|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
24.4.2011 12:11:15   
zuka bazuka

IZVORNA PORUKA: nivea

Dr.Alenka Srdanovic je divna,jeste mlada ali je super. Dr. Dojcinovic je isto odlican dr,a dr.Nogo je primarijus,radio u Kotoru otisao u penziju i sad radi u Meljinama,sve hvale imam za njega i vecina mojih prijateljica koje su se kod njega porodile.
Maticne celije se vade u Meljinama i to radi dr.Alenka samo se paket uzme iz Pg,kad izvade uzarak krvi,suprug uzme paket i nosi na aerodrom u Pg.
Sve su sestre divne da ja nemam reci,nemojte razmisljati i sekirati se slobodno pravac Meljine


HRISTOS VASKRS.nivea hvala ti puno na obavijestenju.konsultovacu se sa suprugom,sigurno cemo tako uraditi.

(odgovor članu nivea)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
24.4.2011 12:19:44   
nivea
 nema na cemu. Ako ti nesto treba pitaj slobodno.


vaistinu vaskrse

(odgovor članu zuka bazuka)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
29.4.2011 22:53:48   
njuskica

Evo i mene nakon duze pauze!

Vidim ovde se od moje posljednje posjete sto sta ispisalo! Posto sam i ja imala traumaticne trenutke,osjecam da dugujem i ja neku recenicu. Sto se tice dr.Anusic koja me je porodila i 2 put mi spasila glavu kad sam vec bila gotova,mogu reci sljedece! Znam za pricu i slucajeve iz NK gdje je ocigledno izgrijesila dusu posteno i takodje sada nije ni u KO na dobrom glasu.Sto se tice njenog rada u meljinama ne mogu da shvatim zasto ali situacija je skroz drugacija.Mozda ima slucajeva nezadovoljnih ali vecina koju znam su bili kao i ja odusevljeni! Zena je bila tu 24 h i max se potrudila da sve bude extra.Za vasu informaciju ja kad sam rodila bila sam svorc a i bila sam vojni osiguranik i nisam nikom ni centa platila a bila sam tretirana isto kao kraljica.Prvi put sam zenu vidjela u zivotu tada. Opet kazem da sam za njene uzase iz NK cula ali nisam shvatala jer je prema meni vise puta bila savrsena i vise od toga.A usila me perfektno.Kad sam se poradja legla da mi pokaze i pomogla mi stvarno sve! Sad sam kod dojcinovica.Ne znam kakav je ali djeluje ok do sada.Alenka mi je bila na porodjaju sa Anusickom i takodje mogu da kazem sve najbolje o njoj a ljubazna je i fina od kad sam je prvi put srela! Isto tako sam i ja bila iskasapljena sa prvom izgubljenom trudnocom kod Klajna.Sad slusam hvale o njemu od komsinice pa svih dalje.Al reci cu vam.Svi oni imaju masu trudnica,nemaju neki privatan zivot ili im je uzasna jer ne stizu da ga zive kako treba.Svi su oni ljudi.Mislm da kod nas nema dobrog ili loseg ljekara.Svi grijese i to bogami posteno,a mi smo sebi samo jedni! Osudjivala sam dugo i oporavljala se dugo od svega.Na kraju sam shvatila da smo svi u Bozijim rukama i da u ovoj zemlji neorganizacije nemogu ni ocekivati bolje.Na zalost.Pripremiti sebe max i biti priseban najvaznije je od svega.Zao mi je svih koji su kao i ja imali uzasno iskustvo i gubitke trudnoce.Sve to ostavlja tragove i uvjek je rana.Ipak na kraju mislim da je ovo jada od neke discipline koja je pratila Meljine kao vojnu bolnicu ostalo i dal platama ili ne znam cime drugim ih uslovljavali ipak za sad ispunjavaju bolje uslove za normalni porodjaj od ostalih bolnica ili bar od mesarskog Kotora.Makar je cisto i ne moram da trpim ponizenja vec uzivam u ljubaznosti i humanosti sestar i osoblja koje vidim i nakon 4 god od kad sam bila i dalje ne mijenja nista u tom pogledu.Da je sve individualno i da zavisi od toga dal su se dr naspavali il su umorni,dal su placeni ili ne,evo jos jednog primjera.I Nogo koji je toliko hvljen napio se i mojoj jetrvi isjeko bebu kada je vadio na carski rez.Mali ima unistenu nozdrvu i od kad je rodjen isjecenu glavu.Zaraslo je sve ali da je to bilo negdje drugdje nebi vise nigdje radio.A evo njega opet u meljinama i zivot ide dalje.Carski rez gdje je zena uspavana i sve ovisi o dr.covjek zasjece bebinu glavu od sredine mozga do nosa koji je visio.Ima li to u svijetu! Sta je trebalo da uradimo nakon toga.Babe su posijedile dok su cekale da se javi oce li dijete biti ok.a majci su rekli tek 4 dan kad su joj u zavojima donijeli malog.Dakle ljudi,sami izvucite zakljucak!

