|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
20.6.2011 14:42:46   
ofelija
pozdrav forumasice.vidim da nam je tema utihnula potpuno.ima li novih iskustava?ja imam pitanje:moze li se u meljinama traziti CR?JA SE JAKO BOJIM PRIRODNOG PORODJAJA,KAZU DA SU BOLOVI JEZIVI,A JA NE MOGU PODNIJETI KADA ME ZUB ZABOLI.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
22.6.2011 1:15:50   
VMA journal
 Poštovanje drage majke,trudnice. Ja sam takodje imala sreću da čujem zdrav plač moje dve ćerkice donete na Svet od strane jednog Titana od žene (Dr Anušić) koja je svojim nadljudskim i profesionalnim radom oplemenila mnoga radna mesta. Počevši od najvecih sarajevskih klinika pa do raskrsnice koju je rat u njenom životu napravio i uputio je na trnovit put bez povratka,u Crnu Goru,mesto najvećih ovozemaljskih stručnjaka (srakazam)--->Morala sam to da vam pojasnim.
Drago mi je što sam svedok velike malogradjanštine i negativnih priča o ženi koja je život posvetila do toda najrazvijenijem svetskom zdravstvu,zdravstvu Crne Gore.
Počinjem od nesalomivih činjenica:stavila na noge hercegnovsko porodiliste,statistički najviši procenat uspešnih porodjaja u CG a i šire,prvi bezbolni porod u CG,prva izolovana matična celija u CG kao i brojne inovativne metode svetskog standarda u ginekologiji i akušerstvu...
Vječiti "Stranac" pored očiglednih spletki na koje je naišla,ne samo ona nego i brojni načelnici i stručnjaci sa čijim slučajevima sam takodje upoznata bili su prinudjeni na ostavku.Dr Anušić ostavlja svoju i više nego uspešnu i uhodanu hijerarhiju porodilišta Meljine drugima.Da li su vredni toga?
Ta "secikesa" i "bosanska splačina" (velike reči,velikih ljudi,cija imena nisu ni vredna pominjanja u ovom tekstu) nastavlja karijeru u kotorskoj Bolnici gde broj porodjaja i operativnih zahvata raste,da ne pominjem činjenicu da je uz zalaganje dotične zene bolnica jednim delom renovirana.
Osećala sam se dužnom da razbijem iluziju i malogradjanske priče o zeni koju sam imala čast da upoznam na tlu gde na velike znaju udarit samo kamenjem.Acta,non verba. Ovo bi bio uvod priče "Sujeta belog mantila" gde bi karma Dr Zdravke Anušic bila samo jedno od poglavlja u nizu.
Doktor nije Bog,nego čovek,čoveka u ostalom čine i greške pred kojima shvata da je nemoćan a vaš način pojmanja ne govori mnogo o drugima koliko o vama samima.

Hvala

P.S.
Accipere quam facere praestat iniuriam.

< Poruku je uredio VMA journal -- 22.6.2011 1:23:51 >

(odgovor članu ofelija)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
22.6.2011 12:17:27   
prvi cvijet
Jako sam Vam zahvalna na tekstu koji me je rasteretio mnogih nedoumica. Doktorku Anusic sam imala prilike da upoznam jos prije vise od deset godina u u Niksicu i tad mi je bila izabrani ginekolog. Bila sam jako zadovoljna njenin profesionalnim pristupom i osvjezenjem koje je donijela. Moram da naglasim da sam i sama medicinski radnik, fizioterapeut po struci. Sada sam u sestom mjesecu trudnoce, prveuser posted image i zivim u Budvi tako da sam pocela razmisljati o odabiru ljekara i bolnice gdje cu se poroditi. Nedavno sam saznala da dr. Anusic radi u Kotoru i bilo mi je jako drago zbog toga. jos bih zeljela da kazem da djelim strah i uzbudjenje zbog prvog porodjaja sa ostalim clanicama foruma al bih voljela da vise cujem ohrabrenja i lijepih prica nego ruznih komentara koja nas sve samo jos vise usplahire. Jos jednom hvala na ovom tekstu i veliki pozdrav od mene!

(odgovor članu VMA journal)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
22.6.2011 13:08:38   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: ofelija

pozdrav forumasice.vidim da nam je tema utihnula potpuno.ima li novih iskustava?ja imam pitanje:moze li se u meljinama traziti CR?JA SE JAKO BOJIM PRIRODNOG PORODJAJA,KAZU DA SU BOLOVI JEZIVI,A JA NE MOGU PODNIJETI KADA ME ZUB ZABOLI.


