|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
8.8.2010 22:49:56   
choopa choops
Vaziiiii user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
12.8.2010 20:20:00   
choopa choops
Jooooj oj, joooooooooj oj

user posted image

Da mi je znat gdje cu se porodit i koji dr ce biti sretni dobitnik user posted image

Danas sam se cula sa jos jednom djevojkom koja je mislila ici kod dr D. pa odustala (isto nije bila zadovoljna) i otisla ipak kod dr A. u Kotor.

A billa sam na pregledu kod dr M. Kaze da ne zna hoce li se dr D vratit do mog porodjaja, ali da je dr Colakovic odlican doktor. Drz'te mi fige da on bude tu kad zatreba user posted image Iduci ponedeljak idem na CTG pa cu znat vise.


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
23.8.2010 22:53:22   
choopa choops
Evo freških informacija.

Dakle uputim se ja danas u Meljine. Kad tamo red. Cudno. Pitam sta se desava, kazu stiga' novi UZV aparat user posted image Pa dok ga montiraju i vide kako se radi, treba malo vremena.
Na pitanje kakav je sad raspored ljekara, odgovor je:
dr Alenka Srdanovic je za ovaj period dezurna od 0-24h (skoro), a asistiraju joj Colakovic i neki dr iz Makedonije user posted image Dr Dojcinovic se vraca 01.09., a Colakovic pocinje radit 06.09. Ko tu pije a ko plaća, meni i dalje nije jasno user posted image

Uglavnom poslije nekoliko sati cekanja, dosla sam na red. Dokotrica je sva opustena. Kao da smo zajedno ovce cuvale user posted image A vidim i sa sestrama je ista prica (cini mi se da nije nekakav autoritet, ali da se opet dobro slaze sa zaposlenima). I tu ona mene pogleda na novom Siemens aparatu user posted image jedno 15 minuta. I za razliku od dr D., ona mi je detaljno pogledla papire i pitala mnoge stvari. Na kraju me je poslala na CTG (po preporuci mog privatnog ljekara) a i da vid kakvo je stanje sa bebom i kontrakcijama. I rekla mi da dodjem na kontrolu opet za desetak dana.

Sve u svemu cini mi se mnogo pristupacnija i detaljnija od dr D??? E sad ko ce od nabrojane ekipe radit kad se budem poradjala ne zna se i dalje user posted image

P.S. UZV i CTG kostaju po 20 eura, sto bi znacilo 40 keka za oboje user posted image Mnogo, ali sta da se radi...


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
24.8.2010 14:31:46   
Anoniman
EEe, moja Čupe , na kraju će te poroditi oni klipani gore na portirnici user posted image user posted image user posted image . Oni su bar stalno tu user posted image .

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
16.9.2010 11:13:32   
nivea
pozdrav svima.
Koji je bolji dr.u Meljinama za carski rez?
Rekli su mi da rade Dojcinovic i Srdanovic samo
hvala

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
30.9.2010 2:10:13   
Anoniman
caos svima!
jeste da sam tek na pocetku trudnoce i da cu ,ako sve bude kako treba, poroditi se u bolnici u meljinama pa ako neko,ko ima vise iskustva,zna da mi kaze koga je bolje izabrati da mi vodi trudnoci...dojcinovica ili tog novog doktora? Bas sam zbunjena...ovo mi je prva trudnoca a u Herceg Novom sam pocela da zivim nedavno tako da jako malo ljudi znam gde bi se mogla raspitati. user posted image

(odgovor članu nivea)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
30.9.2010 11:53:18   
Diabla
Pisali smo dosta o tome gore, ali najnovije sto sam cula da su dr u Domu Zdravlja jako dobre, njih su 2. Obje su radile u BG, jako su ljubazne, i sto je najbitnije DOBRI dr. Ja nekako jos nisam preboljela dr Anusic, jako mi je za sto je otisla, ali mislim da cu ja da idem na redovan pregled u DZ jer se svi hvale na njih, i sve vise i vise zena idu tamo. A pred kraj trudnoce, podjes u meljinsku bolnicu, do tada ces mozda i saznati nesto.


IZVORNA PORUKA: pradevojcica

caos svima!
jeste da sam tek na pocetku trudnoce i da cu ,ako sve bude kako treba, poroditi se u bolnici u meljinama pa ako neko,ko ima vise iskustva,zna da mi kaze koga je bolje izabrati da mi vodi trudnoci...dojcinovica ili tog novog doktora? Bas sam zbunjena...ovo mi je prva trudnoca a u Herceg Novom sam pocela da zivim nedavno tako da jako malo ljudi znam gde bi se mogla raspitati. user posted image



_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
30.9.2010 23:52:43   
nivea
Dr.Anusic je jako neljubazna od kad je presla u Kotor,moje iskustvo,a i sestre su drske sacuvaj Boze.