Nego da predjem na vedrije teme!
Ja sam bila na kontroli i na zalost posto sam jos na forumu vidite da moja zena nece da se odvoji od mene.:) Cekam svaki dan da se porodim a beba se napokon okrenula i nadam se da ce tako i ostati da ja s mirom rodim prirodno:) Neki dan sam sa pijace nosila kese i samo sto nisam trcala ali ona neeece da izadje:( Sve mislim da ce za prvi maj kad svi budu htjeli da odmaraju :) Sada mi je stvarno vise svejedno i samo cekam da izadje da mogu sto prije da se oporavim i da brisemo u setnju! Kako ste vi zene moje i kako ide stvar kod vas! Ljubim i nadam se da cu sljedeci put da vam pisem porodjajne utiske i na koga lici moja curica! :*

(odgovor članu zuka bazuka)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
30.4.2011 17:54:21   
zuka bazuka
hmmm...,zanimljiv tekst.njuskice draga,zelim ti lak porodjaj,da ti i tvoja beba budete u najboljem redu.zao mi je zbog toga sto ti se desilo u proslosti,a raduje me sto si postala majka.najljepsi osjecaj na svijetu,zar ne?sada draga moja ja se nijesam prijavila na forum da bih pisala o trenutcima koje bih najradije zaboravila vec iz sasvim drugih razloga.tvoje iskustvo sa bosanskom olosi(zdravka anusic)je pozitivno.ok.skace kao pavijan oko tebe,ne trazi kovertu(za nevjerovat),pazi te,mazi,(cisto sumnjam da to radi dobre volje),maltene ljubi te u dupe(to je i jedini posao koji bih dala onoj splacini da radi u medicini).tvoje misljenje dileli jos zena sa foruma.pohvaljujem.ali mi nikako ne ide u glavu da je samo u meljinama bila "omiljena"a dobila je pedalu i sada smrdi u ko?revansizam nove uprave?ne bih rekla.moje misljenje je da dosta stvari o kasapinu nije izaslo u javnost posto je to bila vojna bolnica,a u vojsci davanje skakljivih informacija je bilo najstroze zabranjeno.pises za dr.noga.uzas!!! to sto je uradio je za svaku osudu ali hvala BOGU dijete je zivo.ZIVO!!!a sto mislis draga njuskice koliko je malih,divnih beba ono govno ubilo!UBILO!!!samo u nk znam za preko dvadeset_ slucajeva a garantujem da je toga bilo u hn samo sto se cuti.samo da ti napomenem da je mojoj sestri od strica izvadila matericu i nikada nece postati sto smo ja i ti.MAJKA!imala je tada 21god i bila savrseno ginekoloski zdrava.postujem i cijenim casnu ljekarsku profesiju,znam da svaki pacijent-ica nece imati pozitivno misljenje o svakom ljekaru,ali ako90% pacijenata ima negativno iskustvo sa jednim ljekarom onda je (citiracu dragu diablu)"nesto trulo u drzavi danskoj".jos jedanput ti zelim lak porodjaj i da ti curica bude najljepsa novljanka.