Koliko znam CR se ne moze traziti nigdje, iako se moze izdejstvovati da se porodjaj uradi bas na taj nacin. Nemoj da se plasis prirodnog porodjaja, boli, boli pa prodje. Mozda se porodis bas lagano, ko zna. Boli i rana od CR poslije porodjaja. Samo misli pozitivno i bice to sve kako treba. user posted image

Nove clanice dobrodosle. Pridruzite nam se i na ostalim temama user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu ofelija)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
22.6.2011 13:48:17   
ofelija
kako podnosite ove vrucine?ja sam samo sa sesirom u debeloj hladovini,malo se okvasim,jer mi je jos hladno.chupo,sve ja to znam,ali imam jako bolne menstruacije,pa se bojim da ce takav biti i porodjaj.zeljela sam da se prirodno porodim,ali me strah da nesto ne krene naopako pa da imam i bolove i da idem na CR.Valjda je ovaj strah od porodjaja normalan.strah od bola i da sve sa mojom bebom bude u redu.ali,tek sam na pola trudnoce,valjda cu se smiriti.a cula sam od jedne drugarice koja se ovdje porodila na carski prije nekoliko godina,da je ona molila dr da joj ga uradi da se ne muci,i da je to i uradila.doduse,sad je nova garnitura ljekara pa se bojim i da pitam.a mozda se predomislim i podjem u kotor.mada vidim da su oprecna misljenja?!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
28.6.2011 2:15:16   
zuka bazuka
prosto da ne povjerujem ko se to oglasio na forumu!!!titan!!!ni manje ni vise nego titan!!!pardon,njegov alter ego "sa namjerom da razbije malogradjanske price i iluzije o titanu".sve je na svom mjestu:samoreklamiranje,tuga za porodilistem u hn(porodiliste moje ja sam te izgradila,mijesala cimenat,placala radnike,a kome sam te ostavila joj,joj,joj),uzdizanje na pijedestal "velikih i slavnih",i naravno kritika malogradjankama koje su se drznule da napisu negativan komentar za titana...monolog je zavrsen,zavjesa je pala,siroki auditorijum je odusevljen mi jadne malogradjanke nemamo pravo glasa.veliki titanu imamo,i te kako!dok su crnogorski mladici vodili rat koji nije bio njihov titan je doletio na krilima rata da "svojim ogromnim iskustvom stecenim po najboljim sarajevskim klinikama(citaj ambulantama) unaprijedi zdravstvo crne gore koje je zaostalo daleko ispod svjetskih standarda".dr.cizmovic,pok.dr.masulovic i ostali eminentni strucnjaci ustuknuli su pred titanom kad je sletio u niksic.ostali su zateceni njegovom pojavom,znanjem,azurnoscu pogotovo brojem smrtnih slucajeva zena i beba,pogresnih dijagnoza,nepotrebnih cr-va,davanja laznih informacija da su "velikodusno zamolili"titana da ode iz nk.medju onima koje su imale (ne)srecu da ih titan svojim"svjetskim metodama oplemeni"je ova malogradjanka.titan je citamo kasnije sletio u hn.dje napravio revoluciju u ginekologiji i akuserstvu(inace bezbolni porodjaj nasi ginekolozi su radili kada je u titanovoj drzavi vladao neolit mladje kameno doba),ali je pod "pritiskom kao vjeciti stranac"odletio posle izvjesnog vremena.opet je "siroti"titan poceo da gradi i renovira ali sada se proglasio "velikim"i kudi drzavu crnu goru sto je"pogodno tlo dje velike gadjaju kamenjem".voljela bih da je sada vrijeme kralja nikole koji je imao izvaredan "lijek" za ovakve "velicine"(dva perjanika bi povela "velicinu"do granice,sutnuli nogom u zad.icu i zauvjek zabranili povratak u cg) i nikada i nije crna gora propala zbog ovakvih velicina makar one sebe nazivali-titanom.p.s.pozdrav ofeliji,ja sam ok.vratila sam se iz bgd-a prije tri dana,da kucnem za sada je sve super sa trudnocom(11-st god.mi je trebalo da zatrudnim posle titanovog "tretmana").budi dobra i nemoj da se puno sjekiras.

