|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
11.4.2011 22:35:12   
zuka bazuka

IZVORNA PORUKA: jabudic

IZVORNA PORUKA: Anoniman
Dr Anusic je nacelnica bolnice i ona je jedini ginekolog na odeljenju. U mojoj temi sam je nahvalila, jer je zaista prema svakoj pacijentkinji kao majka. Nema forsiranja, nervoze, deranja. Stalno nas je obilazila, pazila i mazila :)


Ova dr Anusic je bila nacelnica ginekologije u Nk, nekada ranije, i otuda su je prakticno izbacili, konkretne razloge ne znam, bila sam mlada, nije me to zanimalo, ali znam da je bilo operacija vise nego ikada, svaku drugu zenu je "pod noz" stavljala, a moja tetka je bila medju njima. Ne znam licno nista o njoj, samo znam da je u NK bila jako omrazena i da su svi jedva docekali da ode...

Ringeraja.rs|Porodica poklanja porodici|Porodično zdravlje|Porođajne priče|Matične ćelije|Ringerajin vodič|

Lokacija:Forum > [Trudnoća] > Porodilište > RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!




bravo jabudicu...kad procitam ove hvalospijeve o anusickoj ili bosankom mesaru kako smo je u nk. zvali dodje mi da se ispovracam od muke.posto sam dobro upucena u strucnost ove umisljene velicine mogu slobodno da kazem da goreg,odvratnijeg,smrdljivijeg i ludjeg nazovi doktora u nk. nije dolazilo.jedan izvaredni kolektiv na celu sa dr.cizmovicem i pok.dr.masulovicem ova ova bosanska veterinarka je uspjela sa svojom strucnoscu za kratko vrijeme da toliko obezvrijedi da su trudnice u sirokom luku zaobilazile bolnicu u nk.kada je prekaradasila svaku mjeru utekla je iz nk. glavom bez obzira jer bi svoju ostavila koliko je narod volio


(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
21.4.2011 17:20:41   
zuka bazuka
posto sam pazljivo iscitala forum i vidjela raznorane komentare pocevsi o kuknjavi i vapajima za povratak maca od zene ili u prevodu bosanskog smrada zvanog zdravka anusic zbog koje neke ovdje prisutne imaju ranu neprebolnu i nemogu doci sebi po nedjelju dana,druga place sto nemoze unijeti tonu hrane i garderobe,treca kukasto doktori vise im ne mijenjaju posteljinu,cetvrtoj na valjaju sestre,petoj smeta sto je doktorica opustena,drugi doktori su namcori stekla sam dojam da porodiliste meljine jedino je cvijetalo dok je onaj tvor bosanski smrdio tu,zato sam odlucila da dodjem na redovni gineokoloski pregled u meljine,a utiske cu objaviti na forumu.pozz za jabudica

(odgovor članu zuka bazuka)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
21.4.2011 18:24:53   
jabudic
IZVORNA PORUKA: zuka bazuka

jedan izvaredni kolektiv na celu sa dr.cizmovicem i pok.dr.masulovicem ova ova bosanska veterinarka je uspjela sa svojom strucnoscu za kratko vrijeme da toliko obezvrijedi da su trudnice u sirokom luku zaobilazile bolnicu u nk.kada je prekaradasila svaku mjeru utekla je iz nk. glavom bez obzira jer bi svoju ostavila koliko je narod volio


Da, sjecam se da je bila prica da je veterinarka, ali ne znam koliko je to smisleno, i da li je istina, pa nisam pominjala...

(odgovor članu zuka bazuka)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
21.4.2011 20:00:35   
Diabla
Uuuuu draga zuka bazuka, tebi se anusicka bas zamjerila... nadam se da nisi bila njen pacijent...


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
21.4.2011 20:09:32   
zuka bazuka
jabudicu izvinjavam se zbog pravopisnih gresaka,ometalo me moje sunce dok sam pisala.ponavljam,ja sam imala takvo negativno iskustvo sa tim akrepom da me sami BOG sacuvao.toj secikesi,ljudskoj nuli,duplom golom,nije mjesto ni u stali kamoli u medicinskoj ustanovi.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
21.4.2011 20:12:20   
Diabla
'ajde podijeli iskustvo sa nama, ako nije problem, bas me zanima. A mislim da bi koristilo i drugim forumasicama. Nadam se da je samo sve ok sa tvojom bebomuser posted image

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu zuka bazuka)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
21.4.2011 20:14:20   
zuka bazuka

IZVORNA PORUKA: Diabla

Uuuuu draga zuka bazuka, tebi se anusicka bas zamjerila... nadam se da nisi bila njen pacijent...


draga diabla,nazalost jesam,maltene u poslednjem momentu su me spasili ginekolozi iz kbc-a

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
21.4.2011 20:17:18   
Diabla
Joj, dobro je da se sve dobro svrsilo. Sta znam, ja sam nekada hvalila, sada kada mi se vraca film, nesto mi sve smrdi u vezi mog porodjaja. I bas nesto popodne lezim, razmisljam o njoj, kad procitah ovakav post... kao neki znak. Nisam trudna, ali jednog dana kad opet budem, ne znam dje cu i sta cu...

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu zuka bazuka)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
21.4.2011 20:24:40   
zuka bazuka

IZVORNA PORUKA: zuka bazuka


IZVORNA PORUKA: Diabla

Uuuuu draga zuka bazuka, tebi se anusicka bas zamjerila... nadam se da nisi bila njen pacijent...


draga diabla,nazalost jesam,maltene u poslednjem momentu su me spasili ginekolozi iz kbc-a

ne zelim da se podsjecam tih traumaticnih trenutaka,ukratko i ja i moje dijete za dlaku smo izvukli zivu glavu.doktori iz pg.kao i njihove kolege iz bgd.su potvrdili da je bila njena iskljuciva greska.nijesam pripremila kovertu na vrijeme iako bi je moj muz i svekar bogato nagradili.hvala BOGU moje dijete je sada veeeliki djecak i nema nikakvih problema da kucnem.