< Poruku je uredio Ana RR -- 1.5.2011 10:26:36 >

(odgovor članu njuskica)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
30.4.2011 21:19:12   
Diabla
Zuka, ja mislim da bi bilo fino da izbjegavas ovo "bosanski" na forumu(jer ima dosta forumasica iz Bosne). A ni vrijedjanje nije dozvoljeno, koliko god neko nije ok, to je protiv pravila foruma. Moze se sve na lijep nacin objasniti. Ja ne branim nikoga, niti osudjujem, niti odobravam, niti podrzavam, ali neko se moze uvrijediti. Nisam do sada htjela nista napisati, jer sam mislila da ce na tome ostati, a niti sam moderator da ikoga upozoravam. Njuskica je u pravu, sve smo mi u Bozijim rukama u tom momentu kada se poradjamo. Nisu ni dr svemocni. Ali naravno, ja te razumijem, i tvoju ljutnju i bijes, i NE DAJ BOZE NIKOME. Ti se naljuti ako hoces, ali moje je bilo da odreagujem.

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu zuka bazuka)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
30.4.2011 22:53:31   
zuka bazuka
diabla,apsolutno se ne ljutim,tako je ostao sleng u nk i ja tu nista ne mogu promijeniti.za onekvu osobu sta god da se kaze malo je.ne slazem se sa tobom i njuskicom u vezi"da smo sve u bozjim rukama",velika sam vjernica,ipak mislim da u sali doktor ima zavrsnu rijec.

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
2.5.2011 14:38:42   
nivea
 Ja sam cula za tu bebu sto je  Nogo isekao preko lica al sam bila ubedjena je to samo izmisljeno jer mi je bilo neshvatljivo da to moze da se desi. Uzas. Sta drugo da kazem. Pre poodjaja sam se raspitivala i svi su mi rekli da je vrhunski operator,a raspitivala sam se i kod drugih dr i kod zena koje su bile kod njega.
Vise covek nema gde da podje kod dr
U Kotoru babice cupaju bebu za ruke pa ih unakaze za ceo zivot dr ni ne dodje,na ct pordjaju prirodno iako je beba karlicno okrenuta,stvarno nemam komentara. Zalosno.

(odgovor članu zuka bazuka)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
2.5.2011 14:58:12   
choopa choops
Njuskice user posted image Javi se kad sve prodje user posted image

Zuka ja bi imala stosta da napisem o Kotoru (Klajnu, Petricevicu i Nogu), zatim o Dojcinovicu, pa recimo i o nekim ljekarima u Pg. Ali necu. Zasto? Zene ovdje trebaju da se porode i ono sto im najmanje treba je moja ili bilo cija potresna prica o tim doktorima. Tesko ih je ocjenjivati, jer svako od nas ima svoje misljenje. Ja sam stava da ako mozes da pomognes pomozi, ali ne treba odmagati. user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu nivea)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
2.5.2011 16:59:04   
jabudic
IZVORNA PORUKA: nivea

Vise covek nema gde da podje kod dr
U Kotoru babice cupaju bebu za ruke pa ih unakaze za ceo zivot dr ni ne dodje,na ct pordjaju prirodno iako je beba karlicno okrenuta,stvarno nemam komentara. Zalosno.



E stavrno da se covjek zamisli i odluci da se poradja kod kuce kao nase bake user posted image
Ja sam se prvi put porodila u Nk, super pozitivno iskustvo, ali bila sam tamo zbog ispita i diplomskog, tuser posted image mo sam i vodila trudnocu od pocetka, tako se tamo i porodih.
Dr Grubac mi je vodio trudnocu, tada mi je bio super, ali isla sam privatno kod njega, a privatno su svi super. A ja mlada, nemam pojma. Tek sad vidim da mi nista u stvari nije radio, nego uz, ni jednom me nije ginekoloski pregledao, samo 2 puta je trazio da donesem nalaze, a kad je doslo vrijeme za porodjaj, babice su ga zvale, dosao je, pregledao me, ukljucio indukciju, i rekao da mora hitno da ide. Ja sam super prosla, jer su to bile stare iskusne babice, ali mislim da nie fer to sto je uradio, nikad mu necu zaboraviti user posted image

E sad sam planirala da se porodim na Cetinju, cula sam samo dobra iskustva, pa me zanima ima li neko od vas iskustvo sa tamosnjim porodilistem?