(odgovor članu ofelija)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
4.10.2011 13:47:28   
bundeva
Citala sam ranije ovde o dr Alenki Srdanovic i nakon toga otisla u Meljine kod nje na pregled. Toliko mi se svideo njen lekarski pristup i posvecenost i ona kao osoba, da sam resila da vodim i trudnocu kod nje (kad to dodje na red). Jos jedan plus je to sto je radila u N. Frontu, kao sto je neko vec pisao, sa dr Duletom Stanojevicem. U Frontu je skoro isla i na nekakvu obuku za kolposkopske preglede, sto je za mene od izuzetne vaznosti, obzirom da sam imala neke probleme na grlicu. Lekari iz Fronta o njoj kazu sve najlepse (ako nekog znate ko zna nju-pitajte). Jos jedna stvar mi odgovara kod nje, a to je to sto je "mlada" lekarka (par losih iskustava cine da uvek pre biram "mlade" lekare).

I zato, kad odem ovih dana do nje, ako mi vidi user posted image , ima da je poljubim da sve puca! user posted image

A onda cu opet da vam pisem, pa mozda neko nadje nesto za sebe, kao i ja.

(odgovor članu zuka bazuka)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
18.10.2011 17:58:27   
ofelija
user posted image Evo i mene poslije duzeg vremena.Lijepo guramo ja i moj bebac,idemo kod nase ljubazne mlade dr Alenke,slusam o puno lijepih iskustava kod drugarica koje su se kod nje poradjale.Nije me vise strah,slusam doktorkine upute u vezi ishrane,ponasanja u trudnoci,slusacu je i kada krene porodjaj,pa ce ako Bog da sve proci kako treba...Bundeva,drago mi je da si izabrala moju doktorku,mozda se i sretnemo na nekoj kontroli.Puno pozdrava svima.Ps nema Zuke Bazuke duze vrijeme,nadam se da je sve ok.

(odgovor članu ofelija)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
19.11.2011 22:39:33   
njuskica
drage moje koleginice mame! nadam se da ste vec pri kraju svojih trudnoca ,da su se one koje su trebale rodile na najlaksi moguci nacin!Novim clanicama zelim sve najbolje i lak porodjaj:)Evo mene samo da vam se javim i da kazem da smo mi dobro.Maki mi ima 6 mjeseci.Imali smo raznih muka ali sada smo super napokon .Ja jos dojim i prisjecam se trudnoce :) Polako me stize umor od ranijih mjeseci ali kad pomislim da je vec proslo pola god bude mi zao.Posto nemam namjeru vise da radjam nekako mi zao i da mi maki raste.Tako je preslatka i mirisna:) Eto,da znate da mislim na vas ponekad :) Veeeliki poljubac svima

(odgovor članu ofelija)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
1.10.2012 9:42:04   
Lea J.
Postovane trudnice i porodilje, ja sam na svu srecu imala priliku doktoricu Anusic da upoznam prije deset godina od kada jedino kod nje i idem na preglede a isto tako i na dugi porodjaj pocetkom sledece godine. Meljine je cvjetalo dok je ona tamo radila ili bolje receno crncila da bi svim zenama stigla da pomogne, to sto je napustila Meljine nije ni cudno posto su doveli Dojcinovica kao nacelnika dok je ona u Sarajevu oplakivala smrt svoje majke. Dojcinovic je jedan teski alkoholicar glibavi, zao mi je sto je bolestan i sto sto tu svoju bol gasi alkoholom al nisu mu zene koje se poradjaju krive za to. On ne moze da prihvati cinjenicu da mu je sin jedinac promjenio pol i zbog toga krivi cijeli zenski narod, 99% porodjaja zavrsi vakumom sto nije ni malo bezazleno. Sto se tice Noga on je izvrstan doktor ali kad mu flasa nije u ruci sto je vrlo rijetko i naravno u takvim slucajevima se cesto desava da prilikom carskog reza i bebica bude rodjena sa oziljkom na licu. Doktorica Alenka vrlo ljubazna ali neiskusna i istraumirana, ukipi se ako bilo sta nije kako pise u knjigama i odma salje porodilje u Kotor kod Anusicke gdje se sada i poradja 80% novljanki. 

(odgovor članu njuskica)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
3.2.2013 10:16:15   
nivea
Samo da vas pozdravim.
Ja se spemam za treci carski za koji dan.
Cula sam da radi neki novi dr. pored Alenke i Noga.
Ima li jos koja zenica da ocekuje porodjaj?

