|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 11:27:03   
bratzz

IZVORNA PORUKA: Olga RR

secam se samo da je bila plavusa , osminkana sa umetkom i ono : otkini bejbe , sta reci user posted image , ustvari user posted image

SONJA MITROVIC HANI- Otkini baby
Ja sam zaboravila daova stvar pstoji user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 11:28:13   
Lilla
Ja sam tada isla u osnovnu i sjecam se da smo svi otkidali na Dr. Iggy-a i njemu slicne user posted image
A Balasevic je bez obzira na vrijeme bio i ostao nr. 1.


< Poruku je uredio Lilla -- 1.12.2011 11:29:19 >


_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 11:28:47   
Anoniman
Hani se zvala Sonja??? user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lilla)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 11:30:16   
limunada
ja iz tog vremena jedino volim dr.Igyy stvarno su zakon mada sam ja tada bila mala al upamtila sam po sestri,ona ih je slusala.a izbegli smo 97 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 11:32:36   
minavb
Došle moja drugarica i ja u Bg na studije, živele zajedno i izašle sa nekim momcima iz kraja, jedan je studirao kod nas na drugoj studijskoj grupi. Mi sele u kola a oni pustili kasetu i jedan kaže "Pazi sad" i počinje pesma "Oči boje duge". Nas dve se pogledamo i bez reči skontamo da bežimo od njih što pre. 

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 11:34:34   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Ja ne znam nikoga ko je baš slušao ovu vrstu muzike.



Evo sada znaš, ovde neki rekoše da je bila zakonuser posted image

Ja je i dalje ne volem.



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 11:36:47   
bratzz

IZVORNA PORUKA: n i n a

Hani se zvala Sonja??? user posted image

user posted image user posted image user posted image


Nisamni ja znala izbacio mi youtubeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 11:37:52   
limunada
ja rekla da je zakon dunja i volim dr.igyy al vise slusam narodnu muziku stariju.Svako ima svoj ukus!Ja mogu sve da poslusam.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 11:39:40   
limunada
Ruzno mi je da se neko ruga kad slusas npr.narodnu muziku,nemislim na vas nego sam to dozivela od neki pre osoba da kazem uzdignutih.pa svako ima svoj ukus zar ne

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 11:41:04   
Snelle
IZVORNA PORUKA: n i n a

Hani se zvala Sonja??? user posted image

user posted image user posted image user posted image



Kako zvala, pa valjda se još uvek zove user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 11:41:56   
bratzz
Ja sam slusala sve i svasta na sta sam naisla i shvatila sam da mi njavise odgovara RnR, volim ja poneku posme od ostalih zanrova ali rock muzika je moja ljubav, na svirci sam upoznala mm.
Da bi znaosta valja a sta ne moras da cujesprvo sve sto se nudi. Ne stidim se ako mi se dopadne neki narodnjak, niti ako volim neku dance pesmu.

< Poruku je uredio bratzz -- 1.12.2011 11:42:48 >

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 11:42:12   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: limunada

Ruzno mi je da se neko ruga kad slusas npr.narodnu muziku,nemislim na vas nego sam to dozivela od neki pre osoba da kazem uzdignutih.pa svako ima svoj ukus zar ne


Jeste ružno. Ja sam narodnjake (mislim na Harisa, Luisa i tu ekipu, a ni Brena mi nije strana user posted image ) uvek volela da slušam na nekim žurkama kad malko popijem.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 11:45:47   
minavb
IZVORNA PORUKA: *Alexx*
Jeste ružno. Ja sam narodnjake (mislim na Harisa, Luisa i tu ekipu, a ni Brena mi nije strana user posted image ) uvek volela da slušam na nekim žurkama kad malko popijem.

Ja volim Zvonka Bogdana, Miroslava Ilića, Cuneta, sevdalinke, Šabanove stare pesme,... volim da ih čujem u kafani i volim kafanu ali Brenu, Cecu, Acu, and co ne mogu da smislim. Pa poslušajte samo onu Šabanovu o dva bela galeba, prava tužna ljubavna pesma, a onda slušajte pesmu Ace Lukasa, bilo koju (meni je vrhunac gluposti ona Lična karta) pa recite šta je bolje.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 11:46:30   
limunada
Uz njih se najbolje provedem a ima i one muzike koju volim na miru poslusati al ja sam inace veseljak  uz narodnu tu stariju mi je najlepse al ne ove grandovce

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 11:47:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Snelle