Mene isto interesuje dr.Dojcinovic sto se tice strucnosti za porodjaj CR,pa ako neko nesto zna ili cuje molila bih da napise.

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
1.10.2010 8:02:00   
Diabla
On je stariji dr i ima iskustva, tako da bi trebalo da je dobar. I on je jako neljubazan, svi se zale. Ne znam da li dr Colakovic jos radi tamo? Zovi bolnicu pa pitaj.


IZVORNA PORUKA: nivea

Dr.Anusic je jako neljubazna od kad je presla u Kotor,moje iskustvo,a i sestre su drske sacuvaj Boze.

Mene isto interesuje dr.Dojcinovic sto se tice strucnosti za porodjaj CR,pa ako neko nesto zna ili cuje molila bih da napise.



_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu nivea)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
1.10.2010 13:06:36   
nivea
Dr.Colakovic radi 2,3 dana mesecno u Meljinama,znaci samo tako povremeno dodje.

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
2.10.2010 17:22:22   
njuskica
Cao svima!Evo i ja se prijavila i ako to nikad ne cinim.Do sada sam bila samo ona koja cita :)
Ja sam se porodila u Meljinama prvi put prije 3 god.i sada sam opet trudna i planiram prvi pregled u oktobru.Porodjaj mi je bio super i dr.Anusic je stvarno ulivala sigurnost jer mi je bila tu cijeli porodjaj i ako je padala s nogu od umora i odmah me jako fino zasila.govorila sta i kako treba.Navikla sam se na nju i nadala se da cu isto proci i sa drugom trudnocom.Izgubila sam trudnocu  prije moje kcerkei gadno prosla.Ona me je spasila.Od tada mi je doktor.Nije mi bilo drago cuti da je otisla za kotor jer licno nikada ne bih otisla tamo.
Uglavnom na pregled kod novog tj starog doktora D cu ici pa cu vam prenijeti utiske!Za sada jedem i nadam se da je sve ok :)
Svim porodiljama zelim lak i prijatan porodjaj kakav je meni bio u Meljinama .
kiss

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
4.10.2010 10:58:56   
Anoniman
Uglavnom na pregled kod novog tj starog doktora D cu ici pa cu vam prenijeti utiske!Za sada jedem i nadam se da je sve ok :)



drzimo fige da sve bude ok...user posted image o doktoru d. bas cujem razlicita misljenja ovde na forumu i bas ne znam sta da mislim user posted image nas prvi susret je bio juce i bas sam se osecala nekako bzvz...kao da je onaj tip lekara iz daaaavnog komunizma user posted image u fazonu ...tu sedi, ne pitaj nista i slusaj sta cu ti reci jer ja sam najpametniji user posted image user posted image
bas mi javi kako si ti prosla i kakvi su tvoji utisci user posted image

(odgovor članu njuskica)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
4.10.2010 15:52:37   
njuskica
Vazi,javicu utiske.user posted image ma da ja nakon mojih dosadasnjih iskustava sa mnogim ginekolozima ne trazim da mi puno prica samo da bude dobar u svom poslu.Ljubaznost se svakako rijetko gdje srece danas na zalost .I ako bi trebalo da je ima!bila sam jednom davno kod njega prije nego sam rodila moju Anu i isto sam stekla takav utisak da je malo old fascionuser posted image  al vidjecemo.dacu mu sansuuser posted image !cujemo se!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
5.10.2010 15:32:17   
choopa choops
DakleM, ja se prodila u PG user posted image , tako da ne mogu da vam kazem iskustvo iz Meljina.

Ali imam par informacija...
Nogo je poceo/pocinje da radi.(a on je dobar dr-jedini koji je valjao u Kotoru po mom misljenju).
Znaci rade Dojcinovic, Srdanovic i Nogo.
Ja sam licno isla kod D na jedan pregled i kao sto rekoh nisam zadovoljna komunikacijom (sto ne znaci da je on los dr, u to ne ulazim jer ne znam kako radi). Zatim sam isla kod dr S. Ona je skroz OK. Pristupacna i prijatna. Ona me je poslala za PG i bila je bas brižna. Cak mi je dala broj telefona da joj obavezno javim kako sam prosla. Kod dr D se porodilo dosta zena sada i kazu da je ok.
Onda promijenilo se dosta toga. Po mom misljenju na gore, mada neko kaze da je to OK.  Recimo slaba je organizacija prilikom prijema za pregled, pa se duze ceka. Ovo nije moje iskustvo, ali kaze mi prija da se ne smije vise nositi toliko stvari u torbi za porodiliste (ne znam sad tacno sta, ali pola je zabranjeno). Unosenje hrane je takodje no no. Posjeta dozvoljena samo preko stakla. Ne znam sta jos ima, ali kad saznam pisacu.

