|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Baby Gym
3.11.2008 13:39:59   
Anoniman
Stvar koja je meni spasla većinu vremena dok je Luka bio mali je Baby Gym. Stavljala sam ga tamo još kao jako malog, čini mi se da je bio mlađi i od 6 nedelja (nemojte me držati za reč). Tamo je naučio da se prevrće sa leđa na stomak, jer sem što je zanimljivo to što od gore visi, zanimljiva je i podloga. U uputstvu piše da se stavlja na zemlju, bezbednosti radi, mada ja to nisam radila, imala sam utisak da je na zemlji stalno promaja i prašina, tako da sam stavljala na krevet, sve dok nije porastao toliko da nije mogao da leži popreko na krevetu, onda sam već smatrala da je dovoljno odrastao i za prašinu na podu. user posted image  Igrao se time još i kada je prohodao, tako da to smatram mnogo zgodnim pomagalom za majke.

Izgleda ovako:

http://www.amazon.com/Baby-Einstein-Seek-Discover-Activity/dp/B0000936LR

Smatram da je bitno da je jakih boja, jer bebe prvo vide jake boje i zanimaju ih jake, a ne pastelne, boje.
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Baby Gym
3.11.2008 15:35:59   
Anoniman
Vidite koliko različitih vrsta ima... Onaj koji sam prikačila u prethodnom postu je najsličniji mom, samo su na mom bile plastične igračke.

http://www.amazon.com/s/qid=1225722766/ref=sr_pg_1?ie=UTF8&rs=166828011&keywords=gym&rh=n%3A165796011%2Cn%3A166828011%2Ck%3Agym&page=1

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Baby Gym
6.11.2008 19:45:32   
guppy RR
Tašo, moram te naučiti da lepo lepiš linkove... :))) kad stignem...

OVO (KLIK) je naš BabyGym.

< Poruku je uredio guppy -- 7.11.2008 9:56:19 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Baby Gym
7.11.2008 8:15:23   
Anoniman
Draga, videla sam da ima nova tema po pitanju linkova, ali pošto si ti juče sela i odgovorila na SVE postove na koje u poslednje vreme nisi stigla... onda ja imam puno da čitam dok ne stignem do te teme... Ja volim da čitam redom. user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Baby Gym
7.11.2008 9:58:02   
guppy RR
Hahahaha, samo polako :)))

Inače u vezi Baby Gym-a ... ovaj naš na slike je meni bio FENOMENALAN. Prvo bebica leži i igra se sa igračkama koje vise dole... i kad god lupne igračku, klaviatura gore zasvira neku melodiju. Jako lepo.
Kad beba poraste, ta se klaviatura skine i može lepo da svira na nju, a na taj "most" se podupire kad ustaje.

A kad je dete već veliko, iz mosta se napravi konjić na kojem sedi dete i svira na klaviaturu.

U glavnom - PUN POGODAK.

user posted image
Taj je od Fisher Price.


< Poruku je uredio guppy -- 24.11.2008 14:05:15 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Baby Gym
10.11.2008 14:55:19   
Anoniman
Ovo me sada podsetilo na bicikli koji je moja mama kupila Luki. Ne mogu da pronađem sliku na Internetu (Chicco), sve u svemu, može da bude klackalica (na točkove se zašrafe kao dve skije, ali nisu ravne, pa ustvari bude kao konjić za ljuljanje) - to ga extra nerviralo. Onda naravno kad skineš te "skije", dobiješ bicikli, ja guram na onaj nastavak, ali taj deo koji ja držim nije povezan sa volanom, tako da sam ga uglavnom gurala na zadnjim točkovima kako bismo išli pravo. A usput, jako je nizak, tako da ga derem od dole kada se sputam niz bankinu. Onda sam pomislila da skinem držače za noge i tu dršku za mene, pa onda može on da gura od nazad ili da sedne pa da se odguruje nogama... ma kakvi - ni da vidi.

Tako sam ja odustala od 3in1  (ili sl) igračaka. Moje dete to ne voli. user posted image

Jel za ovo trebala nova tema?

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Baby Gym
11.11.2008 17:32:02   
kumara
Ne mogu da pricam iz licnog iskustva, ali znam da je moja drugarica ako zadovoljna. Bas su se naigrali s tim.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Baby Gym
12.11.2008 9:20:21   
guppy RR
Mislim da je ok, da je to u ovoj temi Tašo.
A ... različiti korisnici, različita iskustva.