(odgovor članu Lea J.)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
20.2.2013 16:56:34   
pola horvat
pozdrav drage forumasice.tek sada se prijavljujem na forum koji je veoma dragocen u razmeni informacija.majka sam dva andjela koji su rodjeni u porodilistu meljine po meni najboljem porodilistu u crnoj gori.citavu trudnocu i porodjaje(obadva prirodnim putem) vodio mi je prim.dr.nogo.za njegov kao i celokupan odnos ginekoloskog odelenja imam samo reci hvale.nazalost citam(sto nije tesko primetiti)da jedana te ista osoba pod razlicitim imenima pokusava da ukalja ugled ove vrhunske ustanove.dr.anusic ne moze da se pomiri sa cinjenicom da je najurena iz meljina,kao sto je najurena iz niksica,a sada u kotorskoj bolnici vise otvara vrata od porodilista nego sto se bavi medicinskim radom.za to vreme njene uvazene kolege iz meljina svojim profesionalnim odnosom,radom i strucnoscu predstavljaju svoju ustanovu u najlepsem svetlu.zato drage moje ako zelite da vas docekaju profesionalci u svom poslu,uvek ljubazni ne dvoumite se ni casa.pravac porodiliste meljine.

(odgovor članu nivea)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
2.4.2013 15:20:59   
kalea
Evo i ja da kazem nesto o pordilistu u Meljinama. U septembru prosle godine otisla sam u Meljine na pregled radi utvrdjivanja trudnoce,mada sam ja vec bila sigurna da sam trudna. Tada je radila Dr. Alenka,koja me pitala zasto sam dosla na pregled. Ja sam rekla da imam izostanak ciklusa,da sam radila kucni test koji je bio pozitivan i da sam radila test krvi,a ona meni kaze: Lezi da vidim na uktrazvuk da li je to normalna trudnoca ili je vanmatericna. Tako nesto mislim da se ne prica zeni kojoj je to prva trudnoca. Nakon sto je gledala na ultrazvuk rekla je da mora pozvati jos jednog doktora da vidi nesto i pozvala je Dr. Noga. On je brzo dosao,otvorio vrata,pogledao u monitor i rekao sledece:ZBOG "OVOGA" ME ZOVES,ZBOG "OVOGA",VIDIS DA OD TOGA NEMA NISTA SKLANJAJ "TO"!Te reci nikada necu zaboraviti! Da li je to nacin da se tako nesto saopsti zeni kojoj je to prva trudnoca?!!!!! Dr.Alenka mi je samo dala papir i rekla tvoja trudnoca je prekinuta idi negde ocisti ovo! I ja sam iz Meljina izasla u soku jer nisam ocekivala ni da ce se to dogodi ni da ce me oni skoro izbaciti da odem da to zavrsim negde drugo,jer ih je ocigledno u tom trenutku mrzelo da se bave mojim problemom. Tog dana me je sami Bog spasao i posla kod Dr. Djurovica u privatnu kliniku u Kotor. Dosao je stari Dr.Petricevic koji je savrseno i bezbolno uradio kiretazu od koje sam se oporavila vrlo brzo. Sada sam opet trudna, 16 nedelja,moju trudnocu vodi Dr.Djurovic za kojeg imam samo reci hvale. Meljine cu sto se tice porodjaja zaobici jer od njih imam fobiju a i svaku zenu koju znam tamo su porodili na carski rez.

(odgovor članu pola horvat)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
29.5.2013 10:21:09   
ragazza
Pozz svima.....Citala sam vase price ,iskustva....Ja sam se pre 7 god porodila u Meljine kod DR.Anusic ,nemam mnogo sta reci o njoj sem da je bila ok,sto se tice osoblja sve je individualno neki su bili ok. neki su se ponasali kao prema zivotinjama... .Posto vidim da je tema malo utihnula ne znam dal ste upuceni da trenutno u bolnici ima novi dr koji je ujedno i nacelnik dr. Slobodan Bulatovic.Bolnici je trebao jedan takav dr .koji ima divan pristup prema pacijentu ,bez ikakve neprijatnosti ,objasni sve do detalja,jako razuman za sve zahteve pacijenta. Trenutno drugu trudnocu vodim kod njega .user posted image

(odgovor članu ofelija)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
15.6.2013 19:04:21   
Milbodi

Cao svima. Ja sam polovina devetog mjeseca, radim kontrole ctg u bolnici Meljine kod dr. Bulatovica. Doktor je bas ljubazan i odgovara ljubazno na sva pitanja. Takodje mnogi ga hvale. Namjeravam da se porodim u bolnici Meljine, jer drugarice iz skolice za trudnice koje su se tamo porodile su bas zadovoljne. Srecno svim trudnicama!