PS. Ako koga interesuje KBC PG nek se javi user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu njuskica)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
5.10.2010 20:44:02   
njuskica
Pa draga cupa cups CESTITAMOOO!

Nadam se da si dobro i da si zadovoljna...Pretpostavljam da je sve proslo ok.Ja se nadam da da je meljine i dalje ok.ne mogu da docekam pregled vise,a necu da idem prerano.Dok ne vidim otkucaje necu se smiritiuser posted image
i sta kazes kako je u Pg? Ja jos nista nisam odlucila gdje cu i jos je i prerano.Al posto sam sa prvim bila u meljinama nekako mi je lakse da mislim da je sve ok i da cu tamo.Sem toga vadila bi izvod iz MKR na istom mjestyuuser posted image  Jos jednom,cestitke

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
5.10.2010 21:08:33   
Diabla
Bravo Chup, cestitam! Negdje moras ispisati zasto su te poslali u PG! Nisam ni ja bila zadovljna sa dr D. iako sam samo jednom isla kod njega. Bio je nadrndan, k'o da sam mu vas u kucu pobila! user posted image

Ja cu od sada na redovne preglede u DZ, ali kad budem opet trudna, ne znam sta cu. Ako je istina da Nogo dolazi, to je dobro, mada se i on drnda za svaku sitnicu! Uf! Ne zna, pisite zene vasa iskustva. Samo da nam ne prodaju porodiliste, to bi zaista bilo mnogo lose... Samo kad pomislim na Kotor... UFFF!!!


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu njuskica)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
5.10.2010 21:51:30   
choopa choops
Ja za KBC imam same pohvale sto se tice ginekologije i porodilista user posted image Jeste guzva i nije tako prisan odnos kao u Meljinama (sta da vam kazem imaju 5 stolova za poradjanje u jednoj sali user posted image ), ali su doktori jako, jako strucni. Malo štekaju na pedijatrijskom dijelu (glede dojenja, saopstavanja info i td.), ali bitno da je sve OK.

Diabla isla sam na  pregled kod dr S. zato jer sam slabije osjecala pokrete bebe. Onda me stavila na CTG. Pokreti su zaista bili slabi. Pa mi je rekla kao da cu morati setati po porodilistu jedno 2 sata pa opet CTG, da bi vidjeli je li beba zaspala ili nesto nije u redu. Ali onda mi je uradila UZV i vidjela kako ima viska pl vode, kao posljedica moga secera user posted image . Pa je odlucila da me posalje gore, jer je sigurnije za mene (od secera moze dosta da se krvari), i za bebu. Jer oni nemaju uslova ako nesto krene po zlu. Ma super je odreagovala, ja sam bas zadovoljna s njom. Nije od onih sujetnih sto bi te porodili pod svaku cijenu samo da bi uzeli lovu.

E onda...morala sam po uput u DZ. Dodjem tamo, zamolim sestru da mi daju uput da moram hitno za PG (nije mi dr ponovila CTg jer kaze mozes za to vrijeme sto bi cekala u porodilistu, bit vec na pola puta za PG). Kaze ona sacekajte u cekaonici user posted image Ja kazem kako meni ne treba pregled, vec samo uput i da je hitno user posted image A ona kao ce...nece ni ove zene dugo i njima trebaju nekakvi papiri (a ono 5-6 zena u  cekaonici). Ja nervni slom dobijem user posted image i zamolim te zene sto cekaju ako mogu da me puste preko reda. Naravno puste me odmah user posted image Udjem unutra kod dr peričić (sada se Pejic preziva mislim). I ona kao zasto ste dosli...pa otvara pola sata dokumenta na kompjuteru...pa me ispituje kod kojeg sam ljekara vodila trudnocu...pa kometarise (negativno) njihov rad..i na kraju mi nakon jedno 10 min pise uput user posted image Ona mi je skroz antipaticna. Imala sam sa njom jos jedan neveseo susret kad sam bila trudna sa L. tako da cu je promijenit cim mognem. Kazu da je dosla neka nova dr i da je odlicna user posted image

Sve u svemu...mislim da tu ima dosta subjektivnog dozivljaja, ali opet u tim situacijama smo mozda i previse emotivni pa bi doktori bili prvi koji bi trebali da nas shvate i budu malo pristupacniji.