(odgovor članu zuka bazuka)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
21.4.2011 20:30:27   
Diabla
Uzas, dobro je da je sve ok! Ne daj Boze nikome!


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu zuka bazuka)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
21.4.2011 20:32:39   
zuka bazuka

IZVORNA PORUKA: Diabla

Joj, dobro je da se sve dobro svrsilo. Sta znam, ja sam nekada hvalila, sada kada mi se vraca film, nesto mi sve smrdi u vezi mog porodjaja. I bas nesto popodne lezim, razmisljam o njoj, kad procitah ovakav post... kao neki znak. Nisam trudna, ali jednog dana kad opet budem, ne znam dje cu i sta cu...

draga diabla zavisi kolilo si tom smradu stavila u kovertu,pretpostavljam da si se namucila,ako te nije stavila pod noz.ja sam cula da je porodiliste u hn.vrhunsko,da su dobri ljekari,uostalom brzih dana doci cu na redovni pregled pa cu ti prenijeti utiske.

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
21.4.2011 20:38:10   
Diabla
Namucila se jesam, mnogo, ali nisam isla na CR. Ne znam, mnogo toga mi je u magli. Bila je njezna, fina, i pazila nas sve posle porodjaja. E sad, koverta je bila solidna, koliko smo mogli. Ali nesto mi ne da mira vec mjesecima, vracam film stalno. Nego se sve tjesim da je proslo da ne razmisljam o tome. Tako me je naprdila jedna dr iz DZ kada sam je priupitala za neke eventualne propuste koje sam primjetila. I rekla mi je da zaboravim na to.

Ma ja obozavam Meljine, hvale sada dr Serdanovic, dr Docinovic mi je malo isćućaouser posted image


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu zuka bazuka)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
21.4.2011 21:05:51   
choopa choops
user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
21.4.2011 21:28:03   
zuka bazuka

IZVORNA PORUKA: Diabla

Namucila se jesam, mnogo, ali nisam isla na CR. Ne znam, mnogo toga mi je u magli. Bila je njezna, fina, i pazila nas sve posle porodjaja. E sad, koverta je bila solidna, koliko smo mogli. Ali nesto mi ne da mira vec mjesecima, vracam film stalno. Nego se sve tjesim da je proslo da ne razmisljam o tome. Tako me je naprdila jedna dr iz DZ kada sam je priupitala za neke eventualne propuste koje sam primjetila. I rekla mi je da zaboravim na to.

Ma ja obozavam Meljine, hvale sada dr Serdanovic, dr Docinovic mi je malo isćućaouser posted image


draga diabla,pustimo sada onoga tvora bosanskog neka smrdi u svojoj jazbini.ko je dr serdanovic?preporucujes ga?

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
21.4.2011 22:55:19   
Diabla
Doktorka, mladja, fina je kazu! Nisam bila kod nje, ali je hvale. 

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu zuka bazuka)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
21.4.2011 23:17:42   
zuka bazuka

IZVORNA PORUKA: Diabla

Doktorka, mladja, fina je kazu! Nisam bila kod nje, ali je hvale. 

hvala diabla draga,na forumu sam procitala dr srdanovic,vjerovatno je ta.da slucajno ona nije iz niksica?

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
21.4.2011 23:32:35   
Diabla
Nije, iz Herceg Novog. Serdanovic ili Srdanovic, nisam sigurna. Alenka se zove. 

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu zuka bazuka)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
21.4.2011 23:41:37   
zuka bazuka

IZVORNA PORUKA: Diabla

Nije, iz Herceg Novog. Serdanovic ili Srdanovic, nisam sigurna. Alenka se zove. 

hm,hajde molim te raspitaj mi se ako ti nije tesko da ona nije mozda udata za nekog iz nk?

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
21.4.2011 23:43:44   
Diabla
Jeste, udata je za covjeka iz Nk. 

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu zuka bazuka)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
22.4.2011 0:33:54   
zuka bazuka

IZVORNA PORUKA: Diabla

Jeste, udata je za covjeka iz Nk. 

puno ti hvala,muz mi je rekao veceras da je trenirao rukomet sa jednim srdanovicem,moguce da je to taj,ima imedju 35-40 god.

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
22.4.2011 12:54:48   
zuka bazuka
da li je istina da se u meljinama vade maticne celije i ko to radi?

(odgovor članu zuka bazuka)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
22.4.2011 13:13:49   
Diabla
,

< Poruku je uredio Diabla -- 22.4.2011 13:14:25 >


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu zuka bazuka)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
22.4.2011 13:19:01   
zuka bazuka

IZVORNA PORUKA: Diabla

,

????

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
22.4.2011 13:20:59   
zuka bazuka
nego drage forumasice,farbate li jaja i kakva su vam ispala?

(odgovor članu zuka bazuka)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
24.4.2011 8:58:24   
nivea
Dr.Alenka Srdanovic je divna,jeste mlada ali je super. Dr. Dojcinovic je isto odlican dr,a dr.Nogo je primarijus,radio u Kotoru otisao u penziju i sad radi u Meljinama,sve hvale imam za njega i vecina mojih prijateljica koje su se kod njega porodile.
Maticne celije se vade u Meljinama i to radi dr.Alenka samo se paket uzme iz Pg,kad izvade uzarak krvi,suprug uzme paket i nosi na aerodrom u Pg.
Sve su sestre divne da ja nemam reci,nemojte razmisljati i sekirati se slobodno pravac Meljine

(odgovor članu zuka bazuka)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here