|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Potrebna i nepotrebna oprema za bebe
2.3.2011 23:49:09   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Jele

Evo Bubo dok ne slikam sutra svoj, recimo da je sličan ovom modelu s' tim što moj nije bežični...

user posted image


Isti imam i ja, sa gajtanom takodje, neki no-name, odlicna sprava! :)

(odgovor članu Jele)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Potrebna i nepotrebna oprema za bebe
2.3.2011 23:49:51   
pepeljuga
napisacu sta je meni bilo nepotrebno:
-benkice (neprakticno, umesto toga bodici, bodici, bodici... user posted image )

-sterilizator - imam aventov koji je ogroman, a nemam mesta da mi stalno stoji u kuhinji, i dok ja to sve namontiram, pet puta turim u serpicu i prokuvam user posted image




_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Potrebna i nepotrebna oprema za bebe
2.3.2011 23:56:40   
Jele

IZVORNA PORUKA: pepeljuga


-sterilizator - imam aventov koji je ogroman, a nemam mesta da mi stalno stoji u kuhinji, i dok ja to sve namontiram, pet puta turim u serpicu i prokuvam user posted image





Među stvarima koje su meni zakon je i sterilizator user posted image i to Aventov na paru imam, strava stvar. Samo tutnem u njega cucle, flašice, ma šta god, sipam malo demi vode uključim i ćao đaci, za 8 min gotovo, nema isparenja na sve strane, ma milina. Znači za mene su zakon: hranilica, baby phone, sterilizator, blender, grejač za flašice, AS, hmmm, setiću se još... E da ona četka za flašice i cuclu mi je dosta značila...

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Potrebna i nepotrebna oprema za bebe
2.3.2011 23:58:46   
pepeljuga
joj i ja imam taj isti, mene je mrzelo svaki cas da ga vadim iz kutije, najgora sam  user posted image

< Poruku je uredio pepeljuga -- 2.3.2011 23:59:02 >


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Potrebna i nepotrebna oprema za bebe
3.3.2011 0:00:30   
lanajelena
Jele da te pitam u kakvoj ti vili zivis kad ima smesta za sve te zavrzlame user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Potrebna i nepotrebna oprema za bebe
3.3.2011 0:00:53   
Jele

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

joj i ja imam taj isti, mene je mrzelo svaki cas da ga vadim iz kutije, najgora sam  user posted image


Ma meni stoji na radnoj ploči u kuhinji, a kada smo živeli u garsonjeri isto je imao svoje mesto, nisam ga pakovala u kutiju, pošto je jadan non-stop radio kada je Uroš bio mali - bila sam totalni freak da sve mora da bude non-stop sterilno... Sad sam se malkice opustila, ali malkice user posted image user posted image

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Potrebna i nepotrebna oprema za bebe
3.3.2011 0:01:01   
Snelle
Jele, jesu li baby phone i alarm isto user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Potrebna i nepotrebna oprema za bebe
3.3.2011 0:03:06   
Jele

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Jele da te pitam u kakvoj ti vili zivis kad ima smesta za sve te zavrzlame user posted image user posted image user posted image


Pa da ti pravo kažem ova kuhinja mi je ogromna, mislim da samo radna ploča ima oko 5 m, možda i malo više user posted image Obožavam je user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Potrebna i nepotrebna oprema za bebe
3.3.2011 0:04:38   
Jele

IZVORNA PORUKA: Snelle

Jele, jesu li baby phone i alarm isto user posted image


Yes, dear. Meni je super Philips-ov, a uzeli smo i neki Maxi-Cosi-jev i bezveze je.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Potrebna i nepotrebna oprema za bebe
3.3.2011 0:05:04   
Lu
Eh da ni ja nisam stavila na spisak bebiphone a ne znam kako bi bez njega, soba mi daleko od kuhinje a pogotovo kad izađem napolje.
Kad je bio veći probudi se i viče, mama dođi budan samuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Potrebna i nepotrebna oprema za bebe
3.3.2011 0:07:12   
Jele
Ma bitno je da se dobro čuje, ovaj Philipsov probi uši, ali kada mi recimo radi aspirator na najjačem super mi dođe

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Potrebna i nepotrebna oprema za bebe
3.3.2011 0:09:16   
Lu
 
IZVORNA PORUKA: Jele

Ma bitno je da se dobro čuje, ovaj Philipsov probi uši, ali kada mi recimo radi aspirator na najjačem super mi dođe