IZVORNA PORUKA: n i n a
Hani se zvala Sonja??? user posted image

user posted image user posted image user posted image


Kako zvala, pa valjda se još uvek zove user posted image  

Pa to user posted image

I ja volim Harisa, Miroslava i Brenu, ali što je Brena snimala šklj pesme tih 90-ih user posted image ono kad vozi kabriolet Floridom user posted image

Ah, mina... Dva galeba bela.... Pa ja sam skoro svaki put zaplakala na tu pesmu user posted image


< Poruku je uredio n i n a -- 1.12.2011 11:48:15 >

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 11:47:37   
limunada
Dva galeba bela meni prelepa pesma user posted image i prava,sve njegove su dobre

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 11:49:31   
isidora88
do 5-od osnovne sam slusala dr iggy,code... cela osnovna i pocetak srednje sam slusala prodigyuser posted image
negde oko 16-te godine sam pocela da slusam i narodnjake jer se svaki izlazak zavrsao na takvim mestima,svuda se prvo pustala strana haus muzika i posle narodnjaci i dan danas volim da izlazim na takva mesta,vise ne mogu da zamislim provod bez narodnjakauser posted image
najvise mrzim kad neko stalno prica kako ne slusa tu muziku a u izlasku zna sve pesmeuser posted image

sada retko slusam muziku kod kuce,a kad slusam onda je to po raspolozenju,bas mogu sve da slusam(osim balasevica,nejag organski ne podnosim),obozavam trkulju,bila sam na nekoliko njegovih nastupa i bas mi prija ta muzika

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 11:49:37   
*Alexx*
Zvonko Bogdan? Tiho noći i dan danas pevam Andreju.
Ali to već nisu devedesete.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 11:50:54   
*Alexx*
Moj prvi koncert - Bajaga u Domu Sindikata. Drugi - Prodigy u Pioniru user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 11:52:12   
bratzz
IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: *Alexx*
Jeste ružno. Ja sam narodnjake (mislim na Harisa, Luisa i tu ekipu, a ni Brena mi nije strana user posted image ) uvek volela da slušam na nekim žurkama kad malko popijem.

Ja volim Zvonka Bogdana, Miroslava Ilića, Cuneta, sevdalinke, Šabanove stare pesme,... volim da ih čujem u kafani i volim kafanu ali Brenu, Cecu, Acu, and co ne mogu da smislim. Pa poslušajte samo onu Šabanovu o dva bela galeba, prava tužna ljubavna pesma, a onda slušajte pesmu Ace Lukasa, bilo koju (meni je vrhunac gluposti ona Lična karta) pa recite šta je bolje.


http://www.youtube.com/watch?v=jAW8jaV781U
Meni se jako svidja ova njegova pesma, a to sto mi je odvratan ko pojava je druga stvar.
Mislim da skoro od svakog izvodjaca mogu da pronadjem jednu pesmu koja mi se dopada user posted image


< Poruku je uredio bratzz -- 1.12.2011 11:53:35 >

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 11:52:43   
Anoniman
Joj, meni je Tiho noći prepre tužna pesma.... Ja sam išla u OŠ JJ Zmaj, pa nam je bilo pod obavezno da znamo sve njegove pesme i njihovo značenje... Mnogo tužne sve pesme Đulićih uveoka user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 11:54:35   
Kookai
Beat street _ gde si ti , ne znam gde si ti,a to bih volela znati user posted image

(odgovor članu kalinam)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 11:55:56   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: n i n a

Joj, meni je Tiho noći prepre tužna pesma.... Ja sam išla u OŠ JJ Zmaj, pa nam je bilo pod obavezno da znamo sve njegove pesme i njihovo značenje... Mnogo tužne sve pesme Đulićih uveoka user posted image


Ja sam je obozavala sve dok drugarici na sahrani nisu pustili tu pesmu dok smo nosili kovceg sad nemam srca da je otpevam mojoj deciuser posted image

E da za neverovati ali i ja sam obozavala Prodigy-Firestarter user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 11:56:43   
minavb
IZVORNA PORUKA: n i n a
Mnogo tužne sve pesme Đulićih uveoka user posted image

Jesu i nemoj sad o njima.user posted image
A Šabanova Dođi da ostarimo zajedno? eeee
nego odosmo off


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 12:02:12   
isidora88
LJ super pesmauser posted image
a prodigy - smack my bitch up to mi omiljenauser posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here