(odgovor članu ragazza)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
3.8.2013 9:00:40   
taratara
E ovako, ja sam iz Podgorice i kao sto znate mi tamo imamo najbolje strucnjake i uslove za porodjaje. Medjutim, ja sam se odlucila da se porodim u Meljinama jer sam igrom slucaja upoznala novog nacelnika ginekologije Slobodana Bulatovica koji mi se jako svidio i ostavio izuzetan utisak na mene. Citavu trudnocu imam probleme, svo vrijeme sam kod njega i nemam nista za reci sem sve najbolje...))). Dotor je tolikko posvecen pacijentima, tako je kulturan, mozes sve da ga pitas, u koje god doba dana da ga zovnem on je dostupan, njezan, pazljiv i veliki strucnjak. Preporucujem svima da idu u Meljine kod njega i da se sami uvjere u ovu moju pricu. Nema stresa, nema vike, nema panike, sasvim opusteno, smireno i stalozeno se ponasa u svakoj situaciji. U Podgorici takodje imam kod koga da se porodim i poznajem dosta ljekara ali sam ipak odlucila na osnovu svega sto sam prosla i na osnovu ponasanja i strucnosti Dr.Bulatovica da puno povjerenje poklonim njemu i da se porodim u Meljinama iskuljucivo zbog njegove strucnosti. Pozdrav svima.

(odgovor članu Milbodi)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
3.8.2013 9:36:36   
Azra82
Taratara a kod koga ides u Pg?

(odgovor članu taratara)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
3.8.2013 16:56:10   
taratara
ne idem u pg....

(odgovor članu Azra82)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
12.5.2014 18:57:53   
Diabla
Evo ja da osvjezim malo ovu temu, da olaksam zenama koje planiraju da se porode u Meljinama.

Dakle, higijena je i dalje na nivou, preuredno je i precisto. Svi su preljubazni, pazljivi i brizni, pocevsi od cistacice, zenica koje nose hranu, sestara pa do doktora. Mene je ovaj put porodio dr Bulatovic. Za njega jos nista ruzno nisam cula, sve zene idu kod njega. Jako je ljubazan i pristupacan, uopste nije sujetan. Jako je strucan, jer kad nesto uporedim prvi i drugi put(prvi put me je druga osoba porodila), nebo i zamlja!

jos mi nisu jasne zene koje odlaze u glibavi Kotor pored naseg predivnog porodilista.

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
12.5.2014 19:25:47   
Olga75
ja sad iscitala ovu temu user posted image
tacno mi dodje da odem u porodiliste Meljine a i u ono u Kotoru i upoznam se sa svim tamosnjim ginekolozima - akuserima
pa je l moguce da su se javljali nikovi sa po jednim postom hvalospeva

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
9.7.2014 15:51:01   
trudnicaiva
Pozdrav svima. Interesuje me kakav je dr Bulatović? Po drugi put sam trudna, prvutrudnoću mi je vodila dr.Pejić ( ona više ne radi) a porodio me dr.Nogo ali ne bih kod njega.

(odgovor članu ofelija)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
28.10.2014 20:26:12   
choopa choops
Ne znam koliko si trudna, i jesam li zakasnila sa odgovorom, ali ja sam za dr Bulatovića čula samo riječi hvale. Sve moje prijateljice vode trudnoću kod njega. Ja sam išla na jedan pregled u DZ kod njega, prije trudnoće, i OK je.

Međutim, ja sam se i ovaj put odlučila za Alenku, koja mi je vodila trudnoću sa sinom i meni je ona super.



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu trudnicaiva)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
3.12.2014 8:08:08   
trudnicaiva
Hvala ti puno na odgovoru,nisi zakasnila :-) u februaru mi je termin.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
3.12.2014 10:26:35   
jabudic
Moja drugarica se poradja tamo sad 11.
Tj. rade joj carski rez.
I prvi put su joj radili carski rez.
Da li tamo uopšte poradjaju?

Ja nemam pojma gdje ću ovog puta...user posted image

(odgovor članu trudnicaiva)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
3.12.2014 10:45:49   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: jabudic

Da li tamo uopšte poradjaju?



user posted image Porađaju user posted image Neki dan kad sam išla na pregled, žena rodila blizance vaginalno :-) A gdje si njih dvoje rodila? Ja mislila da sve trudnice koje nemaju HN ličnu kartu, plaćaju porođaj u Meljinama? user posted image Možda je taako bilo samo u početku...user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







ODLUČILA JE DA RODI DETE, IAKO ONO NEĆE MO...
Ona je uspela u jednoj minuti da shvati da će njeno dete umreti, ali i da oseti potrebu da drugoj deci pomogne. To je bi...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here