I u mene je Philipsuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Potrebna i nepotrebna oprema za bebe
3.3.2011 0:10:41   
Anoniman
Nina ima alarm ugrađen u glasne žice , kad ga "uključi" - komšije sa petog sprata zovu Centar za socijalni rad user posted image

(odgovor članu Jele)
  Direktna veza do poruke: 88
   RE: Potrebna i nepotrebna oprema za bebe
3.3.2011 0:13:34   
Jele

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Nina ima alarm ugrađen u glasne žice , kad ga "uključi" - komšije sa petog sprata zovu Centar za socijalni rad user posted image

user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Potrebna i nepotrebna oprema za bebe
3.3.2011 0:15:19   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Nina ima alarm ugrađen u glasne žice , kad ga "uključi" - komšije sa petog sprata zovu Centar za socijalni rad user posted image


Nama se svaki mesec sele komsije sad shvatam problem user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Potrebna i nepotrebna oprema za bebe
6.3.2011 7:17:42   
jeca.vestica
Da li neko ima iskustva za baby-gymom? Onim mekanim, sa igrackicama koje vise sa lukova? Od kada se stavlja beba na to?

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Potrebna i nepotrebna oprema za bebe
6.3.2011 10:06:32   
Lu
IZVORNA PORUKA: jeca.vestica

Da li neko ima iskustva za baby-gymom? Onim mekanim, sa igrackicama koje vise sa lukova? Od kada se stavlja beba na to?

Pogledaj ovdje, BABY GYM

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu jeca.vestica)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Potrebna i nepotrebna oprema za bebe
6.3.2011 10:48:51   
jeca.vestica
Hvala Lu! Za koji mesec cu da napisem da li ce se isplatiti za moju bebisku...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Potrebna i nepotrebna oprema za bebe
6.3.2011 11:10:17   
Anck Su Nmaun
Mi ga nismo imali, ali  sam razmisljala da kupim... dobro je sto nismo...to beba Brzooo preraste,  jos jedna bespotrebna stvar 

(odgovor članu jeca.vestica)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Potrebna i nepotrebna oprema za bebe
6.3.2011 11:24:03   
jeca.vestica
Pa bebe nekih devojaka sa foruma procitala sam koriste to i do 1 god... Ako ce da je zabavi dok ja nesto radim, isplatice se user posted image . Uostalom dobila sam ga na poklon, a tako je lepo, bas sam se obradovala!!! 

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Potrebna i nepotrebna oprema za bebe
6.3.2011 12:22:28   
Olga75
M i sad obozava svoj tunel a ima preko 2 god , nalazi mu nove namene user posted image
ali ovo je druga tema , sorry user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jeca.vestica)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Potrebna i nepotrebna oprema za bebe
18.3.2011 16:31:51   
maslachak
ne znam gde bih ovo stavila..
pitali su me rodjaci mm-a da li bi htela da Visnji kupe ovaj aparat..meni se ovo cini vrlo funkcionalnim i prakticnim..nema zezanja sa serpicama i barenjem,miksanja,sve se odmah zavrsi..da li neko od vas ima iskustva sa ovim?

user posted image


sa jedne strane se kuva na pari,kad se proces zavrsi,posuda se okrene i izmiksa..meni izgleda sasvim okej

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Potrebna i nepotrebna oprema za bebe
18.3.2011 16:33:56   
Verus
Ja sam imala najobicniji blender-i sa njim mixala.  Brzo sam presla na gnjecenje viljuskom, pa onda komadice.  Tako da mi je drago da nisam u nesto investirala.

Meni je ok: dok god je plastika u kojoj se kuva BPA free.  Ako nije: ja ne bih.  Inace ne grejem hranu za nju u plastici, nego sve u staklenim posudama ili serpici.

(odgovor članu maslachak)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Potrebna i nepotrebna oprema za bebe
18.3.2011 16:36:57   
maslachak
na Avent-Philips site-u pise da je bpa free,to sam i ja prvo pogledala..
obzirom da je poklon mislim da cu da prihvatim,da sam u situaciji da razmisljam da li bi ga kupila ja,nisam sigurna..pitanje je koliko to ovde kosta i da li bi se isplatilo..

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Potrebna i nepotrebna oprema za bebe
18.3.2011 16:38:08   
*Alexx*
Je li to Avent? Ako jeste, ja bih apsolutno investirala u to (posebno što ćeš da dobiješ, a ne da kupiš) user posted image

edit: da, jeste Avent. Da, prihvati user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here