(odgovor članu nivea)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
2.5.2011 23:05:51   
zuka bazuka
choopa choops,prvo:ja nijesam usla na forum da bih pisala o mojim trumaticnim trenutcima(hvala BOGU dozivjela sam ih samo jednom),vec iz razloga sto mi se prijateljica porodila u meljinama(za porodjaj kod dr.dojcinovica,odnos sestara i kompletnu uslugu ima samo rijeci hvale) i sto mi je kazala da se u vasem porodilistu vade maticne celije.drugo:ulaskom na forum citam o opstem prenemaganju zasto je jedna(veceras cu biti fina) doktorica dobila otkaz pa je maltene nastupio smak svijeta.citam o opstoj pljuvacini o drugim doktorima kao npr."nikako mi ne ulivaju povjerenje,doktorica je opustena kao da smo ovce cuvale,cudno mi je sto je red u porodilistu"itd.,medjutim kasnije prica se mijenja i pise se u superlativima.to me iziritiralo po sam zato onakve komentere pisala.trece:znam ja dobro sta se danas radi u zdravstvu,prosla su vremena kada su doktori perfektno radili svoj posao(mada i tada je bilo propusta),danas je nazalost koverta najbitnija u vecini slucajeva.cetvrto:ja nikada u zivotu nikom nijesam odmogla,sigurno necu ni tebi,a ako ti smetaju moji komentari nemoj ih ni citati.ovim putem bih zamolila niveu da mi napise koja je procedura za zakazivanje pregleda u vasem porodilistu?veliki poz od mene.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
2.5.2011 23:18:53   
zuka bazuka
jabudicu dragi,ja sam cula od mojih prijateljica sa ct.da je dr.medojevic odlican,da babice vrhunski rade svoj posao,smjestaj je dobar,dozvoljene su posjete,opsta slika je pozitivna,mada raspitaj se i ti malo ako imas koga na ct.nk.nije vise kao nekada,velika je nervoza,imaju manjak kadra pa im je citav svijet kriv.ko.je katastrofa tamo ne idi nikako,zavisi dje zivis,imas tri opcije:pg,hn i ct.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
2.5.2011 23:21:10   
choopa choops
It's OK. Ja necu kometarisati tvoje postove, ali molim te nemoj ni ti mene da prozivas i pises o mome prenemaganju i komentarises moje postove, jer mogu i ja da pisem kao ti user posted image Sve pet, zaobidji ti mene i ja cu tebe. user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu zuka bazuka)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
2.5.2011 23:29:19   
ofelija
pozdrav svima.ja sam novi clan.odlucila sam se za porodiliste u meljinama i sto se tice vodjenja trudnoce i porodjaja.odabrala sam,po preporuci,dr s..bila sam na 2 kontrole i prezadovoljna sam.trazila mi je da uradim dabl test i 4 d ultrazvuk,sto sam i uradila.do kraja cu ici kod nje,i nadam se da ce sve biti u redu.voljela bih da se porodim prirodno,a cula sam za ovu dr da ne forsira,niti je laka na nozu.a iscitala sam svih 5 strana foruma i vidim da su padale i teske rijeci.malo ste skrenuli sa teme,ovdje treba da se pise sadasnje stanje u porodilistu,a ne kako je nekad bilo i kako je na drugim mjestima.

(odgovor članu zuka bazuka)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
2.5.2011 23:30:38   
jabudic
Cetinje? Anyone? user posted image
Zuka, sad vidim da si mi odgovorila. Hvala...
Zivim u Bd, Kotor ne dolazi u obzir, naslusala sam se raznih prica, ne daj Boze da znate kako sam ja zamislila sve to u svojoj glavi user posted image
Meni se komsinica porodila prije par mjeseci na Cetinju, i samo ima rijeci hvale, njena dr je bila Jevsnik, ili tako nekako, i kod nje ja sjutra idem...


< Poruku je uredio jabudic -- 2.5.2011 23:32:40 >

(odgovor članu ofelija)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
2.5.2011 23:30:55   
ofelija
pozdrav svima.ja sam novi clan.odlucila sam se za porodiliste u meljinama i sto se tice vodjenja trudnoce i porodjaja.odabrala sam,po preporuci,dr s..bila sam na 2 kontrole i prezadovoljna sam.trazila mi je da uradim dabl test i 4 d ultrazvuk,sto sam i uradila.do kraja cu ici kod nje,i nadam se da ce sve biti u redu.voljela bih da se porodim prirodno,a cula sam za ovu dr da ne forsira,niti je laka na nozu.a iscitala sam svih 5 strana foruma i vidim da su padale i teske rijeci.malo ste skrenuli sa teme,ovdje treba da se pise sadasnje stanje u porodilistu,a ne kako je nekad bilo i kako je na drugim mjestima.