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Baby Gym
12.11.2008 9:23:00   
Anoniman
Ma naravno guppyli, ja sam kažem da se moje dete iznervira kada nešto može da se rasklapa i da ima više namena. Valjda navikne na jedno i ne voli promene tog tipa. user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Baby Gym
24.11.2008 14:04:22   
guppy RR
Ju, nisam ni videla tvoj odgovor dugo, dugo user posted image
A druge mame, jeste li kupile deci Baby Gym ili nešto slično?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Baby Gym
24.11.2008 14:14:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: guppy

Ju, nisam ni videla tvoj odgovor dugo, dugo user posted image


Pa to je kao što sam ja tebi odgovorila na varicellu tek nedavno... user posted image

Često se desi da se teme toliko brzo popunjavaju, da mislim da bi se na home page trebalo promeniti ono Poslednjih 50 poruka u Poslednjih 100 poruka... (pec-pec user posted image )

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Baby Gym
9.12.2009 17:23:31   
*Alexx*
Mi smo kupili Andreju isto neki od Fisher Price. Prvo je plakao kad sam ga stavila ispod, onda se navikao, ali neće da se igra. Ma nema šanse. Možda je samo u pitanju da ne voli konkretno taj gym? Možda mu treba nešto jednostavnije... Otkud znam...

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Baby Gym
10.12.2009 13:38:53   
LillyT
Ja nisam ni znala da ovo postoji user posted image
Nego, kada se beba "stavlja pod to"? Mislim, najranije kada sme?


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Baby Gym
10.12.2009 13:42:00   
Anoniman
Pa ja bih rekla odmah, stvar je u tome da bebe kada se rode ne vide baš najbolje, ne sećam se baš tačno više, ali znam da smo mu se primicali u početku, da ne kažem "unosili u facu" user posted image .

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Baby Gym
10.12.2009 13:46:41   
LillyT
Meni se svidja kako izgleda i bilo bi lepo da se dete zanima necim, taman da mu drzi malo duze paznju. Procunjacu malo po gradu. Fala na odgovoru user posted image

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Baby Gym
10.12.2009 13:48:03   
Anoniman
Malo duže? Ne! Samo kratko, tek toliko da ti ruke ne utrnu dok ga nosaš. user posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Baby Gym
10.12.2009 13:50:20   
LillyT
qq, nemoj i ti, molim te, ovih dana nisam pri sebi sto se toga tice. A do pre par meseci sam psovala komsinicu zbog deteta koje se stalno kezi. Sve se vraca, sve se placa 

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Baby Gym
10.12.2009 13:59:01   
simke
Ovo je nas baby gym KLIK Sinisa je jos uvek koristiuser posted image user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Baby Gym
10.12.2009 18:10:51   
dajdaj
imamo i mi neki krpeni ali nije baš oduševljena sa njim user posted image

_____________________________

mamina maza Maja 25.05.2009.

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Baby Gym
5.1.2010 15:02:21   
simke
IZVORNA PORUKA: Lu RR

IZVORNA PORUKA: simke

Za puzzle ne znam kako bi Sinisa reagovao,a ono sto ima SUPER MAMA to je baby gim...e to vredi uzetiuser posted image

Simke meni je baby-gim super za bebe koje samo leže ali sa puzzlama se mogu igrati i poslije djeca.
a Siniša je već veliki dječakuser posted image


IZVORNA PORUKA: simke

Ovo je nas baby gym KLIK Sinisa je jos uvek koristiuser posted image user posted image

(odgovor članu dajdaj)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Baby Gym
10.2.2010 19:00:12   
Anoniman
Ja sam gledala ove baby gym po radnjama...al s obzirom da je najjeftinij 3-4000 a meni trebaju dva...smislila sam da kupim ogradicu...i na nju nakachim igrachkica...i tamo stavim obe bebe.... Ogradicu tje koristiti duze....i svakako tje mi trebati....a igrachke tjemo svakako kupiti user posted image

(odgovor članu simke)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Baby Gym
10.2.2010 19:03:27   
Anoniman
Koji će ti dva? Obe bebe staviš u jedan, ako uzmeš onaj kao moj. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Baby Gym
10.2.2010 19:05:20   
Anoniman
Pa nece biti guzva ako obe stavim pod jedan? Nekako mi to malo deluje za 2 bebe user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Baby Gym
10.2.2010 19:06:48   
Verus
user posted image


juce sam ovo dobila, nije tipican baby gym, ali tu cu je drzati dok se recimo tusiram, dok spremam hranu itd.  Stvarno cu gledati da je sto vise naviknem da bude tu...ako bude htela da saradjuje, naravno.  Drugarica je to koristila veoma uspesno, pa....videcemo.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Baby Gym
10.2.2010 19:06:59   
Anoniman
Ja stavljala Luku i drugu bebu ako neko dođe u goste. Svako je gledao na svoju stranu. A i retko su bile obe raspoložene za isto u isto vreme.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







VIDEO: Beba spava u vodenjaku, doktori je ...
Neverovatan video bebe rođene u plodovoj vrećici, dok je lekari bude pre dolaska na svet.
D.L.: Moja porođajna priča
Doktor me prima na patologiju i kaze da ne mrdam, jer beba je po svim parametrima sitna i porođaj se može završiti elekt...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here