Nadam se da ce vama biti sve super user posted image Sada se bas dosta cura koje znam tu porodilo i sve su zadovoljne. user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
5.10.2010 22:02:41   
Diabla
Evo ti jedan veeelikiuser posted image za tako divan i detaljan opis. Ja mislim da ce mnoge zene biti zadovoljne kada ovo budu citale. Ni ja necu kod Pejicke, nego kod one druge, ona je meni bila divna kada sam isla po uput za porodiliste, iako nikada prije nisam bila kod nje.

Jooj, srce mi je puno kada vidim da ima nesto novljanki ovdjeuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
5.10.2010 23:10:45   
nivea
Za dr.Noga sam cula sve naj naj. U Kotoru ne radi od juna ako se ne varam.
On inace radi i privatno u Kotoru,a u Meljinama je vec poceo da radi.Samo da ostane tamo

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
15.10.2010 11:42:45   
njuskica
Cao!

Ja napokon bila u Meljinama!Sva sam happy jer je sve ok sa bebom.U 11 nedelji sam!
Jeste da se ne moze nesto narocito zakljuciti nakon kratkog pregleda ali ipak,ja bih rekla da je stanje slicno kao kad sam se porodila prije 3 god.Neke izmjene postoje ali sestre su iste i atmosfera otprilike.Bila sam kod dr.D i ovako ne djeluje los.Bio je nesto fino raspolozen i dosta prijatan.Naravno kao i do sada sve nalaze cu raditi sama jer to i onako rijetko ko daje sem klasicne krvne slike i urina.Sve ostalo je ok.Cak sam ocekivala i grublji odnos.Popricali smo i pokazao mi je uz.Mislim da sve u svemu nije los!Vidjecemo!I ako sam cula da se porodjaj ne placa,ipak za one koji nisu sa licnom kartom H.Novog ili koji ne rade tu porodjaj se placa.I to oko 50 -60 e prirodni i oko 100 carski!Tako su mi danas rekli.Ma da sam to znala ali eto.sad je sigurno!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
17.10.2010 15:44:52   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Diabla
Jooj, srce mi je puno kada vidim da ima nesto novljanki ovdjeuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image Stigao i kod nas taj dja'olji internet user posted image

njuskice bravo ze bebicu i super sto si zadovoljna user posted image A glede cjenovnika...ja znam da su i ranije polacale zene koje nisu iz Novog, e sad koja je cijena bila, ne znam...Na njihovom sajtu ne pise cijena za porodjaj? Ali evo i linka, mozda nekome zatreba user posted image
Porodiliste Meljine cjenovnik


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
23.10.2010 14:55:53   
Anoniman
ja znam da je porodjaj za "strane" drzavljane 400 evrica.

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
23.10.2010 15:07:54   
Anoniman
pade mi na pamet da vas pitam ovo...vidim da rade nalaze kompletne krvne slike,urina,urinokulturu...neuporedivo jeftinije nego privatne laboratorije po novom, treba li za to neki uput ili...kako to ide kod njih zna li neko posto...izvinjavam se sto uvek priupizujem po nesto...ali bas smo do sada lekarske ustanove i ja bili na VI pa bas nemam pojma kako zo ovde funkcionise.
HVALA user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
28.10.2010 22:53:40   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: pradevojcica

pade mi na pamet da vas pitam ovo...vidim da rade nalaze kompletne krvne slike,urina,urinokulturu...neuporedivo jeftinije nego privatne laboratorije po novom, treba li za to neki uput ili...kako to ide kod njih zna li neko posto...izvinjavam se sto uvek priupizujem po nesto...ali bas smo do sada lekarske ustanove i ja bili na VI pa bas nemam pojma kako zo ovde funkcionise.
HVALA user posted image

Ne trab ti uput nikakav ja mislim. Bar su mi tako rekli u privatnoj lab pored Doma Zdravlja. Oni su mi rekli da se sada mogu svi nalazi i tamo raditi. Ali ja mislim da su cijene slicne? user posted image Nisam obracala paznju...


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
29.10.2010 22:17:12   
Anoniman
hvala...cene jesu slicne,bas sam se ovih dana dobro informisala user posted image napokon su i privatne laboratorije normalizovale cene user posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here