(odgovor članu zuka bazuka)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
2.5.2011 23:31:11   
ofelija
pozdrav svima.ja sam novi clan.odlucila sam se za porodiliste u meljinama i sto se tice vodjenja trudnoce i porodjaja.odabrala sam,po preporuci,dr s..bila sam na 2 kontrole i prezadovoljna sam.trazila mi je da uradim dabl test i 4 d ultrazvuk,sto sam i uradila.do kraja cu ici kod nje,i nadam se da ce sve biti u redu.voljela bih da se porodim prirodno,a cula sam za ovu dr da ne forsira,niti je laka na nozu.a iscitala sam svih 5 strana foruma i vidim da su padale i teske rijeci.malo ste skrenuli sa teme,ovdje treba da se pise sadasnje stanje u porodilistu,a ne kako je nekad bilo i kako je na drugim mjestima.

(odgovor članu zuka bazuka)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
2.5.2011 23:33:59   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: jabudic

Cetinje? Anyone? user posted image


jabudic ja ne znam. Ja sam htjela gore, ali nisam isla, kao sto i sama znas zavrsila sam u PG. Ali cujem da kazu da je super. Mada opet taman prije negop cu se odlucit mi jedna drugarica rece da nije prosla bas najbolje na porodjaju (a jos je ona Cetinjanka). Ali to je stvarno jedini slucaj da sam cula nesto lose. probaj da otvoris posebnu temu, pa ce mozda neko da se javi, jer se ovdje ne vidi. Kako god bice to sve super, nemoj da se sekiras user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
2.5.2011 23:35:47   
jabudic
Hvala draga user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
2.5.2011 23:45:00   
ofelija
user posted image user posted image izvinite,3 puta mi je otisla poruka,a ne znam da obrisem

(odgovor članu zuka bazuka)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
2.5.2011 23:51:09   
choopa choops
Ma nema veze ofelija obrisace moderatori ako budu mislili da treba user posted image Ne smeta nikome user posted image

Moje misljenje o dr. S si procitala. Po meni je ona sasvim OK. Srecno kad dodje vrijeme user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu ofelija)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
2.5.2011 23:52:37   
zuka bazuka
bravo za tebe,ok ja sam malo otisla predaleko,imala sam svojih razloga.koji si mjesec?meni je termin krajem godine.

(odgovor članu ofelija)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
2.5.2011 23:55:29   
zuka bazuka
samo bez prijetnji molim.alergicna sam na njih,a sto se mene tice pisi o kome i sta hoces.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
2.5.2011 23:58:15   
Olga75
drage dame , molim vas da se misljenja razmenjuju pristojno i mirno user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu zuka bazuka)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
3.5.2011 7:58:18   
jabudic
Zuka, izvini, ali ne vidim da ti je iko prijetio, Choopa je imala najbolju namjeru kad je rekla:"Srecno kad dodje vrijeme", ako je to ono sto si protumacila kao prijetnju?user posted image

I samo da ti predlozim, ima jos mnogo finih tema na forumu, sve smo mi sa istim dilemama i problemima, a ovdje ces uvjek naici na nekoga ko te razumije...
Tako, pridruzi nam se i na drugim temama, ima svjetlijih tacaka od Anusicke...

Nemoj i ovo pogresno da protumacis, to je samo moj predlog...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
3.5.2011 9:52:52   
jabudic
IZVORNA PORUKA: jabudic

Zuka, izvini, ali ne vidim da ti je iko prijetio, Choopa je imala najbolju namjeru kad je rekla:"Srecno kad dodje vrijeme", ako je to ono sto si protumacila kao prijetnju?user posted image


Izgleda da sam ja pogresno protumacila, ovo se nije odnosilo na tebe...user posted image
U svakom slucaju ovaj drugi dio posta stoji i dalje...user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here