzela sam mužu crni džemper, tati sivu košulju, a dedi plavo-belu na štraftice košulju. user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
15.12.2009 19:14:44   
Anoniman
Ah, da dopunim, baki sam kupila kecelju rukavicu i one deblje... ne znam šta su to, valjda isto za hvatanje šerpe, kao krpe, ali debele kao rukavica, uglavnom, sve u stoj boji, mami ću kupiti dva para helanki (nedavno je pitala gde ima da se kupi helanki), našla sam (tj. drugarica mi rekla) da u Hadži Gubimovoj ima u nekoj čarapari za 550din.
Još bratu da iskopam onaj digitalni ram, i baš sam lepe poklone kupila ove godine za sitne pare. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
22.12.2009 23:54:59   
Anoniman
Evo šta je Luka dobio u "paketiću" (ne znam zašto mu tepaju???) moje ex firme... (paketić nam je još sledovao...)

Tarzanova džungla (Tarzan može da se spušta niz tobogan, zmija kaže "SSSSSSSSSSSSSSSSS" kada stisneš neko dugme i vrti glavu, i ona ograda u pećini je na dugme... lepo je...

user posted image


A druga stvar je ova policijska stanica sa garažom i ulicom, to je malo lošijeg kvaliteta ali je lepo takođe:

user posted image


ALI, ovo nisu igračke za decu od 2-5god, već za roditelje dece od 2-5god! OTPALI SMO DOK SMO SLOŽILI! Tj, ja sam bacila posle 15min i pretila da će da leti kroz terasu, pa je mm složio.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
22.12.2009 23:58:35   
Anoniman
Pa super su igracke, to je Luki sigurno zanimljivouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
23.12.2009 0:00:43   
Anoniman
Jao Luka je u fazi "Hajde da se borimo! Hajde da gorila sruši džunglu, a Tarzan se popne na vrh policijske stanice i tamo bude džin, koji kada skoči, sve se sruši!" user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
23.12.2009 0:02:06   
Anoniman
Pa kreativno dete, spojilo dve igrackeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
23.12.2009 0:03:14   
Anoniman
Ma jao, onda dođe i Šrek, i Moćni rendžeri, a oni su za glavu viši od svega... Ma da ti ne pričam! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
23.12.2009 0:04:01   
Anoniman
To i mene uskoro cekauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
23.12.2009 0:38:53   
Anoniman
Borbena faza kod dečaka KLIK

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
23.12.2009 10:26:17   
viking
Brat mog muža ima tri ćerke od 2, 3 i 5 godina i upravo smo im spakovali paketiće. Pošto svaka mora da ima isto, inače nastaje drama, spakovali svakoj po:
- debele hulahopke
- cd sa crtaćima i video igricama za njihov uzrast
- rajf sa federima na kojima su deda mraz i sneško
- drveno (početno) slovo njihovog imena koje može da se zalepi na krevet, ormar, vrata, bilo gde
- čokoladnog sneška
- plišane maske zeke/mace/kuce koje smo kupili u Ikei, iz dva dela su, jedan deo se stavlja preko lica a drugi deo su uši na rajfu
- kesu bombona skitlles 
- smoki i ostale "gluposti" 

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here